Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - medve

Oldal: 1
Dátum: 2008.12.03. 02:42:15
Én meg remélem, hogy az extra varázslat-körök meg fene tudja mik mellé kapunk extra varázspontot is... Mert amíg a harcosnak nem kell semmi extra, hogy +1-2-3-stb. körrel tovább harcoljon, addig nekünk sajnos kell. Ha kétszer lőném el egy harcban a fagycsóvámat, asszem nem sokat kellene harcolnom egy nap
Dátum: 2008.11.25. 03:50:13
Nna, kész vagyok, ekkora benézésem már régen volt...

Én alapvetően békésebb karakter vagyok, csak azért kezdtem gyúrni harcra is, mert utáltam, hogy mindenki engem üt
Most felvittem 3-ra a Spekt. manipulációt, de szerintem 10 lesz a cél. Előbb-utóbb visszahozza az árát, és szeretem nézni a szép nagy LE számokat a vadászatok végén
Dátum: 2008.11.25. 02:04:56
Kreatív affinitás
Portyázás közben nagyobb hatékonysággal tudod a lélekenergiát kinyerni: minden szakértelem szint után +2%-kot kapsz (de ellenfeled elveszített lélekenergiája ettől nem nő).

Tehát ha ezen szakértelmem 1-es szintű, akkor egy megnyert portyáért fixen kapok +2%LE-t.

Spektrális manipuláció
Növeli a vadászatért kapott lélekenergiát, szakértelem szintenként 1 százalékkal.

Tehát ha ezen szakértelmem 1-es szintű, akkor egy vadászatért fixen kapok +2%LE-t.

Öhömm... Vagy valamit rosszul értelmeztem? Az alapból szerzett LE értékét növelik ezek a százalékok, tehát mint a vadászatnál a helyes kvízválasz?
Pl. 1-es Spekt. man. szakértelemnél és sikeres kvíz válasszal egy vadászatért +11% LE-t szerzek?
Ha igen, akkor mindjárt lehúzom magamat itt hajnalban...
Dátum: 2008.11.25. 01:32:53
A Kreatív affinitás nem olyan gáz, ha kihasználod a napi 15 portyapontodat. Ez ugye +30% LE/nap, ha 1-es szintű a szakértelem.

A Spektrális manipuláció napi 30 vadászattal számolva szintén +30% LE/nap, 1-es szintű szakértelemmel.

Tehát kb. ugyan ott vagy velük, kérdés, mit szeretsz jobban, vadászni vagy ütni

Persze a képletet változtatja, ha napi 30 portyát tudsz csinálni egyenlő vagy magasabb szintű ellenfelek ellen, ekkor sokkal jobb az affinitás.

Prémium esetén pedig alapból napi 37 CSP-d van, tehát ez is növeli a Spekt. manip. hatékonyságát.

Meg még vannak egyéb tényezők is, mint az Elementáris fúzió vagy a Valóságformázás, meg még fene tudja mik, szóval karakterfüggő, mi a jobb.

Tény, hogy az affinitás jobb lesz, ha nagyon erős vagy, és 30+ -szor tudsz portyázni és nyerni naponta, de ezt szerintem nem sokan tudják megcsinálni.
Van egy Gorath lárvám, Girnyó már 7. szintű. Most fogok ráfeküdni a legyen 3 állatod küldire, tehát rövidesen lesz még kettő, akiket sokkal magasabb szinten fogtam el, tehát alapvetően erősebbek lesznek.

A kérdésem az, hogy megtartsam a Gorath lárvát, aki lesz már olyan 8-9. szintű is, mire elkapom az erősebb állatokat, vagy inkább idomtsak be egyet azok közül, amiket lvl 15-16-on elkapok? Melyik a jobb taktika?
Dátum: 2008.09.30. 19:40:15
Sziasztok!

Ez fogadott most a kvíz menüpont alatt:

Átmenetileg nem írhatsz kérdést. Ha a tiltás lejár, kérjük próbálj meg olyan kérdéseket írni, amelyeket jól fogalmazol meg, és megválaszolhatók!

A tiltás lejár: Október 03. 10:03.

Szeretném megkérdezni, hogy pontosan miért is kaptam a letiltást a kvíz kérdések írásáról? Minden kérdésem tökéletesen érthető és egyértelmű volt szerintem, a válaszok nemkülönben, ráadásul nem is voltak nehezek...

Megkérdeztem ezt levélben is ma délelőtt 10 órakor, de azóta semmi válasz.
Dátum: 2008.09.25. 07:59:58
Úgy látom, őskövet csak pénzen lehet vásárolni, egyéb módokon nem lehet hozzájutni(?).
Szerintetek lehet őskő nélkül is játszani úgy, hogy nem maradok le sok dologról?
Mert az általam ismert webes-böngészős játékokban a pénzbefizetéssel leginkább kényelmi szolgáltatásokat lehet igénybe venni, míg itt nagyon fog hiányozni az őskő, ha magasabb szintű tárgyat, varázslatot szeretnék venni... Vagy rosszul látom, hogy sokkal gyengébb lesz, aki nem vásárol őskövet?
Oldal: 1