Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Truth80

Dátum: 2012.03.27. 11:04:03
Ez a szinten tartós idomítás teljesen rossz ötlet szvsz. Akkor inkább legyen úgy mint az irányított vadászat szakinál. Vagy mint a térképkeresésnél.
Dátum: 2012.03.27. 10:45:31
Idomítás eléri a lény szintjét? Akkor szint+2-őn kellene tartani az idomítást? Kicsit meredek lenne.
Dátum: 2012.03.27. 10:20:18
A windows nem számít külső programnak? Megváltoztathatja a program működését, ha szakad a net vagy lefagy az oprendszer.
Dátum: 2012.03.26. 08:15:54
V3-on csak ma reggel vettem észre hogy átrendeződtek a helyezések. Tényleg van valamennyi verseny, erre én speciel nem számítottam.
Dátum: 2012.03.24. 11:14:59
Most magyarázták el neked hatszázadszorra hogy mi lassítja a szervert és mi nem. Az hogy te ezt a saját szánalmas-morális győzelmednek tudod be legyen a te gondod.
Dátum: 2012.03.24. 09:26:07
Szerintem nincsen szerintem. Az én szubjektív véleményemet és meglátásomat írtam le, anélkül bárkit megvádoltam volna bármivel. Nyilván nem az én dolgom ezt megfejteni.

Az elit kérdéshez csak annyit tennék hozzá, hogyha neked az fáj hogy nem tartozol közéjük, akkor tegyél érte hogy ne így legyen, egyébként meg az hogy "az elit-fizetős brigád a tettes" elég gyenge alapokon áll. Engem ez csak azért zavar, mivel én is fizetős vagyok ezáltal akár magamra is érthetem.
Dátum: 2012.03.24. 09:10:09
Néhány idézet Miklóstól (csak a teljesség kedvéért és hogy te is "helyesen értelmezzél")

"A gond nem azokkal az automatizmusokkal van amik a legenerált oldalt formázzák, hanem azokkal amik 10 mp-enként küldenek lekérést a szervernek. Nem is értem mi a fenének kell egy 5 percenként üthető epikushoz vkinek 10 mp-es időközt beállitania..."

"Ezzel alapvetően nincs gond, de láttam olyan logokat amikor valaki 1 órán keresztül 5 másodpercenként próbálta a portyát. Ez kimeríti a "nagyon sokszor" fogalmát... Tehát csak akkor fogunk ilyesmi miatt figyelmeztetni/bannolni ha ez túllép egy reális mértéket."

Szerinted "Egy-egy ilyen "legyszerüsített" dolog egyszerre índítja el azokat a dolgokat amire külön-külön kéne kattintgatni.". Mivel ezek az "egyszerűsítések" közvetlen linkkel működnek, így ez a megállapításod úgy gondolom hogy nem helytálló, mivel csak az adott oldal töltődik be és nem egyszerre az összes.

