Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ újraindítás
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1521. hozzászólás - 2015.09.28. 18:05:27 (Válasz Pumpkin #1520 hozzászólására.)
De akkor másik accról csináltad? Vagy miután regiztél még egyet megjavult és rendesen működik azóta?
Time in a bottle
Pontszám: 5.10
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1522. hozzászólás - 2015.09.29. 09:39:40
Aki nem tud belépni, írjon ÜSZ-re, és megnézem.
Pontszám: 8.84
kedvelt tagPumpkinFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1523. hozzászólás - 2015.09.29. 12:42:00 (Válasz Faust0ne #1521 hozzászólására.)
Nem. Ugyanarról, csak nem a főoldalon a híreknél található [regisztrálok itt] gombra böktem rá, hanem az emailemre küldött V4 indulásáról szóló (kör)levélben lévő linkre és onnan már a 'megújult' regisztrációhoz dobott, szóval nem voltak régi avatárok csak újak, és kapásból a hordát kellett legelsőnek képről kiválasztani, nem pedig a karakternév után lent a legördülőből. Így csak kb 7 órányi CSPtermelődést buktam meg a sorszámom nem 1max2 jegyű lett.
Behind Blue Eyes
Pontszám: 6.35
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1524. hozzászólás - 2015.09.29. 18:06:35 (Válasz Pumpkin #1523 hozzászólására.)
Csak azért kérdeztem mert próbáltam a módszered miután láttam itt, de azt írta, hogy egy világon csak egy karakterem lehet. (mivel én is előregeltem) De ez már lényegtelen!

Köszönöm szépen Baraty!!!
Time in a bottle
Pontszám: 5.10
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1525. hozzászólás - 2016.01.19. 16:16:17 (Válasz Faust0ne #1524 hozzászólására.)
Akit esetleg érdekel a V4:

"ma, 10:12Baraty
Hali!

Még ma kiírom az előregisztrációt, a héten elindul (legkésőbb pénteken)

Baraty"
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.83
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1526. hozzászólás - 2016.01.19. 16:25:44 (Válasz Gwindor #1525 hozzászólására.)
Komolyan ez már vicc... amúgy melyik horda? (Magic)
Pontszám: 7.79
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1527. hozzászólás - 2016.01.19. 16:34:55
Esetleg lesz valami kis változás a győzelmi feltételekben? Vagy most nagyon az új eventről szól minden, és csak a következőre?
Pontszám: 5.86
közkedveltDalamarNő
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1528. hozzászólás - 2016.02.15. 18:51:03
Ne is haragudjon meg a világ, de miért kell ilyen erős szaros, répacibáló kristályhordásokat berakni kis v4-re (30fal és 30-as gyaktérrel)? ki a jó isten találta ezt ki? komolyan a maradék emberkének is el kell venni a kedvét a vu-tól?
Nagyon rég játszottam már v4-en, de tanultam belőle soha a büdös életbe nem szenvedek még1x!
Pontszám: 9.72
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1529. hozzászólás - 2016.07.11. 12:14:24
Mától lehet regisztrálni a V4-re és csütörtökön fog elindulni.
A régi " Jelentéktelenek" tagjai, akik nem tudják elérni a szervezőket, nálam jelentkezhetnek és továbbítom azt.
Pontszám: 8.58
kedvelt tagGrotexFérfi
Adminisztrátor
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1530. hozzászólás - 2016.08.03. 16:20:24
A nemrég elindult v4-el kapcsolatban kaptunk olyan észrevételt, hogy a Kristályhorda túl erős (30-as védőfaluk volt), ezért átmenetileg a védőfal és a gyakorlótér szintjét lecsökkentettük 5-ösre.
Remélhetőleg így már megfelelő erősségűek lesznek az ellenfelek.
Pontszám: 7.63
kedvenckaspókFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1531. hozzászólás - 2017.02.01. 18:35:36
Nem értem én a V4 fejlesztői stratégiáját! Miért kap a szövetség büntetést, ha kilép belőle valaki? Talán azért van, hogy ezen a rövid világon összekovácsolja a tagokat. De talán néha fordsítva sül el a puska...

