Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Napi rutinok
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Napi rutinok
121. hozzászólás - 2012.10.09. 13:49:14 (Válasz Offsboy #120 hozzászólására.)
EZAZ!
Egyébként úgy látom, hogy erősen válogatott és kissé átszerkesztett módon jelennek meg a hírek a rutinoknál. Kipróbáltam az egyik ilyen "Tovább" gombot és új ablakban a kezdőoldalra vitt. Ez így jó is, de nem túl sok meló 2 híroldalt feltöltögetni? Nem lenne elég akár minden új hír első 5-6 sorát belinkelni a rutinokhoz és ha több sorból áll, akkor "Tovább" után a kezdőoldalas téma, ahogy most is működik? Nem t'om /nem ismerem a progi felépítését/, csak ajánlgatok melókímélő dolgokat. ;-)
Kieg.: A mindenkori utolsó 5-6 friss hír ölég is lenne a rutinoknál (az annál régebbi dolgok gyakorta a történelem homályába vesznek már... ;-))
A hozzászólást McMad módosította 2012.10.09. 13:53:55-kor
Pontszám: 7.05
kedvencSunyisszeuszFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Napi rutinok
122. hozzászólás - 2012.10.09. 14:10:07
Ez remek fejlesztés, nagyon vártam már, de a szerencsekerekes gomb nem lehetne egészen odáig szürke, míg nem nyertem portyát/vadásztam? Máshogy, akkor legyen aktív a gomb, ha amúgyis tudnék forgatni. De a többi része az pompásnak tűnik... Gratula hozzá!
Pontszám: 9.76
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Napi rutinok
123. hozzászólás - 2012.10.09. 14:17:09
Röviden a "feltételes" lehetőségeknek kellene megkülönböztetés.
Pl. Manakonst - nincs maxon, maxon van, ma már használtad.
Szerencsekerék - ma még nem vadásztál/portyáztál, használható, már használtad 1x-2x-3x.
Kieg.: Az úgy jó is lenne, mint a kút/specváltás esetében (szürke ha nem használható a gomb és azzal a szöveggel, ami miatt nem).
A hozzászólást McMad módosította 2012.10.09. 14:19:03-kor
Pontszám: 8.03
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Napi rutinok
124. hozzászólás - 2012.10.09. 14:32:09
Nekem tetszik! Köszönjük! _oO_
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.90
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Napi rutinok
125. hozzászólás - 2012.10.09. 14:43:05
Nagyon tetszik, köszönjük

Egyetlen észrevételem/kívánságom lenne, bár nem tudom, hogy ez csak engem érint vagy másokat is: A napi ősköves italok vásárlását kétfelé kéne bontani. 1 gomb a gyógyitalnak, 1 pedig a manának.
Én gyógyitalt veszek, de manát nem, így a 2-t egyszerre gomb nekem haszontalan, úgyanúgy el kell mennem a kufárhoz. Ha lenne külön gomb a kétféle italra, akkor valószínű megvenném az eddig szintén haszontalan Huzalozott Reflexeket is, mert a kettő együtt már lehetővé tenné, hogy a nekem szükséges italból a lehető legmagasabb szintűt 1 gombnyomásra megvegyem.
Ha a kettő italvásárlási kritérium közül egyik nincs meg akkor már ígyis-úgyis manuálisan kell utána járnom a dolgoknak, ha mindkettő meglenne, akkor megérné hosszútávon az 50 követ /is/.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.95
fórumozóGyakorolFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Napi rutinok
126. hozzászólás - 2012.10.09. 14:55:08
Mindennap más és más feladatokat kapunk amit tetszés szerint végrehajthatunk! Azt szeretném tudni hogy milyen napi hűségbónuszokat lehet kapni?
Pontszám: 6
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Napi rutinok
127. hozzászólás - 2012.10.09. 14:58:01 (Válasz Gyakorol #126 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.03.18. 15:48:15

Amikor egy adott napon először bejelentkezel, rögtön a napi rutinok képernyőre kerülsz (de elérhető külön gombról is). A napi rutinok oldalon összegyűjtve lesznek olyan dolgok, amiket naponta egyszer érdemes megcsinálni/megnézni, és lesz rögtön mindenre itt egy hotkey. Többek között:
A legfrissebb hír a főoldalról
Ősköves italvásárlás gomb (lélekkufár oldalról)
2 Aranydukát szerzés 5 csp-ért
Manakonstrukció (ha van sárgával kijelölt épület, itt egy gombnyomással letudhatod az építést)
Összefoglaló arról, hogy a sisakszilánk gyűjtésből milyen cselekvéseket végeztél már el
Gyorsgomb a szerencsekerékre (kiszürkül, ha már forgattál)
Kedvezmény: Naponta 1x itt veheted majd meg mindössze 2 őskőért a számodra elérhető legjobb TP-t adó állatfelszerelést (de csak az állat 20. szintjéig működik)
Számláló ami mutatja:
- hány nap múlva váltható a specializáció;
- hány nap múlva lehet kisütni a lélekkutat;
- mennyi ideig tart a prémium tagság
Hűségbónusz átvétele

