Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dalamar

Oldal: 1
Dátum: 2023.07.21. 17:58:46
Sziasztok!

A kutatásból kiszedett fétisnél ez a % sebzés + amit ad ezt most nekem adja? vagy a csatlósnak? mert ez nem világos.
Előre is köszönöm a választ!
Üdv: Vortex
Dátum: 2016.02.15. 18:51:03
Ne is haragudjon meg a világ, de miért kell ilyen erős szaros, répacibáló kristályhordásokat berakni kis v4-re (30fal és 30-as gyaktérrel)? ki a jó isten találta ezt ki? komolyan a maradék emberkének is el kell venni a kedvét a vu-tól?
Nagyon rég játszottam már v4-en, de tanultam belőle soha a büdös életbe nem szenvedek még1x!
Dátum: 2015.07.05. 16:57:47
A szövetség amiben vagy az számít nem az, hogy éppen milyen hordában vagy!
Amúgy semmi bajom a zafírral 5-ös világban én is zafíros vagyok, de azért ez túlzás és most nem csak a hordák harcára szólt hanem a szöviháború is ilyen 6-os világba vagyunk négyen egy szövibe abból csak én ütök a szöviháborúba, de egyedül is el tudnám dönteni ki nyerjen szerintem ez így kicsit vicces
Amúgy én is támogatom a zafírokat nem akarom, hogy kihalljanak régen a legerősebbek voltak és szerintem most is jó kis horda az!
Nem vagyok fajgyűlölő
Dátum: 2015.07.05. 12:27:44
Ez már megint olyan nevetséges mint a szövetségi háború nevetséges létszámú zafír horda üt 10-et és elfoglal 1 mezőt semmi másra nem mennek csakhogy hazabasszák a másik játékélményét Miért kapnak ekkora szorzót? miért nem lehet ezt értelmesebben szabályozni? tényleg csak én látom ezt a problémát? nem csak itt a szöviháborúnál is ugyanez a foss helyzet van senki nem gondolja komolyan az egészet mert jön egy 5 fős szövetség és pár támadással hazavágja mindenki kedvét az egésztől! Nagyon örülök neki, hogy nem lesz több hordák harca mert vicc az egész!
Elnézést a durva nyelvezetért, de már nagyon gyűlt bennem és még így is finom voltam és nőies!
Dátum: 2014.05.14. 21:27:28
Én egyszerűen csak nem tudok regisztrálni mert úgy írja mintha már lement volna, de holnap még megpróbálom aztán ha nem megy akkor mehet a problémázás ezerrel

V2 Vortex
Dátum: 2014.05.14. 20:40:22
Jó volna csinálni valamit mert utolsó küldim lenne vt-be így elég kellemetlen lesz ha lecsúszok róla
Köszi akkor még agyalok
Sziasztok!

Már nem követem el azt a hibát, hogy nem másolom a kérdést amit feltennék ezért bebiggyesztem ide:) kérlek valaki illetékes szóljon hozzá!

1967-ben ki kapta az aranylabdát?
Látom elindítottam valamit nem volt szándékos, nem akartam én vitát igazából azért voltam birka mert nem másoltam be előtte a kérdést:(
A fő probléma nem is az, hogy nem ment át a kérdésem hanem, hogy ez valakit a továbbjutásába akadályoz ezért kellett volna már régen kivenni ezt a küldetést és fele ennyi vita nem lenne belőle.
Én már lassan 4 éve játszom igaz itt mostanában kezdtem el fórumozni ezért elfelejtettem, hogy be is lehet másolni mit is szeretnék feladni és mindegyik karimmal végigcsináltam ezt a tortúrát a kvízes küldivel
Azért köszönöm a válaszokat megértem a helyzetet a következő kérdést majd bemásolom a megfelelő topikba és akkor talán sikerül
Hány fős csapatok játsszák a kosárlabdát?

3
5
11
9

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Tényleg nem akarjátok már kivenni ezt szar (finoman fogalmazva) küldetést? Nem tudom ebbe mi a rossz, de most nem tudok megint haladni a küldetéssel. Az értékelők igencsak megérdemelnének már egy kitüntetést játékos szívatás kategóriába.
Üdv megint!

Craslorg teljesen korrekt válaszodat nagyon köszönöm megértettem, nyugtáztam és ezentúl majd beírom előbb a kérdésemet majd megkeresem hol lehet.

Köszönöm még1x.
Sziasztok!

Tegnap már nem volt időm feljönni azért írom most.
Igazából a forintos dologban nem értek egyet Zeus kollégával mert akkor elfogadták volna a kérdésem, nem keveset beleöltem már ebbe a játékba.
Csak akkor miért fogadnak el droid kérdéseket amihez nem lexikális tudás kell hanem barom arc már bocsánat a kifejezésért azért próbáltam ilyen kérdést feltenni, hogy ne gyökér kérdést tegyek fel amit még esetleg tudnak is a játékosok mert elég ismert író.
Az hogy hófehérkét hányszór vágták tele a törpök( remélem ebbe semmi csúnya nem volt ) meg kb 500 ilyen jellegű semmitmondó kérdéssel találkozom úgy, hogy még a helyesírásban is komoly problémák vannak ( nem mintha én tudnék, de ha kérdést teszek fel azért ellenőrzöm )akkor azt miért fogadják el ezt nem értem.
Legközelebb készülök és kimásolok jó párat.
Köszönöm figyelmetek!
Mikor jelent meg a világsikerű író Stephen King regénye a Végítélet?

1990
1978
1982
2010

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Ezen mi nem volt egyértelmű válasz most őszintén?
Miért nem szeditek már ki küldetésből akkor ha az értékelők randomra nyomkodnak? Most komolyan ez már vicc.
Oldal: 1