Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A bolygó ura 2014
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
301. hozzászólás - 2014.01.19. 00:21:40 (Válasz Kvnoemi #294 hozzászólására.)
B@szki!

Már bocs, de ezt totál benéztem... meg voltam róla győződve, hogy él a +8 óra...
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.76
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
302. hozzászólás - 2014.01.19. 03:53:16 (Válasz Zoole #298 hozzászólására.)
Kedves Zoole,

Beszólogatni derék dolog, ugye? No akkor hadd én is:

Az esemény három hétig tart. Ez idő alatt kell az Irtózat Piramisának minél több szintjét leküzdened. Minden szintért, amin túljutsz, busás jutalom üti a markod. Az pedig, aki elsőnek jut a csúcsra, a bolygó ura címet viselheti egészen addig, amíg a következő verseny során kihívója le nem taszítja trónjáról. A piramisnak hét szintje van, minden szintnek csak akkor kezdhetsz neki, ha az előzőt teljesítetted és a jutalmad átvetted, és a feladatokat is csak akkor kezdjük el számolni. Bizonyos feladatok az elején jóval nehezebbek, és ahogy az idő telik, egyre könnyebbek lesznek!
Ha egy feladatot különösen nehéznek ítélsz, használhatsz helyette dekrétumot. Összesen legfeljebb annyi dekrétumot használhatsz fel, ahányadik napja tart az esemény. Van egy toplista is, a legtöbb feladatot teljesítőkkel. Azonos pontszám esetén az dönt, ki volt a gyorsabb. Sok szerencsét!

