Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Chana

Oldal: 12
Dátum: 2013.05.07. 15:31:09
Chana V1 - lvl 99.
Regszám: 41806
TÖ - 3488 SZÖ -2721
Gyémánt.
211., 179. szintű famulus 2x ultra-implanttal
Tudás könyve-Reflexek könyve
15 megaeszencia, 16 templom medál, 2 kvízmedál, 1 dicsőség medálja
Dátum: 2013.04.26. 22:00:08
Dátum: 2013.04.22. 18:15:01
Már késő.




Régebben mi is vártuk a fejlesztéseket, az event-eket, de mostmár bizony sokszor gyomorideggel fekszünk és kelünk, hogy holnap mi vár itt, hány őskőbe fog kerülni. Túlzások nélkül írtam ezt.

Oké, lehet azt mondani, hogy ez csak egy játék, mit görcsölünk rá *. Na, ekkor meg jön az a megoldás, amit sok helyről lehet manapság hallani politikai berkekben is: "lehet innen menni, ha nem tetszik". Nos, kérem. Ezt teszik sokan. Erősen elgondolkodtam én is ezen, bár én egy vagyok a sok közül.

Én még mindig tartom magam ahhoz, hogy nem átgondolt és tesztelt dolgok jöttek az utóbbi fejlesztésekkel, és már sokunk gyomra nem veszi ezt be. Túl sok a fejlesztés, kevés a játékélmény.




*Amúgy mind a Fejlesztők részéről, mind a Tisztelt Hurrogók részéről vicceske ez az elgondolás, hiszen ha belegondoltok, hogy több ezer hozzászólásotok van itt csak a fórumon. Ha kevésbé vennétek vérkomolyan, akkor nagyjából ezt a fórumot is hanyagolnátok... tegyétek a szívetekre a kezeteket:)


Szóval kiderült ugye, hogy mégiscsak komolyan veszitek ezt a játékot. No, akkor meg jó lenne, ha kicsit magatokba (is) néznétek. Ki ezért, ki azért. Mindenkinek van egy célja itt. Önző hozzáállással egyikünk sem fog boldogulni. Köszönöm:)
Dátum: 2013.04.21. 19:10:21
Hát, ezt a játékot vagy minden beleadásával játszod vagy sehogy. Egy ilyen topkaraktert máshogy nem lehet továbbvinni, főleg amiatt, mert eddig mindent beleadtak a Fiúk a kezdetektől. No, mindegy. Tényleg csak amiatt írtam ezt le, hogy tanuljon belőle, akinek tanulnia kell. Mi is tanultunk természetesen.
Dátum: 2013.04.21. 18:23:12
Én nagyon szomorú vagyok, mert jól működő dolgok mennek így tönkre. Véglegesen. Ugyanis nálunk karakterátadás lesz jövő héten.

Nem, nem az őskő zavarja Őket, hiszen eddig sem keveset költöttek a játékra. Hanem az, hogy ahhoz, hogy ha valaki élkarakter akar maradni, annak havonta 3x annyit kell otthagyni már, mint mondjuk egy fél évvel ezelőtt. Az ELVEKKEL van a baj, egyáltalán nem a pénzzel, hiszen manapság mindenért fizetni kell már. Én elhiszem, hogy a fejlesztés nem kevés pénz, de ami az utóbbi időben megy, az elég nagy elrugaszkodás a földtől.

Nyugodtan pontozz le, Birka. Nyilván Neked nincsenek (és sosem lesznek) ilyen és ehhez hasonló problémáid. Viszont nem tudom, mi lesz itt fél év múlva. Szellemjátékká válik a VU?

Láthatjátok, hogy ez talán a 25. (?) hsz-em itt. Nem vagyok a szavak embere, de ezt már nem hagyhattam szó nélkül, homokba dugott fejjel.
Dátum: 2013.04.21. 09:06:07
Akkor ha senki nem írja le, én megteszem, legyen meztelen a király.

Köszönhetően az új "fejlesztések" őskőzabáló pofátlanságának a V1 két legjobb játékosa (Aurri és Yoli) adta fel a játékot.

5 éve tagjai ennek a közösségnek, becsületes "adófizetők" voltak, de a héten úgy döntöttek, hogy elveikkel már nem összeegyeztethető ez a morál.

Szomorú és elgondolkodtató. Kérem a Fejlesztőket, hogy ha kicsit is érdekük, akkor a hasonló döntéseket a jövőben óvatosabban és körültekintőbben kezeljék.

Köszönöm.
Dátum: 2013.04.06. 22:50:19
Tudom, hogy manapság a pénz beszél, de számomra amíg "néma" volt a játék, élvezetesebb volt. Két ősköves fejőstehénnel kevesebb... csatlakozom az előttem szólóhoz (aki egyébként szövitársam is).
Dátum: 2013.02.02. 00:22:15
Törlöm:)
Dátum: 2012.08.17. 15:15:47
Üdvözletem! Volt nálam 19ezer LE, portyáztam, hoztam is valakitől közel 30 ezret (plusz még innen-onnan kicsiket). Senki sem támadott le, nem vásároltam, mégis 28ezer LE van nálam, holott már 50 felett kellene ennek lenni. Kérem, hogy nézzetek már utána, mert ez így nem oké!
Dátum: 2012.07.12. 19:42:50
Idézet: Barbey - 2012.07.06. 18:13:02
Nagy a hallgatás a második Xenokristály problémáról. Valami kis információ morzsa?





Mostmár lassan aktuális lesz, ahogy azt ígérték itt...
Dátum: 2012.06.29. 20:17:24
Én saját szememmel láttam ma valakinél (a Párom), hogy megjelent ez a kristály és ki is választotta...
Dátum: 2012.06.29. 18:23:17
Birka, vannak emberek, akik nem itt töltik fél életüket. (Viszont havonta esetleg nem keveset fizetnek is a játékért...) Én ezt nem tartom igazságosnak.
Dátum: 2012.06.29. 18:21:31
Igazán jóleső érzéssel tölt el, hogy x nappal a Xenó háborúk után, miután szinte mindenki kivette a cuccokat, amit az eventért kapott berakjátok a xenó kristályokat! Ez nem igazságos így egyáltalán!!!! Tutira ezt választottam volna, ha tudom, van ilyen majd napokkal később!!!!
*
Hm, ezek szerint nem egy fórumot olvasunk...
Viccesek itt a találgatások, hogy hogy megy ez. Én elmondom:D

(Tök vicces ez az egész, bocs, ha egy legendáról rántom le a leplet:D)

Aurri párszor betámadta az illetőt már az elmúlt fél évben. Hozott is tőle nem keveset (max. egy kémkedést nyomott előtte, de még ebben sem vagyok biztos- a portyagömbnek köszönhető percenként teheti) És nem elhanyagolható az sem, hogy Texex milyen "kedves" levelekkel bombázta minden támadás után.
Ezek után jóhogy néha benézett hozzá.
Az ominózus ütés csak egy ad hoc ötlet volt, semmi tervezett kémlelgetés, semmi órák óta várakozás a gép előtt:D Kb. jó helyen, jó időben elcsípett rutinos mozdulat. Bocs, ha kiábrándítottam itt egy pár embert:D

Vicces, hogy itt pl. most épp azon vekengenek az emberek, hogy csalással él-e valaki, -aki mondjuk eddig már tett le valamit az asztalra- amiért valakit nemrég 3 napra bannoltak már (t.i. Texex).
Szerintem lezárhatnátok már ezt a témát, mert kicsit kezd ez a dolog egy becsületsértési ügybe hajlani...
Idézet: Alendaar - 2012.05.15. 07:13:28
Te aztán tényleg jó nagy gyökér vagy!



Na, hát itt van azért valami, ami engem igazol... a nagy gyökerezést csak azután írd, hogy ismered a TELJES sztorit, Kedves Alendaar és a többiek.
Idézet: Quellon - 2012.05.14. 21:25:44
Texex haragjában nem mérlegelt, hogy lett volna jobb lehetősége is (elkölteni), mint felbukkanni pár másodpercre egy olyan csúcsragadozó karmai előtt, mint Aurri és olyanokat írt amit talán utólag bánni fog. De hogy te teljesen higgadtan kiröhögöd és lelúzerezed a másikat az szimplán seggfejség.



Megtisztelsz
Hé, Tex, nem gondolkodtál el azon, hogy Aurri egyszerűen csak jól játszik, Te meg nem jól? Ennyi:D
Texex, örülj, hogy Aurri nem másolja be a leveleket, melyeket Tőled kap. Hosszú pihi lenne belőle...
Oldal: 12