Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Truth80

Lehet hogy egy szinten túl gáz a kristálypont, mivel portyából nem lehet szerezni. Alacsony szinten nincsen vele gond. Úgy látszik ez később fordul. A franc se akar ennyi ingyen TP-t amennyit a kaland csatákból szerzek. Nem beszélve az ÉP lenullázós kalandokról.
Igen, a nagyon "lehúzós" kalandokat én is le szoktam pontozni és mégis mindig 6-ot látok az értékelésnél.
Nekem lenne javaslatom a kalandokkal kapcsolatban:

Nem lehetne esetleg limitálni az egy kalandon belüli csaták számát max. 2-re? Gyakorlatilag értelmetlen TP tömés, ha 4 csatát kell megnyerni. Nem éri meg az a néhány LGY érte. Kalandot pedig nem szívesen törlök.

Az ÉP VP vesztést is limitálni lehetne, mert a legutóbbi - eldobott - kalandomban vagy 5 ÉP vesztő próba volt. Ez mondjuk a kisebbik gond mint a TP összeszedés, de azért ennél több fantáziája is lehetett volna az írójának.

mód: Látom, lepontozni sikerült a hozzászólásomat. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
Dátum: 2011.08.16. 13:27:30
Na de akkor hahó kipp-kopp valamelyik fejlesztő jelentkezhetne igazán.
Dátum: 2011.08.16. 08:59:32
Igen, a bubis probléma az én szintem környékén is fennáll. Gyakorlatilag utolérhetetlenek. Nem is értem, hogy miért nem foglalkoznak a kérdéssel, hogy ezzel is legyen valami. Ha már felzárkóztatásnak tették be a bubit, akkor lehetne olyan kitétel, ha mondjuk valaki 50%-kal erősebb (magasabb TÖ és SZÖ) a szintjénél, akkor ne érvényesüljenek a bónuszok. Például.

Az ismételhetőkhöz túl sokat nem tudok hozzászólni de ezt a globálisan TP-t adunk elvet én is ellenzem. Hiszen a portyából így is, úgy is jön a TP, a lefelé ütésből is. A múltkor már megszabtatok egy kapható TP minimumot is, nagyon helyesen. Szóval teljesen fölösleges. Aki mondjuk már kipörgetett több 100 ismételhetőt, az így hatalmas előnybe kerül azokkal szemben akik most érnék el a 100 küldetést. Én spec a 93.-nál tartok úgyhogy elég bosszantó hogy úgy lett nerfelve a dolog hogy ki sem tudom majd próbálni milyen volt "normálisan".

Hogy probléma lenne a 0 TP-ért portyaküldizés? Erre is olyan jó ellenérveket olvastam, hogyha valaki ütteti magát akkor folyamatosan rabolnak tőle, úgyhogy nem lehet túl nagy haszonra szert tenni, nem beszélve arról, hogy idegőrlően lassú. A legjobb javaslat erre valahol feljebb volt, hogy be lehetne tenni egy gombot ami választást adna "nem akarom hogy a vesztes csatákba beleszámolja az ismételhető küldetéseket" vagy "a vesztes csaták is beleszámítsanak a küldetés teljesítésébe TP-ért". Ezt nyugodtan be lehetne tenni, ezt a globális küldiért TP-t meg elfelejteni.

Az, hogy a cuccokból adódó + LE-ért is TP jár, pedig egyenesen felháborító. Ez milyen elképzelés már? Akkor minek vannak az ilyen bónuszt adó cuccok? Nyugodtan ki is vehetitek a játékból őket.

Furcsa hogy ez a "fejlesztés" úgy került be a játékba hogy semmi előzetes megvitatása nem volt. Kicsit bizakodom, mert a hírekbe még nem írtátok ki. Talán észbe kaptok. Nagyobb vihart kavartatok vele mint az utolsó térkép eseménnyel.
Dátum: 2011.08.15. 16:46:28
Na igen, V3-on ezzel a nerffel "vékonyodni" fognak a magas szintű karakterek.

