Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Piciklon

Dátum: 2011.06.17. 06:48:20
Tucatnyi ilyen topik indult, rengeteg már meglévő topikban folytak ötletelések. Ennyi.

Anno 1, másfél éve Tiha is felvette a nyílt forráskódot, akkor még felhasználó is lett volna, aki szabadidejében babrált volna vele...igen, a felhasználó a hülye (hogy még mindig itt veri a nyálát )
Dátum: 2011.06.17. 06:32:34
Ismételten "hülye kérdés hülyétől" rovatunk következik:

Amennyiben egy szolgáltató olyan gyakran frissít/teljesít, mint drága Miklósunk, akkor aztat ott kell hagyni, illetve ha hozzám jelentkezne munkára (vendéglátás) Miklós egy ilyen hozzáállással, akkor 2 nap után úgy szállna elfelé, mint a vadlibák. Hogy mire is gondolok?
Tulajdonképpen már elég régen felmerült ez is. Még pedig a térkapu. Nem, nem a tárgydobálási ráta (az olyan amilyen, pont), hanem pont a tárgyak.

100-as szint felett (sőt szerintem már 60-70 körül is) több, mint ciki amilyen hujuj komoly tárgyakat dobál...a kutya sem várja, hogy epik szintű bizsuk jöjjenek, de egy adott szint felett ezek a tárgyak...röhejesek. Még a kristályok között akad egy-két értelmes...de azon túl?

Semmi. Szóval azért ide írtam ezt a nyűgöt, mivel ez hiba. Egy mamutnyi (ez már nem bak) szolgáltatói hiba.

(Azt már csak halkan jegyzem meg, hogy úgy kell Miklósnak sírni, hogy el fog fogyni/ elfogyott az epikus kincs, vagy hogy kifutott a szövi alól az epikus...tudom-tudom, csak egy szövit érint bla-bla-bla...de ez az egy szövinyi ember /egy része/ is fizető vendég, pont olyan odafigyelést érdemel, mint a PÓK áldozatok sírása vagy a (nem tudom melyik okos) láthatatlan vadászat "problémája"...)

"Hülye kérdés hülyétől" rovatunkat látták, hallották...köszönjük a lepontozást
Dátum: 2011.06.16. 22:43:05
Ezt Őfelsége Miklóstól szeretném hallani (De igen, ez lenne a legegyszerűbb...ami Behoéknál, nem mindig az ésszerű )
Dátum: 2011.06.16. 22:27:39
Aktuális "hülye kérdés hülyétől" rovatunk következik:

1. A fórumos Pm-ket miért egyesével kell törölgetni?
2. Mi a fenét csináljak a kiégett kaviccsal, ha már nincs hova építeni? (Felőlem lehetne egy új épület is, bónusz nélkül..."Random isten feneketlen feneke" is vagy bármi...mert követ én ugyan többet nem veszek, a legutóbbit is megbántam...)
*mod: Vajh a Tyrant nem szólt emiatt vagy csak szimplán levegőnek nézték őket? *think*
Dátum: 2011.06.16. 17:28:43
A Sakkban melyik báb áll alaphelyzetben a b1 mezőn?

Sötét vezér.
Világos gyalog.
Sötét huszár.
Világos huszár.


Szintén friss kérdés. Ki érdemli a tarkón vágást?
Dátum: 2011.06.16. 16:55:20
Dönörűűű!


ellenálló bőr:

Minden egyes szintje kioltja az elenfél egy szintnyi tüskés bőrének és negatív aurájának hatását. Ha a Fájdalomtűrés AF képességet törlöd, akkor ez a szakértelem is törlődik. Ez a szakértelem nem tudatturbózható.
Dátum: 2011.06.16. 16:25:08
Megvettem a 10 kavicsos térkép reliket...rögtön összejött 3...így már van masszív 8 darab
Dátum: 2011.06.16. 15:05:47
Ki vagy mi a Barista?

Énekes
Kávépincér
Bárzongorista
Ügyvéd


Kis 'b'. a válasz lehetőségek is kisbetűsök, bár még belefér mert egyforma.

Melyik az "Idegenlégiósok" híres fejfedője?

turbán
süveg
fez
kepi


Szintén kisbetű. 'i'.

Nos, ez a kettő besorolásra várt, tehát a napokban engedték be. T. Beho! Tartsátok magatokat azokhoz az előírásokhoz, amit a játékos adminok tól is elvártok.
(Tény, apró hibák, de akkor már vegye a fáradtságot az a marha értékelő -ha beengedi-, hogy átírja azt a pár betűt...max 2 perc.)
Idézet: Piciklon - 2011.06.14. 19:17:33
Személyes példám a kvízadminság: van 4-6 játékos akik aktív adminok és van a Beho-s gárda admin csapat, akik minden szutykot beeresztenek. Részemről ott lett elegem, amikor a "kollegákkal" felajánlottuk, hogy rendbe rakjuk az olimpiára szánt kérdéseket, ehhez kéne 2-3 kereső lehetőség az admin felületre, ennek is cirka fél éve. Igen, jól értelmezitek amit írtam, kiugrott kvízadmin vagyok...tehát nem csak úgy a "szóbeszédre" építek.


