Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Landragór 2012 tavasz
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
981. hozzászólás - 2012.10.13. 08:17:47 (Válasz Maci #978 hozzászólására.)
A többször sok töltés, kevés csata alatt nem ugyanaz, mint a sok töltés kezdéskor majd utána minden CSP eltolása minimum töltéssel. A 2 idézet nem üti egymást.
A többi dolog lereagáláshoz, számolgatáshoz most nincs agyam, de még akár lehet is benne valami.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.95
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
982. hozzászólás - 2012.10.13. 08:41:22 (Válasz Nagycapa #976 hozzászólására.)
Idézet: Nagycapa - 2012.10.13. 06:43:11
Én is... Gyüjtöttem is 28.000.000 LE, de én a szöviben is talán felférek ezzel a dobogóra...


V3? Mert ott talán meg lehet csinálni, az összes többi világon kizárólag egy szűk réteg teheti meg az ekkora tartalékolást.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.96
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
983. hozzászólás - 2012.10.13. 10:01:56 (Válasz Maci #978 hozzászólására.)
Portyából, térkapuból egy csomó plusz LE-t gyüjteni, ezekkel nem tudsz mit kezdeni az eventen egy VF-es karakter...
A CSP-t elcsatázva jobban számolja el a jutalmat VF esetén. Tehát ezért kell minnél több csata.
Minnél több LE a lehetö legtöbb csatával párosítva. Remélem így már nem olyan ellentmondásos számodra a dolog.

****************************

Cras:

124. szintű végzetúr
Tulajdonságösszeg: 4482

Elég magas a TÖ, mégis megcsinálja a dolgot rendszeresen. Gondolom jó elöre elkezd LE-t gyüjtögetni az eventre, mint azt a V3-on elég sokan megteszik.
A hozzászólást Klarinét módosította 2012.10.13. 10:04:22-kor
Pontszám: 8.25
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
984. hozzászólás - 2012.10.13. 10:03:22 (Válasz Klarinét #975 hozzászólására.)
Idézet: Klarinét - 2012.10.13. 01:38:11
Minnél több LE-t gyüjteni az event elött s azt egyböl betenni induláskor. Utána minimális töltéssel minnél több csp-t beletolni a csatákba, a lehetö legtöbb szintet lépni event közben. 50-70 TÖ minden esetben jöhet mindenre ha így teszi valaki. Kipróbált taktika, én ezt fogom követni.

Ahhoz nem kell zseninek lenni, hogy rájöjjön az ember, hogy ha a két landragor között csak gyűjti a LE-t, majd azt betolja az eventbe, akkor sokkal több TÖ-t fog visszakapni mint más...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.81
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
985. hozzászólás - 2012.10.13. 10:09:15 (Válasz Ariel #984 hozzászólására.)
Nem bizony... Csak eddig én meg sokan mások úgy csináltuk, hogy maxos eröforrással vágtunk neki az eventnek, 0 LE kezdö tökével. Eldurrantottunk bazi sok csp-t. Mégsem volt +27-29-nél nagyobb a jutalom. Pedig mind2 taktikát kipróbáltam.
A V5-ön bazira nem tehettem meg hogy több milla LE-n csücsüljek, kifosztottak volna...
A V3-on más a helyzet...
Pontszám: 8.75
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
986. hozzászólás - 2012.10.13. 10:15:55
Azért számolj a dolog hátulütőjével is. Minél többet spórolsz előtte, annál kevesebb LE-t osztasz el szabadon. Ugyan több TÖ-t kapsz vissza az eventből, mintha magad fejlesztetted volna, de több is megy haszontalan dolgokra.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.81
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
987. hozzászólás - 2012.10.13. 10:19:13 (Válasz Ariel #986 hozzászólására.)
Nem kötelezö az összes LE-t megspórolni. Mivel elég sok idö eltellik 2 Landragór event között, böven van idö a fontosabb tulajdonságok fejlesztésére. Ha csak X %-át teszi félre valaki a napi bevételnek, akkor a kiskutyát sem zavarja ha az event után minden TÖ-re egyenletesen jön a jutalom...
Pontszám: 8.75
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
988. hozzászólás - 2012.10.13. 10:28:56 (Válasz Klarinét #987 hozzászólására.)
Idézet: Klarinét - 2012.10.13. 10:19:13
Mivel elég sok idö eltellik 2 Landragór event között, böven van idö a fontosabb tulajdonságok fejlesztésére.

