Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hanspeter

Dátum: 2015.01.23. 17:12:26
Idézet: Sandman010 - 2015.01.23. 15:45:59
Kérdésem: Hogyan lehetséges az,hogy a V3-on 10 karakter kap kvízmedált a kvízolimpiázás után,a V6-on meg csak 7 kari?
Ez nem egységes? Mert,szerintem egységesnek kellene lenni mindenütt azaz a 10-es lista a nyerő.

U.i: A többi világból ilyen infom erről nincsen.


Ha esetleg alaposabban szemügyre vennéd a v3-as listát, látnád, hogy ott is csak 7 kiosztott medál van. Csak a tizes listán hárman is vannak, akiknek már megvan a maximális 12, így az övékét az utánuk következő kapta meg.
Dátum: 2015.01.21. 20:56:00
Ja hogy te arra gondolsz, hogy a sajtipajtik/csatlóstanoncok mellett autosajtra fenntartott helyen autosajt helyett elfog-idomít-kennel-sajt..elfog-idomít-kennel-sajt...ésígytovább? Igen, ezesetben valóban bónuszdukát és plusz 4 esszencia. Amennyiben egykattra tudsz idomítani, valamint van időd jelen lenni folyamatosan vadászat közben, hogy ne kelljen megszakítgatni folyton a vadászatot.
És tipikus iskolapéldája annak, hogy az általános iskolában fejünkbe gyömöszölt adatok elég jelentős része mennyire érdektelen lexikális adat. Főleg ilyen szűk keresztmetszettel. A válaszok közt összesen 12 év van.
Pontosan az ilyen kérdések/közeli válaszok miatt van benne indulás óta a kvíz leírásában, hogy "ne kérdezz olyat ami lexikális tudást igényel (pl évszámok). Tinódiról illik tudni, hogy a korai török idők kiemelkedő művésze volt, hogy sokkal inkább volt történetíró (haditudósító), mint költő, bár jellemzően verses formában írt, és hogy a 16. század közepéig élt. Igen, hozzávetőlegesen illik tudni, hogy mikor élt, mikor halt meg. Na de nem négy válasszal egy évtizeden belül, napra pontosan.

(emellett szerintem a kérdés kissé magyartalan, a dátumok pedig helytelenül vannak leírva)
Dátum: 2015.01.21. 20:31:26
Idézet: Offsboy - 2015.01.21. 20:24:08
Idézet: Azazel - 2015.01.21. 16:15:59
Ha 50. szinten minden állatot idomítottál volna, akkor 4 állatonként léptetsz 12 szintet az állatokon, ez 1 dukát.


Már itt elvesztettem a fonalat....

Állat befog->idomít->48 óra gyakorlás (ez 3 szintlépés)->gradu+sajt
Ez 4x és kész az állatszintlépős küldi.


Ööö, ha állatszintlépős küldit számolunk, akkor van ám olyan is hogy 20. szintű sajt. 4 állattal ki lehet pörgetni 6-7 szintlépős küldit, plusz a 4 sajtoló küldi, plusz 20. szinten már nagyjából visszahozza a dög az idomítás árát, plusz 20. szinten már 2 esszencia potyog, nem egy. Szóval pazarlás 3. szinten állatot sajtolni.
Dátum: 2015.01.21. 20:25:35
Köszönjük! Érintettként mondom, hogy szerintem nagyon korrekt megoldás született a felmerült gubancra.
Dátum: 2015.01.21. 20:21:53
Idézet: kishuje - 2015.01.21. 03:24:40
hm... nem magyarázkodom, felesleges... tagok jöttek mentek közben... nem figyeltük... jónak gondoltuk.. elvekről beszélek... a figyelmeztetés nélküli büntetésre gondolok és az átmenet hiányára utaltam és arra a (számomra) elfogadhatatlan válaszra, hogy 'így jártatok"...

ez nem hozzáállás... szerintem... bevallom, hogy engem nem érint, csak a szövink kisebb szintű tagjait, de ráadásul úgy, hogy egy 22 szintű karakternek 132 millát kellene építenie...

bomlik a szövetség...

továbbra is tartom, hogy ezt így nem lehet 'bevezetni" vagy helyreállítani...


