Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tigristappancs

Dátum: 2014.12.21. 11:53:03
Ugyanezem van, 3 feladat kiesik napokig. Elég bosszantó. A csatlósos feladat ugye eleve nem is volt teljesíthető már az elejétől.
Dátum: 2014.12.17. 07:15:38
Idézet: Fecsu123 - 2014.12.16. 22:01:13
Mondjuk lehet egyedül vagyok vele, de én örülnék, ha a kiégett őskövet továbbra is lehetne PLATINÁRA váltani.

Nem is tudom minek került ki?!? Kristályosítóba tölteni tök felesleges... már. Most meg pont jól jönne ez az ezer.

Kiégett őskő: 1081


Meg Kristálypontot...
Dátum: 2014.12.06. 09:36:51
Jah más is látja, ez fura, írok akkor tiketet. Amúgy mintha akkor tűnt volna el mikor 10-es szintre léptem, mert akkor lett 8 opcióból 7 az Egyéb oldalon, csak nem foglalkoztam vele akkor
Dátum: 2014.12.06. 07:26:05
Eltűnt a Lélekkút kisütés az Egyéb menüből és a Napi rutinok oldalról is.
Dátum: 2014.12.04. 22:36:57
Csoki,
Kvízolimpiát le lehetne zárni lassan esetlegesen ha van rá kapacitás így két-három nap pending után...
Dátum: 2014.11.28. 20:08:28
Leállt ez megint

A kvízolimpia jelenleg nem fut
Dátum: 2014.11.25. 22:17:43
V6, 5 csatát toltam egymás után HH-ban, kb 200 ÉP-t vesztettem összesen (volt olyan csata amiben 4-et), több csata is ment volna, csak előtte még küldire portyáztam.
Nem jó a V6 karid Birka, valamit eltoltál rajta.
Dátum: 2012.12.06. 22:05:15
nah újabban, az ügyfélszolgálat elismeri a saját hibáit?
micsoda meglepő változások
Dátum: 2012.11.15. 08:40:58
Idézet: Miklós - 2012.11.14. 21:50:25
Tényleg nem értem, mi a gond, magyarázzátok el...


Nem kéne szarakodni a jutalmakkal és nem lenne gond. : )
Nem tudom mire játszotok ezzel a rátarti magatartással amit az utóbbi időben nyomtok, biztos kurva jól megy a bolt aztán hagy szívjanak a játékosok.
Dátum: 2012.10.11. 10:02:03
Azt logikátlannak tartom, hogy miközben végrehajtja a cselekvést odavisz az adott cselekvés rendes oldalára, miközben ott már nincs mit csinálni.
Vagy ne vigyen az adott aloldalra hanem a napirutinokon írja ki a cselekvés végrehajtását is, vagy pedig legalább a tárgylista kincsesláda mellé jó lenne egy easy access napi rutinok gomb.
Dátum: 2012.10.02. 11:19:23
Én kérek elnézést, amiért fizető ügyfélként problémám van azzal, hogy a szolgáltatás ügyfélszolgálata amire befizettem először rossz információt ad, utána hülyének néz aztán hazudik és még elégedettnek is kellene lennem ezzel.

Nyilvánvalóan ezt a játékot hobbiból csinálják, nincs szükség fizető ügyfelekre, mert ha így lenne akkor a normálisan működő cégeknél egyrészt sűrű bocsánatot kérnek, már az első hiba után, nem még halmozzák azokat, másrészt ha van némi üzleti érzékük akkor kedvezményt adnak a követező befizetésre. De nincs.
Dátum: 2012.09.29. 19:36:28
Én azon lepődtem meg, hogy az ügyfélszolgálat nincs tisztában a játék szabályaival ez után hibás döntéseket hoz, megígéri a kérés teljesítését a játékosoknak majd utána minden további nélkül visszavonja azt és ezzel még elégedettnek is kellene lenni.

