Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1
Szerző
Topic neve: Játék (szerver) sebessége
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Játék (szerver) sebessége
1. hozzászólás - 2012.03.22. 14:21:22
Tegnap egy ismerősömnél voltam vendégségben. Ugyanakkor mivel nálunk volt a HT gondoltam vadászom egy picit. Este 7 körül a játék nagyon durván illúzióromboló hatású volt. 1-1 lapletöltésre átlag 10 másodpercet kellett várni. Ebben benne van, hogy hogy néha 2 másodperc volt csak, ami még mindig a borzasztóan lassú kategória, de máskor fél perc alatt sem jött válasz. Megjegyzem egy teljesen kihasználatlan szélessávon ültem, tehát ezzel nem lehetett gond. Kénytelen voltam feladni, az elképzelést, hogy én vadászni fogok, mert 20 percet nem akartam a gépnél ülni.

Úgy vélem a bár mostanában el vagyunk kényezteteve a dömpingszerűen belekülő újdonságok tömkelegétől, de érdemes lenne ebben a fejlesztési hullámban egy szünetet tartani és normalizálni a játék sebességét, mert így a végére nem lesz aki a sok remek újdonságot használhatja.
Pontszám: 8.76
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék (szerver) sebessége
2. hozzászólás - 2012.03.22. 14:32:01
10 pont. Este 6 és 9 között játszhatatlan szinte a játék.
Hype, v1
Pontszám: 7.49
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék (szerver) sebessége
3. hozzászólás - 2012.03.22. 14:37:01 (Válasz Hype #2 hozzászólására.)
És én még azt hittem az otthoni netünk gyenge.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.63
népszerűXyz443Férfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék (szerver) sebessége
4. hozzászólás - 2012.03.22. 14:55:50
Túlságosan hozzá vagytok szokva a jóhoz! Vidéken, ahol még csak mobilnet van, az is csak edge, hozzá vagyunk szokva az ilyesmihez.
Pontszám: 8.50
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék (szerver) sebessége
5. hozzászólás - 2012.03.22. 15:11:08
Azért vegyétek figyelembe, hogy nagyon gépfüggő a dolog. A régi gépem sem volt azért ócskavas, csak lassúcska, de nagyon gáz volt sokszor a sebesség. Január óta új gépem van, azóta kizárólag event elején volt gondom a sebességgel.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.54
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék (szerver) sebessége
6. hozzászólás - 2012.03.22. 15:17:31 (Válasz Kvnoemi #5 hozzászólására.)
Idézet: Kvnoemi - 2012.03.22. 15:11:08
Azért vegyétek figyelembe, hogy nagyon gépfüggő a dolog. A régi gépem sem volt azért ócskavas, csak lassúcska, de nagyon gáz volt sokszor a sebesség. Január óta új gépem van, azóta kizárólag event elején volt gondom a sebességgel.


Amin jatszottam egy az egy uj (2011-es), eros, business kategorias Thinkpad volt. Ha az nem tudja kielegiteni egy browser (es semmi greasemonkey meg tarsai) gepigenyet, akkor mi?
De ez igazabol mindegy is, mert a vegzetur kedveert senki nem fog erogepet venni, meg akkor sem, ha ez lenne a gond, tehat meg kell oldani, hogy lassu gepen is hasznalhato legyen a sebesseg.
Pontszám: 6.89
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék (szerver) sebessége
7. hozzászólás - 2012.04.01. 12:10:56
A jatek sebessege ismet csodalatos. 5-15 masodperc kozott van egy lapletoltes kviznel. Sajnos a problema felvetese ota azon tul, hogy a jatekvezetés deklaralta, hogy az aljas scriptelok tehetnek mindenrol, nem tortent semmi.
Pontszám: 7.94
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék (szerver) sebessége
8. hozzászólás - 2012.04.01. 12:52:20 (Válasz Kocos #7 hozzászólására.)
Nálam annyi történt, hogy már annyria lassú a játék, hogy teljesen leszoktam a portyaablakról, és mindenkit könyvjelzőből támadok.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.80
Oldal: 1
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője