Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Freez

Dátum: 2009.06.23. 10:50:09
Ha az aukción sikerül megszereznem egy tárgyat ami relikvia (Brilliáns karkötő) akkor azt ugye nem kell felvennem a gyűrű helyére, hogy kifejtse hatását?
Dátum: 2009.06.22. 21:38:21
Én anno 20-as csapdával csináltam de nem szerettek a dögök mert legalább fél szinten keresztül hajtottam őket. Sajtolás pedig 30+30 egyértelmű hisz elvileg így nyered ki belőlük a legtöbbet.
Esetleg láthatatlanul vadászol ha "gyorsan" akarod megcsinálni a küldit.
Dátum: 2009.06.22. 21:28:21
Az életpont általában Hit Point azaz HP a külföldi játékokban.
Dátum: 2009.06.22. 11:56:38
Kipattant egy kicsi ötlet kvíz témában:

Egy kis jelentés gombocska(checkbox) bevezetése mikor megkapom a kérdést ha bepipálom/rákattintok előjön egy szövegbeviteli mező amibe leírom miért nem jó a kérdés és ezt megkapja a kvízadmin. Minimum x karaktert kell beírni azért , hogy ne csak annyi legyen spec., lex. és társai. Aki nem rendeltetésszerűen használja annak orrára koppintás.

+ biztos megkapná az admin
nem kell másolgatni
nem kell minfig új kvíz topic

- több munka a kvízadminnak

Mivel utólag is kiderülhet, h van benne rossz válasz ezért miután válaszoltam és megadja a helyes választ ott is egy hasonló gomb: "Nem értek egyet a válasszal"

Bár úgy érzem ez túlságosan is nagy változtatás lenne, úgyh marad a kvíz topic.

Szerk.: Ha egy kérdést az admin 1-szer már értékelt/rábólintott ott nem jelenik meg ez a lehetőség.
Dátum: 2009.06.22. 11:46:20
Én a smaragd pegazusomra vártam sokat aztán 1 szint alatt csak beesett a csapdámba (akkoriban csak 20-as csapdával nyomtam).
Dátum: 2009.06.21. 20:48:29
Én függő vagyok nem bírok ki 30 napot Vu nélkül (elég szomorú) és a társaság is számít rám de vizsgaidőszakban milyen jól jönne persze akkor nem tudok bejelentkezni amíg nem telik le az időkorlát.
Dátum: 2009.06.21. 20:17:15
Ikariam körüzenet csábított ide és a Tanoth nevű akkor még überhulladék (fordítás illetve annak hiánya) okozta csalódás után.
Dátum: 2009.06.20. 20:52:11
Nari, ha a LE bukós küldivel csak a prémium a bajod akkor 1-2 hétre most nem fizetsz elő. Sajnos ha már megtetted 1 jó időre akkor ez sajnos lehet az IJ esete.
Szerintem a bukás LE értékét itt is felezni kellene és mindjárt barátságosabb lenne a helyzet. Mondjuk ez sem tökéletes megoldás mert ha jól tudom a V3-on érvényes szabályok között szerepel olyan is, hogy akkor tudsz sok LE-t veszíteni ha jó a portya mérleged. Tehát ezt a jó mérleges kariknak a rossz mérleges karikkal lenne érdemes megpróbálni kivitelezni (lebeszélés) vagy olyanokat támadni lightos szerkóban (nem lebeszélve).
Dátum: 2009.06.20. 20:29:22
Bonca, winnie-ről az a hír járja, hogy bot és még csak az 1.0.12-es verzió de azért alakulgat.
Winnie, szerintem Bumburnyak példája jó de tényleg kár ebbe politikát keverni.
Ja és az utólagos módosítás, igen lassan mind megszokjuk és várjuk is.
Dátum: 2009.06.20. 20:23:45
50k egy 10-es citedella? Valaki pedig azért mert sírni a fórumon, hogy a KH csapatának 20-as citedellája van. Nevetséges annak függvényében, hogy 42-es szinten naponta 43k építést konstruálok csak a varázspontokból.
Értem én, h elviszi a hasznot de akkor is...
Dátum: 2009.06.20. 19:52:53
Meik film szól a japán ősi hagyományokról?
Honfoglalás
300
Az Utolsó Szamuráj
Arthur király legendája

Melyik, utolsó
Artúr király legendája a filmkatalógus és a port.hu szerint
(Fizetett reklámunkat láthatták!)

