Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Paco

Dátum: 2020.09.30. 15:31:20
Szia!

Giga templom.
Dátum: 2020.09.30. 12:37:40
Hatalmas köszi.
Dátum: 2020.09.07. 11:21:20
Már írtam 2 napja ÜSZ, úgy látom mostanra már javítva lettek.
Dátum: 2020.09.04. 22:30:49
Én ezt nem támogatom annyira, mert nekem például pont az ellentéte van.
Rendszeresen befizetek, de így is majdnem 14k kiégett őskövem van. Szóval nekem ez ez a 30% nem lenne megérős, és a beváltható dolgok is eléggé hasznosak.
Dátum: 2020.07.31. 18:29:00
Jaja, jól néznek ki, első körre.
Aztán jöhet még, még.
Csak így tovább, nem kell megállni.
Dátum: 2020.07.27. 22:13:26
Tryxike, soso, Drum Gudrum az irtóztató, Namaka a mészáros, Larz Con De Mort a halhatatlan, Razor, Fiki a fényhozó legyőzték a xenó kolosszust!

Leütöttem őskőből, mert nem akartam várni. Bár tény, sokalltam a 3 őskő/ütés árát. Reálisabb lett volna az 1 őskő/ütés.
Dátum: 2020.07.25. 10:13:50
Igen, ezzel teljesen egyetértek.
Erre az egy AF-re tényleg azt mondom, hogy tényleg túl lett tolva a szekér. Valóban egy nullával kevesebb leosztásban lenne reális a fejlesztési vonala.
Dátum: 2020.07.23. 22:11:29
Hmm, közben eszembe jutott valami arról, amikor azt írtad, hogy esetleg neked fél éve nem érkezett semmi sem.
Ez a 2 relikvia sajnos "trükkös", nem elegendő az, hogy mindkettőt kivetted 1-1 Kufár eseményből.
Ahhoz, hogy ténylegesen kapd mind a 2 italt, mármint a gyógy-illetve a varázsitalt is, szükséges, hogy meglegyen még 2 ősköves relikvia is.
A sámán iszák, valamint Zu'lit lombikja.
Ezeket pedig itt találod->Belépve a játék, bal oldalt a menüpontok legalja környékén van egy panel:relikviák. Erre katt és a szinte rögtön az elején látni fogod a 'Élőholt invázió relikviák' között a 2 relikviát, amire szükséged lehet, ha nincsen(ek) meg.

Ezek pedig párban állva érvényesülnek; azaz a Sámán iszákhoz a Sámán iszák jár/illik, mint fejlesztési vonal. Tehát, alapesetben a Sámán iszák önmagában csak lvl 1-es gyógyitalokat ad. De a neked lévő Platina Sámán iszák relikviával együtt már magasabb szintű gyógyitalt fogsz/kell kapnod. Minden nap 1-et.
Ugyanez érvényes a manaitalokra is. Itt a Zu'lit lombikja az alap. Ezzel lvl 1-es ital jár, mellé pedig párosítva a Zu'lit gyűrű relikiviát, már magasabb szintű varázsitalokat fog adni.

Tehát a lényeg a lényegben: a 2 kufár relikvia önmagában HASZTALAN, mindaddig, amíg nincs meg mellé az ősköves alap relikvia.
Dátum: 2020.07.23. 21:59:54
Ahogyan belépsz a játékba, a jobb oldalt látni kell/fogsz egy sárga iconban lévő 'Segítség' gombot. Arra katt, majd innen továbbvisz egy másik oldalra. Annak a közepén lesz egy 'Levél írása az ügyfélszolgálatnak' gomb.
Ide kattints, majd feljön egy új ablak. Az ügyfélszolgálat.
Itt kiválasztod a neked megfelelő sorokat, adsz egy-két szóban témát, hogy miről akarsz írni, majd megírod a tényleges panaszodat az ÜSZ-nek.
Elküldöd.

Amikor erre válasz érkezik, akkor a játékba belépve a jobb sarokban, ahol a 'Segítség' gomb van, egy vörös háttérben lévő fehér levél icon fog megjelenni. Amíg ez nincs, addig nem érkezett válasz a kérdésedre. Ha ezt látod, akkor katt rá, elvisz a megfelelő oldalra és olvashatod a választ. A végén pedig értékeled, vagy ismét kérdezel. Ez csak rajtad, illetve a kapott választól függ majd csak.
Dátum: 2020.07.23. 20:17:57
Hello.
Amikor belépsz a játékba, az avatárképed fölött láthatsz egy ilyet:Karakterlap.
Ezen írás FÖLÖTT lennie kell egy vörös és egy zöld üvegcsének. Ha a vörösre kattintasz, akkor az összes gyógyítalod fogod kilistáztatni, ha a zöld, akkor az összes mana italt. A napi első belépéskor kapott italokat is mind itt fogod megtalálni.
VAGY
ha máshol is meg akarod nézni, akkor szintén belépve a játékba, a 'Karakterlap' sávjában jobbrafelé lesz egy olyan, hogy 'Italok'.
Oda katt és mindenféle/fajta ital, amivel a karaktered rendelkezik, kategóriánként csoportosítva fogod látni.
Támogatom.
Plusz, ne engedjük elfeledni, a már mások által is felvetett javaslatot, hogy a Vermeknél a rejtett kincsek láthatósága AF/relik/képesség által. Bármelyik jó lenne.
Köszi szépen.
Majd valakitől, valamikor némi összefoglaló nem lenne rossz.
Dátum: 2020.06.25. 13:17:59
Sima vadászat során van némi esély, hogy esik 1-1 darab belőle.
Dátum: 2020.06.18. 06:04:43
Erre már van AF.

