Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Freez

Dátum: 2009.08.31. 13:47:25
Rohamka, pont Timcsike javaslata miatt érné meg háborúzni az első helyezett(top birtokló) ellen. Hidd el volt rengeteg építő kari a Hegylakóknál (köztük én is) akit sokszor lehetett volna bucira verni. Ha meg katában vagyunk akkor nem építünk.
Dupla nyereség
Dátum: 2009.08.31. 13:04:42
Be is került az új tárgy már 1 órája:
Démoni tiara
Típus: felszerelés állatoknak (Visszaváltható)
Hatás: +30 Védekezés, +6 Elnyelés, +6 morál győzelmenként, +6 TP győzelmenként
Dátum: 2009.08.31. 12:51:15
Kényelmi funkció

Katakvíz:
Alapötlet:
Ha a katakombában vagy lehetőséged van 500 kvízkérdésre válaszolni. Az 500 kvízkérdés eredménye eltárolódna és ha vadászni indul az ember akkor szépen onnan kezd kifogyni így nem kell válaszolgatni a kérdésekre vadászat előtt de a katakombás karakternek is lenne értelme néha visszanézni a játékba.
Opcionális kiegészítés: A többi zöld katakombás játékos is láthatja a kvízkérdést és segíthet vagy látszik ők mit válaszoltak volna.
Dátum: 2009.08.31. 12:36:48
Emberek most a világot mentjük meg a nagy gonosz Hókuszpóktól és nem Ali baba barlangját raboljuk ki (sajnos) ez egy kicsit mindenkinek fáj (annak is aki nem harcol annak meg főleg aki tesz is érte).
Majd ha vége és meglátjuk mivel készült JV utána indíthatunk össznépi sírást (kompenzációról, negatív mérlegről, meg szívatásról) addig csapkodja(/vagy ne) mindenki belátása szerint őket.
Dátum: 2009.08.30. 21:38:07
Winnie én csak a saját példánakat tudom elmondani mert másét nem ismerem.

A dolog 1 ideje úgy működik, hogy akkor verünk csak le epikust ha küldetése valakinek mert még vagy 15 embernek nincs meg jelenleg a 33. (kb.) feküdt ki a múlt héten és egy darabig mindenki csak halmozhatja a kp-ját. Azért nem haladunk tovább, hogy elég erősek legyünk az epikushoz ha valakinek kell (és mondjuk senki se nagyon kiabál, hogy márpedig nekünk epikus tárgy kell). Az epikus spechez még az akadémia sincs meg.
Ettől függetlenül ha lenne is egyéni epikus ugyanúgy menne a többieknek segíteni megölni a szövetségit mint most.
Dátum: 2009.08.30. 20:30:11
Ha ez megvalósul lemondok a dédelgetett álmomról (epikusfarm szövetség).
Dátum: 2009.08.30. 20:21:14
Winnie, én sok mindent elnézek kivéve ha nyitsz 3 hsz-ást egymás után ahelyett, hogy 1-et módosítanál.
Egyébként köszönöm a tippet majd agyalok még rajta, hogy belefér-e és ha igen mikor az "optimális keretbe".

Egyébként grat a fertőzéshez de ha jól emlékszem azt írtad törölsz ha elérted mert addiktív a cucc.
Dátum: 2009.08.30. 14:30:13
Tud valaki valami +infót lopás szakértelemről azon kívül ami a leírásában szerepel? Egyáltalán érdemes fejleszteni és ha érdemes akkor meddig?
Dátum: 2009.08.30. 12:14:39
Pöröghetne gyorsabban az aukciós ház (már ha erre fel vannak készülve a fejlesztők tárgyakkal) és akkor még az is lehet, hogy megérné. Én speciel a malteros kanat szerettem volna és mivel mindig rengeteg csp-m volt azt a napi 5-öt igazán nem sajnáltam rá de sajna csak a világ végén indult be a móka így tényleg nem lett nagyon értelme. Hátha tovább tart a következő világ.
Dátum: 2009.08.30. 11:29:40
Winnie kérlek ha lehet ne csinálj feleslegesen tripla postot 1 Hsz-ben is elmondhatod mindezt. Nem hiszem, hogy lassulna a töltés hanem inkább gyorsulni fog azoktól akik az event vége előtt szeretnék megszerezni mind3 relikviát. Én is ráhajtok kicsit mert a leölt 106 manóból csak a fókuszt sikerült kiszedni.
Dátum: 2009.08.29. 00:12:51
Kocos, dobjuk még meg annyival, hogy legalább 20 jó értékelést kapott tehát elfogadott kvízkérdést is kell írni fejenként.
Na jó befejeztem megyek aludni.
Dátum: 2009.08.28. 23:47:28
Igazad van, Nellus is Hegylakó volt aki kvízbajnokságot nyerte és ezt a 200k-t az ő eredményéből spekuláltam ki ~35*6000 de ez akármennyi (ha 60. epikusig megy a következő akkor akár 2,5-szer ennyi is) lehet és nem elég 1-5-10 karinak jól válaszolgatni mert attól még nincsenek a csúcson. Az, hogy pont a kvízre is helyezném a hangsúlyt csak a kreatívságom hiányát tükrözi (+ szeretek kvízelni).
Dátum: 2009.08.28. 23:18:50
Csak nekem tűnik úgy hogy megtáltosodtak a manók vagy más is észrevette, h nő a náluk lévő LE?
7 harcot tudtam kicsikarni 10.000LE-ből. Darabját 3000-esével.
Dátum: 2009.08.28. 22:52:02
Új győzelmi feltétel:
A szövetség tagjainak összesen legyen több mint 200.000 helyesen megválaszolt kvízkérdése. (Aktuális állapot ha a többi nyerési feltétel teljesült.)
Na ettől mennyien dobnak hátast?