Ha alaposan végigolvasnád a hozzászólásokat, akkor neked is kiderülne hogy milyen scriptekkel van a probléma. Én egyébként nem érzékelem a lassabb betöltési időt, de ez persze nem jelenti azt hogy nem lassult volna a játék.
Dátum: 2012.03.24. 08:51:24
Én csak azt nem értem hogy miért állítod párhuzamba a scriptelést a prémmel és a kényelmi funkciókkal?
Én prémes vagyok és az összes kényelmi funkciót megvettem már, mégis használok scripteket, pusztán azért hogy egyszerűbb, saját magamnak testreszabott kezelőfelületen játszhassak. Egyszerűen annyiról van szó hogy jobban átláthatóbb a játék és bizonyos funkciókat jóval kevesebb kattintással / görgetéssel érek el. Ettől még nem leszek jobb játékos senkinél, amitől jobb leszek az majd talán inkább a taktikámban fog rejleni egyszer.
Egyébként próbáld ki te is, milyen leegyszerűsíteni az oldal kezelését, garantálom hogyha megszoktad, te is kampányolni fogsz mellettük.
Dátum: 2012.03.23. 14:09:28
Hát igen. Alacsonyabb szinten sem éri meg feltolni a sebgyót sem az idomítást túl magasra mert tényleg valamennyi hátrány érne a környezetemhez képest. De így is volt olyan entitás aminek 10 % állatsebző varázslata volt és belevert a dögökbe 700-750 ép-ket úgy, hogy 7k körül volt nekik. Muszáj volt folyamatosan gyógyítgatnom a szerencsétleneket mert egyébként kidőltek volna a sorból. Ehhez kellett gyógyítós script. Egyébként meg mivel a gyógyítás növeli a morált is, arra is jó hogy ácsorgás közben "ne menjen el túlságosan a kedvük."
Az idomításom sem valami magas (7+1), de azt például mindig manuálisan nyomkodom. Mire szükségem lesz rá így is könnyedén összejön ha csak akkor nyomkodom amikor eszembe jut éppen.
Dátum: 2012.03.23. 13:39:01
Végülis a relikeket tényleg nem nézi senki folyamatosan. A másét sem. Ez tényleg jó ötlet.
Dátum: 2012.03.23. 10:21:36
Azt hiszem kezdem pedzeni hogy mik okozzák a szerverproblémát, mivel ezekkel eddig nem találkoztam így nem ismertem őket. Autoklikker, de durva hogy valaki ezzel nyomja.
Dátum: 2012.03.23. 09:13:23
Nem is tudtam hogy a scriptekről ilyen nyíltan lehet beszélni Egyébként jó tudni hogyan működnek, hogy az általam használt, az oldal használatát leegyszerűsítő scriptek nem a szervert terhelik. Én pl. szeretem az "egyedi" menü testreszabást, ahol egy kattintással elérhető a térkapu, a szerencsekerék és társai. Nagy könnyítés hogy a toplistából a kívánt lapra van link, hogy ha egy adott szintre akarok ütni, ne kelljen lapozgatnom amíg megtalálom hanem be van állítva hogy a toplista hányadik oldalát hozza be a portyacélpontokkal. Ha logikusan gondolkozom, akkor ez még könnyít is a szerveren nem? Mivel nem kérem le külön a szövetség/térkapu vagy a lélekkufár/szerencsekerék lapokat, hanem közvetlenül linkelek a célra. Így 2 lapletöltés helyett csak 1 van. Ha ez így van (és helyesen gondolom), akkor én pozitív diszkriminációban részesülök
Azt gondolom ezek egyike sem olyan amivel vissza lehet élni. Eddig sem állt szándékomban csalni sosem és ezután sem fog. Pusztán az egyszerűbb kezelést kedvelem.
Dátum: 2012.03.22. 16:23:16
Lehet hogy ostoba a kérdés de ha esetleg jól működő script kódokat mutatnátok (pl. userscriptesek) Miklóséknak, az nem megoldható hogy felkerüljön szerveroldalra az ő korrigálásukkal? Lehet hogy sokkal kevesebb szerver terhelés lenne.
Dátum: 2012.03.22. 15:53:58
Ez teljesen elfogadható, amennyiben szerverlaggot okoz. Esetleg olyan automatizmust a játékba építeni, hogy 30 percenként / 15 percenkét idomítson / gyógyítson az állaton, nem lehetne? Ez talán kiküszöbölné ezt a problémát. Ne kelljen 30 percenként odaszaladgálni a gép elé.

Természetesen a más játékosok kárára használt scriptek tényleg legyenek tiltva. Ez csak amolyan kényelmi funkció lenne.
Dátum: 2012.03.22. 14:37:01
És én még azt hittem az otthoni netünk gyenge.
Dátum: 2012.03.22. 13:36:56
Már válaszoltak neked erre. Egyébként caps lock nélkül.

Idézet: Craslorg - 2012.03.21. 14:58:43
Gondolom a V4-re regisztráltál, ami egy ideiglenes világ, 2 hónapig fut. Akkor tudsz kijönni a katakombából, ha 10.000-nél kevesebb LE marad nálad, azaz a többit elosztod a szakértelmeid és tulajdonságaid között. Ekkor megjelenik a karakterlapon egy gomb felirattal, hogy előbújhatsz a katakombából.
Mindezzel együtt az a világ jelenleg már csak gyakorlásra jó, az 1-es, 2-es, 3-as és 5-ös világok az állandó világok. Ezek közül is az 5-ösön tudsz a kezdetben leggyorsabban fejlődni, mert kicsit turbózva van az eleje, a 3-ason kevésbé tudnak portyában sokat rabolni tőled, az 1-es és 2-es világon viszont óvatosnak kell lenned, mert alacsonyabb szinteken itt még sok olyan karakter van, akik roppant erősek és az újakat molesztálják.
Dátum: 2012.03.22. 11:01:26
Én tekerek amióta van kerék és egy darab stimulátort nem láttam még. De legalább ma esett 2 fehér kristályital. Azoknak nagyon örültem, mert rendkívül nagy tápot adnak 5 kristályponttal.
Dátum: 2012.03.22. 10:03:28
Ez igaz.
Dátum: 2012.03.22. 09:57:48
Kipróbáltam, a kerék 1. szinten LE-ért sem ad TP-t.
Dátum: 2012.03.21. 14:50:12
A csp pp térkapu ponttá való átváltását erősen szorgalmazom én is