Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.06.14. 15:37:46
teoretikus válasz: nézd meg, hogy most ötös szinten el tudod-e felejteni a felejtést. ha igen, akkor tizesen is menni fog.
Dátum: 2009.06.14. 02:34:43
azt nem is vitatom, hiszen el kellett jutnotok addig, de épp ezért lepődtem meg a kommenteden.

de hát te is tudod, hogy háborúban nincs fair play. ilyenkor az ember megszívja a fogát, pök egyet hegyeset a földre, csizmája orrával elmaszatolja az eredményt, majd emelt fővel tovább áll. és vissza se néz.
Dátum: 2009.06.14. 02:30:35
ez most több sebből vérzik sajnos. egyrészt meglep, hogy az irónia, illetve az efféle extrém túlzás kifog valakin (direkt emlegettem a legszélsőségesebb megoldást. te sem gondolhattad komolyan, hogy a kollega a halálomat kívánta...), másrészt eddig sem győztem hangsúlyozni, hogy sokakkal ellentétben nem érzem magam tévedhetetlennek, piedesztálra végképp nem emelném magam (ha úgy tetszik nem vagyok tisztességes), ha szó szerint értjük a kitételt, akkor jelzem, hogy én is ugyanoda süllyedek (vagy már ott is vagyok), ahol a vitapartner.

de a lényeg nem változik, ezért nem hallottam előbb a halk pukkanást, mikor a másik fél kihúzza a fejét a csőből - ez az üdvözítő egyoldalúság, amiről folyton papolok: miközben a mutatóujaddal felém integetsz mosolyogva, hogy "ugye, ugye", a kollega manírjait nagyvonalúan figyelmen kívül hagyod. ő vajon miért ússza meg? a kérdés költői. az OFF-ot meg befejezhetjük, hiszen várni kéne repesve, hogy milyen új küldetések fognak születni. aminek én örülök. a kollega meg vicsorogva már előre utálkozik.
Dátum: 2009.06.13. 22:35:19
és a többiről lehet tudni valamit? milyen áron mentek el?
Dátum: 2009.06.13. 22:27:56
Idézet: El Diablo - 2009.06.13. 19:14:48

Méghogy tisztelet azoknak akik nem tudnak játszani....pfff És úgylátszik ez náluk rendszeres


most nem értem. az nem tud játszani, aki megver titeket és az tud, aki a fórumra jön sírni? mocsok módon utálnám, ha ellenünk ilyen taktikával nyerne valaki (ki nem?), de ez, mint írtam, taktika. a háborúban mindent szabad. ez nem párbaj. a háborúban felrúghatják a játékszabályokat.

ebben pedig az a szép, hogy nem rúgják fel, hanem élnek a játék adta lehetőségekkel.

sőt, az még szebb, hogy a katakomba után 2 hétig nem mehetnek vissza. ti viszont visszatámadhatjátok őket, hogy megmutassátok nekik, hogy ki az úr a háznál.

mint írtam: többet ésszel, mint erővel.
Dátum: 2009.06.13. 22:25:08
Idézet: Szabinho - 2009.06.13. 10:18:08
Off:
Winnie, most nem azért hogy kötözködjek, de abból az ezervalamennyi hsz-edből, mindig valakire válaszolva fikáztál, lehurrogtál hogy milyen hülye,kiröhögöd, közben egy olyan önálló gondolatod nincs, vagy gondod, amit a többiek ilyen flegmán, felszínesen lehurrognának. Nem fogok vitatkozni, ezt le akartam írni.
Off vége.


nem veszem kötözködésnek, de ha nincs saját gondolatom, akkor kinek a gondolatait szajkózom? a példában, azért, hogy ne megint kapjak a fejemre, mert hülyeségeket beszélek valaki szerint, "a nagyok" által használt frázisokat vettem elő. ha van sapka, az a baj, ha nincs, akkor az? nem értem. (s, te se vedd kötözködésnek, de ezzel a kommenttel kábé azt írtad, amivel engem vádolsz:)
Dátum: 2009.06.13. 22:02:03
Idézet: t0ga - 2009.06.12. 09:59:38
Kedves Winnie!

Tőled csak olyan hozzászólásokat látok, ahol folyamatosan másokat fikázol, hogy mennyit sírnak, meg adod a tanácsokat, mert te aztán mindenre tudod a megoldást! Őszintén örülök neki, hogy neked minden rendben van a játékkal, te elégedett vagy a morzsányi fejlesztéssel is, de jó lenne, ha felnyílna a szemed és észrevennéd, hogy nem formálhatsz másokat a saját igénytelen felfogásodhoz!


bocs, de ezen kínomban már csak röhögni tudok.

hehh, a pofám leszakad.

