Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Piciklon

Dátum: 2011.03.19. 15:46:16
Nem tegnap érettségiztem (még a "régebbi rendszerben"), de csodák csodája eme oszlop története, akkortájt alaptöri volt.

Hmm..."cunami", nekem más gondom lenne vele, hogy én inkább ts-el írtam volna, de maga a kérdés...teljesen egyszerű és logikus.
(A "MIt" és "Mit" külalaki javítás persze kell, de a kérdés jó.)
Komolyan debil kérdésekkel kéne találkozni a kvízelés során? Így is akad elég szemét köztük, de ami a maga egyszerűségében érdekes és könnyen kitalálható, azt nem kéne kivenni...
Dátum: 2011.03.19. 15:40:21
Szia!

Nah ez az amit max a szövetségi tagok orrára szeretném kötni, másnak nem sok* köze van ehhez az infohoz.
*(értsd: semmi)
Dátum: 2011.03.13. 08:45:27
V1-en pakolok a sajti pajti kommandóra sityakot...eredmény: az első mega karácsony körül sikeredett és azóta is szenvedek a másodikért.
Igaz, ahhoz már sóher vagyok, hogy a vágó dögök TP-s sitykát kapjanak.

Ennyit arról az elméletről, hogy aki fizet annak milyen jó. (Akit érdekel, a karakterlapomon kinn van, hogy mennyit költöttem a V1re.)
fekete afrikai és amerikai indián leszármazottja

Ez nem lehet? (Sajna ötletem sincs, hogy mely szavak vannak pontosan a tiltólistán.)
Más tippem nincs.
Dátum: 2011.03.09. 13:00:37
Kösz a kérdést, 25 éves vagyok. A hittant messzire kerültem. A töri könyvben volt benne.
Ha az adminok szerint is tré kérdést, akkor csinálnak vele valamit, szerintem semmi hiba nincs benne, ebből még a "régi motorosok" is tanulhatnak.
Dátum: 2011.03.09. 09:44:12
Rossz a topik (Kvíz 5-be, kérlek) és nem, nem spec. Ált. isk. 5-6. osztályos töri anyag (legalábbis nekem anno még az volt).
Dátum: 2011.03.06. 07:47:25
Fél-egy éve pampogom ugyanezt, ha látnám a pontozást menne a tízes. Maximálisan egyetértek.
Dátum: 2011.03.04. 18:46:28
Jelenleg kód, azoknak a szerencséseknek "jár" akik vesznek HKK-s bizét (és még a mázli is velük van).
A VU-sok akik nem HKK-nak, 3 lehetőségük van:
1. Vesznek néhány HKK-s paklit, kiegészítőt (Karácsonykor Behon keresztül 5000 Huf értékben könyvet, egyebet és kérhettek mellé kódot, emlékeim szerint).
2. Havertól/HKK-stól, anyám tyúkjától vesznek kódot.
3. Vannak oly türelmesek a zabszem ellenére is, hogy kivárják, amíg 100 kavicsért megvehető lesz.

Ha ezek az opciók nem tetszenek, tessék valami pótcselekvést kitalálni, mert a Beho részéről már így remek ötlet (és későbbi bevétel forrás is volt a régebbieket elérhetővé tenni) ennél több "kedvezményt" már nem kéne "kipampogni".
Dátum: 2011.03.04. 16:43:42
Nyam, így hirtelen elolvasva nagyon nyam-nyam.
Szóval: várom a startot
Dátum: 2011.03.04. 13:54:59
Ld. V5 kúttöltési rendszere, kiválóan működik. Nem kell túl spilázni.
Dátum: 2011.03.03. 20:27:25
Idézet: Kajtar48 - 2011.03.03. 20:22:14
Milyen eredetű étel a sólet?
bolgár
francia
szerb
izraeli

Talán zsidó, nem?
Az én nagyanyám már akkor isteni sóletet tudott főzni, mikor Izrael csak a Bibliában és a cionisták álmaiban létezett.
Javítani.

AZ IZRAELI KONYHA

Izrael egyidejűleg régi és új ország is. Egyrészt a legmodernebb technológiákkal művelik a földet, és ez visszahat az étkezésre is, másfelől, főleg Jeruzsálem környékén élnek a bibliai hagyományok.
...
Ma Izraelben két fő tendencia érvényesül: az egyik az ún. jiddis konyha szokásainak a terjedése, a másik az észak-afrikai zsidó hatás, valamint arab hatás erősödése.

