Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.07.02. 12:08:56
még mindig vannak ökrök a kérdésírók között.

Melyik személy nem humorista?
Semmelweis Ignác
Monthy Piton
Benny Hill
Gálvölgyi János
Dátum: 2009.07.01. 18:08:41
csak arra gondolok, hogy nálatok tuti megvan. nekiszaladtok, dúrjátok, pipa. hol a küzdelem élménye? a bosszankodás, hogy amit napközben levertek, azt éjszaka visszaregenerálja

(erre írtam, hogy amíg két magas szintű karakter el tud gond nélkül jutni a 40. lényig, addig nem nagy kihívás nekik. annál inkább az a 30-40. szintűeknek egy 80. szinű lény.)
Dátum: 2009.07.01. 17:49:42
Idézet: Ricardo - 2009.07.01. 17:36:46
Persze a manaregent én is használom, a pihenés nem mindig segít (szinte minden nap partizom az azúr légióval), így inkább maradok a 3-4 gyógyitalnál/epikus. Az a 7-8k LE nem oszt nem szoroz. Persze a te módszered hatékonyabbnak tűnik, de az enyémhez elég 9-kor felkelni.


hehe, ahogy azt a top elképzeli:) van pár szövetség, aki így nyomja, mert nyomhatják így. nálunk egy epikus lény 2-3-4 napos ütlegelés, mire leesik. (és még így is a legjobbak között vagyunk epikusilag)

igazából bele is gondoltam, hogy két 55-60. szintű karakter egymaga simán lenyomná nagyon hamar az első 35-40-45 epikust, ld. a tappancsok, a nagy szövetségek meg 3-4-5 óra alatt végeznek a lényekkel. viszont ez emberhalál, ilyen esetben szerintem én is panaszkodnék, már, ha fél nap epikusra jutna 1-2 nap epikus nélküliség. viszont így legalább pár nap ütés után jól jön az a kis szusszanás, amikor licit megy. az epikus leköti az ember energiáit. jó az, ha nem pikkpakk esik le. úgy szerintem elég gépies lenne. rutin.
Dátum: 2009.07.01. 17:43:26
Idézet: Ricardo - 2009.07.01. 17:23:46
Lehet, hogy én értek félre valakit, de rajtam, illetve a mi klánunkon kívül mindenki gyógyitalok nélkül csinálja az epikust? Nekem teljesen mindegy, hogy óránként vagy 10 percenként iszom meg a gyógyitalt.


gyógyital? azért ott még nem tartok, hogy epikus ellen gyógyital kelljen. magasabb szinten talán fog kelleni, de óránként simán üthetőek még a 70-80. szint közöttiek.

(valszeg +5-8 szinttel a 80-90. szintűekkel is ez lesz a helyzet. vagy nem.)
Dátum: 2009.07.01. 16:42:19
ejj, de nem jó tervezés volt 15-ös akadémiához kötni az epikus specializációt. nyilván kicsiknek lenne ez előny, aki óránként hiába ütik az epikust, mert az visszaregenerál, és nem is a pár millió LE a költség a gáz, hanem az idő, míg összejön. addig ugyanis már sok szinttel magasabb lények ellen lehet bevetni csak, amik ellen nem biztos, hogy kibír egy karakter 10 percenként egy attakot. sebaj. összeszorított fogak.
Dátum: 2009.07.01. 16:33:21
Idézet: Securics - 2009.07.01. 12:12:41
Hol találok moderátort?


hányadik küldetés?
Dátum: 2009.07.01. 14:51:33
ilyenkor a vesztes elveszíti azért a 93-at, vagy ő is csak annyit, amennyit a győztes zsákményolni tud?
Dátum: 2009.07.01. 13:29:08
Idézet: Babuka - 2009.07.01. 06:10:29

Hogy azok is játszhassanak, akiknek nincs erre pénze...


jó hírem van! a játék teljesen ingyenes.
Dátum: 2009.07.01. 11:55:26
Idézet: Mortimer - 2009.07.01. 10:29:04
És nem feltétlenül csak a játékban


Dátum: 2009.06.30. 23:35:13
Mi a Rómeó vérzik?

