Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: Mit kíván a magyar Végzetúr!
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
61. hozzászólás - 2015.02.23. 19:01:40 (Válasz Miklós #50 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2015.02.23. 15:24:22
ha összegyűjtesz ilyeneket és átküldöd igyekszünk gyorsan megcsinálni.

Volt már ilyen, mikor nagy lendülettel írtam a témában vagy 1-2 éve az ÜSZ-re, de lepattantam, hogy ez "már régóta így van, megszokták az emberek", vagy ilyesmi. Kedvem szegte a dolog, de most örömmel nyugtáztam hogy esetleg mégis lehet ezekből valami, összegyűjtök majd egy párat (esetleg egy hasonló topicnyitás lesz belőle, vagy akár ide).
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.62
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
62. hozzászólás - 2015.02.23. 19:16:53 (Válasz Offsboy #60 hozzászólására.)
Nem, a számla nem elég, vinned kell a döglött egereket is...
Báró Samedi
Pontszám: 7.14
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
63. hozzászólás - 2015.02.23. 19:26:22
Fecsu123.

Megkérnélek rá, hogy a jövőben, ha idézel, vagy a leírt véleményemet újra leírod, kezeld kevésbbé nagyvonalúan. Ha nem érthető amit írtam, akkor sorry, majd igyekszem érthetőbb lenni, de nem szeretem, ha mást mondatnak velem, mit amit valójában mondtam.

Köszönöm.
Báró Samedi
Pontszám: 7.28
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
64. hozzászólás - 2015.02.23. 19:50:34 (Válasz Azazel #63 hozzászólására.)
Ne aggódj semmilyen szinten nem fogom kezelni. Nem vagyunk egy hullámhosszon ennyi.

Szívesen.

F.
Pontszám: 6.93
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
65. hozzászólás - 2015.02.24. 11:40:01
Olvastam par erdekes dolgot forumon, ezekre reagalok most, mert szo nelkul nem lehet elmenni mellettuk. Miklos irta valahol, hogy a penzt lehet kompenzalni esszel, ami reszben igaz is. De nezzuk a V6-ot peldanak, mit lehet ott venni jelenleg kavicsert. Mire a vegere erek, szerintem nyilvanvalova valik, hogy nem lehet ugyes jatekkal kompenzalni az alabbiakat. De lehet keves vagyok ehhez, es masok siman megoldjak, szoval segitsetek..
Jelenleg lehet venni naponta 60 koert 60 terkapu pontot 21 napon keresztul, ami 1260 osszesen. Ez 50. szinten kb. 2,5M LE, ami jelenleg a toplistan eleg jo helyhez segitene onmagaban is a karakert ha LE-diffet nezunk. Ezen tul kb. 400-420 terkapu kincs hullik, ami nagyjabol 600 dukatot jelent. Ez az elony a legtaposabb aukcios tetelekhez segiti a karaktert, ami szinten tovabbi elonyt jelent.
Nezzuk tovabb, mi van meg a lelekkufarnal. 60 csatloskristaly 30 koert, osszesen 1260darab kristaly, ami ha egy csatlosra van koltve +18 tulajdonsagot jelent mindenre, permanensen. Ket csatlosnal meg tobbet..

Mindezert cserebe csak tejelni kell, es kattintani parat, ami nem nagy cucc. Csatloskristaly evente harom alkalommal lehet venni ilyen nagy mertekben, ami eves szinten +54 tulajdonsagot jelent mindenre. Hogy lehet ezt ugyes jatekkal kompenzalni? Varom az otleteket.
De barmelyik masik vilagon is lehetetlen kihivas ezzel versenyezni szerintem.