Az van Zoole, h alultervezted az eseményt. Miklós kerek-perec kijelentette, hogy emelni fogja néhány teljesítendő feladat mennyiségét. Mondott egy példát is aminek olvasásakor -meg kell mondjam- csaknem könny szökött a szemembe. Annyi kiégett őskő a szerveren nincs mint ami abban szerepelt.
Száz feletti af-fel vártam az esemény, több ezer csp-vel és elképesztő mennyiségű térkapuponttal. Be volt készítve sok 80. szint feletti állat, mert ugye nem tudhattam melyik feladat mennyire lesz erős. S emellett minden másból is betáraztam, mert nem tudhattam mi jön. Az utolsó event óta csak erre gyűjtögettem. Tudod mi szívatott meg? Az a rohadt vegyél két napi ajánlatot, mert -én balga- az event kezdete előtt megvettem a térkapu stimulátort. Mégis meg lehetett oldani, s korántsem voltam biztos benne, h elég lesz az élre. Elég lett. A másik, hogy az ősdrágaköveimet elfogyasztottam, mert nem kaptam tájékoztatást h ne tegyem, s kapcsoljam ki ezt a lehetőséget. (Szemetek!) Ehh, ez nekem így nem megy, de sebaj, a lényeg, h nagyon neki voltam szomorodva, még szerencse, h meg lehetett oldani máshogy a dolgot. S az egészben azon van a hangsúly, h meg lehetett oldani.
Azt írtad, h bekészítettél 13 kalandot. Nos, ha ennyire vágytál rá, akkor miért nem 15-öt? Lehetőséged lenne rá. Elfogtál 14 állatot, de csak 13 volt mert szükséged volt a sajtolásra? Nos igen, de a szinteden illendő lenne már 15/14 állattal futkározni, mint ahogy ezt szépen megjegyezték már mások is. Elképesztő mennyiségű kalandot kellett megoldani, s bármennyire is fájlalod h nem úgy csökkent ahogy te gondoltad, ha nem alkalmazkodsz, buksz. Minden hozzászólásodban nyígsz, h elegendő mennyiséggel jöttél. Nem, nem volt elegendő. Ahhoz, hogy az elején végezz nem azon múlt a helyezésed, hogy két-három kalanddal többet kellett találnod. S nem is azon, hogy nem 110 hanem csak 108 AF pontot kellett volna elkölteni. Ha kicsit is terveztél volna, akkor figyelted volna a csökkenést és számolsz! Ezek kifogások, nem azokon múlt amiket folyamat mantrázol, hanem hogy nem voltál hajlandó számolni és alultervezted az erőforrásaidat. Most forog az agyadban az ideges kis manó, h nem is 2-3 kaland hanem sokkal több. Nos, ha sokkal több, akkor már eleve nem voltál versenyben, mert ezek szerint lassan akartad csinálni. Miért? Mert nem volt erőforrásod?
Emellett ugyanazokat az esélyeket kaptad, mint más. Tehát ha nem értél fel időben akkor a probléma abban lehet, hogy alultervezted az erőforrásaidat (bár ezt mintha már említettem volna).
Nem tudtál a 8 óráról, ó akkor még én sem, no de mit is számít más, ó bocsáss meg. Aki tudott róla az előnybe keveredett volna, de nem tök mindegy? Mivel a 8 órával számolhatott a versenytársak zöme is, ugyanúgy a lehető legrövidebb idő alatt kellett megoldani az eseményt. A taktika ilyenkor viszont az, hogy mindent csinálni kell, mert a vásárlás és a szilánk kivételével mindegyik kevesebb mint 8 óra alatt elvégezhető. Így viszont nem számít az h tervezted-e vagy senem. Ha tehát ezt kilőjük, akkor valahol még akkor is hiba van. Figy, az erőforrásokról beszéltem már? Azért jó elmondanom ennyiszer, mert te magad is sokszor leírtad már, s legalább behozok valamennyit a lemaradásból.
Amúgy Miklós mondhatja, hogy a leírásban nincs nyolc óra, hanem az, h ki a gyorsabb.
A dekrétumok mellett mi nem volt feltüntetve? Ott van a leírásban: Összesen legfeljebb annyi dekrétumot használhatsz fel, ahányadik napja tart az esemény. Ez azt jelenti ami le van írva. 5. nap=összesen 5 dekrétum. Annak kellene örülnünk, h más sem értelmezte helyesen? Nem baj, ha nem teszem?
Úgy érzed roppant különleges karaktered van, s te magad megtettél mindent azért hogy az élben végezz. Tényleg? Te nem egy programozási/tájékoztatási hiba miatt kerültél hátrányba, hanem mert a képzeleted erősebbnek bizonyult a valósággal szemben még akkor is, mikor a szemed előtt feltárulkozott a kegyetlen jelen. A hiba a te nem megfelelő helyzetfelismerésedben rejlett, no meg persze az erőforrások azok mik cseppet nem lettek elegek. Nem fogod megérteni tudom. Még annyi, hogy a programozási/tájékoztatási hiba mindannyiunkat sújtotta. Ha jól számolt volna a program, akkor mindenki másnál is kevesebb lett volna a mennyiség. Tehát?

Az meg, hogy az önsajnálat süppedős mocsaraiba érve már azért is beszólsz, hogy kiáll valaki egy lehetséges toplista hiba miatt a szövetségi társáért (nem anyázva, nem elküldve a teljes Beholdert a búbánatba s nem is felháborodástól elvékonyodott hanggal ordítva), nos erősen felvet pár kérdést.
Olvasd végig magad, s hidd el, veled már nem lehet "empátiát érezni", ahogy te magad fogalmaztad meg. Mi mind együtt szívtunk, de -ha neked attól jobb lesz ezen tavaszias vasárnapod akkor kimondom- te nálunk is nagyobbat! Mi mind hülyék vagyunk, neked van igazad. Sajnálom. No, jobb így?

Mod: hejesírrás lyav.
A hozzászólást Ddyy módosította 2014.01.19. 14:58:50-kor
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 8.84
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
303. hozzászólás - 2014.01.19. 09:11:29
Zoole-ból a csalódottság beszél, ahogy sokunkból szokott olykor. Nyilván ha tizenöt helyről húszféleképpen oltják le, akkor jól megkapja a magáét, és minden észrevételező megnyugodhat, hogy jól a földbe döngölte.

