Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tigristappancs

Dátum: 2016.05.15. 09:56:03
Szerintem jó ötlet, gyakorlatilag mindenhol van szintkorlát, ahol nem volt ott meg lett.
v6-on a jegyzettömböt nem találom - edit: megtaláltam

szerencsekeréknél a színezés is király, még azt is jelölhetné valahol, hogy hány sorsjegyem van
Dátum: 2016.03.12. 08:56:58
Ezt a Végzet Vermét én igazából a Végzet Templomához hasonló állandó elemként jobban el tudnám képzelni a játékban, mint eventként.
Dátum: 2016.02.12. 16:35:24
Na ha ez beválik akkor lehet a vuból du geon crawler
vagy ez a tesztje a TF-nek?
Dátum: 2015.12.11. 19:06:00
Jól van az, hagy költsön akinek telik, engem nem zavar : )
Valamiből meg kell élni a játéknak is
Inkább örülj neki, mert ha költenek rá akkor biztosan játszatsz vele te is nem fog megszűnni ; )
Dátum: 2015.10.18. 13:15:29
Nagyon szuper az új tárgy lista, még egy eladás gomb kellene a tárgyak mellé és akkor meg egyenesen fantasztikus lenne : )
Dátum: 2015.08.14. 15:28:12
Ide vezet ha valláson alapszik egy társadalom felépítése. A kilátástalan tömegek Szerencsénk, hogy itt Európában már leráztuk magunkról a kereszténység rabláncát, sajnos a Közel-Keleten ez nem ment az iszlámmal

Sajnos egyébként a megoldás csak katonai, teljesen érthető, hogy a felvilágosodott világias muzulmánok elindulnak keletre, az vallási fanatizmus poklából, de a helyzet csak akkor rendezhető, ha a szülőföldjükről a nyugat kitakarítja az iszlám fundamentalizmust, ez pedig csak erővel fog menni; de nem ám olyan kamuzással, ami afganisztánban vagy irakban ment; a II. világháború utáni németországi megszálláshoz hasonló erővel fog ez működni csak, amikor minden sarkon szövetséges katona állt. Ennek a realitása viszont nulla, így attól tartok, hogy ez a probléma sokáig velünk lesz.

A megoldás pedig a teljes körű integráció, aki pedig erre nem hajlandó az mehet haza. Persze nincs neki hova, ha az nem rendeződik. Ördögi kör.
Dátum: 2015.07.07. 19:58:22
JAh meggyógyult így : )
Dátum: 2015.07.07. 19:46:05
Na az történt, hogy hűségszilánkot akaram beváltani, ott felugrott egy ablak, hogy többet ne tegyen fel ez az oldal párbeszéd ablakokat (chrome) azt benyomtam véletlenül, azóta nem tudok hűség szilánkot beváltani, mert nem jön fel a kis ablak, hogy valóban át akarom váltani? Sehol sem találtam chrome beálításokban, hoyg ezt hogy lehet visszacsinálni. Pls help
Dátum: 2015.05.05. 18:51:55
isteni dekrétumom van vagy 8 és már túl vagyok a 100 küldin
szal azt majd be lehet váltani platinára? vagy valami?
Dátum: 2015.04.30. 21:01:51
és akkor fétis nincs ezúttal
Dátum: 2015.04.01. 07:48:20
paypal befzeés után sincs ajándékozási lehetőség
Dátum: 2015.03.23. 06:36:13
befizetési akcióval mi a helyzet?
Dátum: 2015.03.14. 08:59:01
ez a topik rohadtul szét van esve
Dátum: 2015.03.03. 20:35:21
köszi!
Dátum: 2015.03.02. 21:53:03
ez most nem értem minek kellett, szövi bajnokságra keztünk el időzíteni (én is most így farankón elhasználtam a spec váltás gyorsításra a kézikönyveim a semmire)
ez tipikusan olyan, hogy ezt akkor nem előre kellett volna megkérdezni aztán ha elsöprő erejő igény lett volna a szünetre (nem lett volna) akkor betenni?
Dátum: 2015.02.28. 15:21:15
Akkor még néhány javaslat:


- Hűség bónusz kiterjesztése: 100. napon valami kicsit nagyobb ajándék; egy éves hűség bónusz komolyabb ajándékkal meg akár valami szép plecsnivel
- Portyánál lehetőség arra, hogy a támadás előtt igyak támadás italát/őrjöngés italát anélkül, hogy a tárgylistára kelljen mászkálnom előtte meg vissza (kattintásszám csökkentő projekt!)
- Napi italok vásárlási gombjának szétválasztása (legtöbbször nem kell mindkettő, de az egyike is megvenném olykor külön kufárhoz mászkálás nélkül; kattintás szám csökkentő projekt!)
- Napi rutinokon számláló, hogy mennyi időm van a Végzet templom végrehajtására / új templom indításáig visszaszámláló
- Napi rutinokon jelzés, hogy mennyi időm van vissza a szintlépés után a Fertőzés csökkentésére és a csökkentő gomb megjelenítése (szintén felesleges mászkálást spórol)
- Kínzókamra és ajánlás LE jelzése a Napi rutinok oldalon (emiatt se kell külön az Ajánlás oldalra libegni)
- Aukciós ház minden új tétele automatikusan 20:00-kor zárja a szavazást, függetlenül attól, hogy mikor zárult az előző. Elég nagy szivatásnak érzem, hogy a halmozódó hosszabbítások miatt egyre később zárulnak az aukciók.
- Az Aukciós házban a kezdő oldalt az aukcióra tenném, nem az aranydukát szerzésére, a dukát szerzés lerendezhető a napi rutin oldalról (olyan sűrűn meg nem ad el az ember tán gyűrűt meg egyéb kacatokat), a házra magára az aukció állása miatt kattint többet az egyszeri Végzetúr, de a jelenlegi felállás szerint ez is két kattintás elérni.
- V6-on a szervert hozzá kellene állítani a valós időhöz mert most 5 percet késik.

Kihagytam vagy két évet ezért az SZB nekem új volt és ahogy látom teljesen megváltoztatta azt a játék képet amit én ismertem. Ez nem baj, viszont van pár dolog amit akkor ehhez kellene igazítani.
Először is senki nem portyázik, mert nem éri meg, így pl a Kínzókamra is elég felesleges mókának tűnik újabban. Jó lenne, ha a Kamra adna valami pluszt, hogy legalább azt megtölteni érdemes legyen portyából.
A Feladatokat szintén nem érdemes megcsinálni, mert a jutalmának jó fele annyi az LE/TP aránya mint az SZB-nek és ez még gyakran tovább romlik, ha az ember olyan feladatokat kap. Cserébe szintén nem nyújt semmi értékelhető előnyt. Ezt sajnálom, mert kicsit megtörnék a Feladatok a szintlépés monotóniáját, ha lenne értelme őket csinálni. Itt is el tudnék képzelni akár olyat is, hogy mondjuk X szintlépésenként ha minden szinten meg vannak csinálva a Feladatok folyamatosan akkor ad valami nagyobb tápot.
Dátum: 2015.02.28. 09:33:21
Idézet: Miklós - 2015.02.23. 15:24:22
Az ilyen kattintás csökkentő dolgokra mindig nyitottak vagyunk, nekünk is jó ha csökken a szerver terhelés. Egyszer már kiirtottam a játékból egy rakás felesleges confrmot de ezek szerint maradt még ha összegyűjtesz ilyeneket és átküldöd igyekszünk gyorsan megcsinálni.

Entitás csata: Biztos megtámadod? <- Kuka pls!
Dátum: 2015.02.15. 17:31:12
V6-on is kezdődik az aukciós ház licitjeinek a csúszása
Szerintem ez a módszer így teljesen értelmetlen. Miért csúsztatja el az előző zárás licitjének meghosszabbodása a következő licit végét?
Simán 8 órakor kellene végződnie minden új licitnek függetlenül attól, hogy az előző mikor ért véget.
Dátum: 2015.02.06. 09:35:02
Karim Feherlo, lvl 31, döntetlenhez keresek pajtásokat