Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Meszy86

Dátum: 2009.05.17. 19:41:42
Miért nincsen szétosztva a bajoki cím?

Ennyi bajnok van a szintem környékén:

40. 4
42. 1
43. 2

4 szinten belül 7 bajnok.
Dátum: 2009.05.17. 16:28:59
Nincs semmi baj csak felhúzta magam azon, hogy a mostani bajnokokat minél jobban zárjuk minden medál után legyen -3.

Megértem azokat is akik nyerni szeretnének és még nem sikerült, de biztos van rá indok is. De én továbbra is azt mondom, ha több kategória lenne az JÓ lenne csak ezeken a karikon az sem segítene. A környékemen rengeteg a jó kari és a legtöbbnek van már bajnoki címe is. Annyi lenne a változás, hogy a pókok szétválnának. Nephila és Crimsont nem veri meg senki sem. Oda nem is kell több pók kari fentebb meg eloszlana Hollaa Sameed Éjvirág Maul között. Ha 3 szintenként lenne akkor is velem együtt az már 2-3 kari akit csak a random segítségével verhetnek meg.
Dátum: 2009.05.17. 15:58:33
Tehát maradjunk meg ott legyen szociális alapon ki érdemli meg akinek meg már van az meg kussoljon.
Dátum: 2009.05.17. 15:39:01
Egyel talán nem unalmas nem kevés idő van benne, hogy valaki ennyiszer bajnok legyen.
Dátum: 2009.05.17. 15:28:11
Azért Sharpa morcos lenne, hogy elvesztek tőle egy Bajnoki címet. A viccet félre téve a Bajnokok megvannak most is és vannak akik nagyon jók nem egy felsorolást tettem a változás úgy is nekik adná a bajnoki címeket. De nem akarok vitatkozni többet már. Ha szintenként lenne a viadal biztos nyernél 4-5t te is Faktor.
Dátum: 2009.05.17. 15:02:09
Ahány érmed van annyi mínuszt ad nekem most van 5 tehát mindenből -5-tel indulok a következőn. Amúgy beadni az AU-ba nem hiszem, hogy megérné. nem láttam még olyan tárgyat ami megérne ennyit. Ha igazán pók kari vagy akkor nem vadászol valami sokat tehát a napi 5csp beadása nem nagy áldozat, és még ott vannak a térkapuból szerzett tárgyak is, esetleg epikus tárgy.
Dátum: 2009.05.17. 14:47:00
Végül is abban igazad van, hogy lenne esélyed nyerni viadalt eltelik fél év mindenkinek lesz 6-10 bajnokija akkora mínuszt kap már, hogy mindenki esélyes lesz rá.
Dátum: 2009.05.17. 14:42:46
Nekem sem azzal volt a bajom, hogy sok idő telt el. 4 nap alatt megvolt nekem is de 350 vadászat kellet hozzá kb. Mondjuk a sírás detektort elfelejtettem bekapcsolni
Dátum: 2009.05.17. 14:40:24
Nekem nincs bajom azzal, hogy darabolt legyen a viadal sőt örülnék is neki. De azt mondom az olyan karikon mint te nem segítene az sem. Ezért mondtam "nem akarok bunkó leni". Úgy látszik rosszul értelmezted az üzenetem lényegét.
Dátum: 2009.05.17. 14:30:00
Nem akarok bunkó lenni Dr_Faktor de ha 2 szintenként lenne a viadal is akkor elosztanánk ugyanúgy a viadal címeket. Lennének akik jobban visszamaradnának valaki előrébb menne. 2. szintenként lennének a pók karik. Tehát az esélyed nem lenne több.

Vagy például melyiket vernéd meg ezek közül: Nephila, Crimson, Éjvirág, Sameed, meg én. 34-40 ig. (elnézést kérek még azoktól akiket nem írtam fel és megvernétek.)

40 felett: Cdertgbv, Warlock csak hogy a legkisebbek szintűeket mondjam.
Dátum: 2009.05.17. 11:38:06
Nyugi Begginer aki nem nyert bajnokit mindig ideges lesz, hogy ő miért nyert és nem én. Amúgy a több kategória ezeken az embereken nem segíteni.

Nézzük az esetemet: Maul, Hollaa, Éjvirág, Sameed mindegyik bajnok.

Ők a legerősebbek mellemet Ha külön kategória lenne tuti, hogy ők nyernék.

A több kategória lényege nem lenne összehúzva 5-6 nagyon erős kari, hanem 1-2 lenne csak sokkal jobban nézne ki ráadásul a random miatt több esélye lenne a gyengébbeknek is. 1 karit bármikor megverhet de 5 ellen már nem segít a random.
Dátum: 2009.05.17. 11:23:36
Én az apróval voltam így már elkezdtem azon gondolkozni megéri-e megcsinálni a küldetést ha soha többé nem jönne apró azzal több Le-t nyerek mint a 2xk LE a küldetésért.
Dátum: 2009.05.17. 11:20:33
Azért nem kevés dolgot adhat egy ilyen lánc (pl: Görbe hát)

De ne aggódj annak is megvannak az előnyei mindent meglátsz a földön.
Dátum: 2009.05.17. 11:14:47
Van amit nem lehet pénzért megvenni minden másra ott van a ...
Dátum: 2009.05.17. 11:02:49
Ha nem is 2 szintenként, de 3 szintenként is jó lenne. Legalább nem kéne menekülnie embereknek annyira. A pókok úgy is minél több címet akarnak.