Valójában pedig az "ugyanazon esélyekkel indul mindenki" a random miatt nem igaz.
Pontszám: 8.83
kedvencKondor76Férfi
Végzetúr tehetség
205 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
304. hozzászólás - 2014.01.19. 09:34:10 (Válasz Maci #303 hozzászólására.)
Hogyne lenne igaz.
Ebben: "ugyanazon esélyekkel indul mindenki" a kulcs az indulás szerintem. Hogy utána kit hogyan szívat a random, az persze más kérdés.
Pontszám: 8.67
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
305. hozzászólás - 2014.01.19. 09:46:38 (Válasz Zoole #298 hozzászólására.)
Igen, valamennyire emlékszem a tavalyi helyzetre. Ott is az történt, hogy aki ténylegesen előbb végzett az csúszott lejjebb a toplistán. Igen, kiálltunk érte. Igen, most is kiállok a társamért, aki ténylegesen korábban végzett nálad kb. 20 órával egyel kevesebb dekrétumból. Tehát ha élne az időbüntetés akkor sem lett volna esélyed vele szemben. Valóban nem érzek irántad empátiát ez ügyben, mivel még csak nem is értem miért szeretnéd megtartani a hibásan beállt helyezésedet? Téged valóban boldoggá tenne egy olyan helyezés, amit a legkevésbé sem érdemeltél ki, azonban olyan embertől veszed el akinek jár?

Amúgy a társam azonnal felvette a jutalmat, ez nem lehet a hiba oka.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 9.02
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
306. hozzászólás - 2014.01.19. 10:18:03 (Válasz Kondor76 #304 hozzászólására.)
nem ugyanazon esélyekkel indult mindenki a toplistás helyezésért, nyilván erre gondoltam. Nem arra, hogy az elindulás pillanata előtt egy másodperccel még mindenki esélyes.
Pontszám: 8.44
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
307. hozzászólás - 2014.01.19. 11:02:59 (Válasz Maci #303 hozzászólására.)
A csalódottság észlelve. Belőlem pedig a ne szórakozz beszél! Bármikor olthattam volna, de mégsem tettem, mert nem ért annyit s még csak nem is vicces, de van egy pont mi után ácsi van. Felőlem továbbra is puffoghat, csak maradjunk ki belőle. Emellett nincs bajom vele, sőt van néhány egészen jó észrevétele más témában, de ez itt sok.

Maci, a random mindenkinek ugyanaz. Az h ezt a tényezőt te az eseményről függetlennek veszed, attól még van, s mindenkit ugyanúgy sújthat vagy segíthet. Ha pedig ahogy írtad a top helyezés a nem egyenlő, akkor az tény, hogy egy 50. szintű valóban nem esélyes. Itt erről szó sincs.
A hozzászólást Ddyy módosította 2014.01.19. 15:02:08-kor
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 8.51
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
308. hozzászólás - 2014.01.19. 11:26:11
hatalmas állatot levadászva nem használtam el ősdrágakövet, csak óriásinál. ezt megváltoztatták az eventre vagy hiba?

98 db van, rájöttem
A hozzászólást Kwisatz módosította 2014.01.19. 11:30:38-kor
Pontszám: 8.58
népszerűAteecFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
309. hozzászólás - 2014.01.19. 11:29:54
MI a búbánatért nem vehetek stimulátort ha nincsen familliárisom??? az 10 őskő csak ha meg dekrétum akkor 40őskő ... fa*x ez így nem kicsit.
Pontszám: 8
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
906 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
310. hozzászólás - 2014.01.19. 11:30:39 (Válasz Kwisatz #308 hozzászólására.)
Csak ha 100-nál több ősdrágaköved van akkor sül ki a hatalmasoknál is
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 9.05
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
311. hozzászólás - 2014.01.19. 11:52:02 (Válasz Ddyy #307 hozzászólására.)
Idézet: Ddyy - 2014.01.19. 11:02:59
Maci, a random mindenkinek ugyanaz.