A hűségbónusz 1 új dolog. ELőször is: semmi köze nincs a randomhoz és egyformán igénybe vehetik a fizetős és nem fizetős játékosok.
Hűségbónusz akkor jár, ha előző nap is beléptél. A hűségbónusz mértéke attól függ, az elmúlt 10 napban hány nap léptél be egymás után.
1 napos: 1 portyapont
2 napos: 1 cselekvéspont
3 napos: 1 kiégett őskő
4 napos: lélekenergia (függ az előző nap szerzett LE mennyiségtől, kb. fél %)
5 napos: 1 cselekvéspont
6 napos: ha legalább 40. szintű, fehér kristályital, egyébként a támadás itala.
7 napos: 1 portyapont
8 napos: 1 állateledel (+5 morál egy választott állatodnak)
9 napos: lélekenergia (függ az előző nap szerzett LE mennyiségtől, kb. fél %)
10 napos: hűségszilánk (egyéb típusú, rákattintva használható ha legalább 10 db van belőle, leírást ld. alább).
A hatások összeadódnak, tehát ha valaki az előző 10 nap mindegyikében belépett, megkapja mind a 10 jutalmat.

10 db hűségszilánk beváltható az alábbi jutalmak valamelyikére:
100 kristálypont (40. szinttől)
10 kiégett őskő
7 aranydukát (25. szinttől)
1 állattáp (+100 morált ad egy állatnak.)
2 őskő
apró térkapu stimulátor
+3 ultraspecializáció 8 órára (mintha elhasznált volna egy ultraspecializáció esszenciát)
+5 transzplantáció 8 órára (mintha elhasznált volna egy transzplantáció esszenciát)
+5 spektrális 8 órára (mintha elhasznált volna egy spektrális manipuláció esszenciát)

A jutalmak, mechanizmusok változhatnak, egyelőre ez még csak terv. Várom a véleményeket.

Megjegyzés: a 8 órás hatások esszenciaként működnek, egymással és más esszencia hatásokkal nem adódnak össze (mindig a legutolsó érvényesül)

*Gyakorlatlanabb fórumozok nem biztos, hogy tudják, hogy a JV-k szeretik a régi hsz-eik módosítani ami esetleg már több oldallal korábban volt, függetlenül attól, hogy azt majd megtalálják-e a játékosaik akiknek címezték.
A hozzászólást Quellon módosította 2012.10.09. 15:00:16-kor
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.42
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Napi rutinok
128. hozzászólás - 2012.10.09. 19:56:51
A leírás szerint minden nap az első belépésnél a Napi rutinok oldal jön fel. Nekem minden belépésnél ez jön fel, ezt jó lenne visszacsinálni csak a napi elsőre.
Hype, v1
Pontszám: 6.63
népszerűButtgereitFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Napi rutinok
129. hozzászólás - 2012.10.09. 20:48:43
Igazán kiváló fejlesztés! A legjobb az utóbbi évben!
Pontszám: 6.45
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Napi rutinok
130. hozzászólás - 2012.10.09. 20:49:47
Nagy köszönet a fejlesztésért! Comme il faut
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 8.01
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Napi rutinok
131. hozzászólás - 2012.10.09. 21:27:03 (Válasz Lavender #130 hozzászólására.)
Szabálytalan! Francia kifejezésekkel itt kérem nem lehet villogni! Az idegenesség max angolul megengedett. Főleg, ha van benne fuck. Szégyellje magát kollegina!
Pontszám: 9.12
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Napi rutinok
132. hozzászólás - 2012.10.09. 21:50:25
Köszönjük a fejlesztést, vártuk már nagyon!

(Nem tudom kitől indult a fejlesztési ötlet, de nagy zseni a srác az mán tuti. )
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 7.95
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Napi rutinok
133. hozzászólás - 2012.10.09. 22:08:45 (Válasz Hype #128 hozzászólására.)
Nekem tetszik /egyenlőre/, hogy minden belépéskor a Napi rutinok jön be. Mivel nem biztos, hogy az első belépéskor - különböző okok miatt - letudom mindegyik menüpontot, hanem későbbre is marad, így tölti be igazán a funkcióját a Napi rutinok, mert így egyből látszik az esetleges hiány. Ha külön kattogni kell érte akkor nem sokkal kerültünk előbbre.