Ez akkor igaz, ha jóval több LE-t szerzel a többieknél, vagy annyival erősebb vagy mindenkinél, hogy nem kell versengened velük.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.21
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
989. hozzászólás - 2012.10.13. 10:32:27 (Válasz Ariel #988 hozzászólására.)
Ez így igaz ha nem a V3-on játszol. Ott egy átlag karakter is felhalmozhatja az LE-t úgy hogy közben ha fosztogatják is, akkor sem tudják ténylegesen kifosztani.
Pontszám: 8.75
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
990. hozzászólás - 2012.10.13. 11:21:26 (Válasz Klarinét #989 hozzászólására.)
Máshogy fogalmazok, hátha úgy érthetőbb lesz.
Tegyük fel, hogy egyforma karaktereink vannak, és azonos mennyiségű LE-t gyűjtünk havonta. Te spórolsz egy hónapig az event előtt, plusz betolsz mindent az adott hónapban is az eventbe, így kapsz összesen +250 TÖ-t (+35 mindenre +5 szerencse). Én nem spórolok, ezért csak +200 TÖ-t kapok a két havi erőforrásomért, de ebből 100 pontot úgy költhettem el, ahogy akartam, aminek a vége az, hogy lenyomtalak IQ-ban és szerencsében. Innentől kezdve az ellenem összeszedett +50TÖ-d csak dísz, hiszen a taumaturgiád értéke negyedelődött, de minimum feleződött velem szemben.


Éppen ezért, ha valódi versenyhelyzetben vagy, akkor nem igaz hogy "bőven van idő a fontosabb tulajdonságok fejlesztésére".
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.21
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
991. hozzászólás - 2012.10.13. 11:52:56 (Válasz Ariel #990 hozzászólására.)
Nem beszélve a magas szinten már jelen lévő ideiglenes tápról, az ultraspecializáció esszenciáról, ami Landinál nem működik.
Pontszám: 5.51
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
992. hozzászólás - 2012.10.13. 12:05:57 (Válasz Ariel #990 hozzászólására.)
Nem tudom neked mi nem érthetö a hsz-imben. Pont ugyan ezt írtam csak pepitában. A fontosabb tulaj neked nem az IQ,Támadás,védekezést jelenti? Bár ez taktika függö... mindenkinél más.
Ezeket megtolom és nem fogok lemaradni, sokat jelent ám a +20% LE a jutalomkor.
A számomra fontosabb fejlesztés mellett is lehet spórolni.
Nem az event-el akarok erösebb lenni a környezetemnél, csak a lehetö legtöbbet akarom kihozni belöle. Ha csak +35 jön ki belöle akkor nem is érdekelne az "új" taktika amit javasoltak. ( Bár ezzel is elégedet lennék a régebbi jutalmaimhoz képest. ) Csinálnám ész nélkül mint régebben is.
A tau nem nagyon izgat, az iq-ra való nagyobb hangsúllyal hiába van az ellenfélnek nagyobb tau-ja. Ha a magas iq-m miatt nem tud érvényesülni mert nem talál el...
De ez nem az eventhez tartozik.
Ha jól tudom arról megy a téma, hogyan lehetne a lehetö legjobban kiszállni az eventböl.
Az hogy te vagy más hogyan fejleszt számomra 100-ad rangú dolog, a magam karijával törödök. Akire pedig kíváncsi vagyok azt kikémkedem...
Pontszám: 7.32
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
993. hozzászólás - 2012.10.13. 12:52:02 (Válasz Klarinét #992 hozzászólására.)
Akkor azt áruld el nekem, hogy ha annyira fejleszted a fontosabb tulajdonságokat, mint mindenki más is, akkor miből marad LE-d a spórolásra?

A téma valóban az, hogy hogyan tudsz legjobban kiszállni az eventből. De nem biztos, hogy akkor szállsz ki legjobban, ha a lehető legtöbb TÖ-t hozod ki belőle, hiába kapsz +20% bónuszt rá.

Nem ismerem ugyan a karaktered tulajdonságait és szakértelmeit, de ha mondjuk a landragor event miatt 60 milló LE-ből egyenletesen lennének növelve a tulajdonságai, az így kapott karakternél, garantáltan erősebb karaktert lehetne összerakni úgy, ha 50 millió LE szabadon osztható el rajta.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.15
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
994. hozzászólás - 2012.10.13. 12:58:43 (Válasz Ariel #993 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2012.10.13. 12:52:02
ha mondjuk a landragor event miatt 60 milló LE-ből egyenletesen lennének növelve a tulajdonságai, az így kapott karakternél, garantáltan erősebb karaktert lehetne összerakni úgy, ha 50 millió LE szabadon osztható el rajta.


Ha mondjuk az a cél, hogy na akkor bajnokin, egy csatában legyőzd a másikat, akkor feltétlen igazad van. Viszont a kapott "fölös" mágia jól jön kufár event alatt, vagy a KH ellen amúgy is, az egészség jó epikusra, portyázni, mindenre; és ezeket nem szokta az ember fejlesztgetni szerintem. Erre pont tökéletes a landragór, hogy a kevésbé használt/fejlesztett tulajdonságokat is karbantartja a jutalom.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.81
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
995. hozzászólás - 2012.10.13. 13:08:01 (Válasz Ariel #993 hozzászólására.)
Csak hogy ne lepödj meg hogy más válaszol. Klarinét is én vagyok egy V4-es karakterröl maradt meg.

