Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - antilop

Oldal: 123456789
Dátum: 2012.02.24. 12:05:10
ez csak egy feltevés volt és ez a küldetés csak akkor érhető el ha kifejleszted azt az AFet ami a kihívásokban anyi TPt ad ahány kristálypontot szerzel
esetleg enek az AFnek lehetne olyan hatása ami azt tugya 2X több kristálypontot adnak a kihívások és nem 50 hanem mondjuk akár 150 kristálypontot kéne a küldetésben szerezni
Dátum: 2012.02.24. 10:45:21
fentebb irtam egy ötletet a mana égetést amit a nyertes csata után LEvé alakulna
eztet akár az EHs VFes használhatná igy több lélekenergia jöne be
a Vfes kifejleszthetne ezel párhuzamosan egy AF képeséget akár őskő költségeset is amivel a VF a portyára is hatna.
igy a Vfesnek is megérné a portya imételhető küldetéseket pörgetni.
ezel párhuzamosan egy új af képeség ami a kihívásban adna anyi TPt amenyi kristálypontot szerez, ha kifejlesztem ezt a AFet akor lene két uj ismételhető küldetés
1. aras győzelmet 25 kihívásban amit te kezdeményeztél
2. szerez 50 kristálypont. kihvás során amit te kezdményeztél.

ha már az ismételhető küldetéseknél van negatív szorzó ha ugyan olyat csinálunk meg, akor mértne legyen egy pozitív is

a pozitív szorzó kategoriánként lenne
állat
csak a szintlépéses számít

portya:
krit ütés
krit vari
kábtás

térkapu
25 lány
7 tárgy

vadászat
15 kisebb szörny
kiégett őskő

és lehetne a kihívásos ötletem

ha mindegyik más kategóriába tartozik akkor a 4. küldetésre +25% lélekenergia járna 2 aranydukát és 20 kristálypont.
Dátum: 2012.02.23. 09:56:43
VF mellé uj AF szaki

lélektépő:
ha az ellenfeledet fegyverel megsebzed akkora az ellenfeledtöl manát égetsz amit a nyerte csata után lélekenergiává alakítod.


lehetne a xenó eventhez hasonlóan egy közösen üthető gigász amit a végzeturak közösn üthetnek a résztvevő szövetségek arányosan kapnák a lényböl kiáramló lélekenergiát.
az egyéni toplistán mindenkinek a következő képlet alapján lenne számolva az eredménye: öszes okozottsebzés/Legtöbb okozott sebzés (ami a karilapon is látszik).

uj event ötlet:
a felszinen a fertőzés egyre joban terjed már az élövilágban is felütöte a fejét ki kel irtni a fertőzött egyedeket.
a fertőzőtt egyedek ugyanazal a képel lenének mint az eredeti de fekete fehér lenne
nem lehetne befogni őket
dupla menyiségű lélekenergia van benük

uj szakértelem
inimícia:
az inimíciát már olyan magasan ismered hogy távolról is képes vagy érzékelni a fertőzés jelenlétét.
növeli a vadászatban a fertözöt egyedek találási esélyét.
Dátum: 2012.02.18. 17:32:45
vagy a portyát kéne úgy modosítani hogy a szerzett LE után kapunk TPt lene egy minimum aminél kevesebbet nem kaphat az ember és egy maximum is aminél tobbet nem
AF képeség lehetne így a Vfesek gyarban érezhetnek kedvet egy két próbálkozáshoz.
Dátum: 2012.02.18. 16:23:00
én félek a térkapuzás közben hogy valaki betámad ezért CSPböl gyorstok (szoktam öskövet venni de a gyorsításrrra sajnálom) VFes vagyok így kevesebbet tudok vadászni igy. ha lehetne VFeseknek portyapontol gyorsítani többet tudnék így vadászni. és kicsit gyorsabb lenne szintlépés
Dátum: 2012.02.13. 16:57:12
most vettem észre hogy a második xenó medálom nincsen beírva edig mind a két eventnél a maximáls jutalmakat választottam.

V1
antilop
(726)
Dátum: 2012.02.06. 23:58:59
A hkkban vannak sisak lapok azoknak a grafikáját is lehetne használni
Dátum: 2012.02.05. 18:20:58
Zarknod, a triklem drakolder
199. szintű torzszülött

kérem az epikus átnevezését ha meghal akkor hogyan lesz zarknod event a későbbiekben.
Dátum: 2012.01.21. 10:55:54
ha szövetségek versenyeznek akkor nem jó egyedileg eseménypontot osztani, hanem a szövetségeknek kéne napi 350 eseménypontot adi amit a tagok között egyenlő részben lenne elosztva a maradék pedig egy raktárba kerülne addig amíg osztható nem lesz a maradék a szövetség tagjainak a számával ezért enek az eseménynek nem reggel 10 kor hanem éjfélkor kéne végetérnie az utolsó nap miatt. amikoris az első belépő(esetle az első 3-4 között) kapná a maradék eseménypontot.

az event menete
az event alatt az ellenség szolgáival kellene csatázni náluk 10 százalék esélyel lehetne kristályt találni (két világ közötti könyvben amit a varkaudrok bányásztak) nemtudni mi céllal gyüjtik
ezeket a kristályokat kellene gyüjtenünk és az új épületbe a kovácsműhelyben megsemmisíteni itt csak szövetségek versenyeznének lévén nem egyenlő arányban lenne a cselekvéspont elosztva.

