Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A bolygó ura 2014
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
261. hozzászólás - 2014.01.17. 17:31:01 (Válasz Utolsó_Lovag #260 hozzászólására.)
Szerintem fölöslegesen feszülöd túl. Ha a 20 sajtnál állsz jelenleg, akkor toplistára már esélytelen van, előbb-utóbb meg úgy is összejön majd a megfelelő karám méret.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 7.27
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
262. hozzászólás - 2014.01.17. 17:42:52
Idézet: Little Richie - 2014.01.17. 17:31:01
Szerintem fölöslegesen feszülöd túl. Ha a 20 sajtnál állsz jelenleg, akkor toplistára már esélytelen van, előbb-utóbb meg úgy is összejön majd a megfelelő karám méret.


Tudom , csak azért az ilyenek ki borítanak .Már a második 50-es csoport amikor nincs állat.Arról nem is beszélve mi lesz amikor a 30 küldi jön

Le rombolják a kedvünket

Mert normálban van minden csak itt pont azt nem adja ami kell , mi ez ha nem bujtatott pénz le nyúlás , mert így kényszerítenek rá , hogy dekrétumot vegyél.Ha van pénzed rá . Ha nincs akkor önbecsülésed --kedved a gödörben van
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.87
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
263. hozzászólás - 2014.01.17. 18:28:10
És megint 1 adag ahol semmit sem adott darab állatot sem

