Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gamer01

Dátum: 2021.02.27. 13:58:43
Abban, hogy a familiáris előre kerül ezt nem tudom megerősíteni, de a fő szabály az, hogy az elfogás sorrendjében láthatod őket ( mindnek van egy száma). Amíg ez nem volt, ténylegesen káosz volt. A familiárisok érkezésekor volt szó a familiáris esetleges átváltoztatásáról pl sajtoláshoz, de ez kikopott az évek során. Csak az maradt, hogy az állatokat lehet familiárissá változtatni a Familiáris kódex segítségével.
Dátum: 2021.02.27. 13:42:31
Nem erősebb lesz, hanem elvileg csak az ÉP-je lesz több, tehát nehezebb kivégezni. Ami jól jön a küldetéseknél.
Dátum: 2021.02.19. 11:00:53
Szia

Jól leírták előttem is, de a lényeget talán nem emelték ki kellőképpen, a vesztes csata nem számít bele a számolásba
A szövetségi tagok által leadott összes nyertes csata számít. Amikor ütésről írnak akkor csak a győztes csatákra gondolnak.

Ha eléritek a 60-as szintet az Af pontoknál találhatsz egy ilyet /tudom van fontosabb is/:

Tökéletes emlékezés:

Ezer dolog történt veled a mai napon? Elterelte valami a figyelmed, vagy egyszerűen csak nem fog az agyad? Ez a képesség neked készült! Elsajátítása után a szövetségi bajnokságon látni fogod, hogy az aktuális napon eddig melyik mezőn hány győzelmet arattál.

Max. szint: 1

Költség: 50
Dátum: 2021.02.02. 18:49:02
A kezdetektől van,
Ha FF böngészőből játszol Imacro kiegészítő.
Dátum: 2020.12.22. 13:37:23
Eltaláltad, elvileg nem hiba, mivel a V5-V6 mod. szerver. Az AH kincs lista nem azonos, néhány tétellel kevesebb van. A V1 és V2-es világokkal kellene összevetned.
Dátum: 2020.10.10. 13:19:56
Igen már kaptál rá megoldást, én elmondom az okát. Olyan mintha az egyik állatot kétszer hívnád harcolni, emiatt duplán számolja. Ezért is jó megoldás, hogy végig kell hívni a harcolókat. A másik hogy pihenni küldöd a harcolókat egyesével és az egyik a kattintás után még mindig harcol akkor meglesz melyik volt duplán számolva.
Dátum: 2020.06.22. 15:59:38
https://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,1028.0#hsz1
Dátum: 2020.06.06. 13:10:48
A veremhez egy rejtett kincs felfedő relikviát, ami akkor működik, ha az utolsó főszörny is legyőzetett. Elég nagy különbség is előfordulhat a megtalált rejtett kincsek száma között.
Dátum: 2020.04.20. 15:49:20
Az én javaslatom a Veremnél a kvízekre kérnék egy képességed, relikviát, stb. Legyen egyből megválaszolva, kérdés nélkül.
/+1 régi javaslat a veremnél a csaták fussanak le, ne kelljen még kattintani a csaták indulására/ kétlem, hogy sokan menekülőre fognák/
Vissza a kvízre:
Kezdetben a vadászatnál kezdtük el a kvíz válaszolgatás enyhítését. Eljutottunk oda hosszú- hosszú idő után, hogy a kalandoktól kikerült és a vadászatnál se volt a kötelező jó válasz kényszere. Sajnos a verem indulásával visszaléptünk ezen az ösvényen. Ez az induláskor annyira nem volt Zavaró, de jelenleg számomra eléggé bosszantó, a szintenkénti 3 kérdés, mivel már bőven 10 szint felett van egy verem. Ehhez még hozzájön, hogy ha 2-3 netalán több vermet szeretne valaki megoldatni, a kérdések száma kapásból 100 felett lesz.
Ezért a kérdésem, a kvíz megválaszolása a veremben/ mivel így a kvízt se kell betölteni az a játéknak is jobb/
Dátum: 2020.04.12. 22:54:21
AF képességgel már nem 300 a max.