Maci emlékeztetőül itt a csata:


Maul idomított állatai, Goblinka, egy 36. szintű goblin védőmágus és Dinkaszaurusz, egy 27. szintű pterodaktilusz is részt vesznek a csatában. Idomított állatod, Mega Man, egy 39. szintű vyarg harcos is részt vesz a csatában. Az ég is elsötétedik, ahogy egymásnak rontotok.
Ajkad hangtalanul mozog, egy kinetikus detonáció igéjét mondja. (-145 VP). Maul félrevetődik. Csak 152 életpontot vesztett. Ellenfeled állatai 15 életpontot sebződtek.
Maul rohanás közben megidéz egy hideg tűz varázslatot. 245 pontnyit sebzett.
Oldalt szökkenve, a Gramagan csontpálcájával Maul feje irányába ütsz. Eltaláltad, 70 sebzés! Ellenfeled állatai 3 életpontot sebződtek. Mega Man is támad. 18 sebzést okozott.
Egy gyors csel után Maul a hasadat támadja. 44 pontnyit sebzett rajtad. Az állatod 1 életpontot sebződött. Goblinka és Dinkaszaurusz is támadnak. 1 támadással 8 életpontot sebeztek.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Gramagan csontpálcájával. Nem találtál! Mega Man az oldaladon harcol. 5 életpontot sebzett
Maul egy gyors támadást intéz feléd. Talált, 31 ép-t sebződsz. Az állatod 1 életpontot sebződött. Goblinka és Dinkaszaurusz is rádtámadnak. 2 támadással 14 sebzést okoztak.
Lesújtasz ellenfeledre. Talált, 8 sebzést okoztál. Ellenfeled állatai 1 életpontot sebződtek. Mega Man is támad. 2 sebzés!
Maul lesújt rád a Legendás tőrrel. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Goblinka és Dinkaszaurusz is támadnak. 2 támadással 14 sebzés!
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Gramagan csontpálcájával gyorsan alulról támadsz. Talált, 60 sebzést okoztál. Ellenfeled állatai 3 életpontot sebződtek. Mega Man acsarogva támad. 15 sebzés!
Maul egy gyors támadást intéz feléd. 32 pontnyit sebzett rajtad. Goblinka és Dinkaszaurusz is rádtámadnak. 1 támadással 6 sebzést okoztak.
Lesújtasz a Gramagan csontpálcájával. 134 pontnyit sebeztél. Kritikus sebzés! Ellenfeled állatai 5 életpontot sebződtek. Mega Man is ellenfeledre veti magát. 34 sebzés!
Maul lesújt rád a Legendás tőrrel. Könnyedén félrehajolsz. Goblinka és Dinkaszaurusz is rád vetik magukat. Mellé!
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Gramagan csontpálcájával gyorsan alulról támadsz. Eltaláltad, 76 sebzés! Ellenfeled állatai 3 életpontot sebződtek. Mega Man is támad. 19 életpontot sebzett
Maul pihenés nélkül támad. 93 életpontot vesztettél. Az állatod 2 életpontot sebződött. Goblinka és Dinkaszaurusz is rád vetik magukat. 1 támadással 18 sebzés!
A csatában összesen 593 sebzést okoztál, és 505 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.


Annyiból örülök neki, hogy egy igazán izgalmas csata lett a Döntő. Remélem hasonlóan jó lesz a következő összefutásunk is Maul és a többiek.
Dátum: 2009.05.17. 08:53:37
Ebben igazad van, de azért gondolj bele az ő játékukba is. Ők is nagyon szeretnének nyerni, de nem tudnak mert ott vagyok én és mindig egy kicsivel megverem őket. A legutolsó viadalon Maul a döntőbe nagyon megszorított már. Ha több kategória lenne, akkor ők is tudnának arra készülni. Azért ez így kiábrándító lehet, hogy mindig ott van az esély de nem nyerhetnek és eltelik a kis és közép kategóriák ahol nem tudtak nyerni felkerülünk a magasabb szintekre ott meg már nagy a szint különbség a viadalon még kevesebb esélyük lesz, vagy nem játszanak 2 hétig, hogy a kisebb kategóriába legyenek.

A lényeg mindegyik olyan kari aki megérdemelné a bajnoki címet (nem is 1-t) de nem lehet. Mert 5 játékos van 1 bajnoki címre.


Igenis kellenek a több kategóriás Bajnokik.
Dátum: 2009.05.17. 08:52:59
Ebben igazad van, de azért gondolj bele az ő játékukba is. Ők is nagyon szeretnének nyerni, de nem tudnak mert ott vagyok én és mindig egy kicsivel megverem őket. A legutolsó viadalon Maul a döntőbe nagyon megszorított már. Ha több kategória lenne, akkor ők is tudnának arra készülni. Azért ez így kiábrándító lehet, hogy mindig ott van az esély de nem nyerhetnek és eltelik a kis és közép kategóriák ahol nem tudtak nyerni felkerülünk a magasabb szintekre ott meg már nagy a szint különbség a viadalon még kevesebb esélyük lesz, vagy nem játszanak 2 hétig, hogy a kisebb kategóriába legyenek.

A lényeg mindegyik olyan kari aki megérdemelné a bajnoki címet (nem is 1-t) de nem lehet. Mert 5 játékos van 1 bajnoki címre.


Igenis kellenek a több kategóriás Bajnokik.
Dátum: 2009.05.11. 20:53:29
Utána még kell az idomítás szakértelem beidomítod és már használhatod harcban is.
Dátum: 2009.05.11. 20:45:27
OFF:

Nem olvastam a fórumot csak most néztem meg. Piciklon nem írt nekem semmit, hogy aki tudja verje szét. Egyszerűen te kerültél az ablakba. És ott már csak TÖ nézek 668 van most neked ez már elég nekem. Amúgy kösz a bókot Atreus de ti a háború miatt lettetek célpontjaim.

ON
Dátum: 2009.05.11. 19:00:30
Ha már kifejlesztetted akkor nem veszik el tehát nyugodtan kiléphetsz. És folytathatod a fejlesztését is.