Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Truth80

Dátum: 2012.11.29. 10:03:30
Hat nem tudom... elso ranezesre teljesithetetlen.

Masodikra is. Asszem kihagyom.
Dátum: 2012.11.28. 20:30:56
Hát igen a pályafutásom során rabolt 1,4 M Le-hez képest igazi kihívás lenne
Dátum: 2012.11.27. 15:13:07
Ez igen. A reszleteket ugyan nem latom hogy milyen egyensulybeli hatasai lennenek, de nagyon fantaziadusak a varazslatok. Az, hogy loret is irtal hozza, az kulon dicseretes. Nekem tetszik. Izgalmas dolgok vannak benne.

Egy dolgot nem ertek: A gyemant hordanak mert kerul tobb manaba a hasznalata? Vagy valamit rosszul ertelmezek?

En barmikor szivesen olvasok ehhez hasonlo javaslatokat, szerintem erdemes tovabbgondolni, latszik hogy sok munkad van eddig benne.
Dátum: 2012.11.27. 11:32:22
En sejtem a valaszt erre. Mivel ez kozvetve a karakterek kozotti kereskedelemhez vezetne, amit a fejlesztok mindekeppen kerulni akarnak a csalasok es a rabszolgak elszaporodasa miatt, biztosan nem lesz bevezetve ilyesmi.
Wow! Ez nekem eddig kimaradt. Ha ez igy megvalosul, akkor meg en is tolni fogok a manamon
Nekem az epuletek, az allatos cuccok es az Alveriel reloaded tetszenek nagyon. Lehetne ezeket egyszerre megcsinalni es meg ma bevezetni?

Az Aurri fele nem harci varazslatos javaslatot belinkelne valaki?
Dátum: 2012.11.26. 08:48:05
Dátum: 2012.11.23. 13:01:39
En is ugy gondolom hogy, ha varazslatelnyelest ad, akkor 2 gond lehet:

- ad egy keveset, de ezert nem eri meg magiat fejleszteni - folosleges programozas, senki nem hasznalja
- sok elnyelest ad, akkor meg mindenki tolja az egekbe aki nem az meg sirni fog hogy a karakterfejlesztese szart sem er

Szerintem ez tul ingovanyos terep, nem biztos hogy ezen a vonalon kell haladni.

Szerintem inkabb egyeb bonuszt kellene adnia, ami miatt megeri, ossze lehetne mosni valamikeppen a Tudas Fajaval (mondjuk tobb teglat lehet eloallitani, vagy tobbet talalni). Esetleg adhatna szovetsegi bonuszokat - ami nem nyers tap persze, vagy ilyesmiket. Adhatna bonuszt a kalandokra, kufarkedvezmenyt a lelekkufarnal, epikus, enti bonuszokat. Eventek elott szintfuggo magiaval esemenypontokat. Vagy mondjuk a haborukra lenne befolyassal (mondjuk ehhez teljesen uj rendszert kellene csinalni). Adhatna pech pontokat a kereknel (amiket ugye illene lassan kijelezni), vagy kenyelmi funkciok lennenek kivalthatok (pl. + oltozek, olyan ami nem ad kozvetlen tapot, megis szeretik hasznalni). Esetleg (mondjuk ez megint komolyabb fejlesztes) szint*x tartasa eseten adna kulonbozo bonuszokat, gondolok pl. az egyedi, testreszabhato menupontokra.

Esetleg a McMad fele egyedi varazslatok tanulasa is egy jo irany lehet.

En a harcrendszert nem szivesen bolygatnam, mert az tobb csalodast okozna mint sikerelmenyt.
Dátum: 2012.11.22. 15:09:04
Elarulom mi volt a sorsjegy mogott: 1 kisebb portyazas itala. Nem olyan extra.
Dátum: 2012.11.22. 14:49:00
+50 % az oriasi vadaszatbol jovo LE-re (asszem VF-nel csak + 25 %)
Dátum: 2012.11.22. 14:40:37
Nem tudom megitelni hogy ez nekem megeri-e mert nem ismerem az event kivanalmait. Ahhoz kicsit sok az 5 kavics hogy meg egyet forgassak a kereken. Az italok meg igy is hegyekben allnak, azokra nem nagyon van szuksegem.

Mindig ugyanez lesz benne, vagy minden nap valtozik a tartalma?
Dátum: 2012.11.22. 10:26:03
1; A szívósság öve (A szívósságod lehetséges maximuma 100-ra emelkedik, vagyis +1 harci kör.)

2; Az Uralkodó pálcája (Hordázás szakértelmed lehetséges maximuma 100 lesz, 5 harcoló állatot megengedve.)

3; Karemium csapda (+1% esély lények foglyul ejtésére.)
Vagy
Császári kegy (A végzet templomának 2. és 3. császári dekrétumai ugyanannyiba kerülnek, mint az első)

4; Wyhetrqaxx képzőgyűrűje (Tulajdonságaid fejlesztése 12%-kal, szakértelmeid fejlesztése 8%-kal olcsóbb.)
Vagy
Pdhivqaxx amulett (A szerencse fejlesztése 10%-kal hatékonyabb.)

5; Alternatív szimbólum (A kapott AF pontok mennyisége 10%-kal megnő.)
Vagy
Mentális burok (Nem tudnak rólad információt szerezni kémgömb segítségével.)

6; 150 db sorsjegy (150 db plusz forgatási lehetőség a szerencsekeréken.)
Vagy
Ultra-implant (+150% Gyógy. hatékonysága, +20% LE, +3 morál győzelmenként „csak portya és kihívás során”, +12 TP győzelmenként)

7; Joker (Megkapsz egy tárgyat, ami már szerepelt valamilyen - a világodnak megfelelő - aukción, de nem szerepel ezen a listán.)

Mar korabban kiirtak.
Dátum: 2012.11.20. 17:03:14
Dátum: 2012.11.15. 12:16:48
Ezzel megerositetted a felelmem. Direkt nem adtam el, hatha ugy nem esik belole meg egy. Egyebkent az elmult 5 honap alatt ez volt az egyetlen ultram. Pechkerek.
Akinek van 6 ultraimplantja, szerintem abba is hagyhatja a kerekezest. Egyreszt mert brutal tap lett, masreszt meg a budos eletben nem fog neki esni semmi sem mar annyira minuszos a pechpontja-
Dátum: 2012.11.14. 14:37:31
Ha kapsz visszajelzest akkor ugye megosztod itt is?
Dátum: 2012.11.14. 13:39:40
Hidd el, en biztosan eldobom ha meg egyszer elobukkan. Alt. a kalandok fele a kukaban vegzi nalam. Lehet hogy magasabb szinten a durva kristalypont koltseg miatt mashogy lesz, de jelenleg eleg jok a szakijaim es a tulajdonsagaim
Dátum: 2012.11.14. 13:30:16
Ennel sokkal jobb megoldas is van. Nekem is volt szerencsem mar ehhez a kalandhoz. Szep piros x a bal oldalon.
Dátum: 2012.11.14. 13:17:10
Idézet: Miklós - 2012.11.14. 13:09:54
4.) és igen, mintha tényleg lenne néhány százalék bónusz az egészre, hogy tényleg senki ne érezze, hogy rosszul járt. (de már nem tudom, mennyi)..

Esetleg ezt lehetne publikalni? Akkor sok talalgatastol mentened meg a jatekosallomanyt. Masreszt meg sokan kivancsiak hogy mennyire pontosan szamoltak. Ez a megoldas egyszerubb, mint neked a fanatikusok altal kifejlesztett excel tablakat atnyalazni
Dátum: 2012.11.14. 12:42:43
Idézet: Miklós - 2012.11.14. 12:32:55

A végleges képletet sajnos nem publikálhatom, mivel olyan valószínűségeket (pl. nagyobb, óriási stb. állat elfogása szerencse függvényében) és képleteket is tartalmaz, amelyek nem publikusak...


Hat pedig erre lennenk a leginkabb kivancsiak

Egyebkent engem szemely szerint az az egy info erdekelne hogy mekkora bonusz jar osszesen az event vegi elszamolasnal. Anno (azt hiszem 2 landragorral ezelott) szamolgattam en is, sajat excelben es olyan 12 % koruli kedvezmeny jott ki. Azota kb. 5 - 25 %-kig hallottam mindenfelet.
Dátum: 2012.11.14. 09:05:15
Innen okes. Koszi!