Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zooleee

Dátum: 2014.02.19. 19:36:19
Mindig lepontozlak Lovag, de most én is fik...ok!
Dátum: 2014.02.19. 18:04:02
Nekem meg sehova!
Dátum: 2014.02.19. 17:09:42
Lehet minden 400. dob egyet!
Dátum: 2014.02.19. 16:54:46
Na igen, ez engem is érdekelne! A felfedezés örömét meghagynám másoknak most!
Dátum: 2014.02.19. 16:18:29
Lehet csak 16.00 után adja....
Dátum: 2014.02.19. 15:25:03
Egyébként nálam is van 10 db (gondolom mindenki kapott), ha rákattintok el is száll a böngésző!
Dátum: 2014.02.19. 15:21:41
Akár.....
Dátum: 2014.02.19. 15:06:34
Akkor most két eventet kell várni a fétishez!?
A hordatrófeákhoz hasonlóan lehet gyűjtögetni a kitint?!

Na ilyenek miatt nem futott be a VÚ külföldön!
Dátum: 2014.02.17. 17:09:46
Elég átlátszó, de tetszik!
Dátum: 2014.02.17. 13:58:27
Nekem ez az event egy kötelező lépcső, amire föl kell lépni, úgyhogy a -100 hanyagolandó!
Dátum: 2014.02.15. 12:04:43
Azt gondolom a VIP tagság fejlesztéseit ennek a játéknak alapból kellene tartalmaznia, a játszhatóság fenntartása érdekében! A VÚ alapvetően még mindig nem tartozik a drága játékok közé, viszont egyre időigényesebb és bonyolultabb, ami alapvetően nem lenne baj ha tudná kompenzálni pont az efféle könyítésekkel! Ennek viszont maximum egyszeri költsége legyen a játékosok felé! Az anyagi háttér nem tudom mennyire stabil, de azt gondolom sokkal tovább és sokkal többen játszanának ha nem ezen az úton próbákoznátok Miklós a játékot életben tartani!
Ariel: Grat a Piramishoz!

Többiek: Már megint mindenki a levegőbe durrogtat, a fejlesztés még be sem került, máris mindenki fik**a! Aki eddig is költött a játékra, ezután is nyomni fogja, aki meg csak "akar majd egyszer" az úgysem fog! Nem védem Miklósékat, de ez az egyik legolcsóbb játék a piacon még így is, amelyik ennyi játékélményt/időt nyújt ennyiért! Nekem sem tetszik a drágulás, de legalább nem egy helyben állunk!

A csatlósokat, meg mindenki fejleszteni fogja, ha nem a maga ellensége, legfeljebb a fejlesztés módja lesz különböző!
Más sem tud belépni a tesztvilágra? Tegnap még ment!
10 szintenként +1 Transzdestrukció!
Dátum: 2014.01.07. 18:39:34
Azért az érdekesebb lenne hogy látod ki volt aktív az elmúlt öt percben, így nagyobb eséllyel rabolhatsz, viszont rajtad is ott lenne a célkereszt!
Dátum: 2014.01.07. 18:29:06
Mivel inaktív karakterek törlése nem megvalósítható, ezért javaslom mint a szövetségekben színnel jelölni az aktivitást, ez alsóbb és felsőbb szinteken is új színt hozna a játékba!
Dátum: 2014.01.07. 18:21:22
Lehet nagy baromság amit írok, de bedobom: Mi lenne, ha a megszerzett nyakéked, veled együtt lépne szintlépéskor bónuszokat? Így ha a következő BU jobbat ad lecserélheted, viszont ha ez már erősebb ezt használod!
Ha már a felzabáltatás hasonlóan működik, mint a sajtolás, nem kerülhetne be ismételhető küldinek is plusszban, vagy valamely "nemszeretem" helyett?!
Dátum: 2013.10.21. 11:54:49
Lehet ogy kettősség lesz a hozzászólásomban, előre is elnézéseteket kérem (az építő jellegű kritikákat szívesen fogadom )!

Nos 3 éve kezdtem el a Végzeturat, előtte nem engedhettük meg az internet "áldásait" anyagi okok miatt! Az eltelt idő alatt a játék hozzám nőtt, az életem részévé vált, nem tagadom! A kialakított "virtuális" kapcsolatok a szövetségekben új színt hoztak a szürke hétköznapokba, a játék kikapcsolt és sok évezetet/kihívást nyújt mind a mai napig! Nem találkoztam ennél élvezetesebb online játékkal, ami ennyire olcsón biztosította volna ezt számomra! A mostani eventre kiváló értékelést adtam, mivel minden új fejlesztést örömmel fogadok (és még a karakteremnek sem jelent megterhelést ), amíg futja nem szégyenlem, meg is veszek mindent, amit egyesek "kényszertápolásnak" hívnak, de a mostani szintet fenntartani valóban egyre nehezebb úgy, hogy ne menjen a családi kassza rovására! Amikor ez elérkezik én is távozni fogok, bár tudom nem hagytam mély nyomot magam után a játékban, ez senkit nem fog zavarni, ezt is megértem, de nekem hiányozna a mindennapi klikkelgetés! Nem is az árak növekedése fáj, mert ez elkerülhetetlen a mai világban, sokkal inkább az, hogy így egyre távolabb kerülök a Végzetúrtól, de szerintem valljuk be nem én vagyok ezzel egyedül! Nem sajnálok egyetlen ráköltött forintot sem a játékra, mert tényleg sok örömet adott! Annó azt számolgattam hogy mely erőforrást mire és hogyan költsem el másnap, most azt számolom mennyi őskövet költhetek a következő befizetésig! Ez a pár gondolat már érlelődött egy ideje, de most kellett hogy meg is írjam! Sajnálom, hogy a játéktudást egyre inkább kiváltja a befizetés összege, de továbbra is imádom magát a játékot, s ha nem is lesz már pozitív változás ilyen téren, köszönöm a Veletek kellemesen eddig eltöltött időt is! Egyenlőre nem törlök, mert mint említettem imádom a játékot (valamint marad még pár őskövem is ), de igazán sajnálom azon folyamatokat melyek a (nekem) rossz irányba elindultak!

Lehet hogy nem ide kellett volna írnom, csak ráböktem egy topic-ra, mert most kívánkozott ki belőlem!

A negatív/pozitív vélemények aránya nem igazán érdekel, csak gondolatokat/érzéseket osztottam meg Veletek!

Solmyr as Samud V1
Dátum: 2013.10.17. 04:23:19
Bezzeg baz..meg a csomag már ott virít!