Ariel irta, hogy a premium fegyverek is mekkora tapot adnak a nem premmel szemben. Ez igaz, de az altala irt kulonbsegek 5,5 ev alatt nonek ekkorara fokozatosan. Nezzuk meg milyen elony jar az 1. es 6. stb. szintu fegyverekkel. A szinten penzert vasarolhato csatloskristaly evente termel +54-et mindenre. Harom ev mulva a premium fegyver ad majd 18-cal tobbet mindenre es +10% sebzest egy nem premium fegyverhez kepest, szemben a harom evvel kesobbi csatloskristaly jelentette +208-cal szemben. Ahogy telik az ido, a helyzet egyre jobban el fog szelsosegesedni.
...es akkor meg nem is lett megemlitve, milyen anomaliakat okoz ez alacsony szinten. Minel kisebb a szint, annal nagyobbat ertelemszeruen.

Mindezek ellenere bizonyara Miklosnak van igaza, es az esjatek jobban dominal, mint a penz. Szerintem nagyon nem, de ez lenyegtelen. Osszessegeben annyit tudok irni, hogy a penzert vasarolhato tapok es az ezek biztositotta elonyok nagyon tulzo merteket oltottek. Soha sem szabadott volna ennyire elszabadulni a helyzetnek. Reszletesebben nem vezetem le, de belathato idon belul ez a jatekosallomany jelenleginel is meredekebb utemu csokkenesehez vezet garantaltan. Aki ezt nem latja, az vak.

Igen sokat tudnek meg a tobbi felmerult (SZB, V6...) is irni, de idom nem engedi, igy ettol egyelore megkimellek benneteket. Remelem ertheto mire szerettem volna ravilagitani.
Pontszám: 9.54
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
66. hozzászólás - 2015.02.24. 19:01:18 (Válasz Buildermann #65 hozzászólására.)
Tegnap este végképp feladtam ezt a széllel szemben való pisálást.
Sokan ahelyett, hogy csak egy kicsit is segítenének egy nagy általánosságban hosszú távon őket támogató ügyön belekötnek mindenbe, legyen az "nyígás", idézgetés és a többi mondvacsinált baromság. Utána feljönnek karakterekkel és végig pontoznak minden nekik nem tetsző vagy épp tetsző HSZ-t.

Miklós hozzáállása tipikus kedvromboló. Lehúz, minden számára kicsit sem tetsző ötletet, ami profit párti azt támogatja. A negatív hatást pedig egy elejtett fétisszilánkkal kompenzálja, ami majd biztosan "bárkinek" megszerezhető lesz újabb ráfordításokkal és nyilván a fétiseket tuningolja még feljebb.

Köszönöm neked és mindenki másnak a hozzászólásokat. Számomra remélhetőleg ez volt az utolsó előtti külső fórumos hozzászólásom. Az utolsót a megunt vagy törölt karakterek topicpa szánom.

F.
Pontszám: 7.76
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
67. hozzászólás - 2015.02.24. 19:52:43 (Válasz Fecsu123 #66 hozzászólására.)
Az a gond, hogy a topic lényegi mondanivalója elveszett az őskő így, drága úgy, pénzért tulajdonság amúgy gondolatok között; mint sajnos szinte minden topic mostanság. Nem is azért, hogy minősítsem a dolgot, mert nyilván megvan a miértje, de ha el akartok/unk érni valamit, akkor szerencsésebb azt kidomborítani, amire esély is van.
Pár ötlet az elejéről, amiről kevés szó esett, de bizony megér egy pár sort:

9, A bajnoki jelentősége legyen nagyobb! Elvesztette a varázsát.
Legyen világok közti bajnoki! Még medál se kell, vagy legalábbis bónuszt se kell hogy adjon, csak meccselnék néha másvilágról kemény legényekkel.

10. Klónok tovább gyengítése
- 10/a Plusz regeneráció a csata végén.
ó, de szép gondolat, egycsapásra megoldódik a sokat sebzek-sokat sebződök dilemma magasabb csata végi regenerációnál.

11. Csökkenteni a felesleges kattintások számát!
Erről ugye volt már szó, közben találtam még egyet, a térkapu csatánál is nyugodtan lehetne fent az újracsata gomb; szóval gyűjtöm, gyűjtöm.

