Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Meszy86

Dátum: 2009.01.06. 19:11:42
http://vegzetur.wikidot.com/tulajdonsagok

Itt megtalálsz mindent amit akarsz tudni.
Dátum: 2009.01.06. 19:00:30
Az hogy valaki prémium vagy ősköves tárgyakat vesz nem ugyan az nekem is prémiumos tárgyaim vannak és mégsem vagyok prémium tag. Neked viszont ajánlom a világ 3-mat ott neked nem lesznek ilyen problémáid ott nem lehet majd sokat rabolni és csak vadászgatni kell.

Ja és az azonos horda támadását támogatnám nem portyára gondolok csak háborúban lehetne támadni azonos hordát és csak akkor lehetne ütni azonost.
A gond az az ötlettel, hogy a magasabb szövetségek csak úgy vesznek fel valakit ha már magasabb szintű az illető és nem probléma a feltöltéssel amúgy is mi értelme van a kezdőknek nagy szövetséghez való csatlakozás? A Szövetségnek mi haszna van belőle?? Lassan és keveset épít . Ráadásul az epikusba sem tud besegíteni.
Dátum: 2008.12.30. 19:32:01
Azt szeretném megkérdezni ha valaki beidomítja az állatot utána pedig kisajtolja akkor a beleőlt LE elveszik vagy hozzá adja a sajtoláshoz?
Dátum: 2008.12.28. 21:07:39
szerintem azt akarta kifejteni, hogy ő 30-as portyára van beállítva és elhasználja mindet
vagyis ahhoz h meglegyen a max 3 napot kellene várnia
de annak aki 15 PP-on van annak 2x annyi idő

Erre gondoltam pontosan a második felében meg arra hogy ha átállítja a portyapontjait 30-ra a küldetés miatt az ember akkor is kell 3 napot várnia és utána megha vissza állítja akkor ugye lenullázodik a PP és ez miatt bukik egy napot. A lényeg hogy szar lenne ez a feladat mindenkinek.
Dátum: 2008.12.28. 17:52:09
Azért a világ3-at nem kellene átvezetni a többire is...

Nem a világ hármat akarom átvezetni csak azt, hogy ne azok szívjanak akik portyából élnek amúgy meg miért a lúzereket kell támogatni akik nem értenek a játékhoz és sok LE-t hagynak maguknál aztán meg sírnak megint elrabolták tőlem.
Dátum: 2008.12.28. 15:40:02
Az elcsúszást korrigáltam. Ez a szerkesztés eléggé megtetszett ha lehet akkor szívesen segítenék ilyen korrigálásokban nem tudom hol lehet jelentkezni erre??
Ha lehet csinálni a szerkesztést akkor a tárgyat amit leírtam szívesen beírnám.
Dátum: 2008.12.28. 15:24:35
A varázslat és a fegyver sebzése elcsúszott a sorral előre és az őskő rublikába került. De amúgy köszi.

Ja és egy újabb Epikus tárgy ezt még nem láttam a listán.

Tharr gyűrűje

Szint: 30
Támadás: +3
Kritikus sebzés: +5%
+5 kivégzés
Dátum: 2008.12.28. 15:19:27
ha valakinek extrém magas a rablott LE és vadászatból szerzett LE aránya, az valamivel kevesebbet tudjon rabolni azoktól, akiknél ez az arány extrém alacsony.

Én inkább erre olyan megoldást képzelnék el, hogy ne kevesebbet raboljon a portyázó hanem kevesebbet bukjon el a védekező fél. Tehát a rablás értéke maradjon ugyanannyi de akit lefarmoltak az bukjon kevesebbet. Így mindkét fél jól jár és nem a portyázókat kell jobban sújtani amúgy is szívás lenne aszóknak akik most kezdték el igazából a portyázásokat és kevés vadászatot mellette ráadásul vannak páran akik lassan felérnek olyan magas szintre ahol amúgy sem rabolnak már sokat, mert addigra már mindenki tanul a hibáiból akiket meg folyamatosan szétvernek az meg úgy is abba hagyja a játékot.
Dátum: 2008.12.28. 15:08:55
Szerintem is elég rossz ötlet ez a küldetés nekem például szinte soha sincsen portyapontom pedig napi 30 portyán tehát akkor nekem 3 napig nem csinálhatok semmit mire felgyűlik a kellő mennyiség és akkor nekem még hamar a napi 30 miatt de aki napi 15 portyán van és mindig le is portyázza csak a küldi miatt átállitani utána meg vissza azzal lenulláza és bukik még egy napot a portyázás és vadászat szerintem is mehet egyszerre csak nem 20 vadászatra kell elmenni hanem 1 órára és ha lejár már portyázhatsz is ráadásul lesz nálad LE tehát tudsz szerezni portyából is.
Dátum: 2008.12.22. 20:05:00
Teljesen egyet értek az előttem szólóval én sokat szoktam portyázni mindig a vakítósokat keresem mert nem sebeznek legalább varival tehát kevesebb sebzést kapok a csatában összesen ha betalál ha nem akkor is megütöm őket. ráadásul a -22 támadás 17 kapok tárgyakból 18 szövitől és alap 50 mellet nem sokat segít neked 63% eséllyel ütök meg akkor is.
Dátum: 2008.12.20. 11:35:25
Szerintem a Vakítófény annyit csinál, hogy az amúgy is rnd harcokon még jobban variál én sok Vakítos ellen harcoltam már és szinte mindig nyertem hiába kaptam be a -18,-19 támadást volt hogy így is 4* megütöttem utána + az energiával is beütötten neki. Tehát kisebb ellenfeleket támadsz akkor lehet jó de a nagyobbak Úgy is megvernek az egyenlő erősségűek pedig csak az rnd múlik ki hányszor és mennyit sebez.
Dátum: 2008.12.20. 11:23:40
A pontszámok alapján úgy látom többeknek is tetszik a küldetés javaslatom remélem Miklós is felfigyel rá és beteszi következőnek.
Én csak a minimum 50 csatát sokallom mert sokszor van olyan nem tudok támadni mert már össze vannak verve és nem tudunk eljutni az 50 győzelemig valami változtatás lehetne rajta mondjuk a 3. hétnél elég a 10 különbség és ne legyen kötelező az 50 csata a többinél maradhat a kötelező 50.
Dátum: 2008.12.19. 18:05:25
Nekem lenne egy új küldi ötletem győz le Térkapus szörnyet x alkalommal mivel már van Térkapu pont is lehetne 3,4,5 győzelem is nem lenne túl gyors a feladat sem túl könnyű de szerintem ez a lényege a küldetésnek,hogy nem ingyen LE lehet szerezni vele hanem küzdeni kell érte.
Dátum: 2008.11.08. 16:20:53
Nekem volt egy olyan kérdésem.
Melyik nem BMW Típus:

M3
M5
M12
X5

A helyes válasz az M12 volt de szeretném megkérdezni a kérdés írójátol akkor a BMW Nazca M12 mi?