én nem emelem piedesztálra magam (kapok teljesen jogos bírálatokat), de azért az fura, hogy olyan vesz a szájára, aki...

hadd mondjak valamit. neked a kommentjeid 100%-a fikaközpontú. a 100%-a.

ez no komment. nálam, számold meg, hogy mekkora az arány, mert remek fícsör a fórumban a kommenthisztori. tippre kevesebb.

ez vagy te, egy-egy szemelvény a kommentjeidből:

1. a JV legorombítása: "Kellene már egy _játékvezető_ aki foglalkozik is velünk, nem csak időnként idelök pár elcseszett fejlesztést! "

2. gusztustalan személyeskedés: "de jó lenne, ha felnyílna a szemed és észrevennéd, hogy nem formálhatsz másokat a saját igénytelen felfogásodhoz!"

3. még gusztustalanabb személyeskedés: "Birka, neked a nevedre tényleg igaz a nomen est omen!"

4. megint a JV fikázása: "ez nem egy ingyenes DND party, ahol te mind játékmester azt teszel amit akarsz! Kezd már eléggé irritáló lenni ez az egész!"

nem sokan dicsekedhetnek ilyen kórtörténettel. ez valahol megdöbbentő.

igazából onnan látszik, hogy valaki méltó, tisztességes vitapartner, hogy nem ad a másik szájába szavakat,

""hogy mennyit sírnak, meg adod a tanácsokat, mert te aztán mindenre tudod a megoldást!"

hol írtam, hogy tudom a megoldást. a tanácsokat a sírók adják, ők akarnak változtatni. én alkalmazkodom, nem tudom, mi a megoldás. a JV-re bízom. ő ért hozzá. én nem. vannak nálam okosabb játékosok jó ötletekkel. ők is értenek hozzá.

" de jó lenne, ha felnyílna a szemed és észrevennéd, hogy nem formálhatsz másokat a saját igénytelen felfogásodhoz!"

jól értem, hogy én vagyok az igénytelen, mert nem a hibákat keresem, te meg az igényes, mert lehurrogod a játékvezetőt? hát, kiskomám..., itt valaki nagyon el van tévedve. lehet, hogy én. én ugyanis fenntartom annak a lehetőségét, hogy hülyeséget írok és idázek mástól, nem pedig kamuzok.

most komolyan, ha ennyire negatív vagy, ha ennyire zavar, hogy nekem tetszik a játék és nem tetszik, ha valaki bömbizik, akkor, miért vagy itt? mármint a fórumon. tök felesleges stressz..., így fogsz kinézni:
Dátum: 2009.06.13. 15:37:16
tök mindegy, hogy raksz-e az egészségre vagy sem, 15%-ra mindig ugyanolyan gyorsan gyógyulsz fel, akár 100, akár 10000 a max életpontod.
Dátum: 2009.06.13. 14:02:16
de ők azért keményen húzzák a csapatot:) az ilyen küzdős sikernek lesz értéke, s remélem attól a 4-től sem sajnálja senki a "tápot".
Dátum: 2009.06.13. 14:00:27
Idézet: Teki1986 - 2009.06.13. 12:34:53
Védjük meg úgy hogy nincs nyertes csatánk a KH ellen? Ugye mégis hogy védjük meg? Kapitulálunk mert semmi mást nem tehetünk. Lélekkutunk nagy akkor jöjjön a KH csapolja meg mert miért ne. Ennyi erővel a gyenge szövetségeket fogjuk és naponta vonjuk le tőlük 100k LE-t ugyan ott leszünk. A TOP meg húzzon a francba. Ebbe nem tudom mi jót láttál....


a nagy kutat meg kell védeni, különben mások is rá fognak járni. emlékszem, annak idején a nagy harcosok ezzel érveltek amikor az olyan LE-kútban jó, de egyébként bitang gyenge szövetségek farmolása, mint A Család szóba került. Hogy kellett nekik olyan nagy lélekkút. Ha pedig nagy és zaavarják őket a támadások, akkor erősítsenek.

nektek (nyilván bizonyos okok miatt) nagy lett a lélekkutatok, s ezzel támadási felületet adtok másoknak, gondolom.

