Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lord Hari

Oldal: 123
Dátum: 2023.03.11. 15:27:38
Köszi szépen!
Dátum: 2023.03.11. 12:16:29
Sziasztok!

Van egy kis gondom, tudna valaki segíteni: véletlenül rossz állatnak adtam a fétist; ha leveszem róla, megmarad, vagy újra meg kell szereznem?
(Még az evolúció előtt észrevettem, szóval még nem csatlós.)
Dátum: 2012.04.16. 17:34:10
- 5 ősköves manaital
- fókusz varázslatba
- nevezd át egy állatod
- szimuláció
- állatfelszerelés x3
- prémium tagság


A hozzászólásokat olvasgatva most már inkább arra vagyok kíváncsi, hogy lesz-e valaki, akinek megéri végigszenvedni...
Dátum: 2012.04.16. 16:15:26
Ment a 10-es!
Ez kb. nesze semmi, fogd meg jól! Inkább a Landragór indult volna időben...
Dátum: 2012.04.16. 14:56:40
Üdv!
Jól értelmezem, hogy abban az esetben, ha adott időn belül teljesítek minden feladatot, a jobb felső sarokban lévő ládánál feltűntetett jutalmat kapom?
Dátum: 2012.02.25. 00:30:27
Szívesen, bár látom, Craslorg megelőzött...
Dátum: 2012.02.24. 20:55:49
Először is szükségeltetik hozzá valamely másodlagos támadás, amivel meg tudod sebezni az állatot, másodsorban mázli, hogy az adott kedvenc alacsony ÉP-n legyen... Ha nagyon nem megy, érdemes valakivel egyeztetned.
Dátum: 2012.01.29. 10:37:11
Kár...
Köszönöm a segítséget!
Dátum: 2012.01.29. 10:22:35
Az sincs odaírva, hogy más játékosok! Szóval abban az esetben, ha egy kalandban csata van, és mondjuk így kezdődik: "Rádront egy XY...", akkor tulajdonképpen megtámadtak... Ilyenkor, ha győzök, érvényesül a gyűrű hatása?
Dátum: 2012.01.29. 09:13:15
Sziasztok! A Preventorixpikusz gyűrűvel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.
"Ha megtámadnak, és győzöl, nem kapsz TP-t, LE-t, állataid nem fejlődnek. Ha nem hordod, és van energiahasznosításod, fele TP-t kapsz, ha megtámadnak és győzöl."
Ez működik kalandok közben is, ha egy csata során megtámadnak? Mert azt sehol nem láttam, hogy csak portyára vonatkozna...
Dátum: 2011.11.22. 13:06:54
Jó ötlet! Si vis pacem, para bellum!
Dátum: 2011.11.22. 12:51:42
'89 óta vallom: "Hit 'em low, hit 'em high, and watch our Eagles fly!"
Dátum: 2011.11.22. 12:47:57
Szerintem ez helyes így, hiszen a 'pogány' szó jelen esetben nem degradáló kifejezés, egyszerűen arra utal, hogy nem keresztény...
Dátum: 2011.11.20. 22:34:08
Aha..! Köszi!
Bár ettől még senki nem kap plusz TÖ-t, csak az áldozat negatív módosítót (amivel magam sem értek egyet)...
Dátum: 2011.11.20. 22:13:39
Azért a '94-es Super Bowl sem semmi (igaz, Steve Young nem Joe Montana)...
Dátum: 2011.11.20. 13:55:41
Bocs, hogy beleszólok, de a salary cap nem mesterséges gyengítés/erősítés, hanem a legkorrektebb módszer arra, hogy kordában tartsák a nagyobb anyagi háttérrel rendelkező klubok "vásárlási lázát"... Ami szerintem jót tenne Európában is az esélyegyenlőségnek!
(És tényleg jó látni az öreg Frisco meglepően jó teljesítményét!)
Dátum: 2011.11.20. 12:56:15
Bocs, de ezt nem értem...
Hogy lehet a bajnokin + több száz (vagy 1000) TÖ előnyt kapni?
Dátum: 2011.11.18. 19:13:35
Tetszett az új bajnoki, a csaták menetével és az eredménnyel is elégedett vagyok. De ahogy olvasgattam a hozzászólásokat, felmerült bennem egy-két gondolat...
Először is a medálok tervezett negatív hatásaival kapcsolatban jegyezném meg, hogy szerintem egy kiérdemelt jutalom ne adjon büntetést! Én bőven elégségesnek tartanám, ha egyszerűen nem érvényesülne a viadalokon a medálok által nyújtott bónusz.

De nem ezért vetemedtem arra, hogy írjak, hanem azért, mert sokan panaszkodtak, miszerint a harcorientált karaktereket leszámítva mindenki esélytelen a viadalokon... Ez igaz is, de hát erről szól ez az event! Csakhogy vannak (nem kevesen!), akik a játék más területeit részesítik előnyben, és úgy gondolom, hogy ők is érdemelnének lehetőséget a megmérettetésre! Nem lenne megvalósítható esetleg egy olyan viadal, ahol a kihíváshoz hasonlóan a szakértelmek tudorai feszülhetnének egymásnak? Meg lehetne oldani úgy, hogy csak az egyikben lehet indulni, így mindenki a saját "szakterületén" szállhatna harcba...
Nem tudom, hogy esett-e már szó erről, mert nem vagyok rendszeres fórumlátogató, de én jó ötletnek tartom.
Szia!

Köszi a választ, bár eléggé meglepő, hiszen minden kategóriából találhatunk kérdéseket ezerszám... Ha ez ok arra, hogy rossznak minősítsék, akkor hogy tudok jó kérdést írni?
A megfelelő ütemű fejlődéshez szükségem van minden LE-re, ezért az, hogy lemondjak róla, fel sem merül bennem, de elég frusztráló, ha a híg merga tengerében üdítő szigetnek tűnő kérdéseimet ily módon visszautasítják... ( Tisztelet a kivételnek! )
A szó egyébként magyar, és növekedést jelent. Én úgy gondolom, hogy akkor, ha olyan filmekkel, könyvekkel, vagy zenekarokkal kapcsolatos kérdéseket elfogadnak, melyek kulturális értéke, vagy közismertsége igencsak megkérdőjelezhető, gyönyörű nyelvünk ilyen gyöngyszemeinek bizony helyet kéne szorítani! Valószínűnek tartom, hogy közelebb van az általános műveltséghez, mint az, hogy pl. ki a legújabb gagyi film főszereplője...
Ráadásul volt egyszerűbb kérdésem is, amit ugyanezen indokkal nem fogadtak el, és azt sem találtam meg az adatbázisban.

Maradok tisztelettel: Hari
Sziasztok!

El tudná nekem magyarázni valaki, hogy miért utasítják el mostanában az összes kérdésemet, amik NEM szerepelnek az adatbázisban, az alábbihoz hasonló indokkal?

Mit csinál az, aki iperedik?

siet, igyekszik
megnő, növekedik
perel
szakmát tanul


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Oldal: 123