Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Razor

Dátum: 2010.01.28. 16:52:36
azt írták hogy ha 2 szaki egyforma akkor azt nem méri össze a progi. és mivel a maxnál nagyobb nem lehet (az ellenfelem még fertőzött volt) így ez igen kiváncsivá tett...
Dátum: 2010.01.28. 16:33:59
tudja vki maxos szakival hogy lehet kikapni????
nekem sikerült....
Dátum: 2010.01.28. 09:21:25
ez jó!
Dátum: 2010.01.27. 19:44:14
Ennél jobbat el se tudok képzelni! Végre elnyomhatom a PP-ket az állat is kap morált, (bár mivel nem portyázok ezzel nem szokott baj lenni), Még TP-t is!!! Célpontot könnyű lesz találni és ha találtam egyet arra naponta gond nélkül rájárhatok 3-szor is (maxos konti szűkítéssel akár óránként bár ez csak opció ezért nem tolok bele ennyi LE-t). És senki ne mondja hogy ha 800-1000 ponttal nagyobb az SZÖ-m nem aratok. (ilyen célpont pedig sok lesz!) Lehetnek esetek mikor pechem lesz de ha már 80%-ban nyerek jó vagyok napi kb 20 kristálypontra. Sőt lehet átváltok 30PP-re akkor meg akár 40 is meglehet. Ez meg már bőven elég a kalandokra.

De jó!
Dátum: 2010.01.21. 19:07:07
OK köszi!

csak nem volt egyértelmű nekem mikor is kell levonni a zafír bónuszt.
Dátum: 2010.01.21. 08:14:54
Idézet: Phobos7 - 2010.01.20. 22:40:21
bazdmeg azért, mert azt mondta mindenki ez a tuti... de ez egy kurvára elbaszott szar lett, nem az amivel elkezdtem játszani és tetszett, ez egy SZAR


Nem tudom ki az a mindenki (és hol) de itt biztos nem. Itt eszmefuttatás ment arról melyk éri meg jobban. Vannak tények adatok mindenki eldöntheti mit von le belőle. Az hogy elhamarkodtad vagy nem olvastál utána (vagy rossz tanácsokra hallgatsz (hol kaphattad őket)) még nem jelenti azt hogy ez szar.

És azért egy kis kultúrát lécci...
Dátum: 2010.01.21. 07:04:10
Nálunk is 24-es már és szépen dolgozik!
Dátum: 2010.01.20. 23:22:24
Na most lehet én számolom rosszul (a wiki alapján van javítson ki vki ha nem jó ):
* Teljes regeneráció ideje bónuszok nélkül: 24 óra
* Gyorsabb vadászat: -120 perc
* Prémium: -480 perc (a Beállítások menüben beállítható, hogy vadászat közben ne érvényesüljön)
* Gyógyító szentély: szintenként -10 perc (a Beállítások menüben beállítható, hogy vadászat közben ne érvényesüljön)
* Zafír horda bónusz: *(8+1/3)/10
* Pihenés: /3
* Egyéb relikviák: Trollszarv (Mint a zafír bónusznál),

Tehát egy prémium nem zafírnál maxos szentéllyel pihenéssel ez percekben számolva:
alap: (1440-120-480-500)/3=113,3 perc azaz kevesebb mint 2 óra???

Zafírnál pedig (20 óra alap regen):
(1200-120-480-500)/3=33,3 perc???

Még a 2 óra se semmi de ez a 33 perc...
Dátum: 2009.06.11. 18:57:51
Akkor ennek kb semmi értelme...
Dátum: 2009.06.05. 20:09:52
FIGYELEM V1!

Az Ősmágia Tornya szövetség tagfelvételt hirdet legalább 30. szintű végzetúr/úrnők számára!

Mienk a 16. szövetség a toplistán, smaragdok közt az 5.!

Sok mindent tudunk nyújtani!

Jó társaság, 155 épület, térkapu, epikus, akadémia!

Elvárások is vannak persze, de aki ide belépett és teljesíti azt amit mindenki más -büszkén kijelenthetjük- megtalálta a helyét!!!

Ha felkeltettük érdeklődésed kérlek írj levelet valamelyik vezetőnknek!

Üdv
Razor
hadvezér
Az Ősmágia Tornya
Dátum: 2009.05.20. 06:52:27
???

Nő az állat alapszintje ha én szintet lépek? Hát nem tom de nekem még egyszer se nőtt...
Ez jó!
Ha mindezek után még mindig nem látod be hogy nem éri meg akkor csak sajnálni tudlak.
Egyet igérhetek ha jöttök kaptok!
Hello mindenki!

Én csak azt tudom mondani hogy mi nem bántunk te se bánts. És ez csak a háborúra vonatkozik. A portyákra nem.

Azonkívül hiába magyarázom mindenkinek senki nem fogja fel. MINEKET NEM ÉRDEKEL HÁNY SZINT VAN RAJTUNK. Egy ideig nem építünk. Most úgysincs semmi fontos.

A másik amit senki nem akar megérteni hogy nem is éri meg. Megtámadsz elviszel 20000-et. Akkor mi adunk egy 5-ös csapást. az 25000. Már nem érte meg. És akkor kedvesek voltunk és a háború 2. és 3. napján már nem kapsz.

És most itt lehet fenyegetőzni citadellaráccsal meg majd jól megtámadunk és elverünk.

1. egyénileg sehogy nem tudsz ártani nekem fejlődésben
2. szövetségi szinten akkor tudnál ha építenénk. De nem építünk.
3. Megtámadhatsz de akkor megint kapsz és megint veszteséges a háborúd. Akárhányszor is játszuk le így. Nem hiszem el hogy nem lehet ezt felfogni. NEM ÉRI MEG!

