Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsanklod

Oldal: 1234567
Dátum: 2011.06.27. 13:36:24
Idézet: Ricskosz - 2010.11.19. 18:30:40
Kíváncsi vagyok, mikor fogják az alulszakizott karaktereitek belét kitaposni az optimalizátorok. én pár hónapot jósolok. addig is érezzétek jól magatokat


Még nem taposták ki a belemet optimalizátorék.
Kicsit átalakultunk (többen rájöttek, hogy ők inkább "tűzlabda dobáló" varázslók lennének, mert azok ugye verhetetlenek ). Még mindig várjuk azokat a felnőtt játékosokat, akik most akarnak játszani és nem tíz év múlva. (ha már eleget optimalizáltak )
Dátum: 2011.04.29. 08:00:06
Bőven ez az eddigi legjobb esemény rövid VU életemben. (tavaly nyáron regisztráltam)

Lehet, hogy a kigyúrt, tudatos játékosoknak nem a legszerencsésebb, de azoknak, akik játszani akarnak (most és nem tíz év múlva, az addigra ütősre megtervezett karakterükkel) nagyon bejön. A bénák és rabszolgák nem most fognak veszettül megerősödni, a legerősebb karakterek meg olyan nagyot azért nem tudnak bukni. Csak az bukhat, aki nem nevezett. (szerintem )

Már a törlésen törpöltem (őskövet se vettem ), de ez az esemény újra visszahozta a kedvem.
Dátum: 2011.02.12. 07:34:08
Mindig megvédem a fejlesztőket (pedig nem rokonaim és jutalékot se kapok). Azért ha az esemény végén az aktív harcosok egy "Nem győztétek le xenóékat, túróst kaptok!" üzenetet kapnak, ne tessenek csodálkozni, ha kevesebb lesz a "fizető" játékos!
Tényleg. Miért is kellene a teljes csapatot megmozgatni? (és mit is tehet bárki, hogy a többieket megmozdítsa?) A V5-ről már leírták előttem, hogy hány aktív játékos lehet. (és a farmokat ugye nem is számoltuk )
Dátum: 2011.02.10. 18:37:24
"Az alábbiak közül mi az emse?
Réti növény
Műszaki eszköz
Politikai szervezet
Nőstény nyúl"

Na mi? Szerintem nőstény disznó.
Akkor most a nyúl a helyes válasz ("Az se baj, ha nyúl, csak röfögjön."), vagy a politikai szervezet ?
Dátum: 2011.02.05. 17:29:31
Lepontozó birkák előre, de tegye már fel a kezét, aki az eddigi eseményekben komolyan bukott!
Kicsi vagyok, de az eddigi eventeknél (Landragór, Térkép) folyamatos volt a visítás és a végén néhány megaharcos érthetetlen rövidítésekkel simán kimatekolta, hogy mekkorát bukott. Ha egy játék béna, akkor nem kell játszani!:D
Dátum: 2011.02.05. 11:32:43
Azért bízzunk már abban, hogy a fejlesztők nem teljesen hülyék (bár azt a rühös PC-t csak nem akarják rendbe tenni ), és pontosan tudják, hogy egy olyan esemény, ahol csak bukni lehet, elveszi a játékosok kedvét! Értékeljük a végén és ne pár nap után!
Dátum: 2011.01.15. 13:27:13
"Ki a Slipknot nevű eggyüttes frondembere?"

Ezt ugye mindenki vágja? Ennyi hiba egy mondatban egyébként val'szeg világcsúcs.
Dátum: 2010.12.11. 13:18:57
"Meliyk könyvet NEM André Kostolany írta?
Mesterfokon a pénzről
A Wall Street dzsungelében
Mérlegen a jövő
A pénz és a tőzsde csodavilága"

Ez ugye nem spec, mert Andrét mindannyian olvastuk?
Dátum: 2010.12.10. 17:31:12
"Mikor halt meg Julius Ceasar?
Kr.e. 44. március 15.
Kr.u. 3. május 1.
Kr.e.43. március 15.
Kr.u. 2. május 1."

A'sszem elég sokat olvastam Caesar-ról (Ceasar-ról szinte semmit), de hogy pontosan melyik év március idusától kellett óvakodnia, tudja a franc.
A lányának a nevét egyszer megpróbáltam kérdésként feltenni, azonnal spec értékelést kaptam.
Dátum: 2010.12.09. 17:14:19
Most akkor lehet, hogy fizettél egy hamis kódért.

A jelenlegi rendszer rengeteg visszaélésre ad alkalmat. A sötét főtéren megvett kódot helyben elég nehéz ellenőrizni, az "Átutalod a lét, én meg megírom a kódot." módszer még veszélyesebb.
Nem akarok okostojás lenni (biztos jó oka van annak, hogy a kártyások megkapták ezt a lehetőséget), de ha a piaci ár (az új kódnál kiröhögtek 1500-zal ) duplájáért a játékban tudnám (mondjuk őskőért) megvenni a relikviákat, az is biztosabb lenne.

Egy (nem túl komoly) javaslat: Portyázás közben találjunk kódokat, amiért a kártyások egyedi lapokat vehetnek!
Dátum: 2010.12.08. 18:01:24
Sziasztok!

