Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cyrano De Bergerac

Oldal: 12
Ismételten szégyeljétek magatokat:

Mikor lépett életbe a vizitdíj eltörlése?
2007.12.01
2008.02.25
2008.05.01
2008.04.01

Melyik országban??? Egyáltalán Európában???? Aztahosszúhajúkutyafa.....

Tényleg kezdem azt hinni, hogy csak a csókosok mennek át a 'mélyen tisztelt zsűri' rostáján!

Na, szép napot!

D
Melyik NEM hozható összefüggésbe Hollnadiával?

1. Sör
2. Bicikli
3. Fapapucs
4. Sajt

No, itt a SÖR volt a 'helyes' válasz...kérem SZÉGYELJE MAGÁT AZ, AKI FELTETTE A KÉRDÉST, DE MÉG INKÁBB AZ AKI ELFOGADTA!!!

A Heineken Brewery-ről nem hallottatok?? Ilyen pofátlan kérdést, és még át is ment a rostán!!!
Akkor elvtárs sikerült a briliáns érved... ledumáltál, ügyi vagy!

A magyarázat, amit adtál TELJESEN ellentétes azzal, amit admin címén Ti itt műveltek. Ott volt a kérdésben hogy '2010' (ezért linkeltem be a L'art pour L'art-os kérdést), másodszor, ha nézi az egész ország, akkor miért is érdektelen lexikális tudás?? Harmadszor pedig az X-Men-es példámra sem sikerült érdemleges vagy kielégítő választ kapjak, csak sértegetéseidet, és rosszindulatú megjegyzéseidet...

...olvasd el a megjegyzéseimet! Azért tart itt ez az ország, mert vagytok néhányan, akiknek ha egy pici 'hatalom' is kerül a kezébe, visszaél vele. Használhatná jóra is, segíthetne másokon...de ő visszaél vele. Mert megteheti. És még talán élvezi is

És lám! UGYANOLYAN kérdésekből van bent 3000 (idiótábbnál idiótább), az enyémet meg, mert 'hisztiztem', nem engeditek át...Ti szeretnétek (vagy nem??), hogy érdekes, változatos és színes kérdések legyenek, amik még megválaszolhatók is és BŐVÍTIK az általatok oly nagyra becsült 'kvíz adatbázist' is. Akkor miért nem hagyjátok hogy átmenjenek??? Maradt még kérdés, vagy csak azok számára, akik Neked vagy más adminnak 'szimpik'?? (Mondom: tükörképe Országunknak!)

Látom (tejhatalmú 'Mester') Nálad sincs ez másképpen...hatalmad van, oszt fitogtatod.

Hát ja...tedd, de ne velem, köszi! Én nem személyeskedtem Veled, azt hittem az a dolgod itt, hogy értelmesen válaszolj, értelmesen feltett kérdésekre. De úgy tűnik értelmes választ nem tudtál generálni, helyette elintézted a szokásos sablonszöveggel és lekezelő stílussal. Ez is csak a fent említetteket példázza, köszönöm!

További jó szórakozást a retardált kérdések közt, és jó 'érvelgetést', mert úgy tűnik, az még megyeget Neked, Barátom.

üdv,
D

ui: ne fáradj a válasszal, kérlek. Nem szeretném tovább rabolni a 'drága idődet'!

ui: erre nem kell válaszolnod, hisz tudom, kegyetlenül drága az időd!
Ki NEM tartozik a 2010-es X-Faktor című tehetségkutató műsor zsűrijéhez?

Nagy Feró
Ifj. Malek Miklós
Keresztes Ildikó
Mester Tamás

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Tessék:
- Ki NEM volt tagja a L'art pour l'art társulatnak?

Vagy ha a az érdektelen lexikális tudásnál tarunk:
- Ki volt Emil Zatopek?
- Melyik korszakban játszódnak általában a steampunk történetek?
- Ki játssza Hancock-ot a Hancock című filmben?
- Melyik Nem Zöld mesehős?
- Ki kezdte a pályáját a Kansas City Star című újság riportereként?

az egyik kedvenc:
- Melyik bosnyák város Neretván átívelő hídja lett mára jelkép?
Mostar
Banja Luka
Zenica
Tuzla

Szóval, most már NAGYON szeretném tudni, mi alapján válogattok? Ez a kérdés, amit feltettem egyáltalán nem bonyolult, és akárki akármit mond EZT a (2) műsort az ország FELE nézi!

Tehát az lenne a kérdésem, hogy miért 'lopjátok' ki az LE-ket, és milyen szempontok alapján...mert konzekvenciát máig nem sikerült felfedeznem a válogatások tekintetében.

Azt a választ meg ne is haragudjatok, de NEM tudom elfogadni, hogy 'más rossz kérdése nem mentesít téged...'

Tudniillik 'a más' kérdése BENT van az enyém meg nincs, és folyamatosan vesztem el a kérdésfeltevések lehetőségét (ilyen volt az X-men-es kérdésem is...)

Melyikük NEM az 'X-Men csapat' tagja?

Cyclops (Küklopsz)
Storm (Vihar)
Magneto (Magneto)
Wolverien (Rozsomák)

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Ki ítéli meg, hogy melyik kérdés kinek milyen lexikális tudását pedzegeti?? Ki hagyja, hogy olyan kérdések maradjanak bent, hogy 'mi a neve az első kínai űrhajósnak'???

Magyarázzátok meg légyszíves, mert ezek után már tényleg csak mindenkit LEBESZÉLNI tudok a kérdés generálgatásról!

Méllyel,
D
Köszi
Gyerekek, szeretnék kérni Tőletek valamit (adminok)!

Erre a kérdésemre, kérlek reflektáljatok, DE normális indoklást kérek, az adatbáziban szereplő eddigi kérdések (válaszok) alapján.

Melyik település NEM az Őrség területén található?

Velemér
Gyönk
Kerkakutas
Őriszentpéter

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Tehát nem fogadom el, és ezentúl mindenkit erre is bíztatok, az alábbi válaszaitokat: 'a más rossz kérdése nem mentesít téged a '
Rossz értékelés' alól', 'érdektelen lexikális tudást igényel'

Amennyiben TÉNYLEG 'rámszálltatok', azt is írjátok meg, mert akkor nem küzdök ezzel a kvíz-problémával tovább. Ha normálisan meg tudjátok indokolni, hogy Magyarország egyik leghíresebb vidékéről feltett kérdést, miért soroltok olyanok közé, mint az endor bolygón élő E.T.-k száma, hihetetlenül boldoggá tennétek.

Az első 4 kérdésem JÓ értékelést kapott, többek közt FOCIS kérdéskörben is! Azután a Dzsudzsák Balázs mely csapatban játszik kérdésem érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Most a 3. magyar (figyelj, mit írok: MAGYAR, tehát Hazánkról, földrajzáról, kultúrájáról, netán történelméről van szó) 'jellegű' kérdésemet végzitek ki, és NEM hiszem, hogy erre tudnátok értelmes indoklást írni. De Tietek a pálya, Urak!

Erre már tényleg kíváncsi vagyok (és nem mond Kedves Admin, hogy erre Te nem tudtad a választ...


...VAGY ÍRTAM VOLNA BUDAPESTET ROSSZ VÁLASZNAK?!?!?!)


ejej...nem érzem a konvergenciát...akarom mondani a KONZEKVENCIÁT Bennetek Gyerekek!!!

Itt az idő, hogy meggyőzzetek!!! (a Fórum alapján úgy látom, mindnyájunkat!)

Üdv a méltán híres Őrségi Gyönkről!!!

D
ehhh....


Maradjunk hát akkor az idiótábbnál idiótább, érdektelennél érdektelenebb kérdésfeltevéseknél!

IGAZATOK VAN!

lsd. aláírásom

Jók legyetek, inkább építem a lélekkutat, az is izgibb!

Üdv,
D
No, ímhol az ellenpélda:

Melyik "Csillagok Háborúja" részben halt meg Yoda mester?
Birodalom Visszavág
A Klónok Támadása
Jedi Visszatér
Bajlós Árnyak

Ez a kérdés konkrétan simán átment...nekem ezt tudnom kéne, vagy spec. érdeklődési kör?? Szerintem ennyire a Sárkánydárdát is lehet ismerni...már aki tud olvasni!

Köszi,
D
Ok!

A focis legyen jogos, de csak mert Miklóst ismerem, mióta a MTG játék Magyarországra érkezett, s akkor sem volt egy foci rajongó...legyen meg az akarata!

DE: egy szerepjátékos oldalon az alábbi kérdésre nem tudom elfogadni, hogy ne maradhatna bent, az alábbi indok miatt:

Melyik Sárkánydárda Krónika jelent meg legkésőbb az alábbi négy közül?

Az őszi alkony sárkányai
A téli éj sárkányai
A tavaszi hajnal sárkányai
A nyári tűz sárkányai

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

NEM. Tehát mégegyszer...N.E.M. Ezt hogy fogadjam el, mit kellet volna írjak?? Ez a trilógia az ELSŐ volt az elsők között, aki nem ismeri, annak nem speciális érdeklődése nincs, de ne is kezdjen neki a kvízeknek. Kérlek ezt gondoljátok át, nem olyan bonyolult ez a kérdés, s ami még mellette szól, hogy egyszerű logikával is kikövetkeztethető.