Link
Ez alapján izraeli, ellenben lehet találni vonatkozást a zsidóra és a lengyelre is...szóval jelen formában ez több sebből vérzik, inkább törölnit mondanék rá.
Dátum: 2011.03.03. 19:39:53
Kapásból hírás (asztronomia - asztronómia).
Plazmaferezis helyett esetleg egy minimálisan kapcsolódó válaszlehetőség...
Így tippre. Amúgy nem rossz a kérdés. (A topik kissé mellé )
Dátum: 2011.03.03. 19:34:03
Idézet: Metaton - 2011.03.03. 19:14:09

Piciklon:

Lehet, igen több lenne itt a hibás kérdés, de szerintem nem a fórum a lényeg, hanem a játék, már bocs. Ott pedig nincsen értékelhető kérdés, többek közt a hozzád hasonlók maximalizmusa miatt.


Ezek szerint az maximalizmus, hogy szemetet, vackot nem szeretnék látni játék közben? És az, hogy néhány türelmes és hasonlóan "elvetemült" játékos veszi a fáradtságot, hogy feljárjon a fórumra és bemásolgatja a vackot és utána még az adminok ha épp ráérő idejük engedi, akkor takarítanak, javítanak...ezek után, még több vackot akarsz (te vagy bárki) a nyakukba varrni? (Fura egy világ ez )
(Jah...már elég régóta nem teszek fel kérdést, mert nem érdekel és nem akarok ezen agyalni...)
Dátum: 2011.03.03. 18:41:28
Ha nem lenne ennyire "szőrszálhasogatás", akkor még nagyobb forgalma lenne a Kvíz X. topikoknak (értsd: felesleges, idióta, spec...megfelelő aláhúzandó...kérdések növekvő száma miatt)
Dátum: 2011.03.02. 20:10:02
Skype. MSN. Egyéb ilyen programok bőven lefedik az ilyen igényeket (már amennyiben az első 3 napos csoda után maradna még lelkesedés )
Dátum: 2011.02.28. 12:33:22
Idézet: Piciklon - 2011.02.23. 10:09:49
Ahol még nem jelent meg és a vége az xenózásnak, azok lépjenek be újra a Xenó-s menüpontba (esetleg lapozzák végig a három fület) és megjelenik.
Dátum: 2011.02.27. 20:30:25
Hagyd el...felesleges
Dátum: 2011.02.27. 20:22:19
Idézet: Piciklon - 2011.02.27. 14:53:40
Ugyanez igaz a kvízes és egyéb topikokban a besorolás miatt hőbörgőknek. Szépen vegye a fáradtságot, akinek nyűgje van és közvetlen írjon a megfelelő helyekre. Nem hinném, hogy megerőltető lenne vagy annyira IQ negatív lenne az aki panaszkodik.
Dátum: 2011.02.27. 14:53:40
Mondtam: ha ennyire gyanakszol írj a bug@ra vagy itt a fórumon Baratynak.
Mert azzal, hogy itt panaszkodsz, nem fogsz elérni semmit. Ugyanez igaz a kvízes és egyéb topikokban a besorolás miatt hőbörgőknek. Szépen vegye a fáradtságot, akinek nyűgje van és közvetlen írjon a megfelelő helyekre. Nem hinném, hogy megerőltető lenne vagy annyira IQ negatív lenne az aki panaszkodik.

(Eddig az összes olyan játék, beleértve a VU-t, amikor írtam a supportra, bugra hasonló megadott helyre, mindig válaszoltak...)

mod: Hableány, te meg ne add alá a lovat, mert a végén bizonyítottnak hiszi a "légió tehet mindenről, ami rossz" baromságot...
Dátum: 2011.02.27. 14:08:34
Idézet: Eliteninja - 2011.02.27. 13:48:44
Azt hiszem te és a haverjaid többet tudnak mesélni a szelektív dolgokról:)

Már megint kezdődik vagy csak folytatod?
Amúgy ez az a térkapus küldi, aminek elvből nem állok neki, mert szerencsétől függetlenül, ilyen ügyben állandó pech szériám van és a 25 szörnyissel inkább biztosra megyek.
Ha egy küldi nem úgy megy, akkor hanyagold. (Vagy írj a bug@ra, ha ennyire fáj valami.)
A rosszindulat meg nem menő.