A többi részére nem tudok reagálni, mert vagy olyanról szól ami nem érint, vagy már beszéltünk róla.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.63
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
68. hozzászólás - 2015.02.24. 21:52:53 (Válasz Fecsu123 #66 hozzászólására.)
Elég könnyen feladtad, nem kellene.
Ha indítasz egy ilyen topikot, akkor szembe kell nézned azzal, hogy lesznek pontok, amik nem fognak mindenkinek tetszeni, és lepontoznak, vagy épp kritizálnak. Ez mindig is így volt, és esélytelen, hogy változzon. Vannak, akik kényelmi fejlesztés ellen is fújnak, csak mert ők játékon kívüli programot használnak, és elszállna ez az előnyük, ha mindenki számára elérhető lenne...

Miklós legtöbbször bal lábbal kel fel, már ami a javaslatok elbírálását illeti, valószínűleg ez sem fog változni. De ha jó a lista, akkor legkésőbb a nyári talin szembesülni fog a listával és a nép akaratával, ott pedig ritkán elég egy olyan kifogás, hogy "nem érzem problematikusnak a dolgot".
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.27
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
69. hozzászólás - 2015.02.25. 00:00:18 (Válasz Fecsu123 #66 hozzászólására.)
Remelem nem az en hsz-em az utolso csepp abban a bizonyos poharban, hisz abszolut nem ez volt a szandekom, amikor irtam. Alapvetoen minden olyan kezdemenyezessel egyet ertek es tamogatok, amely a jatek jobba tetelerol szol. Nem a temarol akartam elterelni a figyelmet, bar szerintem amiket irtam eleg szorrosan kapcsolodik a rovathoz. Leven a foruomot rendszertelen idokben olvasom, es akkor reagalok amikor idom az engedi, elofordul hogy nem is az adott topicban hangzik el az, amire valaszolok.

Csatlakozvan az elottem szolokhoz en is csak biztatni tudlak, ne add fel ilyen"konnyen" amiert eddig kialltal! Meg ha nem is ert mindenki egyet mindenben veled, a folyamat, a parbeszed mar elindult, ami eredmeny. Olyan eredmeny, amibol lehet epitkezni es tovabbi fejlemenyeket elerni. Szoval fel a fejjel, hajra!
Pontszám: 8.70
kedvencShadowrunFérfi
Végzetúr tehetség
163 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
70. hozzászólás - 2015.02.25. 09:01:08
Legyen világok közti bajnoki! Még medál se kell, vagy legalábbis bónuszt se kell hogy adjon, csak meccselnék néha másvilágról kemény legényekkel.


Kb. fél éve én is javasoltam a fentit. Nagyon örülnék, ha megvalósítható lenne. Kíváncsi vagyok egyéb szerverek jó játékosai ellen milyen csatákat vívnék. És valóban nem szükséges, hogy bónuszt adjon a medál, csupán egy sima, a többitől különböző(bónuszt nem adó) medál is megfelelne.
Pontszám: 9.00
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
71. hozzászólás - 2015.02.25. 09:34:38
Jó ötlet volt, értelmes módon, lényeges problémákat feszegetett, de sajnos elment az egész, egy hisztitopic irányába.
Néhány dolgot illetően nem értünk egyet, de nem is kell, ez a vita lényege, ebből lehet valami hasznos változás.