Nagy eletbolcselet. Ezert is hivjak randomnak. Hogy mindenkinek ugyanaz legyen.
Pontszám: 7.30
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
312. hozzászólás - 2014.01.19. 12:08:14 (Válasz Kocos #311 hozzászólására.)
Kóc, rossz embernek mondod.
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 8.22
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
313. hozzászólás - 2014.01.19. 12:11:24 (Válasz Ddyy #302 hozzászólására.)
Idézet: Ddyy - 2014.01.19. 03:53:16
a vásárlás és a szilánk kivételével mindegyik kevesebb mint 8 óra alatt elvégezhető.


Nekem az epikus is nagyon sokáig tartott Meg persze ha nem folyton vadászzsákmányt használunk, a vadászat is időköltséges

Nem akartam belekötni, amúgy igazad van Viszont ez a 8 órás nem büntetés még mindig új nekem.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.47
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
314. hozzászólás - 2014.01.19. 12:51:19
Az írtózat nyakékek ellenálló bőrre adott bonuszaik csak kiírások semmi értelme nincs, mert nem növel maximum fölé

Ha az emberfia meg fejleszt az af-en vagy már maxos , akkor feltehetőleg a szakit is hozzáemeli, de lehet csak én vagyok ilyen elvetemült .

Nem mintha sokat számítana 1-2-3-5 ellenállóbőr pluszban de akkor lenne igazi értelme ha max fölé is emelne így esetleg lehetne a tüskés bőr relikvia sebzését is csökkenteni ..

Lőjetek ha baromságot mondok ,

Ez csak egy észrvétel, vagy akkor valami másra adjon bónuszt a kapott lánc
Pontszám: 8.49
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
315. hozzászólás - 2014.01.19. 13:15:09 (Válasz Fsanyi82 #314 hozzászólására.)
Szerintem ha a fájdalomtűrés AF-et növeled de nem emeled vele az ellenálló bőr szakit aktuálisan maxra, akkor fog érvényesülni a bónusz.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 7.48
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
316. hozzászólás - 2014.01.19. 14:10:58 (Válasz RoscoBorlo #315 hozzászólására.)
És annak úgy mi értelme van?

Azért húzok az af-en, hogy meg tudjam emelni a szakimat , mellesleg magas szinten, ahol a nyakasok 5 ellenállóbőrt adnak már nagy valószínűséggel maxos mindenkinek az af és a szaki is tehát semmilyen bónuszt nem a lánc . Azaz csak díszítő szöveg és haszontalan ..
Pontszám: 7.74
kedvencA7935Férfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
317. hozzászólás - 2014.01.19. 14:15:51
Hahó, tegnap 3. voltam a topban ma meg a 4.

Azt nem értem miért
V1-Chrisz
V2-Grotah
V3-Félx
Pontszám: 7.19
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
318. hozzászólás - 2014.01.19. 14:17:44 (Válasz Fsanyi82 #316 hozzászólására.)
Spórolsz pár tízezer LÉ-t ideiglenesen a szakikon.

Jelezd az ügyfélszolgálatnak hátha orvosolják.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 7.48
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
319. hozzászólás - 2014.01.19. 14:38:42 (Válasz RoscoBorlo #318 hozzászólására.)
akinek maxos és szerintem 100-150 es szint könyékén már mindenkinek maxos az semmit nem spórol és nem kap bónuszt a láncból

Ne legyél mán értetlen
Pontszám: 7.74
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura 2014
320. hozzászólás - 2014.01.19. 17:49:23
Csak egy esztétikai kérdés: miért látszik az irtózat nyakéke a relikviák között, ha a tipusa is nyaklánc?
Pontszám: 7.70
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!