KÉRLEK, ne mondjátok, hogy ez speciális érdeklődést igényel, mert egy színészről vagy filmről írt kérdéseknél is írhatnátok ezt, hiszen van pár ember (3-4), akinek NINCS tévéje, és nem tud rá válaszolni.

Így tényleg nem lehet már értelmes (és persze nem teljesen egyértelmű) kérdéseket generálni! Mit csináljak? Elolvastam már minden hozzászólást, de ne haragudjatok, az 'átment' kérdések közt volt ennél sokkal 'specifikusabb' is, nem?!

A Miklóst meg kiviszem egyszer egy Liverpool-Chelsea-re, megtudja mi is az a Mai Kor Gladiátorviadala!!! :p

csokker,
D
Újra itt ( nem szívesen )

Nos, a kérdés (amit másodszorra raktam be, mert 'értelmezhetetlen'?? volt elsőre...):

Melyik európai klubcsapatban játszott Dzsudzsák Balázs a 2009/2010-es szezonban?

DVSC
Hertha Berlin
Fulham
PSV Eindhoven

Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Gyerekek! Most már álljon meg a menet!! Direkt elkezdtem a kvízekre 'csakúgy' válaszolgatni, és most már VÉGKÉPP nem értem mi alapján szelektáltok?? A 'Mikor tört ki a Krakatau vulkán?', 'Ki írta a Bolero című zeneművet?' vagy a 'Melyik nem Ákos album?' MIND ugyanannyira 'rétegelt' kérdés, mint ez. ÍGY tényleg baromi nehéz lesz értelmes kérdéseket feltennem, miután egymás után 4 (azaz négy!) kérdésemet sorjáztátok ki...

...a Hitchcock filmeknél még OK, hogy lehúztátok, bár RENGETEG sokkal nehezebb kérdéssel találkoztam. De most már kezdem úgyérezni, valaki rámszállt az Adminok közül?

Ezt meg sem kell magyarázni, ezt a bizonyítványt, csak annyit kérek, hogy a már bentlévő bugyuta kérdések mellé ENGEDJETEK be értelmes, manapság csak minimális tudást igénylő, de elgondolkodtató kérdéseket is. Máskülönben mire való ez az egész??

Üdv,
D
Köszönöm a gyors választ!

Igazat is adok ebben, csak kissé igazságtalannak érzem, hogy végeláthatatlan 'baromságokra' kell válaszolnom (pl. 'Mennyi a magyar igazság?'), míg az értelmes kérdésekre Rossz értékelést kapok. És lexikális tudást ez kevésbé igényel (lsd. Wikipedia), mint mondjuk megmondani, ki volt az utolsó Erdélyi Fejedelem, ki repülte át az óceánt először, vagy éppen melyik anyagnak nagyobb a sűrűsége, etc.

DE: Édesanyám gyermekkoromban arra a kérdésemre, miért kapok büntetést, ha az egész osztály (beleértve engem is) 1-est kapott adott tantárgyból, azt válaszolta, hogy 'Attól még hogy más hülye Fiam, neked nem kell annak lenned!'

Egy picit itt is ezt érzem...az 'intelligensebb' játékosoknál mintha nagyobb lenne a szűrés, mint az (elnézést a kifejezésért) idióta kérdéseket generálóknál.

Szóval, akkor én maradok 'szinten' és folytatom elkeseredett próbálkozásomat az értelem és az ész útján

Hátha........
Hmm...

Melyik NEM Alfred Hitchcock filmje az alábbiak közül?

Szédülés
Jamaica fogadó
Hátsó ablak
Vihar

Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Nos, azt gondolom, ezeddig igen értelmes és jó (4) kérdéseket tettem fől, ennél viszont nem igazán értem miért kaptam a fenti választ? Szerintem Alfred Hitchcock nem éppen 'speciális' érdeklődési kör, hanem a filmtörténet egyik (ha nem a) legnagyobb alakja.

Talán azt kellett volna kérdeznem, hogy 'Melyiknek magasabb az olvadáspontja?' vagy 'Melyik földtörténeti korszakban volt...?' etc.

Ejj, kissé szubjektív ez az értékelés, nincs igazam Kedves Adminisztrátor Urak?

További szép napot!

ui: remélem a 'Mennyi a magyar igazság?' kérdésem át megyen majd a rostán?!

Drachus
Oldal: 12