( így zárójelben jegyzem meg, annyi volt a problémám, hogy olyasmit "idéztél" tőlem, amit én nem írtam.Kértél javaslatokat, mondván összeszeded őket. Én írtam, nem hiszem hogy nagy kérés, hogy az "összeszedésbe" az, és úgy kerüljön be, amit és ahogy leírtam, változtatás, kiegészítés nélkül.)
Báró Samedi
Pontszám: 7.13
kedvencKarakaFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
72. hozzászólás - 2015.02.26. 21:14:27
Tetszik a kezdeményezés én is teljes vállszéleséggel támogatom.
Nekem a harmadik karakterem lett az igazi befutó, ma is vele játszom. Kezdetben majdnem havonta, két-három havonta vettem 100 vagy 350 őskövet. Mára már a sok mini esemény, templom, event, csatlós nevelés hatására annyi őskövet kellene belepakolni a játékba, hogy tartsam a tempót a többiekkel, hogy azt mondtam ennyit nem ér meg. Mára már csak évente veszek egyszer vagy kétszer 100 őskövet többet nem.
Szintén egyet értek abban, hogy mára már nem elég a napi egy-két óra játék, mert úgy lemaradok, hogy esélyem se lesz behozni.
Erre jó példa hogy indítottam egy karakter v1-n is kizárólag őskö vásárlása nélkül és sikerült bajnokká is nevelnem, de két karakter nevelése már annyi időt vett el, hogy a család rovására ment. Pont ezért adtam át, és ma csak egy karakterem van.
Sajnos mára sok időt és még több pénzt vesz igénybe a játék és ha valaki komolyan akarja csinálni az felkészülhet rá, hogy mélyen a zsebébe kell nyúlnia és a sok munkaóra ráfordítás miatt már az élvezet rovására is mehet a játék.
Ez az én történetem, és támogatom a kezdeményezést, hogy kicsit legyen a végzetúr újra a játékot szerető játékosokért ne csak azoké, akik a pénzünket se sajnálják.
Pontszám: 9.09
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
73. hozzászólás - 2015.02.28. 09:33:21 (Válasz Miklós #50 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2015.02.23. 15:24:22
Az ilyen kattintás csökkentő dolgokra mindig nyitottak vagyunk, nekünk is jó ha csökken a szerver terhelés. Egyszer már kiirtottam a játékból egy rakás felesleges confrmot de ezek szerint maradt még ha összegyűjtesz ilyeneket és átküldöd igyekszünk gyorsan megcsinálni.

Entitás csata: Biztos megtámadod? <- Kuka pls!
Pontszám: 8.54
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
74. hozzászólás - 2015.02.28. 10:42:59 (Válasz Tigristappancs #73 hozzászólására.)
Összeszedem majd őket egy helyre(csak még nem jutott rá úgy idő) ezt is jegyeztem, tökéletes!
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.94
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
75. hozzászólás - 2015.02.28. 12:44:15 (Válasz Offsboy #74 hozzászólására.)
Ha templomkristályért veszel valamit, egyszer rákérdez, és utána még azt is le kell okézni, hogy megvetted. A második minek?
Báró Samedi
Pontszám: 8.21
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
76. hozzászólás - 2015.02.28. 15:21:15
Akkor még néhány javaslat:


- Hűség bónusz kiterjesztése: 100. napon valami kicsit nagyobb ajándék; egy éves hűség bónusz komolyabb ajándékkal meg akár valami szép plecsnivel
- Portyánál lehetőség arra, hogy a támadás előtt igyak támadás italát/őrjöngés italát anélkül, hogy a tárgylistára kelljen mászkálnom előtte meg vissza (kattintásszám csökkentő projekt!)
- Napi italok vásárlási gombjának szétválasztása (legtöbbször nem kell mindkettő, de az egyike is megvenném olykor külön kufárhoz mászkálás nélkül; kattintás szám csökkentő projekt!)
- Napi rutinokon számláló, hogy mennyi időm van a Végzet templom végrehajtására / új templom indításáig visszaszámláló
- Napi rutinokon jelzés, hogy mennyi időm van vissza a szintlépés után a Fertőzés csökkentésére és a csökkentő gomb megjelenítése (szintén felesleges mászkálást spórol)
- Kínzókamra és ajánlás LE jelzése a Napi rutinok oldalon (emiatt se kell külön az Ajánlás oldalra libegni)
- Aukciós ház minden új tétele automatikusan 20:00-kor zárja a szavazást, függetlenül attól, hogy mikor zárult az előző. Elég nagy szivatásnak érzem, hogy a halmozódó hosszabbítások miatt egyre később zárulnak az aukciók.
- Az Aukciós házban a kezdő oldalt az aukcióra tenném, nem az aranydukát szerzésére, a dukát szerzés lerendezhető a napi rutin oldalról (olyan sűrűn meg nem ad el az ember tán gyűrűt meg egyéb kacatokat), a házra magára az aukció állása miatt kattint többet az egyszeri Végzetúr, de a jelenlegi felállás szerint ez is két kattintás elérni.
- V6-on a szervert hozzá kellene állítani a valós időhöz mert most 5 percet késik.