Kvízmemória:
Minden szintje után 100-zal nő, hogy mennyi kvízkérdést tudsz megválaszolni az eredeti 300-hoz képest.

Max. szint: 3 Költség: 30 / 60 / 90
Dátum: 2020.04.12. 10:56:51
Felesleges az eladással foglalkozni, annyit kell csinálni, hogy egy vadászatot indítva, válaszolsz 1 kérdésre. Kicsit macerásabb, de nem gyakori feladat.


mod: 1 vadászat majd ha lefutott a visszaszámlálás, akkor a Kvízkérdésekre kattintva ( itt tudsz előre válaszolni) 299 helyes vadászatod lesz. Válaszolsz egyre és ezzel kész 1.
Ha elég gyors vagy akkor indíthatsz több vadászatot is, csak a Kvízkérdések oldalt kell frissíteni.
Dátum: 2020.01.20. 16:23:42
Alkímista Afp képesség kell, ami 60-as szinttől elérhető és kell az Alkimista labor is. Másik szövetség vagy kiváltod.

Szerintem keress egy másik szövetséget, mivel nagyon sok mindenből kimaradsz a kis szövetségen
Dátum: 2020.01.11. 14:52:05
Szia

Szerintem egy gyengítési lehetőséget kihagytál, a segítségnyújtást. Mielőtt még a csatlós bandát leteszed.

És ezt fel is lehetne tenni fejlesztésnek, ne csak 10%-ot csökkenjen hanem 90-et és akkor a problémád is megoldva.
Javasoljuk minél többen mert szerintem ez csap pár perc lenne megcsinálni.
Dátum: 2020.01.08. 14:44:48
Mivel a bajnokság hetei 4 db szövetség között zajlik, ezért a nevezők száma osztható kell legyen néggyel. Ha ez nem teljesül azokból a szövetségekből /ahol az általad felvázolt szabály megfelelnek/ , akkor nézik tovább a két aktív majd az 1 fő-s amíg meg nincs... Legutóbb pont úgy jött ki, hogy bekerültetek, most meg nem
Dátum: 2020.01.04. 16:53:41
Jól emlékszel a BU idején lehet venni, a vásáron a + a kedvezmény volt.
Dátum: 2019.12.05. 22:24:23
Volt és nem is egyszer, a kérésed már évek óta megoldott. Simán egy keresést indítva itt a fórum "többet venni"-re meg is van a válasz.

https://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5940#hsz5950
Dátum: 2019.11.01. 09:49:44
Szia

Ahogy írtad neked "segítség" kell. Ahogy a karakterrel játszol, jobb oldalon felül találod. Kattintás után kb középen "levél írása az ügyfélszolgálatnak"
Dátum: 2019.10.30. 11:30:33
Ez minden éven így van. Nem volt figyelmeztetés, de régebben még volt, akkor többen is játszottak a játékkal.
Még az első évben okozott káoszt az óraátállítás, ezért az a "faék egyszerűség" lett kitalálva, hogy az óraátállítás idejére leáll a szerver. Az óraátállítás okozza a minieseménynél az eltérő feladat befejezést is. Ez az időpont különbözet az első napon adhatott némi + is.

"Előreláthatólag 13 óráig szerverkarbantartás lesz"

Ha ilyet látsz annak nem szabad hinni, mivel ez egy régi tervezett és előre bejelentett karbantartás kiírása. Amit nem írtak át.
Dátum: 2019.09.12. 11:01:36
Egy kis fejlesztés a toronyhoz. Lehetne egy olyan gomb, hogy
"Támadás állatok nélkül"
Simán beleférne a kattintáscsökkentésbe is, mivel legalább 10 kattintást és jó néhány oldalbetöltést spórolna meg, ami kevesebb szerverterhelést is jelent.
Dátum: 2019.08.10. 11:15:08
Szörnyidéző fétis, ami számít a csatlós harcban, a többi nem. A Drakolder familiáris az a myto képesség növelésének költségét csökkenti.