"Csapdaelkerülés:

A Végzet és Kárhozat vermében a csapdáktól szint x 20%-kal kevesebb ÉP-t és VP-t vesztesz.

Max. szint: 4

Költség: 50 / 100 / 150 / 200"
Dátum: 2020.06.14. 08:49:02
Ma reggel az ugrott be kávézás közben, hogyha már van inspirátor CSP-re, akkor lehetne a párja, ami ugyanazokkal a hatásfokokkal és megkötésekkel bír, csak épp PP-re.
(És itt értem azt is, hogy pl kompatibilis lenne a VF esszenciával is, tehát a kettő nem kizáró, hanem összeadódó tényező.)

Valamint eme második már csak én perverzióm, és nem is feltétlenül relikvia.
Még pár hónappal ezelőtt volt egy felvetés, amikor a VIP-ből kikerült a ládák korlátlan nyitása bármire - eddig ez csak premes+VIP köteles volt - és utána a JV azt mondta majd gondolkodnak valami alternatíván a helyére. Én személy szerint szívesen vennék egy olyan panelt a Beállításokon belül, amivel pl a portya negatív büntetést lehetne ki/bekapcsolni.
Azért mondom azt, hogy kapcsolhatóvá, mert kisebb szinten pl van olyan küldetés, amikor kéri a mínusz %-os portyagyőzelmet.
Tudom, tudom: sokan már nem portyáznak. Ezért is mondtam, hogy ez már csak az én hóbortom, de mint gondolat, mert talán még vannak mások is, akik szokták ezt az elemet is tolni, nem csak az SZB-t.
Ez is könnyedén beleférhetne a VIP kategóriába. Legalábbis én így gondolom. (Függetlenül attól, hogy a 4 perces cd nem sok, de ha nem lenne, akkor mint kényelmi funkció, ez is gyorsabbá tenné valamelyest a játékot.)
Dátum: 2020.06.08. 08:03:25
Jó kérdés, hogy van-e, lesz-e maximuma.

Ha viszont nincs, akkor mint relikviakuponból való fejlesztés fölösleges.
Akkor viszont ilyen 100 ősköves relikviának simán el tudom képzelni, hogy istant adja az összes szinten láthatóra, hogy hol vannak a rejtett kincsek.
Feltétele, hogy az adott főszörny meg legyen ölve, mert addig nem mutatja.
Slussz-passz, csak így egyszerűen.
Dátum: 2020.06.07. 18:27:24
Valid.
A link nem jó helyre mutat, de kimásolom azt a részt, ami ide vonatkozik.

Re: Végzetúr friss hírek
418. hozzászólás - 2017.07.25. 13:33:16
A mai patchel a következők kerültek a játékba:
- Kárhozat medál: minden 10 medál eggyel növeli a Kárhozat Vermében a szintek számát, egészen 15-ig (a következő Veremtől, amit kapsz).


Akkor lényegében 140-es medál+relikvia szintig adja a medálok száma +10 szintenként a +1 bónuszt, és 25.-ik veremszintnél maxol majd, ahogyan a normál Végzet Verme is.
De közel 3 éve teljesen elsiklottam eme infó felett, de most visszakerestem a teljes listában.

Mod: Így nézve a Te verziód is életképessé válhat Unr34l, ahogyan említetted a relikviaszintenkénti fejlesztésben (is) akár, bár én személy szerint az ősköves verzió mellett kampányolnék.
Dátum: 2020.06.07. 08:30:06
Akkor már nem vagyok egyedül.
Lehet a kolléga a Végzet Vermére gondolt, mert ott tényleg 25 szint a maximum, de jelenleg én úgy tudom, hogy a Kárhozat Verme nincs plafon, jelenleg.
Épp ezért írtam, hogy a Gamer01 által felvetett ötletet én abban a formában támogatnám, mint pl egy 100 ősköves relikviát, a feltételei pedig már másodlagosak, hogy a legvégén vagy a szinteken lévő főszörny leverése lenne a cél. De ha az optimalizáció lenne a cél, akkor célszerűbb lenne a szintek végén lévő és akkor nem kéne az egyre növekvő verem legaljáról felmenni ismét a "tetejére".
Dátum: 2020.06.06. 18:30:21
Idézet: Unr34l - 2020.06.06. 18:05:08
De egy idő után nem növekszik a vermek szintje


És ez hol van official leírva? Nem emlékszem, hogy ezt olvastam volna.
Mert akkor mennyi is az annyi? Mennyi a maximuma?25?