Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Piciklon

Dátum: 2009.03.17. 08:41:37
Idézet: Blozbang - 2009.03.17. 08:38:11
Márpedig ez az értékelés jogos.
Ha beírod a megfelelő topikba "Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?" , meg is tudod, hogy miért.
Dátum: 2009.03.17. 07:21:11
Ezt most tanáltam (ahogy öreganyám mondaná):

Kihez ment volna feleségül inkább Mézga Géza felesége Ursula?
Máris szomszédhoz
Kovács Jancsihoz
Hufnágel Pistihez*
Pityke őrmesterhez



Mézga Gézáné, született Rezovits Paula
http://hu.wikipedia.org/wiki/M%C3%A9zga_csal%C3%A1d
A Pityke őrmester -mint válasz- határeset...
Dátum: 2009.03.17. 05:23:09
Idézet: Langel - 2009.03.16. 23:39:55
Ha szembetalálkozol a sirokkóval, mit mondasz neki?
Jó napot, felség!
Szentséges ég, micsoda erős szél! *helyes*
Istenem!
Nagyuram!

No de, ugye nem tudom a választ ezért ---> Google, ami kiírja, hogy

Információ A(z) sirrokó kifejezésre az Ön nyelvén nincsenek találatok.

Illetve, amit angolul leszűrtem (mert van még pár másik nyelven találat), hogy még a nokiához vmi köze lehet...

szóval kérném törölni,mert nem utánanézhető a dolog! Szerintem!


Khm...khm...ez az én utolsó feltett és átment kérdésem. (A hasonló stílusú grizzlys után hagytam fel végleg a kérdésfeltevéssel.)

Igen, tényleg általonos iskola. De spec én nem Rejtőtől, hanem a föci tanáromtól tudom.
Szóval sajnálom, hogy van akinek ez bántja a szemét. De azt hiszem már érthető, hogy miért hagytam abba.

*Jelenleg így áll: A kérdésre eddig 99 jó és 32 rossz válasz érkezett. Meglepő.

Magusocska, Lan: köszönöm.
Dátum: 2009.03.16. 18:38:11
OFF

Akkoriban még kósza ábránd se voltam, de én is "képben vagyok" ('85-ben születtem)
Süsü megvan magnókazettán (még mindig) és a napokban nosztalgiáztam... (2 Süsü dvd társaságában )
Nem akartam elmagyarázni senkinek semmit, mivel elég sok - esetleg még nálam is - fiatalabb játszik, reméltem segítek nekik ennyivel, ha még nem ismernék. Mellesleg jó volt meghallgatni.

ON
Dátum: 2009.03.16. 18:25:31
Idézet: Lanmandragoran - 2009.03.16. 18:21:32
Tekintve, hogy ArkAngyal Süsühöz viszonyította, szerintem pontosan tisztában van vele, hogy ez milyen szám. Sőt, kijelentette, hogy neki tetszik.


Jól van na
Csak azért reagáltam, mert megtaláltam a jutyúbon
(Hátha valaki nem volt képben... )
Dátum: 2009.03.16. 18:16:47
Idézet: ArkAngyal75 - 2009.03.16. 17:52:43
Folytassa: "Hullámlovon a Balatonban / Jó szelet kapott a vitorla / Célbavettem a tó közepét / De felbukkanni láttam egy szörny fejét / " ...
Iminimiszeminimi juvápcsuvaminimi
Táráriiiráriii, tárárááááráráááá
Pom pom pompompompom
Tü ,tüp-türüptü türüp

Ez is van olyan spec, mint az én Süsüm. Bár nekem nagyon tetszik a kérdés.


Egy 1983-as Dolly Roll számról van szó. Egyébként nem sokkal spec-ebb, mint az x írók, y könyvei

http://www.youtube.com/watch?v=wXxpmPT7zb8
Dátum: 2009.03.16. 08:59:18
Idézet: Semelyik - 2009.03.16. 08:44:04
Mi a sneci rendes neve?

fürge csele
garda
réti csík
szélhajtő küsz*

Nálunk a sneci szó az apróhalak gyűjtőneve. El lehet találni, de nem vagyok abban egészen biztos, hogy ez egy pontos kérdés.


A köztudatban tényleg az apróhalak gyűjtőneveként terjedt el, de illik tudni, hogy eleinte melyik halat hívták így. (Lehet, hogy csak azért gondolom így, mert apám nagy pecás )
http://www.viz-part.hu/articles.php?articleid=1084
Dátum: 2009.03.16. 07:26:43
(Előre is elnézést a következő megnyilvánulásért...)

Ha 10 galamb ül az ágon és egyet ellövünk hány galamb marad?
10
nemtudni
9
O(nulla)xD*


*nyád! Az ilyen válaszoktól kapok agybajt! Vajon ki engedte át?
Dátum: 2009.03.15. 10:18:59
Miről kapta a nevét a dobos torta?
A tetején lévő cukor "dob"-ról.
Johnatan Marius híres jazz dobos születésnapjára készült először.
Először Dobos József készítette el.*
Először dobós tortának hívták, mert nem ízlett Ferenc Józsefnek, később rövidült dobossá.

Örülök, hogy valaki a szakmámmal kapcsolatban is dobott fel kérdést, én nem vagyok ilyen bátor
Fő a pontosság...Dobos C. József.
Igaz, ez szőrszálaknak a hasítgatása, de...
Dátum: 2009.03.15. 10:11:26
Itt nézz körül: http://vegzetur.wikidot.com/moblvl
A szintedhez képest +/- 2 szintű állattal találkozhatsz a vadászat alatt és csapdakészítéssel azok közül foghatsz be.

