Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.07.31. 12:37:13
ilyet felesleges írnod. amint lesz rá lehetőség, lesz.
Dátum: 2009.07.31. 12:36:20
portyázni lehet, nem?

edit: most már nem.
Dátum: 2009.07.31. 12:25:55
szegény epikus még elbízza magát. majdnem teljesen felgyógyult. pont kedden mondtam baratynak, hogy a "dinamikusan" változó dolgok helyrehozására nak kell valami mentőterv szerverleállásra. ld. morál, epikus életpont, maxba csorduló erőforrások, miegymás.
Dátum: 2009.07.31. 12:20:42
az állatmenü még nem működik.
Dátum: 2009.07.31. 00:24:14
akkor most valaki legendaolvasó fórumacc-át is feltörte, hogy tisztázza a gyanú alól robát?

ez így nem jó, mert ha roba valami durva jó hacker, aki sorba töri fel a tökéletes gyémántokat, akkor mást is feltörhetett, hogy fórumozzon vele.

kéne valami meggyőzőbb bizonyíték az "áldozat" éjszakai kommentjén kívül, amire a "tettes" fél órán belül reagál, leleplezve magát.

Ez persze csak elmélet, jól hangozna, de most is, meg korábban is jellemző volt legendaolvasóra, hogy a "hogy" elé nem rakja ki a vesszőt. bár lehet, hogy egy long con-ról van szó
Dátum: 2009.07.30. 16:48:28
ha eddig nem adtad el a hetet, akkor minek akarod most? vagy add el behelyezés előtt.
Dátum: 2009.07.30. 16:47:59
Idézet: Meszy86 - 2009.07.30. 15:10:19
Ezzel a lassítással sikeresen el let érve, hogy ne 3 hónapig tartson a játék, hanem fél évig.


értelmezz. nincs lassítás. eddig volt túl gyors. tipikus bug, ami tápot az. az ilyenek azok, amikről nem szól senki, mert neki jó. (az már nem jut eszébe, hogy másnak is, ergó előnye nincs belőle)

a megszüntetése után nem illik sírni, mert az bizonyítvány.
Dátum: 2009.07.30. 15:15:13
már megint jönnek az okosok.

Ősi gyógyital - Hatás: Fertőzésed 50% lesz (akkor is, ha már 100%, vagy 0% volt)

Jelenlegi licit: 162 aranydukát (Fineri)

természetesen 33%-os fertőzéssel. nagyot fog nézni, ha megissza:) a múltkori licitnél 5 embernek írtam, hogy miért licitál, mindegyik félreértelmezte a szerintem nagyon egyértelmű szöveget. azt nevezik diszlexiának, vagy az más?

csalódott smiley.

(ha kéne a cucc, akkor durroghatnék, hogy felverik az árát, de nem szorulok rá szerencsére.)
Dátum: 2009.07.30. 15:11:46
ohh, a vátesz, a próféta . részletek kiemelése tőlem. ismét csak olyasmiről szólt a topik eleje, hogy a "fejlesztés" élesítése előtt folyt a vita, aztán kiderült, feleslegesen.

Idézet: winnie - 2009.06.29. 10:39:42
Idézet: Craslorg - 2009.06.28. 23:32:54

Azt kell(ene) itt pár embernek megérteni, felfogni, hogy NEM a kiemelt teljesítményű karakterek játékosai szeretnék, hogy lap legyen belőlük (ha akarják, majd licitálnak), hanem a többiek nagy része!


várjuk meg a licitet és utána elemezzük a hibákat. lesz több ilyen is. de ha az első ilyen halhatatlanságot, tudom is én, petur vagy tündeköves glóin vagy grelnar viszi el (random nevek a top50-ből) vagy más, ismert, de alacsonyabb szintű, akkor a kecske is megmarad, a káposzta is jól lakik, dukátért is kel el a cucc, de megérdemelt helyre is kerül.


mai esemény: Petur az aukción megvásárolta a következő tételt: Halhatatlanság 360 aranydukátért.

Dátum: 2009.07.30. 13:52:47
Idézet: Zantetsuken - 2009.07.30. 11:58:08
-akkor van egy játék, amiben a bajnoki viadal opcióval semmire nem megyek (a többi pár ezer játékossal együtt), mert esélytelenek vagyunk benne.


ha neked egy játék csak a győzelemről szól, akkor felejtsd el. nem fogsz nyerni. kicsi az esélyed. mert győztes csak egy van.

a 10.000 játékosból is csak 20 nyerhet egy hónapban bajnoki viadalt, ami 0,2% esély egy játékosnak.

de ha ennyire frusztrál a bajnoki, nem kell indulnod rajta. ez egy plusz lehetőség. a legtöbb játékosnak sikerélmény az 1-2 nyert csata, a 3-4-ről nem is beszélve.

de az, hogy nem magadban keresed a hibát, hanem másokban, hogy inszinuálsz, meglehetősen szánnivaló.
Dátum: 2009.07.30. 12:52:27
Idézet: Dr_Faktor - 2009.07.30. 11:59:26

én nemakarok sokat és nemakrok legyőzhetetlen se lenni de basszus ne a randomoktól függjekmár...elfogadom ha az erősebb legyőz de azt is levárom hogy a gyengébb dögöljön meg és ne lehetetlen helyzetből nyerjen hogy utána ráfoghassam


hihetetlen, hogy még mindig nem szűnt meg az "eddig mindenkit agyonvertem, de hirtelen engem is ütnek, mi a fene ez?" sírások.

ahogy fent írták: welcome to the real world.

valóban, aki amiatt sír, hogy 6-7 szinttel feljebbről verik el, annak van mire büszkének lennie, mert 45-50%-ra is felgyógyul, miközben a többség 20%-nél tovább nem jut el, mert 1-2 szinttel magasabbak leverik.

ja, a fenti idézet meg külön röhej, szánalomra méltó.

úgy lenne az izgalmas a játék, remek klikkharc, ha az erősebb mindig nyerne. ja, még a különbség is legyen fix, mi? nehogy már a gyengébbnek legyen 1% esélye.

csak szerintem gáz, hogy aki 100-ból 99-szer nyer XY ellen, az ennyire zokon veszi azt az egy vereséget? meg olyan hibáztatja a randomot, akinek 6-7-8-szor több győzelme van, mint veresége?

van sokféle sírás, de valahogy a "topkarakter rácsodálkozik a világra"-sírás a legviccesebb,, pedig ott a toplista. ha előtted vannak 500-an, akkor lehet, hogy 500-an jobbak nálad.
Dátum: 2009.07.30. 11:41:30
Idézet: Zantetsuken - 2009.07.29. 23:54:40
Üdv!

Engem érdekelne, hogy mi értelme van ennek a bajnoki viadalnak? Ugyanis:



elég szomorú, hogy nem tudod. az az értelme, hogy játék, hogy megnézd, meddig jutsz el, nem számít ki nyer, te úgysem fogsz, minimális rá az esélyed.
Dátum: 2009.07.29. 10:23:27
nem csak azért kell ráfeküdni az epikusra, hanem, mert jó buli.
Dátum: 2009.07.29. 07:18:32
Idézet: chehs - 2009.07.29. 01:41:21
Azzal, hogy most potyogni fog valami színes izé, amivel a 234-es Tulajdonságom 238-as lesz nem oldódik meg semmi.


tudtommel ezt a játékosok követelték ki. mármint, hogy a térkapu legyen változatosabb.

anno pedig le lett írva, hogy nyár végén, ősz elején jönnek az összetett kalandok, a fejlesztések között ott vannak a szövetségi küldetések, miegymás.

világ eseménynek meg a KH.
Dátum: 2009.07.29. 07:15:36
Idézet: Awenhai - 2009.07.29. 06:51:44
Szervusztok!