Szerintem lassan ideje lenne elérhetővé tenni a relikeket, anélkül, hogy a kártyások hülyére vennének minket. A titkos randevúk megszervezése tízéves gyerekekkel igen izgalmas, de már hideg van ahhoz, hogy a főtéren toporogjak az eladóra várva.
Néhány barátom befektetett az új paklikba (kódot persze nem találtak), és a kedvüket ez eléggé elvette a játéktól.
Nem tudom (és nem is érdekel), hogy a prémiumos Végzeturaktól, vagy a kártyaeladásokból fut be több, de nem hiszem, hogy nekem (nekünk) kellene szponzorálni mások játékát.

Szép napot!
Zsan

Ui.: Már elég alacsony a pontszámom, kicsi igyekezettel mínuszba lehet vinni.
Dátum: 2010.11.30. 17:48:22
Sziasztok!

A Lélekkút katalizátort nem tervezitek megszerezhetővé tenni? Landragór fattyait ütöttem lelkesen, ezen kívül meg is lett minden.
Tudom, hogy a fizető játékosokat illik nem szeretni (ha senki nem fizetne, a fejlesztők akkor is működtetnék a játékot saját örömükre, ugye?), de lélekkút kisütésnél ez nagyon sokat jelent.
Szép napot!
Zsan
Dátum: 2010.11.28. 11:27:20
"Milyen állat a Belga óriás?
hátinyúl
hörcsög
disznó
hal"

Igen, a "hátinyúl" a megoldás.
Dátum: 2010.11.20. 18:34:44
"Milyen napra eik 2008-ban szilveszter?
kedd
hétfő
csütörtök
szerda"

Tudja a franc, hogy milyen napra "EIK"! (val'szeg részeg voltam akkor is:D)
Dátum: 2010.11.20. 13:55:40
Természetesen nem haragszom. Más témákban én szoktam lázadni a szabálytalanul játszó egyszerű emberek ellen. (t'án ezért vagyok lepontozva?)

Mindenesetre eddig egészen egyedül maradtam a véleményemmel, tehát akkor mégis csak jó ez a PC. (vagy nem?)
Dátum: 2010.11.20. 13:39:04
Dehogy más karaktereinkkel hoztuk össze! (csak tisztán játszunk, és ez nem vicc!)
Más klánokkal hoztuk össze, és ugye az együttműködés nem tilos?

Csak nagyobb (vagy kicsit kisebb ) klánokra támadunk, tehát a kicsik védelmére a PC alkalmatlan. (fel is kell azt építeni)
Ha a PC-t békében nem lehet alkalmazni, máris okosabb lettem.

Köszönöm!
Dátum: 2010.11.20. 12:59:56
Gyorsan esik a pontszámom, nem lettem népszerű.

Kicsit akkor magyarázkodok. Az egyik világon vezetjük a győzelmi listát. (és akkor mi van?)
A legutóbbi háborúnkban beleszaladtunk egy PC szövetségbe. Mindenkit levertünk, mégis LE-t buktunk a csapások semlegesítésével.
Gyorsan össze is hoztunk egy PC szövetséget más hordák klánjaival.

Hú de értékeltek!!!
Meg se szólalok többet.
Dátum: 2010.11.20. 12:41:01
Sziasztok!

Biztos volt már erről szó, de a Pusztítás citadelláját szerintem át kellene gondolni!
Gyakorlatilag nyuszik klánjának csak ezt kell húzni, és semmi értelme támadni őket. Tudom, hogy ez nem a KH (számracsaptam, mert egy másik játékot emlegetek itt:D), és nem feltétlenül a háborúról szól. Mégis, ezzel a felállással egy szint után már csak a toplista miatt érdemes támadni és ez így unalmassá teszi a játékot.

Javaslataim:
- Ne lehessen újra csapni, ameddig az ellenfél le nem vette az átkot!
- Lehet, hogy rosszul tudom, de ugye a Citadella békében is működik. Tehát megütni nem tudlak, de te meg tudsz átkozni. Ha tényleg így van, ez óriási butaság. (Bocs, bocs, bocs, nem butaság, csak hiba.)

Szép napot!
Zsan
Dátum: 2010.11.19. 17:27:50
Sziasztok!

Ezt a témát lehet, hogy csak én olvasom, de az ütős rubin játékosokra igencsak szükség lenne az 5.világban. (Rats klán, tudod, amelyik vezeti a győzelmi listát.)
A rubinok gyíkok, de ha játszani akarsz, várunk. Három győzelemmel is lehet álmodozni a világuralomról, csak vicces.
Dátum: 2010.11.12. 09:39:14
Idézet: Ariel - 2010.11.11. 23:31:48
Jelen formában tök fölösleges a csapatosdi, mindenki szedje a térképet, és a térképgyűjtők első 25%-a kapja meg az első díjat, második 25%-a a másodikat, stb. Együttműködésre úgysincs lehetőség, akkor legalább mások lustasága ne fogja vissza a fanatikusokat.


Jogos! (szerintem:D)

Szedhetem én a térképdarabokat veszettül, legfeljebb a szövetségemre tudok hatni. Tehát a jelenlegi szabályok szerint, akármennyire aktív vagyok, jó esélyem van egy Végzet medálra is. (ami biztos jól mutat a karakterlapomon, de túl sokat nem ér)
Oldal: 1234567