én nem látok benne semmi jót, de sajnos ez ezzel jár. azt te sem gondolhatod komolyan, hogy csak azért, mert nagy a kutatok, de a KH-hoz képest gyengébbek vagytok, akkor titeket már nem ér támadni. mit mondjanak az utánatok következők? mindenki hasonló helyzetben lenne - csak nekik nem lenne +60 támadásuk és védekezésük a kristályok ellen.
Dátum: 2009.06.13. 12:04:11
8 térkapuval könnyű. a mi szövinknek csak egy van
Dátum: 2009.06.13. 10:55:42
Idézet: Crimson - 2009.06.13. 09:32:40
Azt hallottam, a 2.0-ás winnieBot szoftver már egy sokkal fejlettebb modell lesz, Miklósék jelentős mértékben visszaszorítják benne a napi hozzászólásszám/ostobaság arányt:)


az jó lenne. és az is, ha a többieknél is csökkenne az arány. mert valljuk meg, közel sem én vagyok a jéghegy csúcsa. akkor eljönne egy ideális, utópisztikus állapot.
Dátum: 2009.06.13. 10:54:20
sorry, az újért, de valahol tényleg megdöbbentő az, hogy az ember a sok negatív komment között próbál folyamatosan pozitív dolgokat meglátni/írni, de ha a hallatlanul sok negatív kommentre negativizmussal reagál, akkor jönnek rögtön az erkölcscsőszök. visszaütni nem ér, menjen át a fórum "ez nem jó, az nem jó, törlök, törölni fogok, istenuccse, de mégsem, mert kevesebbet akarok játszani, de fórumozni egész nap van időm" kommentáradattá?

OFF vége, elő megint az ON-nal.

a KH-val lehet, hogy végre 1-2 hónap után meg tudom csinálni a növeld a LE-differenciádat 20ezerrel küldetést. tiszta haszon a KH, nem kell elhinni, amit pár kóbor hater mond magasabbról. (olyanra célzok, aki két nap alatt 16-6-os győzelmi arányt mutatott fel a KH ellen. és még ez is kevés neki.)
Dátum: 2009.06.13. 10:45:17
nincs bennem semmi rosszindulat, csak rühe..., nem szeretem az olyanokat, mint te (sem), akik szavakat adnak a másik szájába. direkt leírtam, hogy MÁSOKKAL ELLENTÉTBEN ÉN ÖRÜLÖK A TOP SIKEREINEK. erre te jössz azzal, hogy rosszindulatú vagyok? hogy is szokták mondani az ilyet? elmész te a... (tudod, milyen nehéz olykor pozitívat írni, erre, amikor megteszem, akkor is kapok a fejemre, hogy hogy képzelem, hogy örülni merek?)

Darah, ne haragudj, de ez már elképesztő.
Ennyi rosszindulat, meg leszólogatás már igendurva.
Van egyáltalán valamiről elképzelésed, vagy miegyebed, vagy itten a fórumon te vagy a beszólunk mindenkinek winnie-nek és ez elég?

Idézet: Darah - 2009.06.13. 09:23:24

Mortimer nem írt olyat, hogy nem örül a TOP sikereinek, arra mutat rá, hogy a TOP játékosszint alatt ez a dolog eléggé szivacs, sőt azoknak is, akik alulról szagolják a TOP-ot.


mortimer nem írt olyat, csak 17-szer leírta, hogy milyen gáz, hogy tápolódik a top. elnézést, ha ezt félreértelmeztem, de a sok sírástól megzavarodva én is tévedhetek, nem?

Idézet: Darah - 2009.06.13. 09:23:24
Írj már egy javaslatot valamire valaha, vagy legalább _normálisan_ véleményezd mások javaslatait, meglátásait.


látod, ez az, ami viszont nyers rosszindulat. valahol röhejes, hogy más szemében a szálkát (de legyen, botot, gerendát) is észreveszed, de a magadéban nem.

idejössz, leszólogatsz másokat, személyeskedsz és arra is képtelen vagy, hogy visszanézd, hogy miket írtam, mielőtt minősítesz. akkor látnád, hogy javasoltam, véleményeztem - de már megbocsáss az nem javaslat, hogy

"Ők tápolnak rajta, aki meg alattuk van az dögöljön meg, kapjon dupla áldást."

és mindez olyan szájából, aki maga is top, aki maga is felkézzel elintézi a KH zömét.

most heccből én is megpróbáltam a KH-t és rögtön nyertem 4-et, holott a szintrangsor legeslegalján vagyok.

szerinted mit reagáljak, ha idejön valaki a top30-ból, akinek bajnoki medálja is van, aki valóban jól kigyúrt karaktert visz, nyilván jól játszik és elkezd hisztizni, aki nem látja meg a jót a fejlesztésekben csakis a rosszat, csakis a negatívot.

egyszerűen nem is tudom, mit gondoljak ÉN, aki nála jóval gyengébb és nem érzem a késztetést a hisztire. valamit elszúrtam és nekem is éreznem kéne a hisztikényszert? szégyelljem el magam, hogy ÖRÜLNI MEREK annak, hogy színesebb lett a játék? érezzem magam RONGYEMBERNEk, mert nem érzem, hogy dögöljön meg a "top alatti réteg", mert nem érzek sárga irigységet azért, mert sharpa szénné nyeri magát?

igazad van. pusztuljak. szerencsére te szimpatikus versenyző vagy.
Dátum: 2009.06.13. 09:26:04
minden tiszteletem az áldozatot hozó domini mortis-é, akik a győzelemért, a társaikért feláldozzák a játékélményt.

Idézet: Gabus - 2009.06.10. 15:25:02

Minden tiszteletem Schifi-é ő döntetlenes cuccban állt végig és állta az ütéseket. Itt kérek tőle elnézést de a társai ellehetetlenítették a játékot és muszáj volt ütni.


ezen viszont nagyot röhögtem. a vak asszony visszanéz. önnön farkába harapó kígyó, a becsületesség lovagjai. "muszáj volt ütni", muhaha.

a katakomba nem tetszik, a kemény harcosból síró embert farag, bezzeg a döntetlenes ellen megy a keménykedés. komolyan nem tűnik fel az ellentmondás?
Dátum: 2009.06.13. 09:23:49
örömmel olvasok ilyen eszement baromságokat. most komolyan: az fáj neked/nektek, hogy az ellenfél a többet ésszel, mint erővel elv alkalmazásával lehet, hogy nyerni fog? hogy okosabbak? hogy van pofájuk kihasználni a játékszabály, holott a való életben is bárki elbújhat bárki elől.

". Fiatal koromban meg lehetett verekedni valakivel, és ha győztél, a vesztes elkotródott- manapság összegyűjti egy pár haverját, és agyonvernek."

itt épp erről van szó. a haverok elbújnak és a nagyon egy az egyben várják a többieket.
Dátum: 2009.06.13. 08:40:47
Idézet: Mortimer - 2009.06.12. 23:39:05
A kristályhorda a top játékszere. Ők tápolnak rajta, aki meg alattuk van az dögöljön meg, kapjon dupla áldást.


ennek örülhetnél, te is top vagy, ahogy nézem.

én örülök a topnak. a sikereiknek. más fogcsikorgatva nézi, hogy jó nekik. mások vagyunk, na.
Dátum: 2009.06.13. 08:39:43
Idézet: Teki1986 - 2009.06.12. 23:32:24
Miklós! Én már k*rvára unom hogy megint jött a hadüzenet, amikor a legerősebb tagunk 4 szinttel van lejjebb és közel 2-300 TÖ-vel. Megint kapnánk naponta a PC-t? Hihetetlen hogy képtelenek vagytok erre figyelni.


na jó, ne komolytalankodjunk már. "jajj, minket nem ér támadni" - mintha csak a háborúellenes szövetségek nyafogását hallanám. tetszettem volna nem top5-ben lenni. ha pedig ott tetszenek lenni, akkor meg kell védeni a kutat. vagy kibírni a pár órás LE-regenerációvesztéssel járó citadellát. vagy..., halló, kapitulálni.

azért ez durva, ennek a játéknak mindig az volt a lényege, hogy az erős támadja a gyengét és a KV a 4. legerősebb szövetség, a KH pedig csak a legelitebbeket támadja. a match made in heaven.
Dátum: 2009.06.12. 15:18:56
tedd. toplista. szövetségek. kiválasztod. jelentkezel. felvesznek. ennyi.
Dátum: 2009.06.12. 12:01:34
azon nem kell gondolkodni, hogy egy plusz tul-t adó épület legyen-e nagyobb. nem hiszem, hogy ez annyi időbe telt volna neked. gondolkodni azon kéne, hogy a játékvezetői elveken belül hogyan lehet pozitív irányba finomhangolni az újdonságokat. úgy, hogy ne jöjjön a "csak a top" panasz, ne legyen nyerstáp, ne univerzális kézzelfogható pluszt adjon (plusz tulajdonság).

tudom, hogy bőven hangzott el eddig is ötlet, de csak azért, mert nem valósulnak meg, az ötleteléssel nem szabad leállni. DE ne az legyen az indok, hogy erős az epikus. 3 hét múlva nem lesz erős.