Ma, 18:24:07
Egy kisebb tóra bukkansz. A száraz felszínnek mindig megváltást jelentenek a szórványos esők, és patakot, vagy esetleg tavat találni igazi csodaszámba megy, nem is hosszú életűek. Vízkészleteidet itt majd feltöltöd - de először lesben állsz, hogy lecsapj az állatokra, amik inni járnak ide. Nem kell sokáig várakoznod, egy nagyobb pokolfarkas közelít az apró tavacskához. Megvárod, amíg inni kezd, és akkor támadsz rá (+5468 lélekenergia). Nem volt egy fair küzdelem, de a túlélésért folytatott harcban nem is lenne sok értelme az ilyennek. A csata után csillapítod szomjodat, és vizestömlőidet is csurig töltöd. +64 TP A szerzett lélekenergiából 986 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 18:22:10
A sivatagban ritka a zsákmány, de ha mégis találsz valamit, az szívós és lélekenergiában gazdag. Mint például ez itt! Egy déli sárkány, de a szomjazástól le van gyengülve. Megtámadod, és hamarosan magadba szívhatod a zamatos lélekenergiát (+4153). +64 TP A szerzett lélekenergiából 749 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 18:20:13
Egy furcsa sziklaképződményre bukkansz. Nem egyszerű megmászni, de kíváncsi vagy, mi lehet a tetején. Hosszú és fárasztó mászás után egy csinos kis rejtekhelyre bukkansz a magas sziklán, fák, bokrok, és egy tábor. Hamarosan hazaérkezik a rejtekhely lakója is, egy óriási hegymélyi drakón. Dühödten támad rád, a betolakodóra, de semmi esélye: hamarosan lélekenergiáját veszed (+10350). +64 TP A szerzett lélekenergiából 1866 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 18:18:16
Füstöt látsz a távolban, arra veszed az irányt. Közelebbről látod, egy felégetett erdő - nemrégiben szörnyű csata dúlt itt. A romok közt egy hegymélyi drakón kutat. Kihívást intézel felé. Vad dühvel vetitek magatokat a csatába. Csak néhány percig tart, és máris árad beléd ellenfeled lélekenergiája (+2965). +64 TP A szerzett lélekenergiából 535 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 18:16:19
Vadászatod eredményes, rábukkansz egy kisebb déli sárkány rejtekhelyére. A lénnyel rettenetes csatát vívtok, amelynek végül te leszel a győztese. A lényből 2606 lélekenergiát nyersz ki. +64 TP A szerzett lélekenergiából 470 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 18:14:22
Vadászatod során egy fénysárkány nyomait követed, de végül feladod a dolgot. Ekkor azonban váratlan meglepetés ér, egy végzetúr táborára bukkansz.
- Kérlek, ne bánts! - könyörög. - Új páncélra gyűjtök, a lélekkufár már félre is tette nekem!
- Megkönyörülök rajtad, de akkor is adakoznod kell!
A végzetúr ellenállás nélkül enged át a lélekenergiájából (+3379). +64 TP A szerzett lélekenergiából 609 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 18:12:25
Még ennyi évszázad után sem heverte ki mindenhol a felszín az egykori háború pusztítását. Az Ellenség csapásai nyomán gigantikus kráterek tátonganak a földben, átmérőjük néha több mérföld. Az ilyen kráterekben kiválóan tudsz vadászni, hiszen az itt rejtőző vad nem nagyon tud elmenekülni, csak a kráterbe való leereszkedés a nehézkes. Most is zsákmányra bukkansz egy ilyen helyen: egy nagyobb iszapgólem. Rövid üldözés után sikerül sarokba szorítanod a kanyon falánál. A csata gyors és kíméletlen, 5941 lélekenergiát nyersz ki belőle. +64 TP A szerzett lélekenergiából 1071 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 18:10:28
Egy furcsa sziklaképződményre bukkansz. Nem egyszerű megmászni, de kíváncsi vagy, mi lehet a tetején. Hosszú és fárasztó mászás után egy csinos kis rejtekhelyre bukkansz a magas sziklán, fák, bokrok, és egy tábor. Hamarosan hazaérkezik a rejtekhely lakója is, egy apró xenomorf királynő. Dühödten támad rád, a betolakodóra, de semmi esélye: hamarosan lélekenergiáját veszed (+2186). +64 TP A szerzett lélekenergiából 394 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 18:08:31
Ahogy vadászol, egyszer csak rossz előrzeted támad. Árnyak követnek mindenhol. Felbukkan előtted egy hatalmas iszapgólem. Majd melletted még egy. Mögötted is kettő. Egyre többen vannak, bekerítettek. Innen nincs menekvés, felkészülsz a halálra! Az életedet azonban nem fogod olcsón adni. A szörnyek rád rontanak, éles fájdalom hasít beléd... Magadhoz térsz. Éjszaka van. Vadászni indultál, de nem találtál zsákmányt, ezért lepihentél, és elszundítottál. A falka támadása csak egy rossz álom volt! A hirtelen adrenalinpörgés segített, hogy lélekenergia tartalékaid felszabaduljanak (+7584). +64 TP A szerzett lélekenergiából 1368 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 18:06:34
Döngő léptekkel indulsz vadászatra. A kietlen síkságon sokáig életnek semmi nyomát sem látod. Végül ösztönösen érzed meg a homokos dűnék közt rejtőző teremtmény életenergiáját. Egy hegymélyi drakón fészkére bukkantál! Rettenetes csata veszi kezdetét. Ellenfeled keményen harcol, de a végeredmény nem lehet kétséges, te győzöl! Magadhoz veszed ellenfeled lélekenergiáját (+3792). +64 TP A szerzett lélekenergiából 684 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 18:04:37
Még ennyi évszázad után sem heverte ki mindenhol a felszín az egykori háború pusztítását. Az Ellenség csapásai nyomán gigantikus kráterek tátonganak a földben, átmérőjük néha több mérföld. Az ilyen kráterekben kiválóan tudsz vadászni, hiszen az itt rejtőző vad nem nagyon tud elmenekülni, csak a kráterbe való leereszkedés a nehézkes. Most is zsákmányra bukkansz egy ilyen helyen: egy kisebb fénysárkány. Rövid üldözés után sikerül sarokba szorítanod a kanyon falánál. A csata gyors és kíméletlen, 2916 lélekenergiát nyersz ki belőle. +64 TP A szerzett lélekenergiából 526 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 18:02:40
Göcsörtös, megkövesedett fák között vezet az utad. Erre az erdőre az Ellenség ezer évvel ezelőtt ki tudja, milyen borzalmas csapással sújtott le - a fák elpusztultak, petrifikálódtak, de nem törtek össze, sőt még mindig itt vannak, mint valami iszonytató alkotása egy őrült szobrásznak. Mindenesetre, ideális búvóhely az állatoknak... Ott is van, egy pokolfarkas! Üldözőbe veszed. A lény szembefordul, hogy megküzdjön veled. Csapás csapást követ, a teremtmény a földre kerül. Kegyes kedvedben vagy - nem pusztítod el, csak elszívsz tőle 3016 lélekenergiát, aztán hagyod elmenekülni. +64 TP A szerzett lélekenergiából 544 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 18:00:43
Döngő léptek remegtetik meg a földet: egy kisebb hegy méretű titán keres élelmet. Bátor, sőt vakmerő vagy: nem futamodsz meg, inkább elébe kerülsz a titán elől menekülő lényeknek, és elejtesz egyet. 5358 lélekenergiát ad neked egy nagyobb iszapgólem, ami az utadba kerül. De közben a titán már tényleg nagyon közel került, futsz, ahogy a lábad bírja. Már alig várod a napot, amikor elintézheted ezt a szörnyet is! +64 TP A szerzett lélekenergiából 966 a helyes válaszért kapott LE.
Vissza
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.76
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3351 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
264. hozzászólás - 2014.01.17. 18:40:10 (Válasz Utolsó_Lovag #263 hozzászólására.)
Hűha, hűha Szerinted ez mással nem fordult elő, vagy mi? Nekem is volt ilyen, mégse másolgattam ki ide egy komplett szerverlogot A szubplazmás sírásomat is nagyon visszafogtam.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.41
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
265. hozzászólás - 2014.01.17. 18:42:23 (Válasz Utolsó_Lovag #263 hozzászólására.)
Márpedig ez random.
Nekem is kell a sajtolás, ráadásul a templom is kért 5 befogást egy nap és 10 sajtot egy nap.
Alig 40 vadászatom volt a többi szelencébe zárva.
Most kész a befogás, 9 állat sajtolva (mai fogás) CSP elfogyott ha estig nem jön jószág megy idő előtt a levesbe az egyik hízó.
Szóval nincs irányítva.
Egyébként mennyi a szerencséd?
Nem karcsú kissé?
Nekem 86-on 316 a szerencsém lehet ez is az oka.
Bizakodj!
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 7.04
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
266. hozzászólás - 2014.01.17. 18:47:25
Bocsi most látom csak, hogy én nálad vadásztam és elhoztam a te jószágaidat is.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 9.04
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
267. hozzászólás - 2014.01.17. 20:38:04 (Válasz Utolsó_Lovag #263 hozzászólására.)
Azért van, mert elsőre nem az egész html kódot másoltad be, csak az outertext-et. Igyál inkább egy sört!
A hozzászólást Offsboy módosította 2014.01.17. 20:38:09-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.69
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
268. hozzászólás - 2014.01.18. 00:29:51
Na a vége az lett egész napos vadászat ---18 állatot adott

2 a sajátot kellett fel áldoznom

-----------------------------------

Azért bosszantó , mert ha időben tájékozta erről a Behó ,(( hogy az 1db --80 szintű helyett 3sb 50 lesz)) akkor a szerint lehetett volna készülni

Mert így csak kapkodás lett és e- miatt más erő forrást is be kellett áldozni
A hozzászólást Utolsó_Lovag módosította 2014.01.18. 00:39:50-kor
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.69
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
269. hozzászólás - 2014.01.18. 08:30:40
Nem, inkább az a bosszantó hogy megint elb@szták az eventet, ami miatt megint szív az ember. 6 lettem/leszek 10:00 órakor, ha nincs a 24 órás csúszás akkor simán benne vagyok az első 5ben, mert nem akadtam fenn se az epikusos, se az entitásos küldin ami másoknál sok időt vett el, nem kellett volna dekrétumoznom se az AF se a TP küldiket mert bőven maradt volna csp ha 24 órával kevesebbnyi kaland meg sajtolandó/granulátumban sajtolandó állat kell, úgyhogy köszönöm ismét a behónak ezt az eventet. A két dekrétum miatt csak két nappal korábban végeztem volna, így most az ismételt hibázásuknak köszönhetem az értékelhetetlen helyezést, az ezzel járó nulla jutalmat, a tartalékaim totális lenullázását, és az érzést amit mindez magával vont. 3 nap szabim volt rá, így ha nincs a szokásos tökéletlenkedés mint az eventeknél már megszokhattam volna és tanulhattam volna belőle, akkor nem lett volna semmi ami hátráltathatott volna abban, hogy simán az első 5ben végezzek.
Pontszám: 6.67
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
270. hozzászólás - 2014.01.18. 08:50:10 (Válasz Zoole #269 hozzászólására.)
Akik most beelőzetk azok a csúszás nélkül is előtted végeznek jó eséllyel.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 7.04
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
271. hozzászólás - 2014.01.18. 08:55:37
Biztos hogy nem előztek volna be, mert a tp pár vadászzsákmánnyal pillanatok alatt meglett volna, és ha nem 100 körüli AF kell hanem ~70, akkor azt is egy gombnyomással intéztem volna, nem két napnyi várakozás árán, mivel nem hiszem hogy az AF-et sok embernek kellett volna dekrétumozni. Az első nap állása szerint bőven lett volna elég erőforrásom a gond nélküli befejezéshez. Nem utolsó sorban 3 nap szabival nyomni azért kicsikét más, mint ha este jössz haza a melóból, ne mond azt hogy ez nem lett volna elég előny a többiekkel szemben.
Az előző bolygó urát felkészületlenebbül nyomtam mint ezt, és 5.ként végeztem. Természetesen úgy hogy megint valami hülyeség miatt a 3. helyről tettek át 5.re.
Ha alapból esélytelenül indultam volna neki mint a birka, akkor nem hőbörögnék itt feleslegesen, de mint pár alkalommal már említettem, tegnap előtt 10:00kor legkésőbb minden gond nélkül végeztem volna ha nincs a szokásos tökéletlenkedés ami csak utólag derül ki. Volt elég erőforrásom, időm és kövem rá, ha normálisan írják meg a programot akkor lazán meglett volna. Most meg értékelhetetlen helyezést és minősíthetetlen díjazást nyertem csak ezzel.
Ha meg legalább egy nappal korábban szólnak az event kezdése előtt, hogy 48 órával számoljon az ember a küldetések csökkenésénél, akkor nem veszek ki se szabit, se nem ölök bele mindent a küldibe, se nem tolom ész nélkül a követ, mert kilóméterekről látszik hogy ez bizony így nem fog menni. Akkor szép lazán, bőségesen nyereséggel csinálom meg.
A hozzászólást Zoole módosította 2014.01.18. 09:17:02-kor
Pontszám: 6.67
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
272. hozzászólás - 2014.01.18. 10:04:25 (Válasz Zoole #271 hozzászólására.)
Ez most egy ilyen helyzet.
Látszott mikor kezdték, mennyi minden változott.
Ezért is stratégia kicsit, arra hivatkozni egy csatatéren, hogy a múltkor máshol voltak az íjászok és ez így nem okés elég faramuci.
Fel kell mérni a helyzetet és új módszereket alkalmazni, ha emiatt megelőznek valószínűleg a többieknek ez jobban sikerült.
Alkalmazkodni kell különben kihalsz.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 7.02
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
273. hozzászólás - 2014.01.18. 10:19:41
Akkor ezek szerint úgy kéne felfognom hogy dinamikusan működő eventeket kapunk, nem pedig úgy hogy a félretájékoztatás miatt az első nap feleslegesen toltam el az erőforrásaim jelentős részét?
Esetleg még örülnöm is kéne neki, valószínűleg azért buktam be a BU-t mert hitvány a karakterem és alkalmazkodásra képtelen vagyok. Részletkérdés, hogy szinte minden eventet a toplistán fejezek be.
Lehet ezt szépíteni akárhogy, de engem messzemenően felháborít hogy megint ráfáztam a behó hibája miatt.
Pontszám: 6.12
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
274. hozzászólás - 2014.01.18. 10:46:40 (Válasz Zoole #273 hozzászólására.)
Nem egészen.
Csak türelmetlen voltál és toltad úgy mint régen.
Csak közben a feltételek változtak, hogy ez elégtelen tájékoztatás vagy elbaltázott programozás az mindegy mert mindenki ezekkel a feltételekkel indult.
Mésok talán hamarabb kapcsoltak, kiszámolták a csökkenést és ezek függvényében játszották az eventet.
Ez is a taktika lényege, itt nem látod mit lép a másik, mint a céllövészet csak a te eredményedet tudod a többiekét meg csak szakaszosan.
Én úgy látom te az adott eseményt formálnád úgy, hogy helyzetben legyél.
Pedig az adott eseményre kell úgy reagálni, hogy versenyképes maradj.
Szerintem elég sok a HA a képletedben és nincs benne a többi játékos mint változó.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 7.50
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
275. hozzászólás - 2014.01.18. 11:02:11
Úgy látom nem sikerült megértetnem veled, hogy mire fény derült arra, hogy nem 24 hanem 48 órás eltolódás van a küldikben, addigra akkora mennyiségű erőforrást használtam fel, hogy csak akkor tudtam volna sikeresen befejezni vele az eventet hogy ha az eredeti 24 órás csökkenés van.
Az nem alkalmazkodás meg taktika kérdése szerintem, hogy pillanatok alatt lezavarsz embertelen mennyiségű vadászatot, utána meg kiderül hogy hoppá, itt van egy kis bibi mert 24 órát elnéztünk.
Örülnék, ha meg tudnád nekem magyarázni hogy a te fantasztikus túlélő/alkalmazkodó képességeiddel ilyen helyzetben mégis mit tudsz csinálni. Biztos korábban kapcsoltál volna legalább 24 órával. A helyzethez képest még így is igyekeztem a legoptimálisabban folytatni amennyire tőlem tellett, nagyjából sejtve, hogy ki melyik küldinél éppen hol tarthat. Ez alatt a pár nap alatt többet kémkedtem mint máskor fél év alatt, a közvetlen konkurenciáról mindent ki lehetett következtetni szinte. De nézz csak kreténnek továbbra is, ha már egyszer alkalmazkodásra képtelen emberekkel is szóba állsz.
Pontszám: 6.12
kedvencGradonFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
276. hozzászólás - 2014.01.18. 11:06:35
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem: a 'Vásárolj egy stimulátort' küldetésnél ha nincs familárisom, mindenféle képpen dekrétumot kell használnom?
Pontszám: 10
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
277. hozzászólás - 2014.01.18. 11:14:09 (Válasz Zoole #273 hozzászólására.)
Idézet: Zoole - 2014.01.18. 10:19:41
Lehet ezt szépíteni akárhogy, de engem messzemenően felháborít hogy megint ráfáztam a behó hibája miatt.


A Beho eléd tett egy szituációt.
Felmérni a lehetőséget, kisakkozni a többiek reakcióit, megtervezni a legjobb megoldást a problémára már a te dolgod.
Ha ezekben nem jól döntöttél az nem a mások sara.
Úgy néz ki ha más beelőzött, jobban sakkozott mint te.
Nem tudhatod ki mekkora erőforrással indult neki, mekkora pozitív randomja lett és miért is végzett előtted.
Nekem ez az első BU-m mégis tudtam rá készülni holott nincs tapasztalatom benne.
Állat beidomításra készítve, egy gombnyomásra kész volt.
Templomban feladatok előkészítve és kristály tartalékba téve előtte minden állat szintlépésre hozva.
Térkaput maxon tartottam és vetten stimulátort is pluszba.
Memoszelencét feltöltöttem előre.
És két hete gyűjtöm a PP-t, CSP-t.
Ez elég lesz arra amire jelenleg képes vagyok. (5. szint)
EZT az eventet másképp kellett tolni mint megszoktátok ha rutinból nyomtad így jártál.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 6.66
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
278. hozzászólás - 2014.01.18. 11:20:46
Idézet: RoscoBorlo - 2014.01.18. 10:46:40
Nem egészen.

Csak közben a feltételek változtak, hogy ez elégtelen tájékoztatás vagy elbaltázott programozás az mindegy mert mindenki ezekkel a feltételekkel indult.

................................................................................ .....

Akkor azt magyarázd meg 2 szöviben vagyok s mind 2-ben nagyon az a vélemény , hogy ezt is elqták , miért alakult ki??


Amit feszegetek ---mivel ez játék , időben adott tájékoztatással mind ez elkerülhető lett volna s akkor tényleg az egyén csak magára illetve pech szériával radomra lehetne mérges

Kívánok jó játékot s további nagy pusszantásokat
A hozzászólást Utolsó_Lovag módosította 2014.01.18. 11:22:56-kor
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.30
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
279. hozzászólás - 2014.01.18. 11:26:31 (Válasz Zoole #275 hozzászólására.)
Idézet Miklóstól:
"Ha már annyiadik napnál tartasz, ahányadik szinten jársz, akkor a feladat nehézsége lecsökken az eredetire."

Matematikusoknál és programozóknál létezik a nulladik nap is.
Kezdéskor nem első napnál tartottunk hanem a nulladiknál.
Ez kiderült mikor nem nem csökkent "rendesen".
Kb 3 óra múlva.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 6.66
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
280. hozzászólás - 2014.01.18. 11:39:19 (Válasz RoscoBorlo #277 hozzászólására.)
Idézet: RoscoBorlo - 2014.01.18. 11:14:09
Idézet: Zoole - 2014.01.18. 10:19:41
Lehet ezt szépíteni akárhogy, de engem messzemenően felháborít hogy megint ráfáztam a behó hibája miatt.


A Beho eléd tett egy szituációt.
Felmérni a lehetőséget, kisakkozni a többiek reakcióit, megtervezni a legjobb megoldást a problémára már a te dolgod.
Ha ezekben nem jól döntöttél az nem a mások sara.
Úgy néz ki ha más beelőzött, jobban sakkozott mint te.
Nem tudhatod ki mekkora erőforrással indult neki, mekkora pozitív randomja lett és miért is végzett előtted.
Nekem ez az első BU-m mégis tudtam rá készülni holott nincs tapasztalatom benne.
Állat beidomításra készítve, egy gombnyomásra kész volt.
Templomban feladatok előkészítve és kristály tartalékba téve előtte minden állat szintlépésre hozva.
Térkaput maxon tartottam és vetten stimulátort is pluszba.
Memoszelencét feltöltöttem előre.
És két hete gyűjtöm a PP-t, CSP-t.
Ez elég lesz arra amire jelenleg képes vagyok. (5. szint)
EZT az eventet másképp kellett tolni mint megszoktátok ha rutinból nyomtad így jártál.


Drága RoscoBorlo!

Fogd már fel végre légyszíves, hogy mire kiderült a 24 órás anomália, addigra én a tervezett erőforrásokat felhasználtam! Nem tett elém a Beho semmilyen lehetőséget amivel nem tudtam élni, mit nehéz ebben megérteni?
Gratulálok a tökéletes felkészültségedhez, de a landragórt is úgy toltam már hogy közben bőven tartalékot képeztem/tartottam meg a bolygó urára is. Ettől függetlenül megnézheted hogy ott is rajta vagyok-e a listán. Állatom is volt bőven, nem akadtam fent a 3 darab 50.es állaton sem, és folyamatosan 13 elfogott állat(mert ha 14 van, akkor elég sok LE-t bukik ám az ember a -1 sajtolásra fenntartott helyen) +13 kaland volt tartva a leltáramban(ugyanezen ok miatt). A térkapum 50en volt tartva-úgy hogy piros ellenfél volt tárolva első üthetőként a neves küldi miatt.
Nem tudtam kinek milyen erőforrásai vannak, ez igaz, csak azt tudtam hogy nekem van bőven elegendő.
Nagyon ügyes vagy, hogy te ennyire felkészültél az eventre, de ne okíts ki kérlek és olvasd el még egyszer mit írtam az első sorba, mostanra már huszadjára, hátha végre leesik miről is beszélek.
Pontszám: 5.84
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője