Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés - Világ 2.
utáltTrhsFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1101. hozzászólás - 2012.08.16. 12:52:07
Köszi. Ez előfordulhat, mert öltözetben váltom a ruházatot, következő küldinél megnézem, de valószínűleg ezt nézhettem be.
Pontszám: 2.14
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1102. hozzászólás - 2012.08.16. 13:38:10 (Válasz Psych #1100 hozzászólására.)
Csakhogy az eseményekben,az alap módósítók nélkülit írja ki....
Báró Samedi
Pontszám: 6.67
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1103. hozzászólás - 2012.08.16. 13:45:42 (Válasz Azazel #1102 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2012.08.16. 13:38:10
Csakhogy az eseményekben,az alap módósítók nélkülit írja ki....


Ezt a marhaságot honnan veszed?
Pontszám: 7.00
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1104. hozzászólás - 2012.08.16. 13:46:39 (Válasz Azazel #1102 hozzászólására.)
Az eseményekben mindig azt írja ki, amennyit a küldi teljesítésénél pont kaptál volna az adott felszereléssel. Mivel utána öltözöl és veszed át a nyereményt, így a kettő nem feltétlenül egyezik, mert az esemény szövegét már nem fogja utólag módosítani.
A hozzászólást Craslorg módosította 2012.08.16. 13:47:00-kor
Pontszám: 7.66
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1105. hozzászólás - 2012.08.16. 13:56:00
Ahha...köszönöm a tájékoztatást...mivel nálam az alap,és az aktuális felszereléssel,érték megegyezik,így félrevezetődtem.
Báró Samedi
Pontszám: 7.50
kedvencSzulaFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1106. hozzászólás - 2012.08.16. 15:39:06
Elég negatív dolog, hogy a Beho ennyire nagy ívben tojik a hibabejelentésemre, amit kb. 2 hete írtam a varázslat-LÉ szívás nyaki-LÉ szívás problémámról. Írtam 2 mailt a bug@vegzetur.hu-ra és Baratynak is, de még annyi sem jött válaszként, hogy, bocsi, nézzük, nincs elfelejtve... ha legalább nem javítják ki (ami megint csak vicc!), a fókuszkristály cserébe fektetett ősköveimet írnák jóvá, de semmi, egy nyüves válaszért is könyörögni kell???
v2: Agnus Dei, Sötét Mágusok
Pontszám: 7.55
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1107. hozzászólás - 2012.08.16. 15:54:20 (Válasz Szula #1106 hozzászólására.)
Már itt is választ kaptál a kérdésedre, bár akkor nem reagáltál rá, hogy a válaszadó jól gondolta-e.

Mivel az a kristály a varázslat LE-szívását növeli, így természetes, hogy nem adódik hozzá a kiíráshoz, hiszen az CSAK a közelharci LE-szívást tartalmazza az összesített bónuszaid listáján. A varázslat LE-szívást ez a táblázat nem tartalmazza, de a programnak számolnia kell. Amennyiben a varázslatod LE-szívása (harcokban ellenőrizhető) nem nőtt meg a fókuszkristály adta bónusszal, akkor bug, de ha az megnőtt, akkor ez nem hiba.
Pontszám: 7.66
kedvencSzulaFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1108. hozzászólás - 2012.08.17. 07:58:02 (Válasz Craslorg #1107 hozzászólására.)
Nem elfogadható ez a válasz, sehol nincs leírva, hogy csak a varázslat LÉ-szívást növelné, és mivel a nyakláncba bármilyen kristály belerakható, elvárom, hogy működjön is. Nem gondolom, hogy különösebb problémát jelenteni a kódon módosítani, hogy működjön nyakiban is, ezt már írtam korábban is. Nem a +5% LÉ szíváson vagy a 14/16 őskőről van itt szó, hanem a dezinformálásról.

Tehát vagy ne engedje belerakni, vagy ha engedi, akkor működjön. Ez az elvárt, azt gondolom. Meg lehet magyarázni, de ez így akkor sem korrekt, pláne a hibakezelés menete.
v2: Agnus Dei, Sötét Mágusok
Pontszám: 7.55
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1109. hozzászólás - 2012.08.18. 19:15:30 (Válasz Szula #1108 hozzászólására.)
Az, hogy nem fogadod el a tárgy leírását, nem a tárgy és szabály hibája. Ettől kezdve ne várj pozitív visszajelzést, inkább olvasgasd a leírásokat és hidd is el, ami oda van írva. Ha valami a varázslat LE-szívását növeli, akkor teheted bármibe, akkor is a varázslat LE-szívását fogja növelni. Akár tótágast is állhatsz. (Ha valami az erőt növeli, nem fogja a kedvedért a taumaturgiát növelni.) És arra is megkérlek, hogy ezzel a jövőben ne zaklasd ezzel őket, mert a tárgy pont úgy működik, ahogy le van írva, csak fölöslegesen veszed el a BEHOsok idejét. (Ilyenekre mondhatta egyszer Baraty nekem, hogy bejelentett bugok 80%-a nem bug, csak a szabályok nem ismerete...)
Pontszám: 6.72
népszerűCedrikFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1110. hozzászólás - 2012.08.20. 22:12:46
Már írtam Baratynak ez ügyben de nem érkezett válasz. Háború esetén óránként lehet megtámadni ugyan azt a karaktert ez világos, maxos kontinuumszűkítés mellett ugye megjelenik a portyalistában 35 perc után, de támadni nem lehet mert írja a 60 percet. Ezt miért nem lehet kiküszöbőlni és csak 60 perc után jelenjen meg a listán? Ez annyira zavaró és idegesítő szerintem. Ezt ennyire bonyolult megoldani? Vagy mást nem zavar?
V2-Cedrik-Sötét mágusok
V5-Cedrik-Dicső faj
Pontszám: 7.93
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1111. hozzászólás - 2012.08.20. 22:53:32 (Válasz Craslorg #1109 hozzászólására.)
a gyűrűbe tett vari sebzés nem növeli a varázslat sebzést, mégis bele lehet tenni.
díszként van ott Baraty elmondása szerint is. Ennek megfelelően elég könnyű kételkedni a többi helyes működésében is néhanapján.

továbbá a hibabejelentések nagy részére nem kerülne sor, hha a játékbakerülő dolgok úgy működnének, ahogy rájuk van írva. és nem nekünk kellene szólni. rengeteg olyan dolog van amire ha hibaként jelentjük mivel nehéz megnézni egyszerűrűen ráhagyják.
Pontszám: 8.42
kedvencSzulaFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1112. hozzászólás - 2012.08.21. 08:13:19 (Válasz Craslorg #1109 hozzászólására.)
Már ne haragudj, hol van leírva, amiről Te beszélsz, Cras?
Olvasgatnám a szabályokat, persze nem mondok újat gondolom, hogy azok általában hiányosak, nem részletesek. Bizonyára több munka lenne normálisan megírni ezt a modult vagy bármelyiket, mint hogy tótágast álljak, nekem mégis a javítás lenne a szimpatikusabb.
Nagyon rossz a hasonlatod, az alaptulajdonságot ne keverjük már ebbe bele, teljesen más, amivel példálózol. Hagy ne írjam már le még egyszer, ha nem érted meg, felesleges.

"És arra is megkérlek, hogy ezzel a jövőben ne zaklasd ezzel őket, mert a tárgy pont úgy működik, ahogy le van írva, csak fölöslegesen veszed el a BEHOsok idejét."

Ne zaklassam őket? Már uram bocsá, de két mailt írtam és volt két postom a témában egy olyan játékproblémával, ami nem csak számomra zavaró, egy olyan játékért, amiért nem két forintot fizetek, és még ne is merjem zaklatni őket? Ezt most komolyan kéred, tőlem??
Mellesleg biztosíthatlak, hogy nem zaklatom őket, eddig sem tettem, ha neked, mint megoldásban inkompetens, teljesen különálló ez zavaró, igazán nem érdekel. A probléma nem neked megoldandó kérdés, hanem a játék készítőinek, és ha ők arra sem veszik a választ, hogy egy egysoros válaszra méltassanak, igenis írogatni fogom a leveleket, amíg meg nem unom. Ha meg meguntam, akkor meg törlök, ennyi.
Hogy elveszem feleslegesen az idejüket? Könyörgöm, nem is foglalkoztak a problémámmal, milyen időt veszek el tőlük???

Mindenesetre rendkívül bosszantó, hogy nyavalyogni kell minden szir-szarért, és mintha a falnak beszélnék. Ahelyett hogy ezt az idétlen kezdetleges tinichat-funkció programozásra szánt időt inkább a hibákra és javításokra szánták volna.
Meg mondjuk egy válaszlevélre, mert az ugye illik.
Nem olvasom a fórumot nap szinten, de egy hét nyaralás után vártam volna valami visszajelzést a levelemre, postomra.
De hát itt tartunk, úgy látom. Csak így tovább.
v2: Agnus Dei, Sötét Mágusok
Pontszám: 7.55
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1113. hozzászólás - 2012.08.21. 10:45:41 (Válasz BaalCain #1111 hozzászólására.)
Ez akkor hiba, ha egy fókuszkristály BÁRMIBE belerakva nem adja a bónuszt. Akkor fölösleges olyan ékszereket leprogramozniuk, amibe bármilyen kristály tehető.

Szula:
A te problémád az volt, hogy a varázslati LE-szívást nem adta hozzá a fegyverből adódó LE-szívásba. Ez NEM hiba, mert másról szól (varászlat <> fegyver). Az hiba lehet, ha ugyanakkor a varázslat LE szívását NEM növeli, de erről egy szót sem írtál korábban, végig a fegyveres LE-szívásra panaszkodtál, hogy nem növekedik tőle. Erre válaszoltam. Ha valahol mégis említetted, hogy EGYIKET sem növelte, tehát a fegyverét helyesen nem, de a casatáidból az látszik, hogy a varijét sem, akkor afelett elsiklottam, de a karakterlap külön nem tartalmazza a vari LE szívását, így ezt csak csatából lehet ellenőrizni (kiváló rá a térkapus csata). Ilyet viszont nem linkeltél, nem említettél.
Pontszám: 8.44
népszerűDobozostejFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1114. hozzászólás - 2012.08.21. 12:36:38
A következő probléma felmerült már másnál is?

Ma jött össze az 5. relikviakuponom és szépen lecseréltem a platina tudás tőrömet mithrillre. Előtte kíváncsiságból megnéztem egy 3. szintű szakim fejlesztése mennyibe kerül. Mikor megvolt a relikvia megnéztem újra, változott, csak épp nem a jó irányba, drágább lett.

(Fölösleges kérdések elkerülése végett: közben nem váltottam felszerelést, nem volt turbózva a transzplantáció sem előtte sem utána.)
Pontszám: 6
népszerűtlenDragoonFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1115. hozzászólás - 2012.11.26. 08:09:42
Az aukciós házban megnyertem a Gyorsítót fejlődést 500 aranydukáttal, de nem kaptam meg és a dukátjaimat se kaptam vissza.
Az aukciós archívum pedig ezt írja:
2012.11.22. az aukción megvásárolta a következő tételt: Gyorsított fejlődés 0 aranydukátért.
A hozzászólást Dragoon módosította 2012.11.26. 08:10:14-kor
Ha sokáig nézel a semmibe a semmi vissza néz beléd.
Pontszám: 3.22
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1116. hozzászólás - 2012.11.26. 08:35:06 (Válasz Dragoon #1115 hozzászólására.)
Pontszám: 9.54
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1117. hozzászólás - 2012.11.26. 08:48:05 (Válasz Craslorg #1116 hozzászólására.)
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.01
népszerűtlenDragoonFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1118. hozzászólás - 2012.11.26. 11:05:01
Jól van na.
Még sose volt rá szükségem.
Ha sokáig nézel a semmibe a semmi vissza néz beléd.
Pontszám: 3.22
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1119. hozzászólás - 2012.11.26. 11:07:18 (Válasz Dragoon #1118 hozzászólására.)
Nem is veled van a fond, csak az a pár ember aki legtöbbször válaszol az ismétlődő kérdésekre egy idő után türelmét veszti. Craslorg megoldása is azt hiszem ennek az eredménye, de kreatív
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.40
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
1120. hozzászólás - 2012.11.26. 11:13:08 (Válasz Quellon #1119 hozzászólására.)
Semmi türelemvesztés nem volt benne, pusztán már korábban terveztem, hogy összedobok egy ilyet, amit a jövőben bármilyen hasonló fórumos hibajelentésre lehet majd használni.
Pontszám: 7.71
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője