Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - mikrosocko

Oldal: 1
Dátum: 2008.10.01. 21:32:15
Idézet: Gort - 2008.10.01. 17:41:20
Van egy javaslatom: a kérdezők egyből a googlenak tegyék fel a kérdést, a vadászok pedig automatikusan kapják meg a plusz 10 százalékot. Így a világ tele lesz mosolygó végzeturakkal. Egyébként én még mindig saját kútfőből válaszoltam (szégyenlem is magam miatta).


Szerintem rosszúl értelmezted amondanivalóm. nem mondtam hogy automatikusan válaszoljon ugyanis az emberek töbsége még azt az internet nevezetű dolgot se tudják kezelni amugy fejből válaszolok én is de lefogadom van kérdés aminél még sokszor a kérdést se tudod értelmezni anyira távol áll a téma....
Dátum: 2008.10.01. 17:17:45
véleményme az utolsó hiről ami a kvízra utal.

szerintemkicsit kibbaszás hogy szivjuk majd mert sok rosz kérdést pontot kapunk csak mert valakinek tul bonyolult nyomni egy szaros ctrl+t -t és beütni a wikipediába vagy a googlebe. léegalább megtanulja a sok kocka kezelni az internetet és képes lesz adatok felkeresésére-.- szerintem ne legyen egy kérdés rosz csak mert nehéz végülis neten böngészőbe megy az egész szal nemtart sokbol bárminek utánnanézni mellesleg a feltett kérdésemre miszerint 2+2*2=? menyi az esetek 70% -ába mindenki roszat vagyis közel 30 an már 8 at jelöltek be és a röhely az hogy 6 a megoldás. ehez is csak azt tudom hozzáteni hogy 3osztályba tanulják és ha nemtudsz számolni van a gépeden egy fain tudományos számologép... számold ki azzal . persze van hogy elirja az ember de akkor dobjátok vissza és had javitsuk ki mert csak mert elirunk valamit ne szivjuk már ha elérünk bizonyos rossz határt. Mellesleg eddig a szar kérdésekre is 80 % ba eltaláltam a választ pedig némeiknek semmi értelme... naésakor mivan? a szándékos hülyeségeket kéne törölni nem pedig a szerintetek túl nehezeket... legalább müvelődne a nép kicsit meg megtanulná azt a szaros googlet kezelni... hozzáteszem eddig a kérdések 97% a amit kaptam megtaláltam a wikipédiába.

Szerintetek rosz kérdés hogy:

Menyi a Földünk Aspektus aránya?

0,996 647 1 (ez a megoldás)
0,997 657 1
0,986 637 1
0,934 647 1


pedig csak probáljakibárki bátran hogy bemásolja a googlebe hogy föld aspektus aránya behoz egy wikioldalt és a poén hogy rásekéne nyomni mert már ott látszik hogy a megoldás 0,996 647 1 . és mivel ilyen gyorsan meglehet találni a többiben csak pár számot változtattam hogy figyeljen oda mert öszekeverheti a számokat ennyi. Ez se lexi tudást se semmit nem igényel csak max 30 másodpercet az életetekből. ha nemhiszed mérd le

bárkinek véleménye van erről mikrosocko névre irjatok üzit végzeturba mert nem szeretek forumozni xD
Dátum: 2008.09.30. 23:10:25
De ezeket olvasva felmerült benne, a csp. ből való portya csak mondjuk 2 csp ből 1 portya de 1 ből is jó és akkor megmarad az egyensúly és közben változatos fejlődési modok is kialakulhatnak ahogy mások szeretnék.
Dátum: 2008.09.30. 22:54:30
ha megengeditek hozzáteném hogy ez a szavazás nem reális képet mutat mivel egyenlőre töbnek látszik az ellenzés de a másik 3-at öszekéne addni szavazatszámlálás után mert láthatóbb hogy többen szeretnék korlátozni. az mellékes hogy utánna szavazhatunk a korlát menyiségéről is de légyszives a 3 korlátozott 10-12-15 ös szavazatot 1 nek számoljátok be. igy fair ha belegondoltok. aztán megnézitek a 3 ból meik alegtöbb és ha korlát lesz akkor az nyert.
*Ülve a domb oldalon Kirrien a vezérurak kereskedővárosát nézegettem. Nyüzsgés, hangzavar, káosz és kárhozat egyvelege. Buzogányom feját a földnek tolva felsegítettem maga.
~ Ezekben a páncélokban még a felállás se könnyű~
*elmosolyodtam majd sisakom rostélyát lehatottam és felvettem a földröl pajzsomat melyet Bufa áldása erősített meg nekem.
*Megfordultam és elindultam az ösvényen a hitetlen Kirrien kapuja felé.
*A kapuhoz érve az örök összetolva bárdjaikat utamat álták.
- Hát elálnátok Bufa hű nemesének útját?-
- Sajnálom nagyuram. Nem harcra hívunk sem kötekedünk véled. De Kirrien városába a belépést vámmal verik a városurak. Kérlek fizess vagy távozz-
*Mitsem törödve velük továb indultam befelé. Közben 10 lélekkristályt kezébe nyomtam az egyik őrnek. ... Szót sem szóltak többé. bárdjaikat visszavonva helyükre álltak megint.
*Ránéztem buzogányomra és a - mostmár kezembe tartott - sisakomra.
~ Javítani kéne~
*Elindultam megkeresni Armunel nevű régi ismerősöm és kovácsmesteremet.
....
Dátum: 2008.09.28. 12:42:30
én például paladin módra védelemre megyek kicsit varázsolok is majd de kézzel is harcolok, ha nem muszáj nem támadok védekezek. a szövetségnek élek és vadászgatok mivel azt muszáj szeretem a fantázia játékokat és a jó sztorikat tehát ezt elnevezhetitek védelmi stratégiának akár xD
Dátum: 2008.09.28. 12:20:13
Arra kérnék mindenkit mielött bárki feltesz egy kvízt számoljon utánna vagy az adatokat egyeztesse mondjuk a wikipédián... rengeter +-1 éves eltérés találtam.
Dátum: 2008.09.28. 12:17:56
milyen színt kapunk ha zöld piros kék festéket keverünk válasz fehéret töröljétek hülyeség -.-"
Dátum: 2008.09.28. 09:38:30
nemtudom adminoknak menyi ideje van kvízt nézegetni de pl rányomtam én is hogy jó kérdés némeikre és mikor megnéztem a neten a választ bejelöltem és egy tök másik volt a válasz ...ergo roszat jelölt direkt be akkor hogy mondjam utánna hogy rosz kérdés töröljétek?
meg amikor kérdezi hogy a tiszának meik a jobb oldali folyóága és rányomsz pl a körösre merthogy a többi balos akkor az egyik ballos a megoldás az az a bodrog ha jol emléxem meg srolhatnám az ilyen hülyességeket és idegesítő kissé :S
Dátum: 2008.09.27. 16:53:24
megsugom az 1. vaászatomon észrevetem hogy van egy teszt. (hozzá teszem fel is hívja a figyelmed) Amit kitöltöttem és kaptam 6 őskövet elöte vadászaton nyxertem 2 kiégetett az már 8 és nem fizettem én se -.-" teszemaszt találsz 6 kiégetet megcsinálod az már 12 nem ? Mármost ha nemtudsz olvasni akkor ne fikázz másokat xD
Dátum: 2008.09.27. 12:44:46
Én special nemigazán szeretem a forumokat böngészni
Dátum: 2008.09.27. 12:43:42
Seal of the holynes blood

Üdvözlök minden szentfénynek gyermekét aki képes jó cselekedeteivel jobbá tenni a világot. És képes bárkin segíteni előítéletek nélkül.

Én mikrosocko vagyok egy almanrian nevű helyről jöttem és látván az itteni helyzetet úgy gondoltam megpróbálom felkarolni mindazt aki a porba hullva a feledésbe merülés útjára téved.

Paladin révén remélem megtudok minden tisztelt tagot védeni és a továbbiakban a tagoknak kellemes ittlétet és jó vadászatot kívánok.


