Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - antilop

Oldal: 123456789
Dátum: 2010.12.08. 15:33:18
Melyik az igaz sorrend az ABC-s hangokra?
D;G,E,F,A,C,H,C
C;G;F;A;H;C;D;C
C,E,D;G;F,A,H,C,
C,D,E,F,G,A,H,C

Ez mi a l#@°%§ akar leni felvilágosítana valaki vagy én vagyok a hülye
Dátum: 2010.11.29. 12:54:51
meglehetne oldani a támadást úgy hogy kisebb csapatok támadnának rá. mikor jelentkezünk akkor bizonyos ideig nem lehetne csinálni semmit és mondjuk 20 fős csapatok ménének ellene mikor összejön 60 ember akkor a gép 3 csapatra bontsák őket úgy hogy nagyjából egyforma erősek legyenek. és a magasabb karik lenének elöl akik jól bírják az ütéseket. és az alacsonyabbak hátul akik itt több varázshasználó kört kapnak és amiben több mannát is fogyasztanak de ennek mértékében erősebbet is sebeznek.

a csapatra bontás azért kellene hogy ne legyen az hogy a magas szintű karik összefogjanak esetleg lehetne óránkénti támadás és abban lenne a csapatrabontás.
Dátum: 2010.11.27. 13:40:00
az imént jutott eszembe hogyan lehetne megoldani a piacot visszaélés nélkül
1. mindenki csak olyan tárgyat vehetne amit a lélekkufárnál is megvehetne(kereskedelem)
2. a tárgyaknak fix ára lenne az eladási és vételi ár között.
3. a térkapus és epikus ékszerek vásárlásakor x+1 aranydukátot is kel fizetnünk , a +1 et nem kapja meg az eladó csak az xet (x annyi amennyiért a vásárló eladná az ahban.
Dátum: 2010.11.27. 12:36:14
néhány új ötlet

könyvtár:
vadászat, portya, térkapuzás, és kihívás közben lehetne könyveket találni.
a könyvtár minden szintje után +1 könyvet lehetne tárolni a különböző témákban pl: építés manakonstrukció.
és ezek fixen bónuszt adnának mint a védőfal.

katalizátor: ezen is kéne egy keveset fejleszteni mert elég sok épület jött be és a kis szövik nagy része nm tudja az épületeket gyorsan építeni kéne nekik egy kis plusz.

botanikus kert:A szövetség tagjai szintlépéskor annyi eszenciát kapnak(mindég csak 1 félét), ahányadik szintű a botanikus kert.(de katalizátor eszenciát nem)

mega esszencia: úgy kellene kiválasztani mint a kártyákban található kódért választható relikviákat hogy mit szeretnénk. lenének olyanok amiket bár hányszor kikérhetünk. és olyanok amik csak akkor kérhetünk amikor már rendelkezünk x darab.mega esszenciával.

relikvia:AHban lehet megvenni nevet nem tudok mondani. a botanikus kertel előállított eszencia minden esetben tartalmazni fog egy katalizátort.
Dátum: 2010.11.24. 12:16:23
én a könyveket jobban szeretem papírkötésben olvasni mint digitálisban.
Dátum: 2010.11.24. 11:10:30
az ötlet nem rossz de ne csak a találkozón lehessen átvenni mert a vidékiek biztosan nem tudnának felmenni érte pl ha rendelnek valamit:könyv kártya kikérhetik mellé a lapot.
Dátum: 2010.11.24. 10:27:01
szerintem nem őskőért kéne járni a relikeknek inkább kéne valami alternatív megoldás. én pont akkor fizetem volna elő az AKra amikor megszűnt ha nem is havi de esetleg 3-4 havonta jelene meg az is jó lenne. és mindegyikben lenne kód.

ezzel az árukapcsolással az is meglenne oldva amit Miklós szeretne megismerkednek a vásárlók a beholder kft. termékeivel és játékaival.
Dátum: 2010.11.23. 15:00:37
akkor Miklósnak levelet kéne írni hogy indítson szavazást róla és a leendő vásárlók állítsák össze hogy milyen rovatokat látnának benne.
VÚaz kihagyhatatlan.
Dátum: 2010.11.23. 14:50:16
ennyi erővel 3x ennyi relikvia kéne és indítsák újra az alanori kroikát és minden számban lenne egy kód és így a prémesek sem sírhatnak, hanem előfizetnének rá.
kéne eröl egy szavazást nyitni megnyitná valaki a szavazást ami arról szol hogy ki fizetne elő igy az AKra ha lenne benne kód?
Dátum: 2010.11.23. 11:15:19
a képregény s film teljesen más ahány történet annyi változat.
pókember:
1. amazing történet szerint: rádióaktív pók.
2. ultimate történet szerint: óz nevű szuper katona szérummal szennyezett pók.
3. film: 3 különböző pók klónja
Dátum: 2010.11.23. 11:05:51
nem hiszem hogy zuhanni fog a kódok ára lévén most van 2 kártya amit csak kódért lehet beszerezni és egy lapból egy pakliban(amit összeraksz egy versenyre) 3 darabot lehet maximum használni.
Dátum: 2010.11.22. 14:36:45
v1 az entitásoknál azt vettem észre hogy akkor is ki írja hogy levon cspt amikor nincsen és meg is gyógyít.
Katherin, a káprázatos
495 követő

Eddig összesen 800 térképdarabot találtatok.
Te eddig 9 térképdarabot találtál.
Dátum: 2010.11.17. 13:02:15
vagy ha összegyűjtöttük a mega eszenciához valókat 10. szintül a relikvia kódok használatához hasonlóan lehetne választani hogy mit kérünk. és lenne benne olyan amit végtelenszer lehetne kikérni. és amikor bejön egy uj akkor a gyengébbeknek is lenne esélyük megszerezni azokat, igy nem kerülnek akkora hátrányba.
én már bevásároltam a hosszú útra (Térképkereső varázsvessző) és elkezdtem a gps szoftvert is frissíteni (térképkeresés)
az biztos hogy mi nyerünk az nem is kérdés hanem tény
Dátum: 2010.09.02. 17:24:35
Rémeske - 11. szintű végzetúrnő
v3
régebben játszottam már ezen a szerveren most fojtatnám keresnék egy szövetséget.
Dátum: 2010.06.29. 16:54:39
uj esemény jutott eszembe

olipia

1 szakasza
az arénát a térképes event alatt megtalálták de xenók laknak benne meg kéne tisztítani.

2 javítási munkálatok.

3. maga az olimpia.
a versenyszámok ugy legyenek megcsinálva hogy nem egy hanem töb szakértelem és tulajdonság kel egy versenyszámhoz és kilehet hívni vagy valahogy megoldani hogy kik ellen küzdünk hogy ne legyen nagy az erőviszony.
Dátum: 2010.06.17. 16:40:08
tpt adó ötlet.

megfigyelés: minden vadászat után az állataid kapnak 1 tpt és a gazdájuk is kap +2tpt.
Dátum: 2010.06.14. 17:10:49
van egy ötletem az epikusokata tárgyak elosztása után ne automatikusan jöjjenek elő elő hanem leidézni keljen őket azért mert a rettenetes hatalmuk miatt mindegyiknek lehetne valami negatív hatása a szövetségre.

jó a legenda de van vele egy gondom hogy mindenkinek ugyan az tudom hogy az egy fix történet de szerintem , zarknodhoz hasonlóan világ eseményként jobb let volna megoldani őket amiben bármikor viszalehetne tekinteni.
Oldal: 123456789