Remélem így már "tiszta"
Dátum: 2011.06.15. 19:14:35
Én. Hármat is, cirka 140 CSPből.
Dátum: 2011.06.15. 14:19:46
Remélem tényleg lesz belőle valami és nem csak a szokásos konc-dobás, hogy csend legyen. (Egen, nem vagyok bizakodó...sry...)
Dátum: 2011.06.14. 19:17:33
Agatity: igazándiból már régen (?) kiszálltam ebből a mókuskerékből...eventekre még elő-elő hozom a karit, de igazándiból szélsőház.
Ha Miklósnak lenne a vér a pucájában (és nem lenne annyira maradi, mint egy jól fejlett őstulok), akkor haladna a korral.

(Személyes példám a kvízadminság: van 4-6 játékos akik aktív adminok és van a Beho-s gárda admin csapat, akik minden szutykot beeresztenek. Részemről ott lett elegem, amikor a "kollegákkal" felajánlottuk, hogy rendbe rakjuk az olimpiára szánt kérdéseket, ehhez kéne 2-3 kereső lehetőség az admin felületre, ennek is cirka fél éve. Igen, jól értelmezitek amit írtam, kiugrott kvízadmin vagyok...tehát nem csak úgy a "szóbeszédre" építek.)

Ez alapján lehet látni a Beho hozzáállását ehhez a kocerájhoz.
Akik még szélmalomharcolnak, azoknak sok sikert...
Dátum: 2011.06.14. 17:47:24
Idézet: Piciklon - 2010.10.10. 16:14:35
Na ahoi!

Mondhatnám félálomban megvilágosodtam.

Ad2. Kristályhordás problem, amennyiben mégis PVP játék. V1 85-ös szint aljától a TOP1-ig (137.szint) összesen 178 karakter van. Statisztikailag ez azt jelenti, hogy 3,4 aktív karakter van szintenként. Ezzel hogyan PVP-zen az ember? Hmm?
(Soha nem gondoltam volna, hogy én valaha ezt fogom mondani), de a sokak által hiányolt alsóbb KH sajnos kell. Biztos, hogy megoldható lenne, hogy a KH legyen az egyetlen olyan szövetség, amelyiknek X tagja van (X=85-90 szinttől fölfelé klónok) Részemről az se hatna meg, ha az alsóbb KHban nem lenne annyi LE vagy egyáltalán nem lenne bennük...de lenne célpont (igen 30 PP-n, maxos kontinuummal is problémás olykor a portyázás...)

Ez utóbbit nem tudom, hogy hova kéne még bebiggyeszteni, de ha már nerf és társai ez az egyik legaktívabb topik (AF mellett).


Mindezt tavaly OKTÓBERben írtam. Miklósnak az alap ötletet jó fél évvel korábban...El lehet menni kapálni, ha valaki ennyire leragadt a '90-es években (Miklós).
Dátum: 2011.06.14. 11:24:54
Már miért ne lehetne olyan?
A lényegbe megint profin beletrafáltál...

*mod: Csakhogy tiszta legyen, ennyire a partvonalról ugatok: 300 portyázáspont, 800 cselekvéspont...és ez kábé másfél hónapja így néz ki. Az elmúlt 2-3 napban ha 30 PP-t ellőttem, akkor sokat mondok...ennyit ér jelenleg a VU.
Dátum: 2011.06.14. 11:01:53
Idézet: Peacemaker - 2011.06.13. 17:49:08
V3-on tényleg majd az indulás napján nagy változások lesznek és esetlegesen a "versengés" is előfordulhat.

Illetve még szerintem sokkal jobb lenne a platina fokozatok helyett tényleg új relikeket behozni a képbe majd.


Féléves aukciós bérletet, pl!
Dátum: 2011.06.14. 11:00:20
Hülyétől, hülye kérdés: nehéz lenne a játékba betenni erről egy szavazást?
(GyK: Akarsz olyan ellenfeleket, mint a legutóbbi kufár csatánál volt? hogy a gyengeelméjű is megértse mi az a Kristály horda...)
Rövid távú célom: végre megszabadulni a v1-es (ezáltal a VUtól, Behotól) karimtól...a nála lévő kavics tart vissza és a skót lelkem...de játszani meg nincs kedvem, mert halál unalmas
Dátum: 2011.05.25. 17:00:55
Széép, napi egyszeri belépéssel is hibába botlok, ejj.

Szóval. A toplista AF-re rendezve, nem adja ki a "Mutasd a saját karakterem" linket/szöveget/bizét. Hiba, nem hiba, zavaró
Dátum: 2011.05.23. 21:24:50
Simán belefér a nyárba egy térképesdi vagy Zarki/Landragór. Úgyis le van már programozva....
Dátum: 2011.05.18. 19:34:49
Ez alapján a féléves aukciós bérlet is érdekes lenne, ha megint pottyanna