És itt értünk el oda hogy mi böki minden nagyobb farmolgató szövetség szemét. Az hogy bármit is mondanak, akármennyire is fenyegetőznek ezek ÜRES FENYEGETÉSEK.
Valójában semmi sincs a kezükben!

Mi csak annyit kérünk hogy ne támadj! Ha meg mégis viseld a következményit!

Az utóbbi napokban ezt most többen is megtapasztalták. Szándékaink komolyak ha nem hiszed kérdezd a Velim Cervesiamot, Az ammoniumot vagy az azúr légiót! Nincs kivétel, mindenki megkapja a magáét előbb utóbb.
Az is aki fizikailag támad és az is aki a citadellarácsra hivatkozva csapkod.

Mi soha nem csapunk kezdeményezőként. Csak védekezésre használjuk ls fogjuk is módszeresen MINDEN ESETBEN!

Ez csak egy játék. Mi így játszunk!

Üdv
Razor
hadvezír
Az Ősmágia Tornya
Dátum: 2009.01.28. 12:36:14
Sehol sincs kérdés csak felraktam mindenhova.
Ennyi.

Ha nem tetszik ne foglalkozz vele!
Dátum: 2009.01.28. 09:08:34
********************FELHÍVÁS!**********************

Üdv!

Razor vagyok az Ősmágia Tornyából!

Ezennel meghívok minden olyan szövetséget akinek elege van a nagyok farmolásából és a gyűlőlt citadellarács elnyomásából és zsarolásaiból hogy lépjen be a BÉKEPAKTUMBA! Ez egy békét hirdető szervezet. Csak előre leegyeztetett háborúkat vívunk és mi NEM TÁMADJUK A GYENGÉBBEKET! Minden támadást ami egy tagunkat éri -legyen az fizikai vagy citadellás- MEGTORLUNK!!! Védjük meg egymást!
A részleteket a szövetségünk főoldalán el lehet olvasni!
Ha kérdésed van kérlek írj!

Az ellenállás megkezdődött!

Razor
hadvezír
Az Ősmágia Tornya
Dátum: 2009.01.28. 09:07:37
********************FELHÍVÁS!**********************

Üdv!

Razor vagyok az Ősmágia Tornyából!

Ezennel meghívok minden olyan szövetséget akinek elege van a nagyok farmolásából és a gyűlőlt citadellarács elnyomásából és zsarolásaiból hogy lépjen be a BÉKEPAKTUMBA! Ez egy békét hirdető szervezet. Csak előre leegyeztetett háborúkat vívunk és mi NEM TÁMADJUK A GYENGÉBBEKET! Minden támadást ami egy tagunkat éri -legyen az fizikai vagy citadellás- MEGTORLUNK!!! Védjük meg egymást!
A részleteket a szövetségünk főoldalán el lehet olvasni!
Ha kérdésed van kérlek írj!

Az ellenállás megkezdődött!

Razor
hadvezír
Az Ősmágia Tornya
Dátum: 2009.01.28. 09:06:26
********************FELHÍVÁS!**********************

Üdv!

Razor vagyok az Ősmágia Tornyából!

Ezennel meghívok minden olyan szövetséget akinek elege van a nagyok farmolásából és a gyűlőlt citadellarács elnyomásából és zsarolásaiból hogy lépjen be a BÉKEPAKTUMBA! Ez egy békét hirdető szervezet. Csak előre leegyeztetett háborúkat vívunk és mi NEM TÁMADJUK A GYENGÉBBEKET! Minden támadást ami egy tagunkat éri -legyen az fizikai vagy citadellás- MEGTORLUNK!!! Védjük meg egymást!
A részleteket a szövetségünk főoldalán el lehet olvasni!
Ha kérdésed van kérlek írj!

Az ellenállás megkezdődött!

Razor
hadvezír
Az Ősmágia Tornya
********************FELHÍVÁS!**********************

Üdv!

Razor vagyok az Ősmágia Tornyából!

Ezennel meghívok minden olyan szövetséget akinek elege van a nagyok farmolásából és a gyűlőlt citadellarács elnyomásából és zsarolásaiból hogy lépjen be a BÉKEPAKTUMBA! Ez egy békét hirdető szervezet. Csak előre leegyeztetett háborúkat vívunk és mi NEM TÁMADJUK A GYENGÉBBEKET! Minden támadást ami egy tagunkat éri -legyen az fizikai vagy citadellás- MEGTORLUNK!!! Védjük meg egymást!
A részleteket a szövetségünk főoldalán el lehet olvasni!
Ha kérdésed van kérlek írj!

Az ellenállás megkezdődött!

Razor
hadvezír
Az Ősmágia Tornya
Dátum: 2009.01.28. 09:02:23
********************FELHÍVÁS!**********************

Üdv!

Razor vagyok az Ősmágia Tornyából!

Ezennel meghívok minden olyan szövetséget akinek elege van a nagyok farmolásából és a gyűlőlt citadellarács elnyomásából és zsarolásaiból hogy lépjen be a BÉKEPAKTUMBA! Ez egy békét hirdető szervezet. Csak előre leegyeztetett háborúkat vívunk és mi NEM TÁMADJUK A GYENGÉBBEKET! Minden támadást ami egy tagunkat éri -legyen az fizikai vagy citadellás- MEGTORLUNK!!! Védjük meg egymást!
A részleteket a szövetségünk főoldalán el lehet olvasni!
Ha kérdésed van kérlek írj!

Az ellenállás megkezdődött!

Razor
hadvezír
Az Ősmágia Tornya