Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Piciklon

Dátum: 2010.09.14. 21:13:54
http://www.youtube.com/watch?v=pcL3ze2YPl0&feature=related

A miheztartás végett
Dátum: 2010.09.14. 11:41:07
Hmm...ha portya...akkor a bizsuk is hatnak rá vajon? (think)
Dátum: 2010.09.13. 20:51:47
Írj a bug@-ra. Segítenek. (Írd le a világot, a karakterszámot és szitut.)
Dátum: 2010.09.12. 08:37:01
Már kezdem érteni, hogy miért vannak ilyen elvetemült ötleteid (aláírás )
Amúgy ez a valódi őskő is el tűnhet tőlem, akár nyúlfarknyi eséllyel, háááát...
Azt hiszem az ötlet feldobóját szívesen látnám az edzésen...mint boxzsák
Dátum: 2010.09.12. 06:51:10
Nyáron, tali, élő aukció. Mintha ott lett volna tétel az öv
Dátum: 2010.09.11. 21:23:23
Idézet: ArkAngyal75 - 2010.09.11. 21:11:13
Nézd meg a lédifferencia-lista élbolyát és utána gondolkozz el azon, hogy vajon mindenki tiszta eszközökkel játszik-e. Nem balekság kérdése ez és még nem hallottam megnyugtató választ ezekre a dolgokra. Addig pedig marad a véleményem.


Ad1. Ez ügyben vagy PM vagy másik topik, mert ez itt OFF.
Ad2. Van pár LE diff toplista a meglévő...most épp 5 világon. (Van az egyiken hobbipókom...sok mindent meg lehet csinálni, persze vannak kirívó esetek, de azok az esetek többségében sajnos úgy csinálják, hogy nem akadnak fenn egy szűrőn sem. )
Ad3. A régi motorosok igen jókat tudnak szórakozni az ilyen teóriákon
Dátum: 2010.09.11. 20:47:43
Idézet: ArkAngyal75 - 2010.09.11. 20:40:54
Értem. Sajnos az a helyzet, hogy nem érzem elégnek a plusz lét ahhoz, hogy időt töltsek a besorolással.

A besorolásnál nem LE jutalom a lényeg, hanem a megszerezhető kvízmedál, ami sokkal hosszabb távon nyújt plusz bevételt.
csak arra tudok gondolni, hogy valakik úgy csalnak, hogy felteszik ugyanazt a kérdést szó szerint minden karakterükkel, például azokkal, akiken farmolnak és mivel egy időben teszik, nem szúrják ki, hogy szerepel az adatbázisban. De lehet, hogy én vagyok paranoiás.

Ezt most ugye te sem gondolod komolyan? Vagy tényleg ennyire baleknek nézed az adminokat?
Dátum: 2010.09.11. 07:14:13
Idézet: Rhea Sylvia - 2010.09.11. 06:51:34
Nem értem miért kell új kvízkérdéseket kitalálni!!!
Tegnap a kérdések közül 14x ugyanazt a kérdést tették fel (és a nap folyamán még 2x-3x más kérdések is ismétlődtek), ma még el sem kezdtem a játékot, de már 6x megtalált ugyanaz kérdés! Ezt nem ellenőrzi senki sem?
Így könnyű helyes találatokat elérni, feltéve, ha valaki odafigyel és megjegyzi a helyes válaszokat. De akkor mi ebben a játék??????


Én sem értem, ha valaki követ egy fórumot, akkor miért nem figyel. Kábé 15X elmondták többen is, hogy amíg a besorolósdi tart, addig valószínűleg nagyobb prioritással kerülnek ki a még nem kategorizált kérdések (3 világon van aktív vadász karim, amikor egy nap összesen 30X válaszolok ugyanarra a kérdésre, én vajon miért nem csinálok belőle kabinetkérdést? )
Addig is, ha problémás kérdést találsz, juttasd el ide, és javítják/törlik. Javul a kvíz minősége. (Nagyon sok munka van még az adatbázissal, ebben biztos vagyok. Illetve a már besorolt kérdésekkel is, sajnos. Elég megnézni mit hova soroltak be )
Első körben nem egészen úgy másoltad be a kérdést, mint most. Tehát csúsztatás
Idézet: Hans Krammel - 2010.08.30. 22:34:26
Sziasztok
Ki nem volt kormányzó m agyarországon?

gróf Károlyi Mihály
Hunyadi János
Vitéz nagybányai Horthy Miklós
Kossuth Lajos

Azonnal törölt kérdést választ kaptam.

Miért?

És Lanmandragorantól választ is kaptál erre a problémára.
Idézet: Lanmandragoran - 2010.08.30. 23:16:09
Első, és legszembetűnőbb tipp: Magyarországot kis kezdőbetűvel írtad. Konkrétan ismerek olyan admint, aki a kérdés minden egyéb aspektusától függetlenül törléssel honorálja, ha valaki azt a minimális, alapvető tiszteletet nem adja meg kishazánknak, hogy helyesen írja le a nevét. Egyébként a kérdés alapvetően jó lett volna, azt az aprócska momentumot leszámítva, hogy több verziója benne van már az adatbázisban.

