Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - RoscoBorlo

Dátum: 2014.01.29. 12:05:37
Sajnos mi is panaszkodunk mert nincs elég élő játékos akit lehet ütni és ezt nagyrészt a folyamatos szivatásaink eredménye.
Nem azokról van szó akik megtanultak prém nélkül is érvényesülni hanem akik sokat bénáznak (van elég).
Ők sosem lesznek kihívás senkinek ezekkel a kedvezményekkel sem, de a tömegeket kell elégedetté tenni ha a felső tízezer is jól akar élni.
Cirkuszt és kenyeret a nem prémeseknek.
Ha hagyod élni és fejlődni szépen elvannak, ha mindenét elveszed odébb állnak ezzel mások játékélményét csorbítva.

A pókok ellen nem lehet tenni, ez is egy stílus de be lehet védeni az általuk szenvedőket, hogy ezek ellenére is boldoguljanak és a pókok se sírjanak.
Szerintem olyan ütős kedvezményekkel kéne meglepni a nem prémet ami vissza csábítja és folytatásra készteti a parkolópályán lévőket.
Ez vonatkozik a leállt fizetős játékosra is.

Mod:
Nem az ingyen játszókat szeretném tápolni hanem a veszteségeiket olyan mértékre csökkenteni ami még játékban tartja őket.
Ez akár szerzett LÉ-differencia alapon is mehet és élhetne a kevésbé penge prémeseknél is.
Dátum: 2014.01.29. 11:29:37
Folyamatosan megy a vita a prémes nemprémes karakterek közt és a mezőny szétszakadása miatt.
Nem lehetne ezt egy apró fejlesztéssel korrigálni a nem prém javára?
A nem prémesek vehetnének bármilyen erőforrásért (nem kavics) egy tárgyat ami kevesebb LÉ vesztést engedne ha prémesek támadják őket.(Csak nem prém, amint prémes lesz megszűnne a hatása)
Persze a támadó megkapná az eddig is járó jussát tehát nem sérülne az érdeke.
A tárgy működhetne a megszerzéstől számított X mennyiségű TP, LÉ vagy szintig.
Talán nem hagynák abba a játékot ha élvezhetőbb lenne nekik.
Mi akik folyamatosan farmoljuk őket tehetünk róla (részben) ha belefáradnak és kilátástalan lesz a fejlődésük.
A versenyt nem fogják felvenni a prémes előnyökkel még a legjobban játszók sem.
De lenne alternatívájuk a megrekedt öspókók ellen.
Kicsit fel tudnának zárkózni.
Esetleg nekünk is lenne több aktív ellenfél.
Hízlaljuk meg a farmokat és nekünk is jó lesz levágni őket.

Esetleg a feladatok és a templom dekrétum LÉ költsége is lehetne 5-10%-al kevesebb a tárgy hatására.
Szerintem sokkal vonzóbbá kel tenni a játékot a nem prémesek számára, hogy (mi akik fizetünk érte) is profitáljunk a lelkes farmokból és mi is elégedettek legyünk.
Jelenleg a nem prémesek nagy részét elég sok kudarc éri és vágóhídi állatnak érzik magukat.
Dátum: 2014.01.27. 15:23:50
Az alap TÖ mindenképp kell a portyásoknak különben ha a kikémlelt egyén közben átöltözik erősebb cuccba simán hiszem, hogy elköltötte a LÉ-t és hagynám a fenébe. Miközben tele van. Ha meg tényleg költ és rárepülök akkor minimális az EH.
Ha nincs más megoldás mert kész a programozás legalább legyen az alap és az aktuális is kijelezve.
Ez a csutka másodikán akadt a torkodon.
19 nap után még mindig öklendezel?
Lépj már túl rajta!
Azóta legalább 5 jó kérdést leadhattál volna.
Dátum: 2014.01.21. 12:58:56
Nekem 2 napig nem jött az utolsó állat.Harcolót kellett beáldozni.
Azóta legalább tízet kisajtoltam.
Most kaland kellene, a szitu ugyanaz 100 vadászat, 40 portya után egy esett.
Amit betárolhattam kész, és még kéne 15.
Nem kegyesek az istenek.
Dátum: 2014.01.19. 14:17:44
Spórolsz pár tízezer LÉ-t ideiglenesen a szakikon.

Jelezd az ügyfélszolgálatnak hátha orvosolják.
Dátum: 2014.01.19. 13:15:09
Szerintem ha a fájdalomtűrés AF-et növeled de nem emeled vele az ellenálló bőr szakit aktuálisan maxra, akkor fog érvényesülni a bónusz.
Dátum: 2014.01.19. 12:17:35
Azt nem értem miért zavar ennyire, hogy ki is kellett ide írnod.
IQ, intelligencia egyre megy és te is tudod miről van szó.
Akkor miért a dühroham?
Dátum: 2014.01.19. 11:52:30
Idézet: Little Richie - 2014.01.19. 11:43:11
Sírok bzmg, sírok.


Ne már, hiszen te nevetsz.
Dátum: 2014.01.19. 11:49:29
Akkor te ne csak a karakterlapon növeld meg.
Dátum: 2014.01.19. 08:44:28
Írd ki belső fórumra a bátortalanoknak.
Gondolom mindig teszel rá egy pontot a biztonság miatt és azt hiszik a tied lesz.
Nekünk van saját aukciós topikunk ott tudunk igényt leadni.
Ha szeretnék valamit ott jelzem és jelképes kincspontot teszek rá.
Ha valamelyik régebbi tag mégis igényt tart rá könnyen rálicitálhat.
Én sem tudom érdemben ütni az epiket de már kaptam 2 jó cuccot így.
Ha kapnak infot és mégsem viszik az az ő bajuk.
Vagy készíts listát ki mikor következik és aszerint kapják a kincset, aki lemond róla viheti a soron következő.
Dátum: 2014.01.18. 18:09:14
Ebben egyetértek.
Szimpatikus lista.
Dátum: 2014.01.18. 12:00:13
Elmebeli képességeidet nem vonom kétségbe.
Csak arról van szó, hogy ezek szerint vannak nálad okosabbak is akikkel szemben most alulmaradtál.
Most jelzem utoljára, a feltételek MINDENKINEK AZONOSAK voltak.
Vesztes futóverseny után nem kéne a cipőt és az esti vacsorát hibáztatni mert mindkettőt én intéztem magamnak.
Dátum: 2014.01.18. 11:26:31
Idézet Miklóstól:
"Ha már annyiadik napnál tartasz, ahányadik szinten jársz, akkor a feladat nehézsége lecsökken az eredetire."

Matematikusoknál és programozóknál létezik a nulladik nap is.
Kezdéskor nem első napnál tartottunk hanem a nulladiknál.
Ez kiderült mikor nem nem csökkent "rendesen".
Kb 3 óra múlva.
Dátum: 2014.01.18. 11:14:09
Idézet: Zoole - 2014.01.18. 10:19:41
Lehet ezt szépíteni akárhogy, de engem messzemenően felháborít hogy megint ráfáztam a behó hibája miatt.


A Beho eléd tett egy szituációt.
Felmérni a lehetőséget, kisakkozni a többiek reakcióit, megtervezni a legjobb megoldást a problémára már a te dolgod.
Ha ezekben nem jól döntöttél az nem a mások sara.
Úgy néz ki ha más beelőzött, jobban sakkozott mint te.
Nem tudhatod ki mekkora erőforrással indult neki, mekkora pozitív randomja lett és miért is végzett előtted.
Nekem ez az első BU-m mégis tudtam rá készülni holott nincs tapasztalatom benne.
Állat beidomításra készítve, egy gombnyomásra kész volt.
Templomban feladatok előkészítve és kristály tartalékba téve előtte minden állat szintlépésre hozva.
Térkaput maxon tartottam és vetten stimulátort is pluszba.
Memoszelencét feltöltöttem előre.
És két hete gyűjtöm a PP-t, CSP-t.
Ez elég lesz arra amire jelenleg képes vagyok. (5. szint)
EZT az eventet másképp kellett tolni mint megszoktátok ha rutinból nyomtad így jártál.
Dátum: 2014.01.18. 10:46:40
Nem egészen.
Csak türelmetlen voltál és toltad úgy mint régen.
Csak közben a feltételek változtak, hogy ez elégtelen tájékoztatás vagy elbaltázott programozás az mindegy mert mindenki ezekkel a feltételekkel indult.
Mésok talán hamarabb kapcsoltak, kiszámolták a csökkenést és ezek függvényében játszották az eventet.
Ez is a taktika lényege, itt nem látod mit lép a másik, mint a céllövészet csak a te eredményedet tudod a többiekét meg csak szakaszosan.
Én úgy látom te az adott eseményt formálnád úgy, hogy helyzetben legyél.
Pedig az adott eseményre kell úgy reagálni, hogy versenyképes maradj.
Szerintem elég sok a HA a képletedben és nincs benne a többi játékos mint változó.
Dátum: 2014.01.18. 10:04:25
Ez most egy ilyen helyzet.
Látszott mikor kezdték, mennyi minden változott.
Ezért is stratégia kicsit, arra hivatkozni egy csatatéren, hogy a múltkor máshol voltak az íjászok és ez így nem okés elég faramuci.
Fel kell mérni a helyzetet és új módszereket alkalmazni, ha emiatt megelőznek valószínűleg a többieknek ez jobban sikerült.
Alkalmazkodni kell különben kihalsz.
Dátum: 2014.01.18. 08:50:10
Akik most beelőzetk azok a csúszás nélkül is előtted végeznek jó eséllyel.
Dátum: 2014.01.17. 18:47:25
Bocsi most látom csak, hogy én nálad vadásztam és elhoztam a te jószágaidat is.
Dátum: 2014.01.17. 18:42:23
Márpedig ez random.
Nekem is kell a sajtolás, ráadásul a templom is kért 5 befogást egy nap és 10 sajtot egy nap.
Alig 40 vadászatom volt a többi szelencébe zárva.
Most kész a befogás, 9 állat sajtolva (mai fogás) CSP elfogyott ha estig nem jön jószág megy idő előtt a levesbe az egyik hízó.
Szóval nincs irányítva.
Egyébként mennyi a szerencséd?
Nem karcsú kissé?
Nekem 86-on 316 a szerencsém lehet ez is az oka.
Bizakodj!