És egyébként, nem utolsó sorban: akik mondjuk így ismételhetőztek 40-50 szinten át, azokhoz képest mi lesz azokkal akik csak most fogják elkezdeni? Több szintnyi TP mennyiségben lesz mérhető a különbség.
Dátum: 2011.08.14. 14:04:49
M&M 6

http://www.the-spoiler.com/RPG/New.World.Computing/might..magic.6.1/mm6.html

(nem összekeverendő az októberben megjelentő Heroes of M&M 6-tal)
Dátum: 2011.08.14. 11:59:26
Igen, a Heroes of M&M és a "sima" M&M valóban teljesen különálló játék és sorozat. Csak a világ hasonló amiben játszódnak.
Dátum: 2011.08.12. 14:16:21
Hát a VF-es probléma megoldható lehetne akár a SP maximumának felezésével, akkor arányában ugyanannyit kapna a nem VF-es és VF-es is. Mármint úgy értem hogy nem egy, hanem 2 szintenként kapna bónuszt a VF-es. Térkifordításkor arányosan duplázódna, majd visszaállítódna a normál értékre visszafordításkor.

Az hogy más sem valósult meg amit ígértek korábban az oké, de ezt én nem tudhatom hiszen még egy éve sincsen hogy játszom

Azért a "közeljövőben várható fejlesztések" közül illenék kivenni a mézesmadzagot.
Dátum: 2011.08.12. 13:55:10
Akkor talán mivel eredetileg a bubit felzárkóztatásnak szánták és nem a top karaktereknek, esetleg lehetne velük kivételt tenni. Hogy +20 % de láthatatlanságban nem működik. Ez nem hiszem hogy olyan nagyon bonyolult. Másoknak jól jönne. Hiszen ezt megcsinálták a Kastélynál is.
Dátum: 2011.08.12. 13:42:33
Nem, bocsánat közben rájöttem hogy ezen topik nyitó hozzászólására gondoltam.
De tényleg, valaki emlékszik mik voltak az ellenérvek a spek max növelés ellen? Kíváncsi volnék.
Dátum: 2011.08.12. 13:32:06
Nekem azért rémlik egy Miklós hozzászólás, amiben a rövid távú fejlesztések között az első helyen áll.
Dátum: 2011.08.12. 12:25:03
Igen, sokan szeretnénk a speki maximum növelést.

Nem is értem mik lehettek az ellenérvek ellene. Tud valaki ilyenről?
Szerintem nem érdemes feltenned, mert nem fogják elfogadni.
Dátum: 2011.08.12. 09:28:36
Kártyajátékok francia kártyával - Póker, Römi (sima)

Asztali játékok - speciális kártya - UNO

Számítógépes játékok: World of Warcraft, Fallout 2, Might & Magic 6, Diablo 2, Heroes of Might & Magic 3

Internetes játékok - Végzetúr

Szerepjátékok - valaha régen: M.A.G.U.S.
Dátum: 2011.08.11. 12:24:43
Hol írta Miklós az SPM lemaradását? Nekem az utolsó infóm róla hogy a közeljövőben várható fejlesztések között lesz.
A vegyes üzemmódú karik támogatása dolog is érdekesen hangzik, én csak a nulla tp-s küldetésekre emlékszem, de ott sem nagyon jutott sehova a dolog.

Mód:

Basszus, megtaláltam http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,749.20#hsz36
Pontosabban a szubtéri érzékelés szakira gondoltál
Dátum: 2011.08.11. 09:15:45
Általában nem kapod vissza, kivéve ha olyan speciális reliked van amit dukátért vásároltál meg az aukciós házban és szerepel benne a "visszaváltható" szó. A normál, lélekkufárnál vásárolt tárgyak végleg elvesznek.
Dátum: 2011.08.11. 08:45:31
A kevesebb néha több...
Dátum: 2011.08.10. 10:37:42
Ja értem. Ettől én még fényévekre vagyok. Köszi!