Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tsugirai

Oldal: 1
Dátum: 2009.04.19. 12:48:40
Hány támadás után kapsz mínuszt magadra?

2
3*
4
5

Egyrészt ködösít, másrészt pedig 2 támadás a helyes válasz. A 3.-ot már 10% mínusszal kezded... És egyértelműen nem azt kérdezi, hogy hanyadik támadásra, hanem hogy hanyadik után.

Végítélet: primitív, nem egyértelmű és ráadásul hibás is:
Törölni!
Dátum: 2009.04.18. 10:38:35
Hogyan lehet szerezni kiégett őskövet?

copypastelni sajna nem sikerült, de a lényeg, hogy volt:

Vadászat közben esik*
portyázáskor
Nincs is ilyen
Lélekkufártól

Na mármost; Lopás szakival portyázás közben is lehet éppenséggel szerezni...
Kérem törölni!
Dátum: 2009.04.02. 15:34:09
mennyi 10 meg 10 meg 10 * 2?

30
60
80
10

Hát így leírva (meglehetősen szarul, megjegyzem csávókám nem találja a + jelet, de a *-ot igen) az negyven lenne a műveleti sorrend miatt. (Ugye 10+10+10*2, a szorzás felsőrendűbb tehát előbb ezt végzem el, aztán az összeadásokat) De kisóvodás szívecskémnek erről természetesen fingja nincs, úgyhogy hatvan volt a helyes megoldás. Ha olvasod, öcsi, akkor idefigyuzzá': ha mindenképp ilyen primitív kérdést akarsz ránk tukmálni, legalább így írd le: (10+10+10)*2.

Bár utóbb visszagondolva akkor is töröltetném...
Dátum: 2009.03.27. 15:13:09
Hogy Hivják Sega-s Rókát?
Karak
Sonic <---- állítólagos "helyes" válasz
Vuk
Szmöre

Na egyrészt: magyarul még tanuljon az illető!

Másrészt: Sonic rajongóként megjegyezném: SONIC EGY KÉK SÜNDISZNÓ!!!
Valóban van "Sega-s Róka", ahogy a kedves értelmileg visszamaradott gondolja, de őt "Tails"-nek hívják, teljes nevén Tails Miles Prower.

Kérem szépen töröljék!

EDIT: harmadrészt meg: Sonic fanatikusként én sem teszek föl ilyen kérdést, még ha jó lenne, akkor sem, mert speciális érdeklődésű réteg tudhatja csak a választ.
Értem. Ne haragudj, nem becsapásnak szántam azt az egyetlen, előrefelé írt választ, hanem azért, hogy legyen egy olyan lehetőség, ami előrefelé is, visszafelé is szerepel, hátha ettől "beugrik".
(Jé, olyan fura ott az az egy válasz... Várjunk már, hisz az pontosan az "értelmetlen zagyvaság" visszafelé írva!) Vagy valami ilyesmi. Egyébként direkt írok olyan kérdéseket, amiket nem lehet Pédia Viktóriától "megkérdezni", mert ez eléggé rontja a játékot szerintem, hogy néhányan mindent wikiznek meg gugliznak.
Értem, akkor visszavonom... De tényleg nem tudom mi akasztotta így ki, hogy ezt írja...
Jah, ez esetben köszi! Tényleg nem tudom mi Lanmandragoran szerint ebben a kérdésben annyira szörnyű... Lehet hogy ő is rosszra értékelte, és most zabos? XD
Volt ilyesmi kérdésed? Bemásolnád nekem légyszíves? Azt hittem, én vagyok az első ezzel az ötlettel, ez így elég kínos!

De az értékelők baja amúgy is más volt a kérdéssel... A te kérdésed milyen értékelést kapott anno?
Idézet: Lanmandragoran - 2009.03.23. 14:15:51
Való igaz, ez minősít egyeseket. Egyesek túl lágyszívűen értékelnek, ezért simán járna az azonnal törölni!


De miért? Szerintem elgondolkodtató kérdés, kicsit poénos is talán. És igaz rá, hogy minimális lexikális tudás kell hozzá. Csak olvasni kell, de tényleg. Visszafelé. Az írásjeleken lehetett volna kötözködni, de úgy iszonyú egyszerű lett volna, ha az elejére írom a kérdő/felkiáltójelet.
Insavlo tsédrék a tze dodut le?

Negi!
Men!
Értelmetlen zagyvaság!
Gásavygaz neltemletré!

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Itt az egész kérdés, értékeléssel együtt. Nem tudtam, hogy csak "egy speciális érdeklődésű réteg" tud visszafele olvasni. Azért ez minősít egyeseket azt gondolom. XD
Az én véleményem az, hogy lehet akármennyit vitázni ezen, az alapigazság akkor is annyi marad:

"All's fair in love and war"

Hogy ezt ki hogyan értelmezi, az ő dolga...
Dátum: 2009.02.08. 17:36:24
Nem arról van szó, hogy nem tudnánk 5-öt portyázni, hanem hogy nem nyerjük meg azokat, amikre mínuszt kapunk.

@Miklós: hát most aztán romba döntötted az önbecsülésemet! Én simán tartottam magam közepesen táposnak, mégse tudok 3-nál többet portyázni. Egyrészt -20%-on azért már eléggé rezeg a léc, másrészt amint valaki írta, nem sok esélyed van, hogy marad annyi ÉP-d, hogy ne végezzenek ki... És ezt én mondom, aki (saját tapasztalatom szerint) a "súlycsoportomból" az egyik legtöbbet költöm ÉP-re.
Dátum: 2009.02.07. 20:06:52
Lehet hogy csak vaksi vagyok, és már elutasítottak valami racionális okkal de a topic elején volt egy felvetés Jerikó részéről, név szerint a -10%-ok csak szövetségi háborúkban számítanának, más karakterekre nem. Ezt én támogatnám.
Dátum: 2009.01.26. 17:49:05
Nem tudom, hogy teljesen ide tartozik-e, de a következő történt: Szintlépéshez közel voltam, amikor abbahagytam a játékot, és 3 napig nem tudtam utána feljönni. Ez idő alatt annyian verették magukat ájultra a karakteremmel, hogy szintet léptem. Mint mondtam hosszabb ideig esélyem sem volt feljönni az oldalra, és így a magas szintű karakterem fertőzés elleni küzdelme elmaradt. Ez nálam már több, mint 8000 LE, úgyhogy kérem a hiba kijavítását és valamilyen nemű kárpótlást. Prémium játékos vagyok a kezdetek óta, fizetek a játékért, nem is keveset így úgy gondolom, jogos a panaszom. További kellemes napot!

Módosítás: most jut eszembe, ez 2% differencia a fertőzésemben, így több, mint 16000 LE...
Dátum: 2009.01.08. 14:34:56
Nah, a kedves IQ fighter játékosok által írt kvízkérdéseknek megint sikerült felhúzniuk... 1. gyöngyszem, ezt szerencsére sikerült copyznom:

mire jó a sebgyógyítás szakértelem?
meggyógyíthatod az állatodat
gyorsabban töltődik vissza az ÉP-od
meggyógyíthatod magad
gyorsabban töltődik vissza az állatod ÉP-ja <--- EZ VOLT HELYES VÁLASZNAK MEGADVA!

Ezt vajon komolyan gondolta az illető? Hasonló érzés a másodiknál, ez már nem copyzott.

"Egyszer volt..........."
Hol nem volt
De rég volt <---- EZt adta meg állítólagos helyes válasznak az illető.
Nem is lesz
[erre már nem emlékszem]

Szerintem mindkét esetben szívatni akarja egy (vagy több) kedves egyén a játékosokat, kihasználva, hogy még válaszadás előtt kel bírálni. Így átmegy a kérdése a szűrőn, és mire mégis kirostálják, egy csomó játékosnak okoz vele kellemetlen pillanatokat...
Dátum: 2008.12.29. 18:27:31
Ez igaz, ahogy írod, de tényleg oda kéne akkor írni, hogy "a görög mitológia alapján" (bár tudtommal az egyes mítoszoknak is van több verziójuk, szóval még lehet, hogy így is pontatlan). Mert pl itt van a Herkules című rajzfilm, ahol teljesen más a sztori... Valaki gondolhat arra is, ha nincs forrásmegjelölés.
Dátum: 2008.12.29. 18:21:42
Igen, olvastam már én is több olyan kérdést intelligens játékosoktól, akik (mivel tudták, hogy kérdésük szezonális bizonyos szinten) odaírták, hogy 2008.
Dátum: 2008.12.29. 15:49:18
Sajna nem másoltam a kérdést, de valahogy így hangzott: Hanyadikán van karácsony? Helyes válasznak a december 24 volt megadva. Könyörgöm, Az csak szenteste, karácsony E-L-Ő-E-S-T-É-J-E!!! Karácsony az december 25-26. Aki ennyit se tud, az minek ír kérdést?!
Dátum: 2008.12.02. 18:32:43
Már a Biblia is megírta: "Óvakodjatok a sárga vésztől!". És ez NEM VICC. Sokáig azt hitték, ez valamilyen betegség lesz, vagy természeti csapás. Ám én mondom, ámberek, ezek biz' a kínaiak! Most komolyan: aki képes babákat gyilkolni, hogy több profitja legyen a hígított tejéből (bocs, tejszerű képződményéből), az BÁRMIRE képes. A kínaiak erkölcsi hányadosa egyenlő a nullával. Mondjuk MO is a béka S3GG3 alatt van ilyen téren, de mi legalább nem próbáljuk meg uralmunk alá hajtani az egész világot, ráadásul hazug jelszavakat kiáltozva, dagadó mellel. És ami a legszomorúbb: nem, Kínát senki nem fogja "leütni". A katonai hatalma Amerikáéval vetekszik, a gazdaság meg egyenest a kezében van. GAME OVER!
Dátum: 2008.11.01. 19:18:57
Szerintem teljes mértékben az egyénen múlik, hogy mennyire tud boldog lenni. Ismerek olyan embert akit "még az ág is húzza" mégis mindig mosolyog, és példamutató életfelfogása van. Ehhez alázat kell! Ezzel szemben túlnyomó többségben érzem azokat, akiket bár nem vet fel a pénz, de semmilyen komoly anyagi gondjuk nincs, fogalmuk sincs milyen egy komolyabb betegség, mégis mindenen fanyalognak. Főleg a magyaroknak különös ismertetőjelük ez a fajta életszemlélet!
Oldal: 1