Frakcio: gyémánt
Politika: béke
Harcmodor: védelem és gyógyítás
Dátum: 2008.09.27. 12:39:28
Hodukac:
A játék során fokozatosan elérhető lehetőségek listája

Szint
1. szövetség alapítása, szövetségbe való belépés
2. fókuszkristályokat vásárolhatsz, kisebb küldetéseket teljesíthetsz
3. megtanulhatsz varázsolni
4. szakértelmeket tanulhatsz
5. állatokat foghatsz el és idomíthatsz be
7. állataidat felszereléssel láthatod el
8. .....

elvileg 7es szint től lehet tehát mivel most elnézem a legnagyobb is 4 es még csak igy te se tudsz még szerintem
mellesleg van leírás a játékhoz szerintem elöbb azt olvasátok mint kérdeztek.
Dátum: 2008.09.27. 12:35:56
Most olvastam vissza és látván hogy felháborodnak egyesek a premiumos vipes rendszeren elmondanák valamit.

Először is gobdoljatok bele; csináltok egy jókis online játékot. Beleöltök 4-8 hét szabadidőt hogy a nép játszhason. ingyen futtatod egy álltalad fizetett domainon. és még emelett folyamatossan foglalkozol vele. Fizetősé nem tehete mert akkor senki se játszik vele. ezért találták fel a premium/vip rendszert igy mondhatnák hogy a készítőket ÖNKÉNTESSEN támogathatja bárki persze ezért némijuttatást kap. persze ez nem teljese fer de most mondjátok meg. ha teszemazt güriztek valamin hónapokig és még utánna is javitgatok öszevissza csak hogy ingyen tudjon egy jót játszani a nép és mindezért SEMMIT se kaptok csak soksok hibajelentést és lebaszásst na AZ. AZ menyire FER szerintetek? erről enyit aki ezt nem fogadja el az csináljon jobbat, ingyen, premium/vip/támogatás rendszer nélkül és invitáljon meg mindenkit. alig várom
Dátum: 2008.09.27. 12:14:37
Nos a véleményem az hogy mint tökéletes játék nincs. Ebből érthető is hogy sokat kell javítgatnimeghát még nem is kiforrot ez még annyira. De aki igazán szereti a fantasy játékokat és akinek tetszik ez a Magus-os online átvitel az nemtörődik ezekel az apró hibákkal. Hozzátenném hogy reklamációk nagyrésze alaptalan és emlékeztetnék mindenkit, hogy ez csak egy játék! Emelett természetessen egyetértegy hogy kell minden játéknak hibajelentő topik mert enélkül az adminok egyedül nembiztos hogy felfedeznének minden hibát.
Minden esetre szerintem a tipikus beholderes rajongok mind örülhetnek ennek a mesélős "magus"-os átiratnak amit mostmár soloban is megtehetnek nagyobb öszejövetelek, kockák, és egy bibliához hasonló 3 tonnás lexikonnal amit kézikönyvnek hívnak. Hát igen ezt teszi a számításteknika:)
Dátum: 2008.09.27. 09:58:59
SZiasztok. nemtudom írták e és nem is akarok senkinek +felesleges munkát okozni de lenne egy kérdésem van 2 kiégett öskövem aztán szereztem 6 simá őskövet amik még aktivak. már most hivatkoznák a következő szövegre->
"A kiégett őskövek az idők során elveszítették potenciáljukat. Ha aktív őskővel érintkeznek, feltöltődhetnek, és vásárolhatsz értük ritka relikviákat! Ahányszor igazi őskövet szerzel, ugyanannyi kiégett őskövedből is igazi őskő lesz."
mivel a 2 kiégettet hamarabb szereztem mint a 6 aktivot igy elvileg 8 aktiv őskőmnek kéne lenie nem? o.O igazábol nem lényeg csak érdekelne hogy hibás még vagy csak elrontottam valamit? vagy tennem kéne még valamit. előre is köszi és admin váaszt személyes üzenetbe kérném ha lehet mert nem szeretek forumozni és nem is érek rá köazi xD

ui.: pofás darab lett. beholdernek megfelellő játék. idézi a mágus -t kissé csak online így tovább
Oldal: 1