Ja ezt meg azért mert rosszindulatú vagyok:
Mi Orbán Viktor kedvenc sportja?
malacfogás
kosárlabda
labdarúgás
box
Dátum: 2009.06.18. 11:02:36
A 100k-s kristályhoz megint csak nem jár TP bár sztem az jobban megérte mint a mágiás kavics. Legalábbis nekem jobban megérné.
Dátum: 2009.06.18. 10:49:15
Lehet csak játszani akar nem matekozni/ tetszik neki a kő/ tudja, h az életbe nem lesz elég dukátja jobb tárgyra. A vadászathoz jár Tp ehhez nem. Akinek nincs elég ideje játszani az költi a csp-t dukátra legalább nem megy "kárba".
Dátum: 2009.06.17. 21:41:20
Off: Tudom, winnie általában közellenség de nekünk a középmezőnynek 40-es szint környékén van mit rakni még a szakikra ha elfogynak az érdemlegesek akkor tényleg csak TÖ fog nőni.
Várom már a barátságos portyát ahol ugye a szaki számít majd.
Kicsit elkanyarodtunk a "Küldetésektől".
Dátum: 2009.06.17. 17:37:16
Állítólag félévente jönnek vissza a régiek...
Dátum: 2009.06.17. 17:35:03
Zohenko van ráció abban amit írsz de pár dolgot még figyelembe kell venni kivégzés és gyémánt bónusz.
Dátum: 2009.06.17. 17:31:51
Off: Nekem most 22-vel magasabb a szaki összegem mint a TÖ de általában közel vannak egymáshoz (mindkettő 700 felett).
Dátum: 2009.06.17. 15:36:13
Off: Winnie, szégyeld el magad! Ne adjál itt optimaplizálós ötleteket! Csúnya Winnie hess!
Dátum: 2009.06.17. 15:03:00
Kérlek erre használd a Kvíz3. topicot valamint minden világ 1 adatbázisból merít ez nem V2 probléma.
Dátum: 2009.06.17. 14:54:30
Miklós talán ígértei között van:
"- Korábbi epikus ellenfél ismételt megölésének lehetősége."

Kvízolimpia saját metódus:
5 fül nyitva (Jerikódb, wiki, google, imdb, és a kvízablak)
Ha rémlik a kérdés akkor Jerikó adatbázisa
Ha évszám akkor google vagy wiki
Fogalommagyarázat google
Filmes kérdés imdb
Én úgy érzem fejlődtem a keresésben legalábbis a kezdetekhez képest mert akkor nem tudtam általában befejezni időben.
Legutolsó eredményem:
Freez 47 helyes válasz 860 mp alatt

Úgy gondolom ha ki akarjuk ütni a keresés lehetőségét akkor a 6 perc ideális lehetne az 50 kérdésre ha pedig nem váltja be a hozzá fűzött reményeket akkor legyen még kevesebb. Rajtam biztosan kifogna. Ez pont annyi idő amíg az embernek van ideje felfogni a kérdést. Lehetne 1 teszt minimális LE jutalommal 2 éles olimpia között, medál nélkül természetesen.

Egyébként aki sajnálja mástól a medált gyűjtögesse a kérdéseket és csináljon jobb adatbázist. Elhihetitek nem túl mókás. Én is szeretnék egy sajátot de még csak a kérdéseket gyűjtöm.

Ötlet:
3 féle kvízolimpia:
15 perces csak LE kicsit mondjuk több mondjuk 2-szeres
6 perces aki 49-50ig 3 medál | 45-48 2 medál | 43-45 1 medál | 25-43: 1 helyes kvízkérdés jutalma LE-ben | kevesebb mint 25 jó válasz annyi LE mintha lemondana valaki a kvízkérdésről.
Lemondok a kvízolimpiáról nem terhelem a rendszert és az agyamat. Jutalom: mintha lemondtam volna egy kvízkérdésről.

Csak hasraütött értékeket írtam ha van jobb ötleted javítsd kérlek.