Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Meszy86

Dátum: 2009.07.01. 22:11:31
Csak nemhogy abból is hopp legyen mint az ugrálódból. Már vertelek meg döntetlenes cuccban azt ne feledd el.
Dátum: 2009.07.01. 19:14:13
Naponta több támadást is kapok ezzel a céllal. Most eggyel több már nem számít. Amúgy Soul, hogy akarsz támadni a katakombából?? Vagy elintézted magadnak már azt is?
Dátum: 2009.06.22. 17:09:27
Ha rámész az "Alliance"-ra akkor megváltozik a "Log out" is "Leava Alliance"-ra

Működésében nincs probléma. De a kiírás nem jó.
Dátum: 2009.06.22. 14:11:11
Szeretném látni a kvíz olimpián 50 jó válaszok hadát.
Dátum: 2009.05.29. 17:11:30
Kérdésem lenne ha a fókuszkristályt megveszed azt már berakhatod nyakláncba vagy gyűrűbe? Miklós említette, hogy lesz ilyen. Ha csak tárgyba lehet akkor mindbe lehet vagy csak valamelyikbe ezt nem lehetne kiírni az adott tárgyhoz??
Dátum: 2009.05.26. 21:01:28
Nyakláncot és gyűrűt is szerezhetsz a térkapus ellenfeled ellen is.
Na volt most egy érdekes csatám és kaptam utána egy üzenetet ahol elküldték:

Meszy idomított állata, Mega Man, egy 56. szintű vyarg harcos is részt vesz a csatában. Idomított állataid, Predátor, egy 29. szintű púpos burástya, egy 17. szintű Tojásrakó pöfeteg és Szárnyas paci 1, egy 9. szintű tomboló pegazus is részt vesznek a csatában. Őrjöngve vetitek magatokat a harcba.
Meszy int, mire egy kinetikus detonáció sújt le rád. Rohanás közben kitérsz előle. Csak 223 pontnyit sérültél. Az állataid 17 életpontot sebződtek.
Mielőtt összecsapnátok, ellenfeled felé hajítasz egy kinetikus detonáció varázslatot. (-145 VP). Meszy futás közben kitérni próbál. Csak 136 életpontot vesztett. Ellenfeled állata 15 életpontot sebződött.
Meszy vicsorogva sújt rád a Gramagan csontpálcájával. Könnyedén félrehajolsz. Mega Man acsarogva támad. 15 életpontot sebzett
Egy gyors csel után a mágikus rúnatridenttel Meszy védtelen felsőtestére támadsz. Nem találtál! Predátor, Tojásrakó pöfeteg és Szárnyas paci 1 is támadnak. 3 támadással 65 életpontot sebeztek.
Meszy a Gramagan csontpálcájával a felsőtestedet célozza! Ütése célt téveszt! Mega Man is rád veti magát. 19 sebzést okozott.
Egy gyors támadást indítasz a mágikus rúnatridenttel Meszy lába felé. Talált, 83 sebzést okoztál. Ellenfeled állata 5 életpontot sebződött. Predátor, Tojásrakó pöfeteg és Szárnyas paci 1 is ellenfeledre vetik magukat. 3 támadással 65 sebzést okoztak.
Egy gyors csel után Meszy a hasadat támadja. 84 pontnyit sebzett rajtad. Az állataid 1 életpontot sebződtek. Mega Man is támad. 21 sebzés!
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Talált, 19 sebzést okoztál. Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött. Predátor, Tojásrakó pöfeteg és Szárnyas paci 1 is támadnak. 2 támadással 25 sebzés!
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Meszy egy alsó támadást indít. 72 életpontot vesztettél. Az állataid 1 életpontot sebződtek. Mega Man is rád veti magát. 18 sebzést okozott.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Talált, 36 sebzést okoztál. Ellenfeled állata 2 életpontot sebződött. Predátor, Tojásrakó pöfeteg és Szárnyas paci 1 az oldaladon harcolnak. 1 támadással 15 sebzést okoztak.
Meszy egy gyors támadást indít a Gramagan csontpálcájával a lábad felé. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Mega Man is rád veti magát. 14 sebzés!
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a mágikus rúnatridenttel. Meszy 51 pontnyit sérült. Ellenfeled állata 3 életpontot sebződött. Predátor, Tojásrakó pöfeteg és Szárnyas paci 1 is támadnak. 2 támadással 34 életpontot sebeztek.
Egy gyors csel után Meszy a hasadat támadja. Eltalált, sérültél 87 pontnyit. Az állataid 1 életpontot sebződtek. Mega Man is rádtámad. 22 sebzést okozott.
A csata teljesen kifárasztott, már csak arra maradt erőd, hogy valahogyan megpróbáld kivédeni ellenfeled csapásait.
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 529 sebzést okoztál, és 575 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 480.4 lélekenergiát.

Nem is tudtam, hogy lehet rabolni nem egész Le-t is? Amúgy nekem ezt írta ki: Te nyerted a csatát, jutalmad 960 lélekenergia és 24 TP!

Tehát 480,4*2=960,8 azaz 961 1LE-től megvontak, hogy tudjak így játszani
Dátum: 2009.05.18. 20:17:09
Ez nem igaz nekem van mind a 3 világban karakterem. Csak nem Meszy a nevem ott.
Dátum: 2009.05.18. 19:06:41
Ez csak egy példa volt, de ha meg portyázni akarsz akkor is eloszthatod a 2 kritikus között.
Vagy ha valakinek csak 30-s a szívóssága akkor maxolhatja és még maradna neki azt elrakja kritikusra vagy amire akarja.
Rengeteg variáció lenne amit ki lehetne hozni belőle.
Dátum: 2009.05.18. 18:42:39
De ha van 100-s turbód tudsz több mindent turbózni amire nem kell 50 pont. esetleg meglehet oldani a sajtolás és az spm egyszeri maxos használatát. nem lenne rossz dolog.
Dátum: 2009.05.18. 18:27:36
Nem lenne rossz ötlet de akkor már legyen úgy, hogy:

10 pont 2 szak
30 pont 3 szak
60 pont 4 szak

A megszokott módon.
Dátum: 2009.05.18. 17:37:13
Ez már le van programozva, hogy ki nyerhet és ki nem?
Dátum: 2009.05.18. 17:36:29
Egyetértek, nem muszáj abból sem de akkor csak LE után vagy Térkapuból lehetne szerezni csak, vagy valamelyik medált beáldozni ezt viszont senki sem akarja.

De a nagyobb kariknak még mindig ott van az ismételhető küldi amiből szintén tud, tehát előnyük lenne benne.
Dátum: 2009.05.18. 17:26:57
Akinek több bajnoki címe van kiugró karakter a szintje körül. Azért nyert többször is. De lassan eljutunk odáig, hogy annyi mínuszt kapunk a tulajdonságainkra, hogy nem lesz meg az előnyünk, főleg mivel egyre drágább a fejlesztési költség jobban megközelítenek. Megfog fordulni a kocka és lesz viadal amit nem mi fogunk nyerni.
Dátum: 2009.05.18. 17:11:12
1. Nem én találtam ki ezt a dolgot, de ha nem változik rajta semmi nekem az sem baj.

2. Csak azért sírtok érte, mert nem tudtok bajnokok lenni és csak így lenne esélyetek tehát mehet a sírás hátha megszánnak titeket.
Dátum: 2009.05.18. 16:53:27
Szép is lenne, egyből lenne 220 dukátom kb.
Dátum: 2009.05.18. 16:46:42
Én nem azt mondtam, hogy mindig, de abban is van lehetőség szerezni.

De ettől függetlenül én nem tartanám jó ötletnek, hogy pp-ből is lehessen vásárolni. Így is a magasabb szintűek szerzik a tárgyakat. Azzal, hogy adunk nekik még egy lehetőséget dukát szerzésére teljesen ellehetetleníti a kisebbeket a tárgy szerzésére.
Dátum: 2009.05.18. 16:28:09
Ebben igazad van Ricardo, de ha van kreatívod akkor már az is termel.
Dátum: 2009.05.18. 15:52:06
Jelenleg én azt veszem észre több verzió van amit akarnak a játékosok.

1. Aki azt akarja a csoportokat osszuk szét jobban.

2. Aki a bajnokokat akarja még nagyobb hátrányba tenni.

Nem valami nagy az összhang és amíg csak így vitatkozunk addig nem is lesz változás az ügy érdekében.

Az 1 ponttal értek egyet az javaslom én is több bajnok lesz tehát több embernek lesz esélye is.
A 2 pontal az a bajom, hogy akik nyertek szinte teljesen kiesnek ez a jó kis móka alól.

Személy szerint nekem a bajnoki címek a legfontosabbak szeretnék minél többet megszerezni. A játék többi része elég monoton és ez ad nekem egy kis izgalmat.
Dátum: 2009.05.18. 15:46:10
Már működik valami nem volt jó.