Lehet/ne ez is választható, hogy minden belépéskor vagy csak első belépéskor ugorjon az arcunkba a notesz
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.43
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Napi rutinok
134. hozzászólás - 2012.10.10. 05:45:25
Így gyorsan frissen a reggeli első belépéskor jutott eszembe/vettem észre, hogy a naponta kapott ajánlások összegét is esetleg be lehetne a napi rutin-ablakba applikálni, hogy naponta frissüljön, de csak az aktuális napra vonatkozóan. Én ezeket naponta megnézem, de főleg mert kíváncsivá tesz a piros gomb, utána meg már ne világítson Akit pedig érdekelne a hagyományos felhozatal, megnézhetné az ajánlások gombot az elmúlt napok listájáért, ahogy eddig.
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 8.67
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Napi rutinok
135. hozzászólás - 2012.10.10. 13:53:32
Régebben az első belépéskor a karakterlap jött fel. Én belépéskor a legritkább esetben voltam arra kíváncsi, inkább mentem tovább a portyára, szakértelmekre, vadászatra stb. Ennél most a napi rutinok jóval hasznosabb. Ráadásul technikailag összetettebb lenne megoldani azt is, hogy kinek így működjön, kinek úgy, akinek úgy, ott számolgatni hányszor lépett be stb. Szóval ezen sajnos nem fogunk tudni változtatni
Pontszám: 9.20
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Napi rutinok
136. hozzászólás - 2012.10.10. 17:37:29 (Válasz Miklós #135 hozzászólására.)
Ne is, így pont jó

Utóbbi idők egyik legjobb fejlesztése, maximálisan elégedett vagyok vele, köszönjük!
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.14
népszerűAmnaelFérfi
Végzetúr mester
326 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Napi rutinok
137. hozzászólás - 2012.10.10. 19:44:47
Ezzel én is így vagyok szerintem is ez a legjobb fejlesztés szóval ment a 10 pont!
A rend a hülyéknek való a zseni átlát a káoszon is!
Pontszám: 6.43
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Napi rutinok
138. hozzászólás - 2012.10.11. 10:02:03
Azt logikátlannak tartom, hogy miközben végrehajtja a cselekvést odavisz az adott cselekvés rendes oldalára, miközben ott már nincs mit csinálni.
Vagy ne vigyen az adott aloldalra hanem a napirutinokon írja ki a cselekvés végrehajtását is, vagy pedig legalább a tárgylista kincsesláda mellé jó lenne egy easy access napi rutinok gomb.
Pontszám: 8.92
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Napi rutinok
139. hozzászólás - 2012.10.11. 10:19:15 (Válasz Tigristappancs #138 hozzászólására.)
Idézet: Tigristappancs - 2012.10.11. 10:02:03
Azt logikátlannak tartom, hogy miközben végrehajtja a cselekvést odavisz az adott cselekvés rendes oldalára, miközben ott már nincs mit csinálni.


Én is így gondolom, ezért nyitom középső egér gombbal új ablakban, majd zárom is be mielőtt betöltene.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.63
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Napi rutinok
140. hozzászólás - 2012.10.11. 11:01:23
Tetszik az óra a képem mellett:)

amúgy kiszámoltam , mennyi plusz jutalom is jár ha valaki minden nap belép

így néz ki összesítve:

14PP,
15CSP,
8kiégett kő,
4. naptól minden nap az előző napi bevétel 0,5%a majd 9-10. napon pedig 1% a(mintha saját magad tennéd kínzókamrába ),
5 támadás ital vagy 5 fehér kristályital,
3 állateledel,
1 hűségszilánk

11. napon pedig kezdi előröl,- azaz 30 napra számolva:

14x3=42 PP
15x3=45 CSP
8x3=24 kiéget kő
Plusz le "magad kamrázva" jó bevétel lehet
5x3=15 db támadás ital, vagy fehér kristályital
3x3=9 db állateledel
3x1=3 db hűségszilánk

10db hűségszilánk akkor elviekben 100 nap aktivitás után jár .

Ebben én látok egy kis szintlépés gyorsítást is a háttérben , mert bármelyik erőforrást használod csak és kizárólag , akkor is többet fogsz elhasználni

Tetszik.

Ha nem jól számoltam javítsatok.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!