Ami az én meglátásom:

A győztes szövi olyan jutalmat kap, hogy azért semmi sem drága. Szánalmasnak tartom, hogy ugyanannyi jutalmat kapnak, mint az egyéni eredményekben győztesek. Persze, hogy könnyebb egy olyan szövetséget választani, ami esélyes a győzelemre, mint megnyerni akármelyik egyéni versenyt! A helyzet a következő: nagyon kevesen regelnek a v4 rapid világra (ami ilyen szabályok mellett érthető), de aki megteszi, igyekszik olyan hordát választani, amelyik a legnépszerűbb, mert ugye így a legnagyobb az esély arra, hogy sikerül belépni a leendő győztes szövibe. A következő lépés, hogy belépünk az általunk választott hordák legerősebb szövetségébe, aztán várunk. Ha a hordánkban kialakul egy erősebb szövetsdég, akkor átlépünk. Másik lépés, hogy hordát változtatunk és belépünk a legesélyesebb szövibe.

Kérdés: a játékfejlesztők nem gondolnak arra, hogy ezzel rontják az egészséges versenyszellemet, és még kevesebben fognak regelni a v4-re? A másik, hogy még mindig nem értem, hogy miért a szövit büntetik a kilépésért és nem a kilépőt. Köztudott, hogy ezzel sokan vissza is élnek, más szövibe kéri a felvételét, csak, hogy amikor átlép a rivális szövibe, rontsa a régi szövi esélyét. Emellett kialakul minden hordában egy-egy szövi, ami mellett a többinek esélye sincs a győzelemre.

Lenne egy-két javaslatom, ami talán szebbé és népszerűbbé tenné a v4-et. Az egyik biztosan az lenne, hogy nem a szövetséget, hanem a kilépő játékost büntetném, de nagyon keményen. Ebben az esetben talán tovább is tartana a világ, ami a Beholder üzleti stratégiájának is jobban megfelelne.
A hozzászólást kaspók módosította 2017.02.01. 18:37:57-kor
sasas az ÁSZ-ból
Pontszám: 6.98
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1532. hozzászólás - 2017.02.01. 19:32:11 (Válasz kaspók #1531 hozzászólására.)
Az esetleg megoldás lehet, hogy a kilépő játékos és a szövi IS bűnhődik. A csak a karaktert célzó javaslatoddal az a baj, hogy így simán lehetne "bérépítőket" alkalmazni, akik szimpla szívességként döntik az LE-t az épületekbe, majd távoznak(netán nem haverok hanem multik lennének).
Azt, hogy a szövetségi versenyt ugyanúgy díjazzák, nem tartom rossz dolognak, mivel ha egyéniben versenyzel, sokkal kevésbé vagy másokra utalva, csomó kategória van, amik kompatibilisek is egymással. Míg ha szöviben versenyzel, akkor annak kell mindent áldoznod, hogy a szövetség nyerjen, ha az egész karaktered ennek szentelted, akkor buksz együtt a szövivel, nem tudsz nagyon taktikázni, gyorsan átállni más kategóriára stb.
Mellesleg hidd el, nem olyan könnyű megnyerni azt a szöviversenyt
(illetve most már igen, mivel ~10 szerver óta nem tud összejönni olyan rivális csapat, ami fel tud vonultatni olyan tagokat, akiknek akár csak egy kis halvány esélye lenne megközelíteni a 40 epikust ( a 80-ból!) vagy akár csak a felét hozni a HT-építési kapacitásunknak.)
Azt egyébként nem hiszem, hogy sokan akarnánk, hogy tovább tartson a v4, nem akkora móka 80 epiket lecsapni napi 3 -s tempóval
Pontszám: 8.02
kedvenckaspókFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1533. hozzászólás - 2017.02.02. 12:16:52
Talán igazad van, de inkább nincs.