Nem leszek túl népszerű sokak szerint, de az a helyzet, hogy egy 22. szintű karakternek semmi keresnivalója egy akkora szövetségben, ahol a beírásod alapján 260 milla alaphangon az építési átlag. Pontosan erre lett kitalálva a szabály, hogy alacsony szinten ne telepedhessenek be karakterek olyan szövetségbe, aminek a bónuszaival megtápolva aztán eljátszhatják a helyi kiskirályt.
Dátum: 2015.01.20. 19:57:55
Ha eltűnt a karaktereid közül, akkor mindenképpen azonnal fordulj ÜSZ-hez, és közben változtass jelszót is, mert jó eséllyel valaki törölte. Amit ugyebár csak belülről lehet megtenni, tehát nag valószínűséggel feltörték az accountodat. Vagy valahol nyilvános helyen ottfelejtetted és valaki vicces volt.
Dátum: 2015.01.16. 20:01:59
Meg gondolom azért manázgatsz is naponta. Attól hogy butított a hatásfoka, még sok kicsi sokra megy
Dátum: 2015.01.16. 19:14:48
Nálunk a Tébolyultaknál 170 millára nőtt az átlag, így perpill a 20-as Fából 12 szintet látok. Te csak ne akard az én fámat kilőni filléres építési energiáért.

Persze, elkényelmesedik az ember mikor évekig nincs rákényszerítve az átlagtartásra, de azért ne felejtsük el azt sem, hogy ez a szabály pont arra lett kitalálva, hogy egyes kivételezett/protekciós emberkék ne csücsülhessenek bele olyan bónuszokba, ami a szintkörnyezetükben bárki másnak kb lehetetlen.

Igazságtalan 45. szintről nézve a 65 millió a teljes jogú tagsághoz? Lehet. De bárhonnan máshonnan nézve az is igazságtalan, hogy valaki 45. szinten közel 1100 szintnyi épületet tudjon kihasználni a maga 20-30 milliócska építésével. Én ugyanúgy megsz.tam, nekem sincs több építésem 50 millánál a 85-ből, de nem a rendszert okolom azért, mert olyan bónuszokat használtam-élveztem eddig, amit egyébként az építésem/szintem alapján csak messziről csodálhatnék.

Részesedek arányosan? Részesedek. Ha növeli a szövi az épületet, nő a részarányos bónuszom? Nő. Az egyetlen amit személy szerint nem kicsit bánok, és amiért valóban a sittysutty szó nélkül javítás felelős, hogy buktam a tk-pontjaim felét

Deep, a Vénekkel ebben a formában még jól is jártál, mert ők még igyekeztek is lenntartani az átlagot a lehetőségeik szerint, mint a mellékelt adatok mutatják. V.T. 31,3 millás kút, mi 29,6. Nálatok 1030 szint épület, nálunk 900, ehhe képest nálatok 130 milla az átlag, nálunk 170.
Dátum: 2015.01.16. 18:31:56
Idézet: Tigrisnyul - 2015.01.16. 11:18:48
Az egyes akkor is bug volt, amit javítottak. Sitysuty. Mert van amit gyorsan megcsinálnak, csak nem azt ami a játékos érdekét képviseli.


Azért lássuk be, ha már a v6-on rendbe lett sittysutty szedve az átlag, az a normális, hogy v5-ön is rendbeteszik 3 év után. Mert egyébként teljesen jogosan azért lett anno kitalálva, hogy ne ülhessenek bele a pókok alacsony szinten a tutiba a fullos szöviben, amit a haverok körérántanak.
Mert azt hiszem az vitathatalan, hogy nagyon nem fair, hogy valaki pár ezer-tízezer LE töltés után hozzájuthasson a +60/60/15 bónuszhoz olyan szinten ahol az ember saját tulajdonsága sem éri el ezt az értéket.
Dátum: 2015.01.15. 20:56:18
Mondjuk a vilag5.vegzetur.hun
Dátum: 2015.01.14. 22:48:40
Viszont ha a döntetlent megcsinálod izomból, 3 szinttel ezelőtt kilőhetted volna ezt a küldit, a felszabaduló helyen megcsinálod a néhány reszli küldetést, és már két szinttel ezelőtt elkezdhetted volna az ismétlőzést.
Dátum: 2015.01.14. 22:02:50
Ezért kell megtartani rá a császári tekercset
Dátum: 2015.01.14. 20:45:22
Ööö, biztos vagy ebben a 20 percben? Mert a gyógyítás alap ideje 30 perc.
Idézet: Zsurepi - 2015.01.07. 16:50:57
Itt nem értem mi a "nem értelmezhető"

Melyik népnek van a leggazdagabb hiedelem " mitológiai" világa?

Etruszk?
Görög?*
Akkád?
Maja?

Az értékelők szerint rosszul, nem értelmezhetően tettem fel.


Bár nem a pontos elutasítási indoklást másoltad be, ha jól sejtem a szavaidból, magát a kérdést utasította el az admin ebben a formában, ami úgy ahogy van rossz. Te tudod mire gondolsz, de bárki aki megkapná a kérdést, csak pislogna, hogy most mi van? Mit értesz mitológiai világ alatt? Milyen szempont szerint a leggazdagabb? Legtöbb isten? Legtöbb fennmaradt mítosz az istenek cselekedeteiről? Legrészletesebben "kidolgozott" hitvilág? Vagy egyszerűen a leginkább aranyközpontú?

Idézet: Quellon - 2015.01.07. 17:07:41
Hogy miért pont ezt az értékelést kaptad nem tudom,
.....
.....
pontosan mérhető eredményt vagy minden kétséget kizáróan eldönthető választ kell adni, ott a sejthető vagy félig meddig ismert információkról szóló kérdés helytelen.


Ahhoz képest hogy nem tudod miért ezt az értékelést kapta, nagyon szépen tökéletesen megmagyarázod, hogy miért azt kapta.
Tekintve hogy az adminok jelentős része játékos, akik a holnap induló Landi miatt most jó eséllyel csp-t gyűjtenek és nem vadásznak, egyáltalán nem meglepő, hogy a kérdések értékelésében kis torlódás van.
Dátum: 2015.01.05. 21:42:15
Csak óvatosan... A landi alatt történhetnek még csodák, és ugye a fétis a végelszámolásban kap szerepet. Bár Lucus bejelentése miatt várhatóan nem fog ráfeküdni a landira (hacsak nem ezzel akarja még feljebb tornászni Teru értékét), a többieknek meg még 22 szint kell de azért én nem fogadnék komolyabb összeggel....
Dátum: 2015.01.05. 20:44:48
Mert lábbal nem tud varrni
Dátum: 2015.01.04. 12:33:13
Tudtommal, ha olyan cumó van a napi ajánlatban éppen, ami az adott karakternek valamiért nem elérhető (szintje miatt, vagy pl relik ami már megvan neki) akkor helyette az Isteni ital az "ultimate joker" amit olyankor megvásárolhat, hogy ő se maradjon le a napi vásárlás lehetőségéről.

Mivel v6-on a karakterszintek miatt gondolom még sok ilyen cumó van, ezért elképzelhető hogy napokig csak Italt lehet venni.
Dátum: 2015.01.03. 10:30:30
Áááá.... marha Ez jobban fájt mint az Irónia

Viszont a kérdés szerintem menthető, csak kellene bele valami kiegészítés az admintól, hogy múltidejű a téma...