Együttes a helyes válasz, de mivel ott van a válaszok között az akciófilm, így félrevezető az egész, hiszen alapból a RÜmeó vérzik egy film.
Dátum: 2009.06.30. 21:46:49
egyébként csak jelzem, hogy egyre többen döbbennek rá, hogy őskő nélkül, pusztán prémium tagsággal is lehet játszani, sőt. sokkal üdvözítőbb, nagyobb kihívás, de ami fontosabb, sokkal érdekesebb taktikai lehetőséget ad, gondolkodást igényel, mert anélkül mindenki megveszi a prémium cuccokat és kalap. kvázi látja, hogy más mit csinál és leutánozza.

ahelyett, hogy 30 forintokon siránkozunk, sokkalta inkább ezen kéne javítani. lejjebb még volt nem prémiumos tárgynak is értelme. és EZ valóban játéktervezési hiba. mármint az, hogy szinte alig van különbség a karakterek felszerelései között. sokkal nagyobb teret lehetne adni a barbie babázásnak jobban eltalált bónuszokkal.

a prémiumos legyen erősebb, persze, de az 5 szinttel nagyobbnál ne feltétlenül, vagy ha erősebb, akkor is jobban meg kéne nyomni az ütős és varázslós tárgyak különszedését. látom, hogy próbálja Miklós, de hiába.

(mondjuk fura ezt leírni, hogy mindenki ugyanúgy néz ki, mert például én tényleg csak pillanatokra veszem fel a normális cuccot epikusra vagy portyára, egyébként inkább egészség vagy mágia öltözetben ülök. de mások...
Dátum: 2009.06.30. 21:34:12
Idézet: Freez - 2009.06.30. 20:43:25

Így elfogy a pp én át is estem a ló túl oldalára úgyhogy én most a valóságformázást felhúzom 20-ra.


ezen mindig megdöbbenek... hogy lehet úgy játszani, hogy a szaki kijövetele óta nem maximáltad? nekem az első dolgom volt, hogy felhúzzam 40-re...

van pár játékélmény növelő szakértelem, mint a valóságformázás, manaregeneráció, ezeket kötelező felhúzni turbó nélkül maximumra. mert növelik a játékélményt. ja, hogy tápot nem adnak annyit?
Dátum: 2009.06.30. 21:29:00
a 75-80. szintűeket? már megint egy tömegprobléma. tökéletes az ár. sőt, megvallom, alacsony.

1 sebzés 2 őskő
3 sebzés 4 őskő
4 sebzás 6 őskő
6 sebzés 8 őskő
8 sebzés 9 őskő
10 sebzés 10 őskő

a többiek is így nőnek, még csökkenő ütemben is.

épp azért jó az ár, mert szinte mindenkinek tökéletesen elég egy régi sebzéstárgy vagy +TP tárgy. de, aki annyira centizik, hogy neki nem mindegy, hogy 8-at vagy 10et sebeznek a lényei, az perkáljon.

valahol gusztustalan, hogy kapjuk a kedvezményeket olykor kérés nélkül, de van, akinek nem elég. nem kell mindent megvenni. most komolyan...
Dátum: 2009.06.30. 18:54:26
Idézet: Mortimer - 2009.06.29. 21:35:02
Majd ha a többség elég 61-re. Marhakellemes napi 4 kataklizmát bekapni az egyébként ultragyenge térkapus lénytől


nem kell bekapni. és ultragyengézve sem kell felvágni. attól, hogy ne simán lezúzod, más megszenvedhet vele. ezzel kvázi azt sugallod, hogy akinek gondot okoz a lény, az is ultragyenge. magas ló. hopp.
Dátum: 2009.06.30. 18:52:49
Idézet: Ricardo - 2009.06.29. 21:40:21
Én bízok benne, hogy a probléma még előtte orvosolva lesz. Kezdem már unni, hogy a 20-as másodlagos varázslatot nemhogy a 20-as sebgyógyítás (úgy lenne logikus szvsz), de a 40-es sebgyógyítás sem tudja kompenzálni.

