Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.01.31. 05:34:26
a kérdések csak gyűlnek bennem

a bajnoki viadalon segítő kézzel van valaki elküldve az számít vagy csak a karakter önmaga?
Dátum: 2011.01.30. 17:56:28
lehet mindenki alszik no nem baj de a segítségkérést kiegészíteném még ezen felül a wikiről sok mindent informálodtam már de érdeklnének az gazán kulissza titkok is ha vkinek van egy jó infója szívesen venném bármilyen honlap ami kiegészítőket tartalmaz természetesen hivatalosra gondolok:) ja és Szexárdon nem forgalmazzák a Hkk t így nem tudok hozzá jutni mert nem vásárolok internetről szeretném kérni hogy kössenek szerződést vmelyik könyvesbolttal itt is ne csak Baján köszönöm
Dátum: 2011.01.30. 14:22:25
sziasztok letöltöttem a szaki fejlesztési költség kalkulátort meghozzá a progit maibe megtudom nyitni itt a táblázat előttem de semmit nem tudok beleírni hogy műkődik vki segítsen köszönöm:)
Dátum: 2011.01.29. 20:30:22
köszi úgyis megterhelő a legjobbnak lenni
igen teljesen igazad van kb egyidős az emberiséggel:D nem jártam rendesen utána és ha esetleg szőlőt írnék mivel az pliocén kori meg a sör helyett malátát ? vagy a kérdés önmagában sem tetszetős akkor inkább hagyjuk
"Már időtlen-idők óta létezem,és jó pár ezer éve nagy lakomákat szüntelen kísértem.Jövőm sem kétség!" Akkor mi is lehetek én?

1. bor*
2. kukorica
3. paprika
4. sör

Sziasztok ez jó lehet vagy túl gagyi? Probálnék kreatív lenni ha nem jó akkor inkább elsem küldöm de ha szerintetek jó akko mindjárt egy helyes írást is nézzetek köszönöm
Dátum: 2011.01.28. 21:52:09
sajnos gyerekek erről lemaradtok ez az enyém medál lesz !! olyan jól gugliztam hogy 51 helyes válaszom van bocsi :D sziasztok:D
Lady Klétoriszhoz annyit hogy én nem vok vallásos meg ilyenek de itt a fórumokon ahogy kivettem eléggé megy a vallás legalábbis annak vmilyen fajta válfaja namármost ők teli voltak olyan portréképekkel amik apácás nővérkék kidobott melleit firtatták jó képek csak akkor nem tudom kifogadta el őket...
Dátum: 2011.01.25. 20:20:52
jó ez a topic itt elmondhatom hogy én egyszerre több Istenbe s hiszek mert egy nem képes ennyi szemetet a Földre létrehozni egyébként nagyon jó kérdés mi az emberi lét célja? mi egy tanulmány vagyunk egy nagyobb fejlettebb lét számára tudjátok mint mikor hangya az dunsztos üvegben:D na szóval mi szemléltetjük a példát arra hogy kell egymást halomra gyilkolni hogy kell röpke évtizedek alatt kipusztitani magunk alól a talajt hogy hogykell emberként vmi prímitiv (nem állat mert ugye az ösztön lény!) élőlényként viseltetni embertársainkkal szemben ! egyszerű pl: megdöglött a lovam?! dögöljön meg a szomszédé is!! na jó nevetek mert ez tart életben de amúgy ezen mind sírni lehetne és talán 160 oldalnyi ilyen fórum se lenne elég elmesélni az emberi " hibákat" mi az értelme az életnek? igazából semmi ..... és ha vki kivételeket nemes példákat akarna itt ellenem felsorolni százalékosan kérném ezeket átgondolni!
Dátum: 2011.01.23. 16:09:28
Idézet: Tiger Woods - 2011.01.23. 16:02:50
Sziasztok!
Csupán annyi lenne a kérdésem: hol tudok találkozni a hordaparancsnokokkal?
Előre is köszi a helpet!


10. legenda vége:
A hatalmas testű hadúr dühödten fordul feléd, készen rá, hogy lesújtson, de aztán megismer téged, vagy legalábbis a hordátok szimbólumát.
- Mit akarsz? - förmed rád. - Ez az én területem!
- Válaszokat keresek, uram...
Dátum: 2011.01.23. 15:30:04
már a kövi V4 körül forog minden vki tudja ott mi lesz a "jutalom" ha nyeri vki? Szia Airborne este betámadlak most vadászat van ezerrel jó már tudom mi a különbség közben kaptam infot köszke
Dátum: 2011.01.21. 19:09:14
Idézet: Craslorg - 2011.01.21. 18:46:29
A H1N1-től elég szépen eljutottunk a személyeskedésen keresztül a metszésig.

Egyébként pont azt írta, hogy elhúzódik jelenleg. Én amúgy baromira nem értek hozzá, lényeg, hogy ha akarok fogyasztani valamit az ott legyen az asztalon
A személyeskedést vagy "ki tudja jobban" csatát meg privátban egyeztessétek le


ezért szép az élet mert emberek lévén mindig másról beszélünk mint az adott téma még az a jó hogy van külön topic a politikának így itt nem lyukadhatunk ki ott ( D4vid mondta diplomás így ő elméleti szaki a gyakorlat általában egészen más ) és téma lezárva
Dátum: 2011.01.21. 18:43:27
Idézet: D4vid - 2011.01.20. 21:29:23
Aham, de azt ugye tudod, hogy a jégszőlőt késő ősszel szüretelik? Mivel mostanában nincs elég hideg késő ősszel (decemberben) ez elhúzódhat későbbre. Éppen ezért vezet Kanada ebben (ott jobban lehet számítani fagyos időre, mint Németországban, hazánkban)

Metszése annak is tavasszal van.



Szia látom nem hiszed én hiszem hisz most napi 8órába csinálom pl ma is:) internet Mészáros Pál kb 160 ha szőlő ami terem +50 ami még 2éves nagyüzem= január metszés:)

December 28. án szüreteltünk jégszőlőt

de nem írom tovább ide még meglincselnek a H1 esek:D
Dátum: 2011.01.20. 07:30:01
Szia látom városi vagy 2 évet éltem Münchenbe is azért van fogalmam

nem eszmét akarok osztani hidd el hogy téged nap mint nap körbe vesz a környezeti inger(remélem nem írok nagy marhaságot) engem nem! Tanya? ---szuper

és képzeld ettől függetlenül van autó és minden második hétvége irány majdnem Balaton : Enying onnan irány Fehérvár és buli ezerrel
Dátum: 2011.01.20. 07:28:30
Szia akkor gondolom arról se hallottál hogy télen szüretelni? jégszőlő?? ad vissza a diplomád:) szekszárd melletti vok hidd el tudom miről beszélek az iskolát én is városba végeztem!:) nézz utána azért ennek a szőlőnek nem hiába külön szakma a kertészet és a szőlészet:)
Dátum: 2011.01.18. 18:49:04
téves mert tanyám az van de semmilyen háziállat kiv. két macska meg két kutya nappal egy kis borászati eljárás jelenesetben friss levegőn metszeni a szőlőt este egy kis kandalló mellett melegedni eza lényeg húst meg a szomszédbúl előttem levágva hisz segítek és biztos nem lesz semmi bajom kb 8 éve voltam kórházban utóljára akkor is egy kis foci baleset orvosnál meg csak a jogsik miatt hát nem tudom .... én irigyelném magamat
Dátum: 2011.01.17. 19:45:09
ha egy kicsit leköltözöl ide tanyára hozzám nem kapcsolsz semmilyen híradást be nem lesz kutya bajod sem csak elpuhultok ott a városba meg elhisztek mindenféle otrombaságot
bocs hogy belekontárkodok nem értek hozzá de ha a választás után végig mentem volna egy felméréssel aminek a témája az lett volna hogy Ön a Fideszre szavazott? akkor az eredmény látatlanba is 10 - 8 azt mondta volna hogy nem ---pedig vki odarakta őket ......(itt utalok a derék jellemünkre!) Kínával viccelődtök? az én meglátásom velük szembe hogy egyenlőre ott tartanak hogy a "drága és egyetlen" USA-t lehagyják az ipari versenybe. Megint ott leszünk mint már sokszor hogy nem tudjuk kinek az oldalán álljunk vagy hogy kinek nyaljuk a nemesebbik felét majd a végén becsücsülünk az asztal alá, de SEMMI gond jön majd a "megváltó" alias Orbán akinek mi a hívei vagyunk meg a felei mond egy szép beszédet és megint millliók örülnek hogy a drága Viktoruk megcsinálja! Nem lenne egyszerűbb egyszer végre a kezünkbe venni az irányitást??? NEM mert az oly sokszor hangoztatott dicső magyar már nem dicső többé! Nagyon szomorú...

Köszönöm
Dátum: 2011.01.16. 13:39:59
én tettem volna egy nem de nem is fogom lehetőséget is !

Gyógyszeripar remek találmánya ez is mindahogy a világbankok más témában! A Földnek jót tenne ha az emberi faj egy kicsit megszünne létezni! Undórító amit a pénz tehet az emberekkel!
Dátum: 2011.01.13. 21:49:20
nem ő már a soron következő volt jó akkor írunk neki holnap! köszi Craslorg