Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Valheru75

Dátum: 2021.09.06. 15:57:42
A főnixtűzhöz még mindig nem látok elemet rendelve (400-as varázslat), a többik OK.
Dátum: 2021.09.06. 15:52:45
Köszi, hogy szóltál. Látom hozzárakták, tényleg szívatós így, h a szörnyek is az új varikkal támadnak..Érezhetően brutálisabbak, no nem baj, én is sokat fejlődtem az előző óta
Dátum: 2021.09.06. 10:25:40
Tisztelt Játékvezetés!

Légyszíves az új varázslatokhoz is rendeljetek hozzá elem típust (290-400-as szintek).

Köszönöm
Dátum: 2021.07.05. 08:31:30
250 MRD LÉ-re kitolni a határt, igazságos lenne Miklós!(légy szíves fontold meg). Így MINDEN játékosnak , nem csak rajtam kívül mindenki másnak) meglenne a választás lehetősége.Nem lehetne egy szavam se..
És valóban teljesülne amit kijelentettél:" A másik, amikor a tápolást mindenkinek lehetővé teszed, és csak olyan ponton vágod el a dolgot, ameddig még nem jutott el senki. Ez jóval nehézkesebb megoldás, és kockázatosabb, de mi ezt követjük, mert úgy érezzük, jobban szolgálja a játékosok érdekeit.""

A hűségszilánkos ötlet is jó a 250 MRD-os határ után.(sajtoló medál emeli a szilánk összegét ,persze ezt is átgondolva,ne ezzel szálljon el valaki..)
Dátum: 2021.07.03. 19:56:26
Üdv!
Miklós írta:

"Lényeg a lényeg.: Nem lett volna szabad hagyni, hogy elinfálódjanak a dolgok

Ez nem így működik. Egy kellően összetett játéknál, amit folyamatosan fejlesztenek, még hosszas tesztelés mellett is folyamatosan vannak olyan kombók, amiket nem látnak előre, és így felborítják a játékegyensúlyt. Soha nem volt olyan játék, ahol ez ne fordult volna elő, és nem is lesz, ezeket mind kivédeni képtelenség, 1000 ember kombinált agykapacitásával szemben a 3-4 mindig alulmarad Itt csak a probléma kezelésében van variáció. 2 út van: az azonnali, kegyetlen nerf. Na ezzel lehet igazán jól játékosokat elveszíteni, mégis, a legtöbb játék ezt járja. A másik, amikor a tápolást mindenkinek lehetővé teszed, és csak olyan ponton vágod el a dolgot, ameddig még nem jutott el senki. Ez jóval nehézkesebb megoldás, és kockázatosabb, de mi ezt követjük, mert úgy érezzük, jobban szolgálja a játékosok érdekeit."


Jó estét T. Miklós Úr!

Ez aztán nem semmi :"a tápolást mindenkinek lehetővé teszed, és csak olyan ponton vágod el a dolgot, ameddig még nem jutott el senki."

V1-en játszom Mashadar néven és ÁTLÉPTEM a 200 MRD LE-t.!!!Ébresztő!A fenti állítás teljesen valótlan.
Kiképzéssel 12 állatot fejleszthetek és semmilyen választásom nincs, falakat emeltek elém, pusztán azért ,mert sokat játszottam, és jól optimalizáltam.Éppen ez tetszett a játékban, hogy minél több időt tölt vele az ember, agyal rajta, sokféle kombó eszébe jut ami segíti a karakter fejlődését.Tavaly kb. 3 hónapig a katakombákban voltam, nem tudtam játszani sajnos.Unr34l nagyon sok tanácsot adott(amit nagyon köszönök neki), amivel fel tudtam zárkózni hozzá és előrébb is tartok jelenleg.Így nem töröltem a kimaradt idő ellenére.
Aki nagyon sok erőforrást összegyűjtött, mert nem volt rá ideje, kedve elkölteni:
a mostani kimaxolt 20 állathellyel pörgetve a kiképzést, vigyázva , hogy ne lépje át a karakter a 200 MRD-ot(mert már kiírja a program ugye) , úgy gondolom sokkal messzebbre lehet jutni, mint ahogy/ameddig mi eljutottunk Unr34l-el..
Nekünk ezekre nem volt lehetőségünk.

Familiárisom nem volt soha, pusztán azért , mert nem akartam ua. a harcoló állatokat ,mint amik voltak másoknál(Őrült démon,Sárkánykígyó,Mágiatündér), mert baromi unalmasak.!
Még hajlottam is volna rá, hogy veszek familiárisokat, ha ebbe az irányba toljátok el a játékot, de a 12 állat léphet szintet szabály miatt teljesen értelmetlen számomra.Pl.az állatidomár köve,familiáris fókusz,Familiáris erősítő,Isteni tetoválás stb. mind értelmetlen..
Ha a 12 állat lép szintet korlátozás 16 állat lép szintet lenne, a jelenleg elérhető 20 állathely tükrében, még talán valahogy elfogadható lenne..Nem erőltetném , hogy meglegyen a 20 férőhely már amúgy se.