Kihagytam vagy két évet ezért az SZB nekem új volt és ahogy látom teljesen megváltoztatta azt a játék képet amit én ismertem. Ez nem baj, viszont van pár dolog amit akkor ehhez kellene igazítani.
Először is senki nem portyázik, mert nem éri meg, így pl a Kínzókamra is elég felesleges mókának tűnik újabban. Jó lenne, ha a Kamra adna valami pluszt, hogy legalább azt megtölteni érdemes legyen portyából.
A Feladatokat szintén nem érdemes megcsinálni, mert a jutalmának jó fele annyi az LE/TP aránya mint az SZB-nek és ez még gyakran tovább romlik, ha az ember olyan feladatokat kap. Cserébe szintén nem nyújt semmi értékelhető előnyt. Ezt sajnálom, mert kicsit megtörnék a Feladatok a szintlépés monotóniáját, ha lenne értelme őket csinálni. Itt is el tudnék képzelni akár olyat is, hogy mondjuk X szintlépésenként ha minden szinten meg vannak csinálva a Feladatok folyamatosan akkor ad valami nagyobb tápot.
A hozzászólást Tigristappancs módosította 2015.03.01. 19:05:00-kor
Pontszám: 7.82
kedvencShadowrunFérfi
Végzetúr tehetség
163 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
77. hozzászólás - 2015.03.05. 09:43:19
Miklós: említetted, hogy lehetne szó a világok közötti bajnoki viadalról, függetlenül attól, hogy a világok összevonása nem valósult meg. Ez esetben kb. mikorra várható/valósítható meg az említett bajnokság? Válaszod előre is köszönöm!
Pontszám: 9.00
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
78. hozzászólás - 2015.03.08. 07:18:24 (Válasz Offsboy #74 hozzászólására.)
Hogy állsz az összeszedéssel?
Ez az entitásos eléggé bosszantó!
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.35
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
79. hozzászólás - 2015.03.09. 09:02:47 (Válasz Tigrisnyul #78 hozzászólására.)
Idézet: Tigrisnyul - 2015.03.08. 07:18:24
Hogy állsz az összeszedéssel?
Ez az entitásos eléggé bosszantó!


Nyaraló üzemmódban vagyok, úgyhogy még egy hétig sehogy
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.63
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mit kíván a magyar Végzetúr!
80. hozzászólás - 2015.03.09. 10:52:36
Az kívánja a magyar végzetúr, hogy ne keljen töb száz vagy ezer őskövet költenie, eventekre hogy életben maradjon a karaktere, hogy vegyék figyelembe a v6-n a szinteket, ehez alakitsák a feladatokat, és ne a pénzeszsákoknak kedvezzen a játék, akinek nem okoz gondot havi több ezer őskövet vásárolni. Módosítsak a mostani piramist, hogy be lehessen fejezni, És ne keljen már megint kalkulálni hogy van e értelme folytatni, és hogy behozható e a le hátrány, mert kicsit el szált a vezetőség pénzügyileg. Hol van a pénzért erőforrást nem lehet elved Miklós ??? Fölöslegesen ötleteltek, mivel törölni fogtok, ha ez nem áll meg. Szóval ne könnyebbítsétek meg a dolgát a vezetőségnek, mivel ők lépten-nyomon, kicsesznek veletek.
трамвай-инженер
Pontszám: 7.85
Oldal: 12345
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!