az ellenség szolgái a kristályhorda tagokra hasonlítanának lenne fegyverük manátégetnek és állataik is lennének.
jutalmazás lehetne akár a gyöztes szövetségnek a hatalom tornya az aktuális max+10. szintre lép
további jutalmak ha bizonyos számú talált kristályt semmisítetek meg +1 +2 +3 szövetségi küldetésnek teljesítésének megfelelő kastély szintlépés és arényos lélekut töltés/növekedés.

lehetne egyedi vonzat is az eventnek ahol térkapuhoz hasonló szörnyekel kéne megküzdeni amik nem +10 hanem +(péntek)13 szintüek lennének
a velükvaló csata 1pp és 1csp(normál amiböl vadászni is szoktunk már aki)
náluk lehetne átkozott tárgyakat találni
Pl:
átkozot gyűrű
a portya csata alatt minden harci körben elszenveded te és az ellenfeled is a saját életpontjának az 5%át

kiivégző
nyaklánc
portya csaták végén a vesztes 3% a győztes 1% esélyel 1 életpontra kerül (mindig a támadónál dob először a gép)

ha 5 vagy több ilyen tárgyunk van akkor
az 5. -1
6. -2
7. -3
stb adna a tulajdonságainkra
csak a műhelyben lehetne megszabadulni tölük

ezek a lények az event után a térkapubol elérhetőek lehtnének
Dátum: 2012.01.20. 12:48:48
néhány ötlet

uj esemény amiben a szövtségek is versenyezhetnek egymással mminden szövetség kap 350 event cselekvéspontot amit egyenlő részben lenne elosztva a tagok között
uj épület ami az eventhez kapcsolódna kovácsműhely
az esemény alatt uj az ellenség szolgáival kellene csatázni és töllük kéne elszedni a kristályt (a neve nem jut az eszembe de a két világ között könyvben olvastam róla amit a varkaudaroktol csortak.
ezt gyüjtik valamilyen céllal és ezeket kel elpusztítani
a kovácsműhelyben 10 ösköért fellehet erösíteni a fegyvert mer ugyebár az ellenség allergiás az öskőre.

későbbi lehetőségei a mühelynek.
a térkpubol néhe fertőzött lények jönnek akiknél átkozott tárgyak vannak amike ugyan ugy lehetne előre elezni mint a kölönöen erőseket. és möködne ellenük a öskővel rősítt fegyver.
ezektöl a tárgyaktol véglegesen csk ugy lehetn megszabadulni a kovácsműhelyben elbusztítjuk őket.

ezeket a tárgyakat akár viselni is lehetne és nekünk és az ellnfelünknek is súlyos negatvumokat adna.
Dátum: 2011.12.29. 18:26:14
amióta elszállt a vinyóm boot linuxot használok firefox 2.0 a Flas verziót nem tudom de az is nagyon régi.
és ezzel a verzióval sokkal gyorsabb a youtub
Dátum: 2011.12.27. 12:47:49
tudom rájöttem mikor másodjára is elolvastam
ha a behó hirdetné kéne a világ karinév és a karakterszám is ezzel a trükkel csak 10 éveseket lehet becsapni
Dátum: 2011.12.27. 12:35:57
szerintem téged keményen á&@#{}%k. a telefon szám alapján amint leírtál a google ide vezetett
http://metin2hack.oldal.biz/
Dátum: 2011.12.11. 13:41:51
a portya küldetéseknél van olyan hogyha kevesebb TP jön be közben, akkor a küdédetés leadásakor a lélkenergia mellé tapasztalatipontott is kap.
ilyen metódus mellett lehet ne a kihívás is ismételhető
Dátum: 2011.12.11. 12:36:34
a V1 Dark Wind szövetségben jelenleg 10 szabad hej van szívesen látjuk a jelentkezöket
lélek kút: 6.844.270 majdnem minden épület kész
hiányzik:
A dicsőség piramisa
Energiakristályosító
a többi készen van
Dátum: 2011.12.01. 11:16:46
szerep játékos szemszögböl nézve zarknod nem gonosz és nem is fertőzött. és ugye tőle kapjuk a jutalmat.

zarknod miért akarná hogy gonosszak legyünk?
Dátum: 2011.11.28. 11:58:12
én ki és belépés után már láttam a medált
Dátum: 2011.11.27. 12:22:28
és az sem mindegy hogy mejik szélességi körön vagyunk mert az egenltő felé közeledve gyakrban tekinthető meg ez az égi tünemény.
Dátum: 2011.11.11. 15:51:26
tuti nem a legutolsó behótalin azt mondta hogy minden lélekgyémántos relikviát megvesz ami a szintjén elérhető és ez a karakter csak 1 kalandot csinált meg úgy hogy lehetetlen hogy ez legyen csak egy olyan ember aki ütős nevet akart magának.
és szerintem Miklós biztosan nem válasz ilyen nevet magának. és szerintem biztosan az egyes szerveren regisztrálta magát.
Dátum: 2011.11.06. 10:59:11
menyire vagy otthon az isteneknél?
dornodont teszed be az olcsóbb vásárláshoz????????
mikor fairlight a pénz istene.
Oldal: 123456789