U.i: TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE!


nektek eleve több ezer ÉP-s állataitok vannak, nem? (bűvös kunyhó) nekem alig 1-2000-esekkel simán élnek és nem a 30-as sebgyógyítás miatt, ami turbózva akár 300-at is gyógyít (kunyhóval még többet). ott a vastag bőr. felhúzod 50-re és nincs gond. vagy 30-ra.

igazából kétféle játékstílus van: az egyik, hogy ha probléma adódik, akkor a meglévő eszközökkel orvoslod a problémát. a másik, hogy nincs kedved a meglévő eszközökkel orvosolni a problémát, inkább a játék szabályait változtatod meg. (érdemes észrevenni, hogy máskor viszont a játékszabályok JV általi megváltoztatása szül sírógörcsöt egyeseknél.)

persze, hogy jó lenne, ha lehetne többet gyógyítani, én is örülnék, bár nyilván nem változtatna semmit, hiszen így is, úgy is tudom gyógyítani az állatfarmot, csak furcsának tartom, hogy nem egy kis szövetséges sír, hanem olyan akinek 10-es bűvös kunyhója van.
Dátum: 2009.06.30. 14:20:11
Idézet: Mortimer - 2009.06.30. 14:14:32
Elég röhejes, hogy már 644 másodperces tökéletes válasszal is lecsúszik az ember a dobogóról


nem röhejes, hanem elismerésreméltó. légy büszke magadra, hogy tudtad minden kérdésre a választ. ez neked dicséret, ez a lényeg, a jutalom csak másodlagos. én, ha megszakadok, se tudok 45-nél jobbat elérni. oké, egyszer volt 46, de általában 41-42 a helyes válasz.

szóval, örülnöd kéne. annak is, hogy ennyire okos játszótársaid vannak, hogy kihívást támasztanak, hogy nem könnyű nyerni. azt te sem akarhatod, hogy csulóból győzz.
Dátum: 2009.06.30. 14:18:03
Idézet: Draglov - 2009.06.29. 22:19:31
Khm.. szoval.

Kviz olimpia elso kerdeseben a A fekete gyongy atka, helyett a fekete gyongy VEGZETE a helyes valasz. Remek, elmehettek a fenebe, ha meg az olimpira sem vagytok kepesek normalis kerdeseket feltenni. Ja es az 50 kerdesben volt tovabbi 2 hibas valasz is. Vagy ez azert volt, hogy ne lehessen 50 pontost csinalni.


szavazzunk meg neki +1% vadász LE-t, csak ne kelljen ezeket az ovis piros fejeket meg "elmentek ti a fenébe"-zést hallgatni. komolyan ekkora katasztrófa, hogy nem lehet intelligensen jelezni a galibát? húúú, 1% LE, durva.
Dátum: 2009.06.29. 16:42:13
Idézet: Mormord - 2009.06.29. 15:33:42
Aki elkezdte "időben" gyűjteni a dukátokat, az előbb-utóbb elkölti, tehát a másodvonalas beéri. Ha meg nem költi el, akkor ott lehet a dukátja, de nem zavar senkit.


1. világ. 5 naponként 4 tétel. az 5 havonta 120 tétel. ki lehet számolni, hogy egy másodikvonalas mikor kerül sorra. kábé akkor, amikor a többi 500 msodikvonalas, meg az elején tételt nyerő elsővonalasok.
Dátum: 2009.06.29. 15:29:37
olyan nincs, hogy "Bárcsak időben elkezdtem volna gyűjteni a dukátokat!". csak olyan van, hogy "Bárcsak elkezdtem volna gyűjteni a dukátokat!"

aki nem kezdte el időben, az nagyon sokáig nem fog tudni semmit venni. nagyon, nagyon sokáig. mert nem szabad feledni, hogy ha el is kezdi lemaradással gyűjteni, akkor csak ugyanolyan tempóban gyűjtheti, mint a többiek, szóval...
Dátum: 2009.06.29. 15:26:26
Idézet: Nagypityu - 2009.06.29. 12:28:35
A "kezdeti idők" szövetség a V1-en aktív játékos tagokat keres!

Építeni nem kötelező, adó nincs, csak töltsd fel a lélekkutat, hogy teljes jogú tag legyél!
Jó hangulat, vidám társaság vár titeket!

A felvétel szinttől független, de vigyázz, mert az utóbbi időben gyakran van háború, igaz van katakombánk, ahol elbújhatsz!


mivel jobb ez a szövetség annál, ahol kötelező építeni? vagyis annál a szövetségnél, ami biztosan fejlődik?