Ok, megértem, hogy kell egy büntetésa szövinek is a feltételezetten multi, imago építők miatt. De mi van a nem csak feltételezetten, hanem bizonyítottan direkt átlépőkkel? Nem nagyobb probléma az, hogy sokan csak azért lépnek be egy zövibe, hogy miután kilép és átlép az eredetileg is kivánt szövijébe, akkor a régi szövit hátrányba tegye? Nálunk volt olyan kilépő, aki elmondta, hogy eredetileg a rivális szöviben akart játszani.

Jutalmak: miért jár egy ilyen átlépőnek ugyanannyi jutalom, mint egy egyéni versenyben győztesnek? Kialakul minden hordában 1-1 szövi, akik ellen a többieknek esélye sincs a győzelemre. Ennek meg értelme nincs, sem a kezdő játékosok, sem a Beholder szempontjából.

Ricskosz, én elhiszem, hogy nem olyan könnyú megnyerni a szöviversenyt. Meg kell inni egy pár gyógyitalt, ki kell fejleszteni egy jó karaktert, rivális szövi nélkül. Ha lesz egy kis időm, akkor talán még sajnálni is foglak. Epikust naponta 3X-or? leverni, meg legalább olyan nehéz, mint kiverni ugyanennyiszer egyebet. Hogy nem sokan akarnák a tovább tartó V4-et, azt nem tudom. De azt biztosra veszem, hogy akik csak csordaszellemben akarnak egy kis győzelmet tarolni, azoknak ez az idő is hosszú.
sasas az ÁSZ-ból
Pontszám: 7.96
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1534. hozzászólás - 2017.11.07. 15:14:27
Hogy áll most a V4 urak? Érdemes menet közben csatlakozni még? És/Vagy mikor indul a következő?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.82
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1535. hozzászólás - 2017.11.07. 17:22:18 (Válasz LanMaffia #1534 hozzászólására.)
Szövi V4 vége, de még nem törölték a karaktereket.
Elvileg hamarosan indul a 60-as V4
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.87
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1536. hozzászólás - 2017.11.08. 11:47:14
Ma kiírom az előregisztrációt, és hétfőn fog indulni a V4.
Pontszám: 8.36
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1537. hozzászólás - 2017.11.13. 10:42:27
Aki már elnyomta a LE-t és élesben játszik legyen szíves írja meg, hogy a vadászatok 1 mpk-e? Köszönöm!
V3 Shadowrun
Pontszám: 8.12
népszerűDecadoFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1538. hozzászólás - 2017.11.13. 11:15:48
Regisztráltam a most induló V4re, de sem a jelszó nem működik, sem a support nem érhető el . . .
---
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1539. hozzászólás - 2017.11.13. 11:37:57 (Válasz Decado #1538 hozzászólására.)
A support szerverrel sajnos gond van, az jelenleg nem érhető el.

Jelszónál, ha a gyors regisztrációt választottad ("már van karakterem..." piros gomb) akkor ugyanaz maradt a jelszód, mint korábban! Ezt amúgy is javaslom, mert ha más emaillel regisztrálsz, akkor a medált nem fogod tudni odaadni a másik világon levő karakterednek!

Gyorsított vadászat: a vadászat alap, és minimális idejét is csökkentettük 30 mp-cel. Maxos elementáris fúziós mellett (gyorsítással) ezzel a vadászat idő harmadolódik, tehát 45 mp helyett 15 lesz, ami további extrákkal még tovább csökkenthető.
Pontszám: 7.73
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
1540. hozzászólás - 2017.11.13. 12:31:52 (Válasz Miklós #1539 hozzászólására.)
Tehát ha jól értem kiváltom a gyorsabb vadászat funkciót, majd 111-re tolva az elementáris fúziót fixen 15 mp-esek lesznek a vadászatok? Mik azok a tovább extrák, amivel pl. a játék elején rögtön 15 mp alá tudom vinni és mennyivel?

"250 őskő esetén: +1 db epikus kincsesláda" jár, nem lehetne a szerver végén átadni annak a karakternek, amelyiknek a medált is?
V3 Shadowrun
Pontszám: 8.12
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!