Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Idézet: Deicide666 - 2010.01.25. 13:40:12
Köszönöm!

Az összes, eddig feltett kérdésem ugyanezt a formát követte, mégsem kaptam rájuk ezt az értékelést. Nem látok következetességet....


mert nem egy ember értékel. attól, hogy régen rosszul írtad és elfogadták, nem jelenti azt, hogy ezentúl mindig el kell fogadni.
Idézet: Mortimer - 2010.01.25. 12:12:00


Ezért fejlesztési javaslatként felvetném, hogy a próbák teljesítésénél egyenként dönthessük el, hogy akarunk-e kristálypontot költeni, vagy nem.


így épp a lényeg veszne oda, nem? szinte minden kalkulálható, de még ezt is akarod?

persze a másik véglet sem jobb, amit én csinálok. be kell lőni a "mindenre megy a max 200 kristálypont" és akkor nem lesznek túl nehezeh a próbák.
Idézet: csati777 - 2010.01.24. 09:59:29
Én azért fejlesztettem ki a VF-et, hogy legyen esélyem a taktikusan játszó playerek ellen.


ez kábé olyan volt, mint a "lehessen PP-ből dukátot venni, mert akkor hamarabb lesz aujciós tárgyam" érv, amikor az ember nem gondol arra, hogy neki ugyan több dukátja lesz, de mindenki másnak is több lesz.
Idézet: Texex - 2010.01.18. 12:44:31

50kérdés 350 mp = 1 kérdés 7mp

Gyors net, gyors gép 1-2 mp míg bejön az oldalon a kérdés.Elolvasod, már látod is a helyes választ, katintasz. Mind ezt további 4-5mp alatt, és ezt 50szer. Van három ilyen okos emberke egy szövibe úgy hogy 52 szintig egy medált se nyertek. Haha

Inkább skript vagy kitöltő progit gyártott egy informatikus haver.


ez mekkora baromság. én például szeretek túl lenni gyorsan a kvízen, kb 3-4 másodpercet van képernyőn egy kérdés, volt, hogy 220 másodperc alatt tudtam le az 50-et. van, hogy 38, van, hogy 48 jó válaszom volt. lehet, hogy csalnak, de ezt meg lehet csinálni anélkül is.
Dátum: 2010.01.24. 00:37:47
tényleg, valaki nem számolná össze, hogy mennyit spórolt egy átlagos, mondjuk 87. szintá gyémánt eddig a lélekkufárnál?
Dátum: 2010.01.23. 20:35:20
nem lenne sok értelme, ha mindenki belőné a legerősebbre, tönkretéve annak a játékát.
Dátum: 2010.01.22. 15:17:48
egy fonos pont így is beleesik. ezért középút.
Dátum: 2010.01.22. 13:30:58
a lényeget a játékban úgyis akkor találja meg az ember, ha végre nem versenynek, hanem játéknak kezeli. igazi terápia benyomni a vadászatot, kiklikkelni azt, hogy álljon le, nem törődni azzal, ha betámadnak. (fent amúgyis érdekes látni, hogy kik azok, akik nemmernek több tízezer LE-val támadni:)
Dátum: 2010.01.22. 13:12:07
értem én, de mondom, furcsa. épp erre célzok, hogy ha a játék, a társaság kell neki, akkor hobbinak megtartja, fel-felnéz, ha kell katakombázik (ha nem akar támadást), tamagocsizik - ilyen okból szerintem csak az hibernál, akinek a játék maga, mint játék nem számít annyira.

nekem is akkor született a második gyerekem, amikor neki, a másik is 2,5 éves csak, de mégis, el van az ember a játékkal. jó, bennem nem a topra való igyekvés faktora munkál, hanem a szórakozásé. (és igen, mi is elpáholtuk odavissza egymást vele, kár érte (a fölöttem lévő valakit megjegyzem nem értem, idejön ideböfögni valamit a modoromról, holott csak annyit írtam, hogy egy furának tartom, hogy a gyerek lenne az ok és épp most. megértem, ezzel nincs gond, de fura, hogy miért kizáró tényező, miért nem fér meg egymás mellett a család és a negyedére csökkentett játékintenzitás.)
Dátum: 2010.01.21. 14:17:26
Idézet: Viszok009 - 2010.01.21. 13:34:20
A rnd ről csak annyit egy 350 es tulajdonságú csóka vert el 100 al többet sebezve... holott nekem 400 al volt több a TÖ-m...nah ez a nem mindone


olimpia? ő támadt, te támadtál? haragital? én is szoktam 300 TÖ-vel nagyobbat támadni és nyerni ellene legtöbbször. előfordul, de ilyen csatákat szívesen olvasna az ember.
Dátum: 2010.01.21. 14:09:57
Idézet: PottomPanna - 2010.01.20. 12:25:37
Hát én csak beszoroztam, mert a max az 50. És azt kérdezte, ha maxos akkor mennyivel nő meg.


és utána szegényt kioktatták, hogy nem matekos, én meg jöttem megvédeni, hogy valahol igaza van, mert a leírás rossz. vagy te számolsz rosszul, hisz ha minden szinten 4%-kal nőne, akkor 50. szinten nem 200% lenne, tehát a mondatod első feléből nem következik a második. ha 4%-kal nőne a TP minden szinten, akkor 0. szinten a 100% 1. szinten 104%, 2. szinten 108,16%, 3. szinten 112,48% lenne stb, míg ha 4 százalékponttal nő, akkor 100-104-108-112.

ha százalékpontos növekedés van, akkor 50. szinten valóban 200% a plusz, de ha szintenként nő 4%-kal a nyereség, akkor 50. szinten 710% a plusz.

közel sem mindegy.
Dátum: 2010.01.21. 10:45:36
huuh. micsoda vagdalkozás: komolyan az Phobos7 problémája, hogy jött egy szakértelem, ami direkt a nem VF-ezőknek volt kitalálva, ő pedig VF-zett, és mégis lefelejtette azt és mégsem tetszik neki?

most kérdezhetném, hogy miért kellett meg minden, de azért összeomlani, mert hozott egy rossz döntést?? ezért jó, hogy mindent "vissza lehet csinálni". lefelejteni az EH-t, visszavenni a VF-et. jajj, elment a levesbe némi LE? ennél nagyobb nehézségekkel is meg lehet birkózni - no, de emiatt törölközőt bedobni??? hisztizni? épp ez kéne, hogy megacélozza az embert.