A taurós példa nyilvánvalóan irreleváns, hiszen vegyük észre, hogy az én esetben nem alapfunkciókról beszélgetünk, hanem egymás hatását kioltó fizetős tartalmakról.

Az átbaszás ott van, hogy ha én megígérek valamit akkor azt betartom és nem változtatgatom a véleményemet. Ez különösen fontos egy üzleti vállalkozás esetében. Legalábbis ahonnan én jövök ott így van.
Dátum: 2012.09.28. 21:49:46
A következő kéréssel fordultam az ügyfélszolgálathoz:

"Hejhó, annak idején megvettem az Alkalmazkodás tekercsét és Transzplantációra raktam a +5-öt kényelmi okokból.
Később megvettem a Huzalozott reflexeket is, ami viszont az előző vásárlást értelmetlenné tette.
Ennek okán szeretném visszakérni a Transzplantációmról az állandó +5 értéket, hogy másra használhassam fel azt a lehetőséget.
Előre is köszi."


Erre a következő választ kaptam:

"Ha lefelejted a szakértelmet, akkor visszairjuk a Tekercset, és el tudod másra használni.
Ha megtörtént a felejtés, akkor értesits minket."


Felvittem a felejtést a szükséges értékre, de a Transzplant nem jelent meg lehetőségek között, amit meg is írtam válaszként. A következő üzenet érkezett:

"Sajnos történt egy kis félreértés. A Transzplantációból nem lehet lefelejteni. Amit tudunk tenni, hogy a felejtésedet visszaállitjuk az eredetire, és a ráköltött LE-t is visszairjuk.
Remélem megfelel ez a kompenzáció."


Ez meg is történt, oké. Miután ezt a plusz kört letudtuk megkérdeztem, hogy akkor az eredeti kérés teljesíthető-e a Tekerccsel kapcsolatban.

Ezt kaptam:
"Nem látok itt semmit amit az Alkalmazkodás tekerccsel kapcsolatban kérdéztél volna?
Mi lenne a kérdésed?"


Erre bekopiztam ismét az elsőként írt üzenetet (mindez ugyanabban a tiketben történt, tehát én nem írtam mindenre új kérést, hanem az első tikethez írtam mindig választ.

Ez jött:

"Nem, sajnos ez nem lehetséges. Nem tudjuk a Transzplantációról visszaadni a +5-öt, mivel azt lefelejteni sem lehet."

Ezt írtam:

"Na de a Felejtésről is vissza tudtátok állítani az eredeti értéket, pedig azt se lehet lefelejteni, akkor ez most hogy van?"

Válasz:

Ez úgy van, hogy a Transzplantációt régóta használod, aminek élvezted eddig is az előnyeit. (Ha nem lettek volna, akkor nem is raktál volna rá anno). Ezért nem állitjuk azt vissza, mivel az a szabály szerint nem lefelejthető amúgy sem. Ennek ellenére, tettünk egy kis engedményt, a Felejtést visszaállítottuk és visszakaptad az LE-t is. Kérlek elégedj meg ennyivel.

Válaszom:

"Még jó hogy visszaállítottátok a Felejtést, mivel ti mondtátok, hogy felejtsem le a Transzplantot és akkor visszakaphatom a Tekercset.
Elég vicces ez így jelen formájában, hogy finom maradjak."


Válasz:

"Sajnálom, hogy továbbra is elégedetlen vagy, de ennél többet nem tudunk tenni."

Az erre írt válaszom, amire kíváncsian várom a reakciót:

"De most így őszintén. Mivel kellene elégedettnek lennem? Hogy megígértek valamit, amit elbasztok és utána kijavítjátok a hibátokat, az ígéretetekre meg szartok? Ezek közül melyik rész az amivel elégedettnek kellene lennem?
Ahhoz képest, hogy eddig kb 40 rugót toltam ebbe a játékba ne haragudj de ez minősíthetetlen amit itt előadtatok."




A problémám nem az hogy nem kaptam vissza a Tekercset, hanem az, hogy átbasznak és picsának néznek.
Köszönöm, hogy elmondhattam.
Dátum: 2012.09.26. 11:17:17
V5-ön több helycsere is volt a csapatok közt menet közben, az első kettő most is nagyon szoros, de az ugrálás vége nem változtatott az eredményeken.
Dátum: 2012.09.21. 20:00:47
Ki kell venni a VF-et.
Minden fejlesztésnél csak jön a rinya, hogy jaj a VF. : )
Dátum: 2012.09.20. 18:50:46
Portya kérdéseket tekintve a békés világon játszók véleménye szerintem eleve kevésbé releváns. : )

Egyébként is hülyeségeket beszélsz, mert ha te a más véleményét szereted szajkózni akkor ne fórumozz, hanem a legelőn bégess a többiekkel. : )
Dátum: 2012.09.20. 18:06:31
Rengeteg célpontom van, napi több kamrára is elég lenne, nem erről van szó : )

Az én lehetőségeim ott sérülnek, hogy az állandóan vernyákoló és a saját pocsojájukban langyos vizet tapicskoló Hiszti Krisztinák minden egyes fejlesztésnél csak folyamatosan az új játékelemek szűkítésért siránkoznak és oltári paradoxont idéznek elő azzal, hogy miközben saját szemétdombjukat védik, kivonják magukat a játék bizonyos részeiből, ezzel csökkentik az aktívok játék környezetét. Gyakorlatilag a farok csóválja a kutyát azzal, hogy azok akarják meghatározni az aktívok játékát akik nem is akarnak játszani. Ez nevetséges.
Dátum: 2012.09.20. 17:44:21
Topiknyitó hozzászólás: http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,823.0#hsz1


Mód:
Aki ezt leszavazta az tökéletesen példázza a fentebbieket amit az öncélú ripacskodásról írtam. Gyakorlatilag nekem szegeztek egy kérdést, amire pontos választ adtam, de valamelyik gyökér annyira nincs képben már magával, hogy a valóságot is tagadja. : )
Dátum: 2012.09.20. 17:41:22
Olvasd vissza légyszives az első két hozzászólásodat ebben a topikban aztán szállj magadba kicsit. : )


A kikapcsolhatósággal kapcsolatban már a felvetést is hülyeségnek tartom. A csetet még megértem hogy ki lehessen kapcsolni, mert nem tartozik a játékhoz szervesen. A kristályt is megértem, mert előállhat olyan szituáció, hogy valaki csak bokszzsák lenne a KH-nak és 15% ÉP alá is beütnek. A kihívást meg a szubplazmát viszont egyáltalán nem értem meg, hogy ki lehet(ki lehessen) kapcsolni, mivel a játék részét képezik (fogja képezni), a "szenvedő félnek" hátrányt nem jelent, a kikapcsolás szűkíti a többi aktív játékos lehetőségeit, a programozásban meg egyértelműen egy halom problémaforrást jelent, mindezt azért mert valaki nem akar még egy sort látni az eddigi csatái közt. Ez teljesen nevetséges hiszti és műbalhé.

Ez a döntés szabadsága duma teljesen jól hangzik valamelyik bölcsész gittegyletben, de ez nem az a helyzet szerintem, hanem ez egy játék. Ez esetben pedig más döntési szabadsága az aktív játékosok lehetőségeit csökkentik, amit meg én kínosabbnak tartok, minthogy valamelyik Hisztis Mirtillnek éppen az e a problémája, hogy kipirosodott az egyik menüpont.
Dátum: 2012.09.20. 17:14:24
A fejlesztés lényege már az első információktól kezdve az, hogy a megtámadott ne szenvedjen semmilyen hátrányt. Vagyis nem fognak így szétütni senkit. Ennek megfelelően ez ellen nem lehet ágálni. Így az ellenkezés pusztán az ellenkezők önkifejezését szolgálja, az öncélú ripacskodás pedig megérdemelten vált ki ilyen reakciókat.