Ezen még ráérek gondolkodni...
A magas szintü karim törölve, újat kezdtem minden eddigi tapasztalatomat beleadva. Vadász taktikán vagyok, az elején még portyázgattam is. Volt 5 alkalom amikor 15 x-s bajnok karikat gyöztem le a döntöben. Ezután nekiálltam szakizgatni, a fejlesztések során sajnos gyengültem, rendszeresen kikapok a döntökben. Most tudnék fejleszteni egy bazi nagyot a tulajdonságaimon, arany Alvariel medált szerezve. De nekem jelenleg az event bónusszal jobban fog kijönni a TÖ megtolása, inkább nem kell a medál.
Hogy honnan marad LE a spórolásra? Hát onnan hogy 30% bevételt félre teszegetek, fejlesztem a taktikámnak megfelelö tulajokat, max 3-at semmi mást. Az eventen pedig mindent egyszerre a felhalmozott eröforrásból és a félretett LE-böl. No persze szakizgatok is, de minden karakternek más a fontos. Ez a szép ebben a játékban, nincs két egyforma karakter. Alacsony szinten pedig nem rohangálnak még mega esszenciákkal. Ezzel ráérek akkor foglalkozni amikor oda kerül a karakterem hogy egy megfelelö szövibe mehessek.
A jelenlegi szövim maradéktalanul megfelel a korai szakaszban való fejlesztéseknek.
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2012.10.13. 13:13:01-kor
Pontszám: 7.50
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
996. hozzászólás - 2012.10.13. 13:08:44 (Válasz Offsboy #994 hozzászólására.)
10-es
Pontszám: 7.50
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
997. hozzászólás - 2012.10.13. 13:28:27 (Válasz Offsboy #994 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2012.10.13. 12:58:43
Erre pont tökéletes a landragór, hogy a kevésbé használt/fejlesztett tulajdonságokat is karbantartja a jutalom.

Ez teljesen igaz. Viszont minél többet spórolsz, és minél többet raksz be az eventbe, annál több LE megy ezekre a tulajdonságoka, annál több LE lesz elköltve a "majd egyszer úgyis kelleni fog" tulajdonságokra.
Ha valaki egyenletesen fejleszti a tulajdonságait, és csak az egészség és a mágia tér el tőlük lefelé, akkor nagy valószínűséggel az event alatt ezekre kerülő LE nem fogja elérni a 20%-ot, így biztosan jól jár majd.
De ha a többi tulajdonság nem egyenletesen van fejlesztve, akkor több LE megy a kevésbé fontos dolgokra, kevesebb marad arra, amit egyébként jobban fejlesztenél.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.72
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
998. hozzászólás - 2012.10.13. 14:15:06 (Válasz Craslorg #974 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.10.12. 21:21:04
Szerintem nincs elfelejtve, mert a többi eventnél is a PP-ből lehet a küldiket pörgetni. Itt nem használsz PP-t, ezért ez a része nyilván kiesik. CSP-ből soha nem lehetett portyás küldit pörgetni, de javítsatok, ha rosszul emlékszem. Itt a dögök fejlődnek, ami a velük kapcsolatos küldiket pörgeti.


Nincs CSP-bol teljesitheto kuldi (xenonal van), de ami sokkal fontosabb, nincs allatbefogas. Ez bizony komoly hatrany.
Pontszám: 7.03
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
999. hozzászólás - 2012.10.13. 14:22:38 (Válasz Klarinét #987 hozzászólására.)
Idézet: Klarinét - 2012.10.13. 10:19:13
akkor a kiskutyát sem zavarja ha az event után minden TÖ-re egyenletesen jön a jutalom...


Valojaban ez ugy mukodik, hogy ha +X% a jutalmad, es Y%-a a jutalomnak haszontalan szamodra, akkor a haszon feltetele (100+X)*(100-Y) > 10000. (Persze olyan tul ami teljesen haszontalan a valosagban nem nagyon van.)
Pontszám: 7.03
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Landragór 2012 tavasz
1000. hozzászólás - 2012.10.13. 14:31:56
Mennyi LE-t költenétek mondjuk mágiára? Egészségre? Védekezésre? Vagy taumaturgiára/erőre (mindkettőre kevesen gyúrnak izomból)? Egyébként, ha nem lenne az event.
Na most ezt kompenzálja-e a +15-20% nyereség? Mindenki döntse el maga.

Sok milla LE-n csücsülni csak a barbi-baba világon lehet (vagy abszolút szinttopként), bár ugyanez a fenti kérdés ott is fenáll.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 7.51
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője