Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - medvig

Oldal: 12
Dátum: 2009.08.28. 20:39:28
jaja mivel mi a v4-en megszoktuk a hiper tempót....1:40 vadászat....a többin 5:00....portyázás is lasabb hujjjujjj de szar lett most nekünk:S:S
új szervert lécci Mikikeee:D
Dátum: 2009.08.28. 20:27:42
Thauval is 1et értek...lehetett volna akkor ugy hogy
a 2. és 3. hely pl 75, 50 őskövet kapjon vagy valami..mert azok is DOBOGÓS helyek vagyis én így tudtam eddig...ezt elég érdekesen zárták le Miklóskáék...
Dátum: 2009.08.28. 20:17:26
Ügyesek voltatok Gerdaal:)
de huzni kelett volna 1 kicsit ezt az uccsó lényecskét:)
amugy tényleg most hogyan tovább?
lesz 1 uj szeró helyette?
Dátum: 2009.08.28. 20:13:29
Grt nekik...mikor lesz uj világ????
Dátum: 2009.07.30. 14:22:19
hát mi itt anyit tudunk tenni hogy szidjuk őket...nem lenne ennek semmi értelme szóval várni kell még tesznek valamit..vagy sem...:S
hát az tuti h én többet prémiumba nem költök...a prémium 25%-a érdekes mert ha itt 90csp jön be 1nap akkor kb +20nak kéne lenni a prémnek ezzel ellentétbe csak 7....
Dátum: 2009.07.30. 12:13:44
ehez 1 átgondolt üzenet:
a sebesség abból következik hogy többet tudunk vadászni...
na nekünk azt mondták hogy a szeró 3x-os lesz...de ha csak 2x-es a csp regen akkor az egész szerver is 2x-es nem?
most akkor mi is van a szeró 2x vagy 3x gyorsabb mint az első 3?
mivel én lassan nem veszek észre különbséget mivel nincs csp-m és : 21perc 58mp után kapok ujjat vagyis már csak 1.5x a többihez képest...húha itt vmi elvan rontva
Dátum: 2009.07.30. 11:40:42
most irta be 1 szövi táram majd megkérdezem tőle honnan van...ezt az üzit irta be a szövi fórumra:

"Szia!

Pár napja vettük észre, hogy a V4-en egy hiba miatt sokkal gyorsabban nő a CSP, mint kellene. Ezt javítottuk. Most olyan ütemben jön, ahogy kellene, ami még mindig többszöröse a másik világoknak. Normál világon egy nem prémiumos kb. napi 30-at kap, itt 60-at, mivel a CSP csak kétszeres, egyéb dolgok háromszorosak.

Kellemes játékot kíván a Végzetúr csapata!"

ezt kapta gondolom írt a csapatnak...és a 96csp/nap pontosan a 2x-ese a v1,2,3-nak...
mivel ott a csp napi 45-50körül van:(
Dátum: 2009.07.30. 11:31:56
most tudtam meg hogy 1 bug volt a játékban és eddig 6x gyorsabban jött a csp...ez a sebesség fog maradni ami most van:(
mivel még így is 2x gyorsabb mint a v1 v2 vagy v3-on...hát na igen ezt benéztük:(
pedig a régi de jó volt:)
nekem nagyon tetszett:)
további jó játékot midenkinek...
Dátum: 2009.07.30. 11:15:27
Remélem, hogy hamarosan lesz valami fejlemény ezzel kapcsolatban!!!
most ugy gonolom több 100 ember nevében beszélhetek amikor azt mondom, hogy:
KÉRJÜK VISSZA A RÉGI RENDSZERT MERT CSÚNYÁN ÁT LETTÜNK EJTVE
remélem ezzel mindenki egyet ért ha nem akkor pontozzátok le:)
Dátum: 2009.07.30. 11:02:30
én nem értem ezt az egészet..most 8perc alatt kaptam 3 csp-t...de amugy mng 18percenként 1et akkor most összeomlott a rendszer vagy mi?...össze vissza kapjuk a csp-t?:S
Dátum: 2009.07.30. 09:45:28
hát eddig kb 20 emberről tudok aki már töröltette a kariját azért mert nincs értelme és visszament az előző 3 világra...én szivem szerint ugyan ezt fogom tenni ha az elövetkezendő napokba nincs vmi job rendszer
biztos vagyok benne hogy ez a 20 ember akiről én tudok már azóta többszöröse...:/
Dátum: 2009.07.30. 09:35:21
mind1 majd az admin csinál valamit..ha nem akkor a v4ről több mint a fele elfog menni ezt tuti...:/
Dátum: 2009.07.30. 09:29:22
és vki tud valamit arról hogy v4-en mikor lesz bajnoki viadal?
nekem az lenne a gondom hogy v1-en és v2-n ugyan arrol az e-mailrol regiztem
ha megváltoztatom v1en a jelszavam akkor v2-n is megváltozik..ugyan így fordítva...:/
hogy lehet megcsinálni hogy külön jelszó legyen mind a 2 karin?
Dátum: 2009.07.30. 09:23:09
hát igen ezt viszont én sem értem...prémiumos vagyok...ráadásul a prémium is sokkal drágább lett mert mostmár egy hét nem 6 hanem több mint 12 őskő...tehát a duplája árban...ehez képest a csp viszont nagyon kevés!!!
az admonokat kérem nézzenek utána mi a hiba mert ha hiszitek ha nem a v2-n gyorsabban lehet fejlődni mint a v4-en...szerintetek ez így a jó vagy miért is lett belassítva?:S
ha az elkövetkezendő napokba nem javítják szeritem rengetek játékos hagyja ott a v4-et...:S
Hol rendezik ez évben (2009) az úszó világbajnokságot?

Budapest
Peking
-Róma
Köln


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.


Melyik nem egy internetes böngésző?

internet explorer
mozzilla firefox
opera
-skyleNET


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

A végzetúrban az 1. szinten van-e vásárolható felszerelés?

-van
nincs
ha kérem akkor van
csak a Smaragd hordának van


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel

kérem itt ezekhez is irjátok meg miért roszak:)
előre is köszöntem!!!
""Sajnos te már nem írhatsz újabb kérdést. Megértésedet köszönjük!""

akkor hogy az életbe csináljam meg a küldit????
mivel 5kérdésem nem fogadták el és még most se csináltam meg a küldit és nem tok feltenni több kérdést az a küldi ottmarad örökre?...
Dátum: 2009.07.21. 20:42:14
engem kezd nagyon idegesíteni hogy egy kérdésem sem fogadják el!!!
pedig nincs helyesírási hiba se semmi!!!
és mindig azt irják, hogy rosz/hibás vagy hasonló...ennek így mi értelme?? így nagyon rosz ez a rendszer!!!!
Dátum: 2008.10.23. 22:04:51
nem tudom..én megmaradok ennél a portyapontoknál bár szerintem a korlátlan portyázás jobb volt...lehetett volna az hogy óránként 1x lehet 1 játékos támadni sokkal könyebb lenne mindenkinek..a gyengéknek is:P:D
Dátum: 2008.10.23. 22:01:39
Sziasztok!
Szerintem ez a játék egyszerűen pazar:)
nagyon sok játékon játszottam már...a BiteFight tetszett eddig a legjobban ott elég jó voltam, de megjelent a végzetúr gonoltam kipróbálom azóta nem játszok a BF-en...nagyon szuper kis játék...a kvíz egyszerűen mesés mindent megtanulhat az ember bár az hogy a játékosok hogy álnak neki azokhoz amit a másik feltett hát valami szörnyű:S...ha nem szereti a Forma-1et attól nem kell törlésre itélni 1 kérdést vagy akármi.!.
a frissítések nagyon jók edig csak szeretném ha lenne benne piac, de csak úgy hogy ne lehesen vele előnyt szerezni...csakis a cuccokat tudják megvenni és ne legyen belőle LE gyüjtögetős játék:)
na a lényeg a lényeg: hibátlan játék!
Gratulálok a fejlesztőknek!!!
Oldal: 12