Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - S0laris

Dátum: 2008.12.16. 05:11:31
Idézet: Lanmandragoran - 2008.12.15. 23:28:02
Nem értem. Ha gyűjteni akarsz, miért baj, hogy nullára vernek. Tudod milyen szépen lehet ellenőrzött 15% alatt fejlődni? Egyszer próbáld ki.

nem magam miatt verem a nyálam. én tudok éjjel játszani a munkám miatt, olyankor nem zargat senki. de napközben nem lehet portyázni mert 2-3 ember le tud verni. és azért portyázásból is kellene LE-t szerezni...
egyébként a legnagyobb baj az hogy 3-4 szintel magasabb ember ver le és ott már akkora a felszerelésbeli különbség hogy 2-3 ember elintézheti az egész napi portyázásodat. és ott már a pihenés sem fog segíteni.
ha nem tudsz a gép előtt ülni egész nap akkor lerongyolnak probléma nélkül.
Dátum: 2008.12.15. 20:14:09
Idézet: MateusGrandus - 2008.12.15. 19:32:45
Ugyanmiért hagynák figyelmen kívül?
Akik téged támadtak azok megfiztttek érte....(kevesebb portyypont)

A játékban mint minden más ilyen jellegüben benne van sőt része az hogy valakit egy erősebb legyőz.
Teis ugyanúgy megteheted ezt.
Engem is támadnak a 11. szinte a 14esek de nem érdekel mert kevés LE-t tartok magamnál mindig és és énis ugyanúgy ütöm a kissebbeket.
Ez a játék lényege...

még 2-3 szint és képtelen leszel portyázni vagy gyűjteni mivel csak 2-4 ember kell ahhoz hogy leverje az életpontodat. 14-es szinten 6k LE felett van egy cucc ára és emellett a tulajdonságaidat is húzni kell. meg építeni is kéne. majd ha üt egy 18-as, te ütsz rá 50-100-at, ő ütni fog 200-350-et. valamivel több mint 600 életpontom van, 2 ember le tudja ütni rólam. a te szinteden én sem voltam ennyire bajban.
Dátum: 2008.12.15. 18:44:38
tegnap reggel léptem 14-es szintre. 10 percel később már támadott is egy 18-as. jó érzés volt...
csak a mai nap az összes támadómból az egyik 17-es, az összes többi 18-as.

akartam venni őskövet (hogy legyen prémium) de nem költeném felszerelésre. így viszont hogy mostmár lopkodják el a kiégett ősköveket, inkább kösz nem.

a játék készítőinek: szerintem írjátok ki a főoldalra hogy aki nem fizet az kb 10-12-es szintig még zavartalanul játszhat, utánna az a szerepe hogy a 3-4-5 szintel magasabb embereknek legyen kit ütniük hogy erősödjenek.

ez az első online játék ahol a készítők figyelmen kívül hagyják a nem fizető játékkosokat, pedig minden nem fizető játékos potenciális "ügyfél" lehet később (mint én lettem VOLNA).
Dátum: 2008.12.12. 19:15:29
én azt csinálom hogy késő éjjel vadászok és elköltök mindent lefekvés előtt. szinte esélytelen hogy megvédjem magam egy 3-4 szintel magasabbal szemben. 1 hét alatt 1 szem 17-est sikerült megverni úgy hogy éppen pihentem, de a pihenés bónusz is nagyon kevés. látok 10-es környéki embereket 30-40 ezer bukott LE-vel, azok nem fognak kimászni a bajból mert nem tudnak gyűjteni.

nem varázstalra van szükség hanem csökkenteni kellene a lehetséges szintkülönbséget portyázáskor. amikor 60-100-as tulajdonságössze-beli különbség van a két harcoló fél között ott semmilyen varázsital nem fog segíteni. és ha valaki elég magas és prémium tárgyakkal rendelkezik, az ellen eleve semmi esélyed .
Dátum: 2008.12.12. 15:02:50
kicsit kezdek elszomorodni. kb 2 hete azt látom hogy szinte csak 3-4 szintel magasabbak ütnek. nekem még annyira nem probléma mert néha fennvagyok éjjel is (a munkám miatt) és akkor kényelmesen ellőhetem a vadászatpontjaimat. a szintemen lévő emberek nem szoktak támadni mert annyira nem állok rosszul (13-as szint, 265 tulösszeg és a felszerelésem sem rossz). viszont a legtöbb ember csak nappal játszhat és a legtöbbjük amikor belép a játékba már le van verve az életpontjuk, portyázni nem tudnak, elvesztették az elöző napi LE-t amit esetleg gyűjtöttek valami felszerelésre. egyre több embert látok a portyázásaim során akik rongyá vannak verve, a szintjükhöz képest totálkáros a felszerelésük és alacsonyak a tulajdonságpontjaik. a legtöbbjük fel fogja adni a játékot pár szinten belül mert már nem nagyon tudnak kilábalni a bajból. ma beléptem délután fél kettőkor, 3-an támadtak meg, az utolsó csatámban egy 17-es szintű emberke 250 felett ütött rajtam, ez az életpontjaim fele. tudom hogy ez nem tamagotchi vagy tevenevelde de 3-4 szint különbség a támadó és az áldozat között szerintem sok. szinte esélytelen az alacsonyabb szintűnek áthidalni azt a 40-100 pont különbséget a tulajdonságösszegben.

az is aranyos amikor egy top szövetség hadat üzen egy lényegesen gyengébb szövetségnek. pl most kubla kásnág támad minket, a tagjaink felét nem is tudják ütni. és elszomorító ha megnézitek hogy kiket támadnak még jelenleg.
Dátum: 2008.11.05. 03:37:23
Igazad van (bár technikailag 2 idegen van a filmben, az egyik a naaaaagy, a másik meg a kicsi ami Ripley testében fejlődik), viszont mint említettem, az Alien 2-t fogadja el helyes válasznak, ezért írtam be ide. (Egyébként az Alien 2 nem Alien 2 hanem Aliens, legalábbis ez az eredeti címe a filmnek.)
Dátum: 2008.11.05. 00:46:32
Kije Anita Blakenek Jean Claude?
Üzlettársa
Igen kedves ismerőse
Szeretője
Szomszédja

Tippeltem, bejött, a szeretője. (Amúgy ki a rák az az Anita Blake? és kicsoda Jean Claude?)

Feldobod fehér, leesik sárga. Mi az?
traktor
tojás
citrom
dobókocka

Ezen könnyesre röhögtem magam

Melyik "Alien" filmben volt csak EGY idegen (xenomorf)? (azaz nem idegenek hadával küzdöttek, csak egy szörnnyel)?
Alien Vs Predator - HALÁL a Ragadozó Ellen
Alien 4 - Feltámad a HALÁL
Alien 2 - A Bolygó Neve HALÁL
Alien 3 - Végső Megoldás a HALÁL

Hát ez HALÁLi. A helyes válasz sajnos nincs feltüntetve: Alien - Nyolcadik utas a Halál. (Egyébként elfogadja a Bolygó neve HALÁLLLLL lehetőséget)
Dátum: 2008.10.28. 22:37:11
mit szólnátok egy szövetségi chatbox-hoz? beléptem egy szövetségbe 3 napja de nagyon hiányzik a "közvetlen" beszélgetés a többiekkel. esetleg nyithatnék egy topicot a szövetségi fórumon, de az nem igazán közvetlen megoldás az érintkezésre.