Miklós: A fókuszkristályok, amik a térkapuből esnek, visszanyerhetők lesznek? Ha igen, az az ingyen játszóknak egy hangyányi segítség lehet. Ha nem, akkor nem ér sokat a fejleszés, mert valószínű, hogy a vásárolt fókuszkristályok jobbak lesznek, mint ezek.


nem lehet gyűrűbe és nyakláncba fókuszkristályt vásárolni.
Dátum: 2009.07.28. 17:45:34
a FK-ok mindig is cserélhetőek voltak, nem hiszem, hogy épp most lenne lekorlátozva. amúgy sem lenne logikus, hiszen magasabb szinten már mindenki epikus tárgyakat használ, amikből nem lehet egy idő után utánpótlást szerezni.
Dátum: 2009.07.28. 12:06:02
Idézet: Mortimer - 2009.07.28. 12:00:17
Rendben, köszi a magyarázatot.

Csak hogy értsd, miért problémáztam:


és mennyivel korrektebb lett volna ezt így leírni. máris nincs flame. kár indulatból fórumozni.
Dátum: 2009.07.28. 12:04:22
Idézet: Solina - 2009.07.28. 11:40:35
JAz utobbi csuszhat, ha valami nem mukodik, de ha 2 oranyi idot irnak a leallasra, az altalaban minimum annyi is...


tökéletesen értem, amit mondasz és igazad van - de nem véletlenül foglamazzák meg az ilyen úgy, hogy ne lehessen belekötni. "várhatóan" 2 óra lesz.

ami meglep, hogy te azok közé tartozol, akik értelmesen, korrektül írogatnak a fórumba - elfogadom, hogy kikelsz az ellen, hogy leintek valakit, mert negatívkodik és hülye túlzásokat ír, a kérdés, hogy ha ez irritáló, akkor a negatívkodó ellen miért nem kelsz ki, hogy intelligensen fogalmazza meg a véleményét.
Dátum: 2009.07.28. 12:01:17
Idézet: Solina - 2009.07.28. 11:35:53
Winnie, jobb lenne ha nem osztanad az eszt, mikor mindenkinek habzik a szaja..


kedves kép. veszett jó társaság lehet:)

ha megy a játék az a baj, ha nem megy, akkor az. megvolt a leállás, megy tovább a játék, nem értem, mi a gond? hadd ne érezzek együtt azzal, aki a tervezett leállást is optimalizálására akarta felhasználni és nem jött össze neki.

ha elolvasod amit írtam, látod, hogy nem osztok semmilyen észt, csak kikelek a folytonos negativitás ellen, sehol nem írtam, hogy ez így jó vagy így nem jó. pontosan tudom, hogy van, akinek szívás, de mi lenne, ha mindenki beírná a fórumra, hogy ez neki szívás? (én is szívtam, nem hangoztattam, nekem is van epikusom, bár örülök, hogy nem regenerált vissza pár ezer ÉP-t, hanem tudtam ütni.)

egy valamit kéne megtanulnotok: amíg nincs infónk, addig kár idegeskedni, szájat haboztatni, de leginkább szitkozódni. nyilván OKKAL nem kaptunk még tájékoztatást. bármi közbe jöhetett. vis maior. robbantottatok a beholder HQ-n és mindenki meghalt. tudomisén. majd ha jön a hivatalos infó, ha jön a tájékoztatás, annak fényében már van értelme elégedetlenkedni, kritizálni, de valamiért itt mindig az dívik, hogy idő előtt megy a panasz. bejelentik a KH-t, jönnek a sírások, hogy mire megérkezik a KH, mindenki rájöjjön, hogy a sírások zöme értelmetlen volt. csak egy példa. várjuk már meg a végeredményt

jut eszembe: te mennyi kínzókamra LE-t kaptál ma?
Dátum: 2009.07.28. 11:25:15
Idézet: Mortimer - 2009.07.28. 11:23:04
Ennél amatőrebb módon nem viselkedhetnétek.


ha azt írták volna, hogy "majd kedden valamikor lesz egy leállás, de még nem tudjuk, hogy mikor és mennyi ideig" az nem lenne amatőrebb? de köszönjük, emese, konstruktív volt. (megint tipikus: totális negativitás, szélsőséges megfogalmazás, erős csúsztatás. itt ez a sokat szidott játék, mégsem tudsz meglenni nélküle. hmm.)

nem mellesleg: már volt egy leállás. nem túl hosszú, de volt. hogy még lesz-e, majd kiderül. senki nem írta, hogy biztosan lesz ("várhatóan") és azt sem, hogy 120 percen keresztül.