Ugyanaz a probléma, mint az Üstökös karakterekkel volt a sok-sok éve a TF-en.Pontosan azt látom ismétlődni itt is.
Tehát aki naponta játszik, elkölti az erőforrásait, okosan csinálja ,büntetve van hosszabb távon.(rövid távon is eventeknél)

Tisztelettel: Zsolt/Mashadar
Dátum: 2021.07.01. 20:55:58
20.000 feletti alap tulajdonságnál kb. 15 millió LE ,1-el megnövelni..Hozzám képest kb.27.000 TÖ-vel vagy lemaradva, sok LE az nagyon..Jó lenne egy olyan kimutatás, hogy mennyi LE-t költött el eddig a karakter összesen.Erre kíváncsi lennék..
Dátum: 2021.07.01. 13:23:05
"Egy kicsit kijavítalak elsőt és a harmadikat vittem és Te a negyediket a másodikat a nagy sajtoló vitte "

Vállalom.


Azért arról lehetne valami kiírás, hogy már ma! is élesítve van, hogy csak 12 állat lép szintet a kiképzéstől!!!

Ha eléri valaki a 200 milliárd sajtolást, tegyétek be légyszíves Miklós , hogy automatikusan ne forgasson sajtoló medált!! Előre is köszi!

Látom kiírva: XXXXXX
Dátum: 2021.06.22. 18:41:24
Ketten lehet kisajtoltuk a 100 milliárd LE többszörösét, mondjuk 200 milliárd LE-t összesen.
Dátum: 2021.06.22. 12:52:10
Én is szeretném tudni Miklós mennyi milliárd LE-t sajtoltam, 100 körül gondolom.. Jegyzeteltem én is, össze még nem számoltam.
Ilyesmivel egyetértek, legyen valami a mérleg másik oldalán is (aktív játék elismerése..)
"'tartalékolt erőforrásokra is korlát ha már mindenek csinálunk korlátot, úgy hogy pl max 50 templomi pálca,100 kisebb térkapus stimulátor,200 vadászat itala,200 portyázás itala 200 kisebb portyázás itala stb...'"
Dátum: 2021.06.18. 19:09:35
Rendben!Nem sajtolok.
Dátum: 2021.06.17. 13:46:09
Támogatom!!, a hűségszilánk beépítése és drasztikus növelése, a karakter által végrehajtható cselekményekhez ,kiváló ötlet.
Dátum: 2021.06.16. 10:13:57
Üdv!

Sajnos ebben a játékban tényleg úgy látom , hogy azokat büntetik, akik sok időt, pénzt (a fejlődés bizonyos szakaszaiban elég sok kellett az utóbbiból) energiát, rengeteg gondolkodást (erőforrások váltogatása, kombózása) raktak a játékba.Erőforrásaikat mind elköltötték (portya, vadászat italok, térkapu pontok,templomi, verem pálcák stb.. Ezek mind benne vannak az eredményekben.
Nem tudom , hogy jó e a hasonlat, de mintha egy olimpiai bajnok úszót , aki nagyon kiváló eredményt ért el , azzal büntetjük hogy ezután csak hátrakötözött karral úszhat, de ha esetleg nem elég (a többiek így sem érik utol), akkor a még egyéb úszást segítő eszközöket is használhatnak.
Rakjuk be a bolta a templomi pálcát, akinek a transzdestrukció szakértelme 1000 alatt van az vehessen naponta egyet..
Egyébként a transzdestrukció szakértelemnek 1400 a maxa, erre tapasztalat útján kellett rájönni, mert a leírása szerint mai napig nincs maxa:
". A szakértelemnek nincs maximális szintje, és nem drágítja a többi szakértelem fejlesztését."

Mashadar
Dátum: 2021.05.14. 12:54:16
Nagyon el voltam maradva tőled Remélem sokat faragtam le a hátrányomból gondolom még most is szerencsésebb vagy
Dátum: 2021.05.14. 12:31:29
Megint sokat építettem, 3 milliárd fölött van a lélekkutunk (Lélekőröknél) nem lesz tégla..
Dátum: 2021.05.13. 08:17:24
Gyanítom én voltam 13,7 milliárd nyers LE ment a tudás fába.
Dátum: 2021.05.12. 22:15:47
Köszi!
Energiahasznosítás még jól jönne De ez volt fontosabb.
Dátum: 2021.05.12. 11:27:29
Végre megvan a valóságformázás esszencia, ebben a játékban már elég lesz.!

Az Őrült Isten felzabálja isteni adamantitgólem állatodat. 262675 TP-t kapott. 13690905800 lélekenergiát kaptál. Csatlósod lépett 2 szintet. (találtál 1640 darab valóságformázás esszenciát) Találtál 6054 barna mytokronitot.
Dátum: 2021.05.03. 13:26:08
Grat!
Nekem ennyi fért most bele az időmbe:
Toronyszint
2. 624 Mashadar a halhatatlan
Dátum: 2021.04.30. 20:30:00
Az nagyon szép! Én úgy számoltam ki h 10 milla legyen pont. Legendás tárgyakkal ,csak egészségre állítva lehet húzni rajta még ugye.
Dátum: 2021.04.30. 20:27:33
Klónok nagyon megerősödtek, ennek nem mindenki fog örülni..