Szinte biztos vagyok benne, hogy igaza van, mert egyéb esetben csak szerepelt ment volna (ahogy Craslorg is mondja). Ennél jobban nem tudom hányan és hogyan válaszoljunk a kérdésedre.
Idézet: Craslorg - 2010.09.03. 06:28:47
A kérdésedet utána másoltad be, miután törölték és pontosan így szólt?
Lévén véleményem szerint ez bőven beleférős kérdés, bár már szerepelt szerintem.
Dátum: 2010.08.31. 20:17:53
Kérdezd csak meg Darah-t vagy a v3-s brancsot, hogy mióta "szórakozik" ezzel a játékstílussal/taktikával. Meg fogsz lepődni.
Dátum: 2010.08.31. 19:59:39
Hmm...akkor butítsuk le a normál sajtolást (túl LE-t ad alapból), szintén butítsuk le a spektrálist (túl gyorsan lehet nagy mennyiségű LE-t szerezni), jah igen...ott van még az irányított vadászat...minek az a +5%, elég lesz színesítésnek, ahogy alapból tervezték.

Kihagytam volna valamit? Jah, igen. A térkapu is túl sok LE-t ad. Pláne az 50-s. Phúj.

Na kezdi megfeküdni megint a gyomromat a "jóakaró" játékoskartársak, akik rájöttek, hogy vannak akik bevállaltak egy sokkalta lassabb haladást és ezzel sikeresek a saját szintjükön. Ja, hogy ezért később jutnak hozzá egy-egy tápos tárgyhoz? Ja, hogy ezzel esetleg hónapokra is beragadhatnak a szintlépős küldik? Az ugye nem számít.

Ehh...valamit valamiért. Mindennek megvan az ára. Ennek a taktikának is.
Dátum: 2010.08.31. 19:41:58
Izé...arra, hogy vakarózz alatta (bocs, kissé cinikus és borúlátó vagyok Miklós zseniális húzásaival kapcsolatban)
Dátum: 2010.08.31. 19:33:14
Még egy nerf a láthatáron? Hááát...remek lenne. Tegyünk tönkre még egy különc játékstílust. Tényleg tevenevelde lesz a VUból
Dátum: 2010.08.30. 20:08:51
Idézet: HimuraBattousai - 2010.08.30. 19:52:11
Nem rólad van szó ebben a topikban.

Te is töröltél volna? Melyik világról?
Egyéb játéktechnikai kérdések ügyében ajánlom a megfelelő topikok felkeresését
Dátum: 2010.08.29. 23:24:39
Idézet: Craslorg - 2010.08.29. 23:18:33
Idézet: Kopi7111 - 2010.08.29. 22:04:14
Milyen szinű az Árpád sávos (Árpádházi) zászló?
zöld, fehér
piros, fehér, kék
piros, fehér, zöld
piros, fehér #

Ebbe inkább ne menjünk bele. Törölni.


Szerintem nyugodtan maradhat a kérdés. A magyar történelemhez tartozó zászló színeire kérdez rá. Az, hogy ezt a záászlót ki-mire használja, már más kérdés, de a kérdésnek ehhez semmi köze.


Illetve egy javítás ráférne, mivel az Árpád sávos zászló nem fehér-piros, hanem eredetileg ezüst-piros.
És igen, ebbe nem kéne belekeverni semmilyen mai ideológiát, hiszen ezt elvileg illene tudni (és azt is, hogy mit szimbolizálnak a sávok.)
Idézet: Kyara60 - 2010.08.29. 20:34:00
Kérjük, próbálj meg olyan kérdéseket feltenni, amelyek megválaszolhatók, és arra is ügyelj, hogy jól jelöld meg, melyik a helyes válasz. Ennek hiányában elveszítheted a lehetőséget, hogy a jövőben kérdést tegyél fel, és így az ebből szerzett lélekenergiától is elesel.
Ma, 17:12 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!

Pontosan Ezt kaptam.

Jól volt a helyes válasz megjelölve. Megválaszolható volt. Ennyi.


Ez nem fenyegetés. Ez egy szimpla figyelmeztetés. Jobb lett volna ha kapásból megvonják a kérdésfeltevés jogát is? (Ez azt is jelenti, hogy a fele jutalmat se veheted fel)
Ugye, hogy mennyivel másabb?

Ne keseredj el. Ugyan nem láttam sehol sem a pontos kérdést (válaszokkal), így azt se tudom megmondani, hogy mi volt a gond (tudom latin nevek), de ez sajnos kevés információ. (Mivel nem biztos, hogy a kérdés miatt, hanem a válaszok miatt dobták vissza.)
Ismét, mivel választ nem kaptam...

Idézet: Piciklon - 2010.08.29. 19:54:27
Idézet: Kyara60 - 2010.08.29. 19:51:21
a fenyegetés

Miféle fenyegetés?
Idézet: Kyara60 - 2010.08.29. 19:51:21
a fenyegetés

Miféle fenyegetés?
Idézet: CDALLAS - 2010.08.27. 09:46:03

Ez még mindíg nem lenne baj, de egy dolog szöget ütött a fejemben: ennyi idő alatt max 1 játékos kaphatta meg, és az ő "objektív" értékelése áldozata lett.


Adminok értékelnek
Dátum: 2010.08.24. 08:51:41
Elvileg van. Azt hiszem azzal már találkoztam, de az mintha honfoglalás környéki időpont lett volna.
Egy-két ilyen kérdés simán belefér az adatbázisba. De azt hiszem ezt nem az én tisztem eldönteni. Majd kiderül, hogy Hatsepsut kipucolja-e vagy sem