(Ha valamit rosszul írtam, az okosok javítsanak ki )
Dátum: 2009.03.15. 09:01:22
A legszebb az egészben, hogy elképzeltem...
A kis piromán...
Dátum: 2009.03.15. 05:56:42
Alakul, de még így is volt 1-2 amitől kis híján a hajamat téptem...

Ezt az egyet másoltam csak ki, de ez vitt mindent:

Ki gyújtotta fel rómát?
Nero*
Nomis Leinad
Toborzásgátló Vlagyimir
Éjfény

Nem a gyújtotta - gyújtatta, nem a róma - Róma miatt. Nem. Hanem a második válasz lehetőségért. Jót vigyorogtam rajta
Dátum: 2009.03.13. 16:28:34
Idézet: Solina - 2009.03.13. 16:24:33
Idézet: Crimson - 2009.03.13. 14:45:14
Nocsak, ez befolyásolja, milyen választ fogsz adni?


A hangnemet valoszinuleg igen, ha az az illeto az, akire gondolok...


Nem mindegy, hogy ki az illető? Esetleg emberi hangnemben és magas ló nélkül nem lehetne?
Közhely, de a stílus maga az ember...khm...
Dátum: 2009.03.13. 15:45:46
Ahogy nézem a "vita" már régen nem arról szól, amiről kéne. Megint kezdődik, hogy a gyémánt csak ne ugráljon a bónuszai miatt...
Itt ami a leginkább zavaró, hogy jóval kisebb befektetésért kaphat az ember aránytalanul nagy "segítő kezet".
Az is lehet, hogy ez csak engem zavar, de nem fontos.

A szomorú az, hogy egy olyan gyomorforgató irányba tart, ami miatt nem bírok megnézni manapság egy híradót.
Tessék már észbe kapni! Ez egy játék, van aki komolyabban veszi, és van aki nem. És nem kéne a RL sárdobáló stílust átemelni ide...

És nem kéne keresztben lenyelni azt, aki szólni mer valami miatt, mert egy olyan szövetséghez tartozik, amelyiket éppen nem szívlelsz.

Tudod a másik oldalon is nyuszi effektus van. Csak nem a vadászpuskás, hanem a sapkás
Dátum: 2009.03.13. 15:09:36
Idézet: Bolsevik - 2009.03.13. 15:01:45
Idézet: AranyAlma - 2009.03.13. 14:51:12

Ohhh. En is, en is, en is. Szeretnek egyszer 10-15 percig portyaablakot nezegetni, hogy kozben ne verje valaki bucira a fejem. A gyulolet elott meg volt nemi idom erre, most mar nincs. Pedig Miklosnak en vagyok az egyik hivatkozasi pont miszerint amig gyemantok vannak a toppon addig nincs semmi gond a gyemantbonusszal.


Ööööö, ez nem tartozik szorosan ide, de a bónuszok erejét az alapján lehet lemérni hogy ki vezeti a toplistát szint szerint rendezve?


Jah, csak akkor pl. Crimson és Nephila amatőr kezdők...
Dátum: 2009.03.10. 16:48:36
Ez számomra már megint egy olyan "vita", mint ami az idomítás körül volt/van. Egyszerűen nem értem. (Igaz, hogy Alma és akik felemelték a szavukat ez ellen, valahol jogosan, mert /szinte/érthetetlen szituációkban vesztenek.)
De úgy "átlagban", akiket eddig is bucira vertek, ezután is azzá fogják. (És nem alacsonyabb szintről, hanem jó magasról, az ellen semmilyen gyűlölet nem használ.)
Régebben nekem is voltak -amolyan portya/kivagyisági- céljaim, amiket már jó néhány hónapja ejtettem, ez a szakértelem sokat nem variált rajta.
Hihetetlenül (nem gúnyolódásnak szánom) tiszteletre méltó, hogy a horda és a légió nem üti egymást, le a kalappal.

Személyszerint rettentően vacilálok a "gyűlölet" kifejlesztésén...azt hiszem jogosan...ha emellett is döntök valószínű marad a jó öreg kocka. Ha páros, akkor rubin, ha páratlan, akkor zafír gyűlölet.

(Hűű, hogy ezért én mit fogok a fejemre kapni... )
Dátum: 2009.03.06. 06:31:37
Őszintén szólva, nem nagyon értem ezt a "gyorsítsuk meg / tegyük gördülékenyebbé az idomítást" dolgot.
Ha egy 12K idomítású dögöt nem 100LE-ként idomítasz be, hanem 5 max. 10-re feltolod az idomítást + egy turbó és máris gyorsabban megy. A turbót nem kell rajta hagyni, de amíg válthatsz (standard 1 óra) kétszer idomítasz rajta és váltás előtt még 1-t, így máris előrébb van az ember. (Így egy-másfél óra alatt a félig kész is van...)

A játéknak ezzel a pontja (szerintem) semmi gond nincs.
Idézet: Ryangiggs - 2009.03.04. 15:31:01
"Ki írta "A Sakál napja" című regényt?

Jókai Mór
Frederick Forsyth
Thomas Mann
Lőrincz L. László


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak."

Szerintem elég egyértelmű, és jó.


Ebben kivételesen benne van a kezem.
Nálam Jókai (ill. L.L. Lawrence) vágta ki az érzékelőket. Bocs.
(Saját példa: Zabhegyező írójára kérdeztem, kortárs írókkal, máris kevesebb jó válasz érkezik rá. Sajnos )
Dátum: 2009.03.02. 22:31:32
Morti: oltári nagyot
Semmi gond
A 2 golyóst meghagyom neked