Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - DurLaDur

Oldal: 123456789
Dátum: 2013.11.05. 19:14:45
A piálásért mikor és milyen medál várható?

Győzelmeid száma: 832
Megivott gyógyital: 3432

A győzelemért megvan, piálásban 2. lettem.
Dátum: 2013.10.04. 17:55:03
Akkor az is olyan mint a pálca, azaz nem kötelező. Amennyiben napi ajánlatként lesz kint, akkor lehet, hogy platináért is megvehető. Felesleges feltételezésekbe bocsátkozni, és utána arról vitatkozni, mintha tény lenne.
Dátum: 2013.10.04. 17:44:00
"Azt ne felejtsd el, hogy a térképes eseményben őskő nélkül is könnyedén elérhetted a max jutalmat, itt ez nem állja meg a helyét. Mondjuk nem is kell párhuzamot vonni a térkép meg e között, mert kb annyi a közös, hogy ahelyett lesz."

"Miklós: 21 nap alatt 50 támadás az 1050 csata, ennél SOKKAL kevesebb elég lesz a maxos jutalomhoz."

Nem értem, hogy miért kéne őskavics a max. jutalomhoz. Kb. 4-500 győzelem is elég lesz, legalább is ez jön le Miklós hozzászólásából. A térképeshez lehetett venni pálcát őskőért. Nem párhuzamot vontam, hanem mivel helyette lesz, rámutattam hogy több lehetőség van benne. A jutalom ami azoknak nem jó, akik erősebbet akartak szerezni a meglévőjüknél.
Dátum: 2013.10.04. 16:48:02
Komolyan nem értem, hogy min vitatkoztok.
Ennél az eventnél is meg lehet szerezni a maxos jutalmat, függetlenül attól, hol végez a hordátok.
Ez a térképesnél is így volt.

Bekerült még +ként, hogy a csaták alatt lehet találni jutalmat,(horda trófea) valamint top10 győzelmes, és top10 gyógyitalos lista is lesz. A top listások szintén horda trófeát kapnak, semmi egyéb extrát.

A térképes eventnél ez többet nyújt szerintem. Azon lehet elmélkedni, hogy a régi vagy az új jutalom a vonzóbb, főleg azoknak akik a meglévő relikjeiket szerették volna jobbra cserélni.
Dátum: 2013.10.04. 16:09:56
Talán azért, mert az idegen hordára nem hat a kábítás.

Immunisak a drogra.
Dátum: 2013.10.04. 13:32:10
Mivel 6x6=36mező ez osztva a 4 hordával = 9

Azaz minden hordának (rubin, smaragd, gyémánt, zafír) lehet 9 mezője, ami csak megbeszélés kérdése. Innentől kezdve mindenki a saját mezejében támadja a nemjátékos hordát, és így minden horda kap a nap végén 9 pontot. Ennyi.
Dátum: 2013.09.16. 12:51:20
Ki mondta:"Tán a tudománynak éljek? A tudósok mind szegények. Nem írok, nem olvasok; Én magyar nemes vagyok"?
Petőfi Sándor*
Arany János
Kossuth Lajos
Hunyadi János

Petőfi Sándor A magyar nemes c. költeményében, a magyar nemes mondta.
Lehet törölni.
Dátum: 2013.08.22. 21:14:09
Ezek szerint a fejlesztés el van cseszve, de titkolják!
Dátum: 2013.08.21. 21:36:34
Amióta felvettem az éberség AF képességet, azt vettem észre, hogy nem tudok lopni, de tőlem igen.
A lopásom 200 és turbóval 350, de így sem tudok lopni kavicsot, viszont tőlem lopnak.

Ez miért van?
Dátum: 2013.08.19. 07:56:08
Milyen származású Móga János tábornok a pákozdi csata győztese?
magyar
román*
olasz
orosz

Magyar származású: Móga János és Radl Rozália gyermeke.Született: Brockó, Nyitra vármegye
1784. december 25.
Dátum: 2013.06.17. 15:35:24
Melyik tenger nem mosta partjait a nagy Magyarországnak?
Balti-tenger
Adriai-tenger
Északi-tenger
Fekete-tenger

A jó válasz: Északi-tenger, már a kérdés feltevője szerint.

Meg jó válasz a Balti és a Fekete tenger is. Magyarországnak soha nem volt más tengere, csak az Adria!
Dátum: 2013.05.13. 12:40:47
Nem támogatom a mostani bevezetését, a következőn mehet.

Ez olyan, mint az utólag bevezetett törvény.
Dátum: 2013.04.07. 14:50:08
Avval, hogy bekerült a V4 világra is a feladat, onnantól kezdve csak azok nyerhetnek, akik sok őskövet vásárolnak, és a kezdeti feladatokat meg tudják venni, ami itt hatalmas előnyhöz juttat.
Az dönti el a versenyt, hogy ki tudja jobban finanszírozni a játékot.

BRÁVÓ!!!!!!
Dátum: 2012.10.06. 09:47:56
Régebben a televízióban mikor volt adásszüneti nap?
Pénteken
Szerdán
Vasárnap
Hétfőn*

Pontosítani kellene az időpontot, mert volt amikor a péntek is adásszüneti nap volt.
Azaz, jelenleg 2 jó válasz szerepel.
Persze erre már az ifjabbak nem emlékeznek.
Dátum: 2012.06.09. 11:28:22
Mivel a ládából választottál kincset, az eltűnik.
Dátum: 2012.06.05. 08:51:20
Igen. Erre gondoltam.
Dátum: 2012.06.05. 07:42:01
Vasárnap licitáltam a 10 AF pontra az Aukciós házban.
A licitidő lejárta után nem kaptam meg a 10 AF pontot, és a tőlem levont aranyakat sem kaptam vissza.
Ha lehet, akkor kérem orvosolni a problémát. 3. világon.
Dátum: 2012.05.24. 12:48:21
Az ötágú csillag nem volt szovjet jelkép, helyette az ötágú vörös csillag lenne a helyesebb.
Ja! A sarló ÉS kalapács együtt a jelkép és nem külön külön.
Dátum: 2012.05.24. 10:15:01
Melyik NEM volt szovjet jelkép?
sarló
kalapács
ötágú csillag
kereszt*

A problema az, hogy az ötágú csillag sem kifejezetten szovjet jelkép, PL: az U.S.A. is használja, és még ezernyi más szervezet. A vörös csillag sem kifejezetten szovjet, Pl: Heineken sör.
Én má nem írom, hogy javítani vagy törölni, mert nincs értelme, pusztán azért, hogy tanulni lehessen belőle, és a kérdést is pontosan, tegye fel mindenki.
A téma egy kicsit félre ment azt hiszem.
Vissza az eredeti kérdésre. Az állami nyugdíj mint olyan megszűnt!!! Ez persze elsőre nem nyilvánvaló, de ha megnézzük az Orbán kormány és a FIDESZ által hozott törvényeket, akkor azt látjuk, hogy a nyugdíj nem garantált, mert ha a kormány úgy látja jónak, akkor csökkentheti a nyugdíjakat, vagy egyszerűen nem is fizeti ki. Panaszra sehova sem tudsz menni a jelenlegi törvények alapján, hiszen ez a törvény. A fizetés alól persze, nincs felmentés!!!
Magánnyugdíjról meg ne is beszéljünk, mert azt már rég bedarálták! Volt, nincs!!!
Marad az önkéntes nyugdíjpénztár, a NYESZ, vagy a biztosítók által kínált megtakarítás.
Gondoskodj magadról, vagy meggebedsz! Ez van.
Oldal: 123456789