Ne kérlek, ne kövezzetek halálra! Ne... *(halálhörgés)*
Dátum: 2009.08.28. 10:15:31
Kivéve ha beakadsz mert a másik kettő meg legendás... Én így jártam de legalább megvan és a fehér lovag titka még mindig homály.

A felejtés kérdése alternatívák:
Mivel van rá küldetés ezért vagy mentesség azoknak akik felveszik a küldetést vagy egyszerűen 2 felejtés után kattanjon be az üzenet, hogy ácsi, ne legyél már nagyon szakifogyott.
Egyébként is nem a beépülés hanem a jelszófeltörés (ha jól tudom ez a hivatalos indoklás) miatt lett ez kitalálva. A beépülés ellen sztem ez "jó ötlet" mert megnéztem a saját karakteremet ha minden 20 feletti szakit lefelejtenék az 24 hét ami majdnem fél év tehát nem azonnali többlet hanem szép folyamatos emelkedés az adott szövetségben ami lehet vállalhatóbb. De teszem azt a kari csak építőnek marad bent akkor többet ér vele a szövetség hosszú távon mintha lebontja magát teljesen (feltételezem hogy egy 50-es karakter tud építeni napi 200k-t ha kicsit áldoz a mágiára is). Persze csak ha van hely a szövetségben.

Más, ami már volt:
Törlőkristály (fókuszkristály) Ár 50 LE
Hatás: A tárgyban lévő fókuszkristályt törli.
Vagy lehessen több ugyanolyan fk-t venni (de mivel ez alapszabályt módosítana ezért inkább az előző variációt javasolnám).
Esetleg: egy új Fk beiktatás mert 26 szinten (44->71) keresztül nincs 1 sem varázslat sebzésre, ez az én gondomat megoldaná. (Lehet csak rosszul vagyok) informálva.
Gondolom ez nem prioritás de kicsit kellemetlen és igen eladhatnám a varázslatomat, hogy ne legyen foglalt a kristály de ha már megvettem őskőért akkor had nézegessem a karlapon esetleg csiki-csukizhatnék más fk-jal mert 1 még van szabadon de csak azért költeni az őskövet kicsit megkérdőjelezhető. Aláírom ez egy előre nem kalkulálható apróság és ezért remélem utólag meg is valósítható.

Szerk.:
Agatity: ha nem akarsz haladni és felakadsz a jelenlegi szabályok miatt a felejtős küldivel akkor sztem 1 hétig menj katakombába vagy ha értelmesen el akarod tölteni a karakter idejét akkor csak térkapuzz és portyázz talán akkor nem jön ki a szintlépés, bár nem tudom mennyire vagy a végén és milyen szakértelmeid vannak (vf, szinguláris stb.). A potya csp-ből megveheted valamelyik gyorsítást ha szimpatikus. Persze ez csak egy alternatíva.
Dátum: 2009.08.26. 14:05:37
Kapcsolódhatna az irányított vadászathoz ha az úgy nem lenne túl tápos vagy választ az ember, hogy a +5% vagy a tárgyak kellenek neki. Esetleg lehetne találni szint-20-as italokat is. Mondjuk ehhez meg magas akadémia kell...
Dátum: 2009.08.19. 10:07:45
||Adatbázis hiba: MySQL server has gone away
Fájl: /mnt/md5/web1/host1/vegzetur_progs/utils/session.php
Sor: 189

Sajnos rendszeridőt nem látok a szerveren
Dátum: 2009.08.13. 22:51:28
Stakina, a dolog lényege hogy 100%-os embereket támadj akkor jön a max TP. Első körben nézd meg a szintedbeli 100%-kos játékosért mennyi tp jár, minden további szint felfelé +1 TP ha fel tudsz ütni elég magasra akkor vársz estig és egy magas szintű gyenge és vagy építőkarit leversz. Ha nem megy akkor növeled a szinguláris ismeretek szaki szintjét pár szinttel és újra próbálod. Esetleg lebeszéled valakivel hogy vetkőzzön le.
Dátum: 2009.08.12. 14:47:21
Pedig mekkora móka lenne.
Edit: végre vége az 5 szintlépősnek! Ámen!
Dátum: 2009.08.11. 01:20:41
Ha érmék akkor olcsóbb vásárlás a kufárnál (persze ez csak tipp amire nem adom a nyakam).