Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Freez

Jucus ezt kicsit kifejtenéd? Dolgozzak még a jó megoldáson?
Újabb görög mitológiás kérdés, remélem nem unjátok még!

Az alábbiak közül melyik állítás hamis az ókori görög mitológia szerint?

Kronosz és Rheia testvérek voltak.
Gaia féltékenységében megölte Kronoszt.
Kronosz egy titán volt.
Kronosz és Rheia gyermekei az olimposzi istenek.
Dátum: 2009.05.27. 14:44:50
Örvendetes! Kaptunk a kritikusok mellé egy újabb "húzzad a szakértelmet ha érvényesülni akarsz vele javítást".
Meglehet nincs igazam de remélem az újonnan indított gyorsítótár topicba is hamar jönnek a megoldások.
Előre is köszönjük!
Dátum: 2009.05.27. 09:36:23
Hány másodperc 2óra és 50perc?
10200 *
9600
10000
12500
Gyenge számológépes matek példa.

Melyik a kakukk tolyás?
tej *
sör
pálinka
bor

Kakukktojás szerintem 1 szó j-vel, ilyen típusú kérdést nem teszünk fel. A helyes válasz a tej mert az nem alkoholtartalmú ital de gondolhatom úgy is, hogy melyik nem buborékos ital akkor a sör lenne a hunyó.

Ludas Matyinak milyen állata volt?
Tyúk
Lúd *
Medve
Macska
Kicsit gyenge, felesleges nagy betűk a válaszokban.
Dátum: 2009.05.26. 17:37:34
"Ha népszerű a dolog, ezt is meg lehet csinálni, de alacsony szinten van épp elég ellenfél. "
Miklós ellenfél van, de LE nem túl sok valamint mennyi karaktert érint az új horda?
Dr_Faktor hol van ilyenkor?
Dátum: 2009.05.26. 14:07:04
CaveMaN, sajnos a Végzetúr nem arról híres, hogy mit lehet gyorsan megcsinálni.
Ha egy olyan ötlet kerül be ami nem szerepel az előre kigondoltba még ha az jó is (vagy annak tűnik) van itt egy hosszas emésztési fázis.
Dátum: 2009.05.26. 12:19:40
Legyen x ezer LE-d küldetések. Én lassan a 100.000-rest csinálom ha nem lennének ilyenek akkor azt mondanám van értelme a felső korlátnak. A "pók" karik hamarabb érik el ezeket a küldiket tehát ha szint szerint lenne a korlát kapnának megint egy kis hátrányt.
Viharsarok ne adj jó ötleteket mert ha beteszik én tuti kimaxolom azt is!
Szép is lenne egy 6 szinttel magasabb csak akkor lát ha az életem 55% felett van.
Dátum: 2009.05.26. 10:58:51
Én ezzel a gondolatmenettel azért nem értek egyet mert a kritikusok a csatában hatnak ott fejtik ki hatásukat az egész csata alatt. A kivégzés egyedül a végkifejletnél számít ha valakinek sikerült a másikat a földbe döngölni, csak akkor hat a csatában nincs semmi módosítója főleg mivel a kivégzés nem kattan be csak a csata végén hiába győzött valaki már hamarabb pl. a 100-as kivégzése miatt. Főleg magas szinten ér keveset ahol ugye legalább 5000 feletti az életpontja egy végzetúrnak (amit persze mások előszeretettel ritkítanak).
Ahogy Timcsike írta nem ártana ha ez a szakértelem is rendesen le lenne írva mert a játék egyik nagy hibájának tartom a szűkös információkat.
Dátum: 2009.05.22. 19:24:36
Üdv Szandra!
Az ilyen küldetésekhez ajánlott turbózni a kreatív affinitás nevű szakértelmet mert azzal +LE-höz jutsz. Ezeket a küldetéseket (lehet ezt még nem de a későbbieket biztosan) az ember le szokta beszélni egy hasonló helyzetben lévővel. Mivel 500 LE-t kell rabolni ezért ha gyémántos vagy akkor az ellenfelednek legalább 2500 LE-vel kell rendelkeznie ha egy szinten vagytok. Ha nem a gyémánt horda tagja vagy akkor ez az érték legalább olyan 3500 legyen ha pedig gyémántostól akarsz rabolni akkor minimum 5000. Fontos, hogy 100%-os legyen az ellenfeled és veled azonos vagy szintű (legalábbis nem célszerű nagyon lefelé támadni ilyenkor kivéve ha garantált a nyeremény). A fenti számok 0-ás kreatív affinitást 100%-os állapotot valamint azonos szintet feltételeznek. Remélem pontosak az információim és tudtam segíteni.
Dátum: 2009.05.22. 19:16:13
Ma véget ért 2 hábokúnk békecsarnokos ellenfeleinkkel szemben:
az Aliens szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +24020 töltődés a szövetség Lélekkútjába. Ebből 12k-t a háború csarnoka adott.
az Ölősök szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +19852 töltődés a szövetség Lélekkútjába. Itt nem tudom mennyit termelt a másik csarnok.
Könnyű kis 3 napos háborúk voltak minimális nyereséggel.
Dátum: 2009.05.22. 08:03:00
Off: Démonvadászok, elméleti fizikus. Én pedig mindkettőt nézem.
Köszönöm a segítségedet!
Azért animeből is lehet durvát kérdezni. Valaki feltette, hogy a Bleach anime főszereplőjének mi az egyetlen képessége ami egyrészt ha jól tudom bővül ráadásul a magyar megfelelőjét rakta be ami nekem kicsit rendszeridegen. Én jobban szeretem őket felirattal nézni ahol meghagyják az eredeti nevet és max. zárójelbe közlik a jelentését. Ráadásul pont a Bleach a heti tudatmódosító drogom.
Áááá, pedig gondoltam megint behúzom a csőbe a társaságot de rajtad nem tudok kifogni cirip.
Akkor nézzen ki így a végleges kérdés:
Mit csinált Kronosz (titán a görög mitológiában) a legtöbb gyermekével?
Száműzte őket Tartaroszba.
Az Elíziumi mezőkre küldte őket felcseperedni a nimfák közé.
5 gyermekét lenyelte.
Kivégeztette őket Ekidnával.
Ugye nem gond a dezinformáció mármint a nimfák Elíziumban bár az ő lelkük nem tudom hová kerül mert ők kicsit többek mint emberek.
Ja az előző kérdéseim:
Mi a neve a Platón által alapított iskolának?
A kérdésre eddig 6 jó és 12 rossz válasz érkezett.
Giordano Brunot az inkvizíció eretnekség vádjával a Campo de' Fiorin kivégeztette. A filozófus mi miatt szenvedett el máglyahalált?
A kérdésre eddig 8 jó és 5 rossz válasz érkezett.
míg mondjuk:
Hogy nevezzük a mangából készített rajzfilmet? 90.54%
Köszönöm cirip ismét, legalább valaki szívén viseli a kvíz sorsát! Egyébként nekem is gyanús volt a 2-es
Mit csinált Kronosz (titán a görög mitológiában) a legtöbb gyermekével?
Száműzte őket Tartaroszba.
Kronosz az Elíziumi mezőkre küldte őket felcseperedni a nimfák közé.
5 gyermekét lenyelte.
Kivégeztette őket Ekidnával.