(én notórius baromságtermelő vagyok, nem is tudom, mi lett volna, ha hisztizek ilyen esetekben: szerintem legalább háromszor toltam fel a valóságformázásomat 40-esre, a kivégzést is lefelejtettem már egyszer 50+-ról, hogy azóta visszatoljam, de már felejtettem építést és idomítást is, hogy visszafejlesszem. kit érdekel? akkor kellett a LE, felhasználtam, puff neki. mégis megoldottam, hogy ne legyek gyengébb, mint voltam.)
Dátum: 2010.01.21. 10:34:36
kinek mi számít: a játékélmény vagy a győzelem.
Dátum: 2010.01.20. 12:11:05
Idézet: Mortimer - 2010.01.20. 11:43:40
Ha Miklós rendszere szerint hadat üzennétek nekünk (illetve bármely szövetségnek!) nem lenne semmi esélyünk.


szerintem félreértelmezed a harci rendszert, hiszen ez így ebben a formában nem igaz.
Dátum: 2010.01.20. 12:09:56
Idézet: Tiha - 2010.01.19. 11:34:08
Amúgy azért hülyeség amit írsz, mert már most is van annyi tárgy LGY-ért, hogy nem tudja az ember mindet megvenni. Ha bekerülne még pár, akkor már nagyon komolyan el kellene dönteni, hogy melyik a fontosabb.


köszi a hülyézést, látom igazi partner vagy.

leírtam, hogy miért baj, amit írsz: azért, mert változatos karaktereket vizionálsz, holott mindenkit éppen az egyenlétre kötelezel. hosszú távon mindenki ugyanolyan lesz, csak annyi a különbség, hogy milyen sorrendben lesz ugyanolyan. és ebben nem is az "ugyanolyan" a nagy gond, hanem az, hogy kötelezővl teszed ezek megvásárlását, ugyanis mindenki tudja, hogy a másik megveszi, ezért neki is meg kell vennie, ha nem akar lemaradni.

ergó, elveszed a játékostól a döntési szabadságot azzal, te akarod meghatározni, hogy mit vegyen meg.

a cél nem nyers tápokat, nem közvetlenül LE-be váltható tárgyakat kreálni, hanem olyanokat, amik másféle pluszt adnak.
Dátum: 2010.01.20. 12:05:00
Idézet: Tiha - 2010.01.18. 23:52:12
akkor várjuk az építő javaslataidat.
Ja, hogy eddig csak destruktív HSZ-eid voltak? Akkor bocsi. De minden véleménynek örülök, érdemes ötleteket írkálni.


nem besérülni kell. ha írsz valamit, akkor benne van az is, hogy valaki kritikát fogalmaz be szépen leírtam, hogy mit miért nem tartok jónak, erre átmész offenzívbe? én kérek elnézést. azért is, hogy én voltam az egyetlen, aki válaszra méltatta a kommentedet.
Dátum: 2010.01.20. 12:02:13
Idézet: HoGo - 2010.01.20. 01:01:39
200%al kapsz többet.


Már bocs, de ezt nem lehet félreértelmezni. Max. lusta valaki számolni.


Vagy lusta valaki olvasni? a 200%-ot nem lehet félreértelmezni, de nincs is benne a leírásban, amit PottomPanna idézett. ott ennyi van: "Megnő a portyázásért kapott tapasztalati pont szintenként 4%-kal."
Dátum: 2010.01.20. 12:00:05
Idézet: HoGo - 2010.01.20. 01:41:58
a tudatturbóhoz hasonló szaki csak épp a tulajdonságokra hatna. Plusz lehetőség taktikára, a támadott végzetúrtól függően arra a tulajdonságra teszem rá, ami épp passzol rá.
Kicsit eltávolítaná az egyenkaraktereket,.


miért? mivel mindenki iq-ra tenné, mivel tudod, hogy az, akit meg akarsz támadni, iq-ra tette, te is iq-ra fogod tenni. ennek semmi értelme. (te csak azt látod benne, hogy neked jobb lenne, de nem gondolsz arra, hogy mindenki másnak is jobb lenne. ergó semmit nem lrsz vele, csak egy felesleges, kötelezően kifejlesztendő szakértelmet kreálnál, amire mindenki elszúrna pár százezer LE-t és ott maradna, ahol eddig is volt, hiszen hiába leszel erősebb, ha az ellenfeled is erősebb lesz. az ilyennek van valami neve biztos, de ezzel csak azt éred el, hogy lelassítod a karakterek fejlődését.)
Dátum: 2010.01.20. 00:40:37
aki bejár matekra, az éppenséggel félreértelmezi a szöveget. aki nem jár be, az írja le nyugodt szívvel, hogy 10 helyett 30-at. ld. még a 4 százalék és a 4 százalékpont közti különbséget.
Dátum: 2010.01.19. 10:48:06
meg lehetett szavazni. minden játékos kitölthette a kérdőívet, aki vadászott. a mostani fejlesztések a játékosok szavazatai alapján történtek.