Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Blackjack

Dátum: 2009.11.16. 21:31:32
legyen legtöbb kiégett őskő kategória és akkor a prém nélküliek is nyerhetnek:)
Dátum: 2009.11.16. 21:08:33
és? arra nem adnak érmet, itt meg arról volt szó;)
Dátum: 2009.11.16. 20:33:16
Az érmeket, jutalmakat még ellenőrzik és manuálisan írják jóvá.
Dátum: 2009.11.16. 17:55:33
Minden szavaddal egyetértek, remélem lesz valami érdemi fejlődés ezen a téren is!
Dátum: 2009.11.15. 19:33:39
Abszolút egyetértek, az ajánlás után kapott LE-t már réges régen ki kellett volna venni. A vásárlások utáni őskő stb. persze jogos, és maradhat is, de az LE..
Dátum: 2009.11.06. 20:46:13
hoho, csak nem a nyuszitappancsok győzelmi táncához van szerencsénk?

http://www.youtube.com/watch?v=iVf6SxP53lE&feature=related
Dátum: 2009.11.04. 23:26:47
Próbáljuk meg, nyiss egy topikot ahol az első hszben leírod, hogy mit szeretnél kérni, aztán hagy szóljon;)
Dátum: 2009.11.04. 23:21:38
Ja, értem már:) Sajnos ezen a fórumon ezt nem lehet kivitelezni szerintem, bár talán meg lehet győzni a játékvezetést egy olyan topik nyitásáról, ahol nem lehet pontozni a hozzászólásokat, de tartók tőle hamar offba menne a dolog.

Külsős fórumot lehetne kreálni, ott ha más nem is, az érdeklődő kaland írok tudnának egymással csevegni, csak oda meg nem fog benézni egy átlag player, hogy leírja a véleményét:(
Dátum: 2009.11.04. 23:12:55
Abban egyetértek, hogy ez alapvetően Miklósék felelőssége, hiszen ők szűrik a kalandokat, azaz, ha valamit elfogadtak, akkor annak szerintük helye van a játékban. Másrészről -és itt most magam ellen is beszélek, mert az én kalandom is megosztja elrugaszkodott mivolta miatt az embereket-, azoknak is igaza van, akik azt mondják, hogy néhány kaland totálisan ellentmond az eddigi világképnek. Kellene erről egy játékvezetői állásfoglalás:)

szerk: a te kalandodat sajna még mindig nem kaptam meg:(
Dátum: 2009.11.04. 23:05:14
nem lenne az, csak sajnos a fórumban is sokan nem a tartalom, hanem a név alapján pontoznak. Mondjuk, a kedvenc kalandok topik ilyesmi lenne, sőt ide nem is a szerző teszi be a kalandot, hanem egy olyan valaki, akinek megtetszett, itt lehetne róluk értekezni, csak nem nagyon használjuk:(
Dátum: 2009.11.04. 17:27:40
Hogy 1-7 (max) szövetségen kívül esélye sincs a többinek birtokolni a tornyot.
Dátum: 2009.11.04. 17:14:10
És ettől úgy érzed, hogy megoldodna a HT kérdés?
Dátum: 2009.11.04. 15:13:49
Jó, de a játékosok már pontoznak, ki más marad? Másrészről meg Miklósék pontozását össze lehetne vetni a nép pontozásával, most is sok 6 körüli pontot fájlalnak páran, ha már egyszer elfogadnak egy kalandot nem hiszem, hogy 3as, 4est kapna:)
Dátum: 2009.11.04. 15:00:44
Esetleg az is egyfajta megerősítés lehetne a kaland írok számára, hogy Miklóstól (vagy aki értékeli) is kap egy pontszámot
Dátum: 2009.11.04. 14:09:03
Én még nem találkoztam a kalandjaiddal, de sokan panaszkodnak arra, hogy a szerintük legötletesebb írásukat lepontozták, míg egy "tucatterméküket" meg fel, őszintén szólva nálam is ez a helyzet, ez van, a pontozás is "random"
Dátum: 2009.11.01. 22:40:16
Így van, a kalandírás igenis a nép kezében kell hogy legyen, rengeteg jó tartalmat generálnak a játékosok. Persze vannak hibák, de amint Miklós úgy érzi, hogy átadhatja a stafétabotot egy lelkes -szintén játékosokból álló- válogató/javító csapatnak, ez a probléma is megoldódik:)
csatlakozom
Dátum: 2009.10.31. 17:15:05
Öh, ezt én követtem el, igazad van, tényleg hoszúúúú lett, meg gondolom sokak számára furcsának hat az egész, de örülök, ha valakinek tetszik is:)) Abban sem voltam biztos, hogy átmegy a szűrön
Ezt az 5letet már sokszor, sok helyre leírtam, de idei is illik -sőt-, szóval hátha a kalandoknál megvalósul a dolog:) Szerintem frankó lenne, ha nem csak azt írnátok ki az emberek adatlapjára, hogy hány kalandot teljesített az adott karakter, hanem arra is lenne mód, hogy név szerint feltüntetitek a teljesített kalandjait, mögé írjátok, hogy eddig hányan teljesítették már ezt a kalandot (esetleg, azt is hogy adott karakter hányadiként teljesítette azt) éééés az egész lista végén lenne egy százalékos csík, amely az összes kaland szám tekintetében kijelzi, hogy x ember százalékosan mennyit teljesített már.

Tehát pl. Így:
-------------------------------------------------------------------
Gipsz Jakab a következő kalandokat teljesítette már:
-------------------------------------------------------------------
Mély kút | 21 Játékos teljesítette már ezt a küldetést - Gipsz jakab 12iként teljesítette!
stb
stb
stb
-------------------------------------------------------------------
Gipsz jakab az elérhető 100 küldetésből eddig 25-öt
teljesített!

====================
25% |
====================



Ez csak színesítésre szolgálna, semmi másra:)
Dátum: 2009.10.30. 15:51:36
Szerintem a nyilvános/nem nyilvános adatbázisokkal önmagukban nincs baj. A probléma azzal van, hogy néhányan nem állnak meg ennyinél..