Nyugodtan írd le (vagy más valaki) ha valami még mindig nem az igazi.
Köszönöm cirip!
Mit csinált Kronosz (titán a görög mitológiában) a legtöbb gyermekével?
Száműzte őket Tartaroszba.
Az Elíziumi mezőkön cseperedtek fel nimfák társaságában.
5 gyermekét lenyelte.
Kivégeztette őket Ekidnával.
Dátum: 2009.05.21. 20:52:01
Ez igaz, hogy nem bug de inkább a Hibajelentésbe kellene rakni mert azt a topicot Baraty rendszeresen olvassa és mivel ő végzi a kódolást ha akar tud is mesélni róla. Állítólag nagy humbuk az egész én eddig próbáltam a szint *2+5-öt tartani bár azért voltak hullámvölgyek. Amennyiben megtudsz valamit kérlek oszd meg velünk!
Egy próbát még teszek hátha nyerő.
Mit csinált Kronosz(titán a görög mitológiában) a legtöbb gyermekével ?
Száműzte őket Tartaroszba.
Az Elíziumi mezőkön cseperedtek fel nimfák társaságában.
Lenyelte legtöbb gyermekét.
Kivégeztette őket Ekidnával.
Köszönöm a tippet Anababa! Benne van az 5 hónapos terveben az emelése csak előtte elementáris fúzió és a kronokompenzáció a cél.
U.I.: Azért segítesz megvédeni a Le-nket mert hatalmas szíved van ami felülkerekedik a LE iránti vágyadon.
Jucus a 4-es lehetőség lenne a kóbor apácák megtévesztése de akkor inkább kigondolok valami mást az ókori görög történelemből. Az volt anno a kedvencem és tuti nem spec (legalábbis remélem) . A görög istenek már lejárt téma?
Off: Crimson kérlek taníts (privátban vagy itt a fórumon), ígérem jó tanítványoddá válok és nem tápollak 0 LE és ajándék TP-vel. Nekem a max rablásom kb. 3000 körül sikeredett véletlenül 12-es kreatívval ami nem küldetés volt. A háborús ellenfelektől néha jön olyan 1000 körül és ez már jó. Nekem bőven jó lenne ha egy nap 10k-t összerabolnék nagyon boldog lennék.
Előre is köszi!