Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Meszy86

Dátum: 2009.08.02. 18:26:04
Ez a megoldás főleg azokat sújtaná akik több győzelmet aratták már. De nem mindenkit azok közül sem. Akik alacsonyabb szinten vannak nekik ez sem lenne túl nagy probléma. Csak jóval később lenne hatása rájuk. Jah és a másik dolog Sharpaval mi lenne neki a + szintek nem változtatnának semmit. Vagy rá külön kéne valami büntetés? Nem hiszem, hogy a Beho ekkor változtatást megcsinálna.
Dátum: 2009.08.02. 16:47:00
Az életpontos dolog annyiban rossz, hogy a legerősebb játékosoknak van a legtöbb ÉP-je, tehát pont nekik nem fog elfogyni. A kategóriák növelése már régóta felvetett ötlet, de nem lett belőle semmi. És szerintem még mindig megmarad az a módszer, hogy a pókok elosztanák maguk között. A Bajnoki viadal a legerősebbek küzdelme egymás ellen. Ha valaki gyengébb karakterrel rendelkezik akkor soha nem lesz esélye nyerni és azért ez valahol így van jól.
Dátum: 2009.07.30. 18:05:42
Mondok akkor másképpen. Ha megváltoztatnák például a sokak által emlegetett több kategória:

Eredménye az lenne több bajnoki medál lenne a játékban, de nem azoknak, akik még nem nyertek, hanem azoknak akiknek mondjuk 1 van. A pókok hidd el megbeszélik ezt egymás között. Beosztják a szinteket a viadal kategóriáihoz és akkor csak több pók győzelem lenne.

van egy játék, amiben az számít, hogy milyen magasabb szintű haverjaid vannak, és nem az, hogy milyen taktikákkal, mennyi időn belül milyen "versenyképes" karaktert tudsz összehozni


Nem tudom te, hogy vagy vele, de én nem tudnám azt mondani a haveroknak, hogy ti csak építetek, hogy erős szövetség legyen én meg megnyerem a bajnokiakat. Én nem tudnék így játszani a haverokkal.

Ja, és nem sírok, nem vagyok írigy, nem kell tanács, és vannak haverjaim is, köszi!


Ha nem sírnál akkor nem hisztiznél a viadal miatt, hogy nincs értelme. Ha számodra nincs értelme akkor ne nevezz ne foglalkozz vele és ha csak alamizsna az érte kapott LE akkor jó neked. Tanácsot nem kérsz? Hidd el nekem sokat tud segíteni néhány tanács még ha nem is fogadod meg akkor rávezethet egy számodra jobb ötletre. Ezt tapasztalatból mondom ha gondolod fogadd meg.

Az, hogy vannak haverjaid az nagyon jó dolog, fogjátok fel úgy, hogy ez csak egy játék aminek az a lényege, hogy élvezd ha ez nincs meg akkor inkább sörözzetek a haverokkal Abba soha nem lehet csalódni!
Dátum: 2009.07.30. 15:10:19
Ezzel a lassítással sikeresen el let érve, hogy ne 3 hónapig tartson a játék, hanem fél évig.

mert nem akarjuk, hogy 1 hónap alatt véget érjen a játék


30 epikus leverése 1 hónap alatt akkor lenne meg, ha már a világ indulásánál lehetne verni az epikust és maxos a kincseskamra.

Szerintem ki kéne írnotok egy szavazást a csp-ről mi legyen:

- a mostani
- a gyorsabb

Amit megszavaznak úgy legyen. Az indulás előtt azt mondtad az lenne a jó, ha lemenne 3 hónap alatt,de ezzel a változással nem fog menni. Meg megszoktuk a régit és jobb volt, tehát szerintem, ha a szavazás a gyorsabb világot szeretné akkor mennyen vissza a csp termelés és ha vége a játéknak akkor az újnál már lehet a lassabb és akkor nem fog senki sírni.
Dátum: 2009.07.30. 13:48:06
Erről csak annyit, hogy nekem ez az első netes játékom. Mikor elkezdtem játszani még nem is játszottam hasonlóval sem. Bajnokit szövetségi bónusszal könnyebb nyerni ez igaz. De bekerülni egy nagy szövetségbe sem túl nehéz dolog. Mikor én jelentkeztem a VM-be nem ismertem senkit onnan mégis bekerültem. Ha bizonyítasz a játék legelején a rátermettségedre, akkor Simán bekerülsz egy nagy szövihez. Tehát a barátság nem meghatározó csak előnyt jelenthet amivel fel lehet venni a versenyt.
Az első viadalomat simán elbuktam és nem hisztiztem, hogy a rendszer rossz és nem az én karim gyenge. Azóta 5 bajnokit is nyertem. Rengeteg időt áldoztam a játékba és meglett az eredménye.
Szóval nem a fórumon kell sírni, hanem azon gondolkozni, hogy lehet én jobb náluk.

Segítséget kérni nem szégyen! Ha valamit nem tudsz kérdezz de a sírást abba hagyhatnátok már!
Dátum: 2009.07.22. 20:34:51
Legfeljebb hány állata lehet egy végzeturnak?
10
3
20
5

11 állata lehet.
A csatáim nagy része a varival kimerül, ezt elismerem. Sajnos sokan az EGÉSZSÉGET elhanyagolják és nem foglalkoznak vele. Normál esetben 1k körül ütök varival. És ezzel már 1 ÉP alá mennek is. Jobb esetben 1-2 kört bírnak még és már halottak is. Vari sebzése valóban nagy de csatában simán hozható. Smaragdként volt, hogy kikaptam varival, de harcban simán vissza tudtam hozni. Magában a harcban többet tudok sebezni mint egy varival. Ezt a térkapus ellen a legkönnyebb megnézni.



OFF:
A sebezz 2k-t egy csatában küldi legnagyobb nehézsége az volt számomra, hogy nem volt akinek lett volna ennyi ÉP-je.
Dátum: 2009.07.21. 19:45:17
1910-ben mennyi volt Magyarország népessége?
10,8 millió fő
15,8 millió fő
30,8 millió fő
20,8 millió fő*

http://hu.wikipedia.org/wiki/Magyarorsz%C3%A1g_n%C3%A9pess%C3%A9ge

Ajánlanám figyelembe ezt az oldalt. A válasz rossz. Törlést kérnék.
Smaragdként játszottam sokáig. De nem élveztem ennyire az előnyeit. Mikor felértem 4X. szint felé már kikaptam érdekes mindig csak rubint ellen. Másik érdekesség az Iq-m nekem mindig nagyobb volt. Mégis ő levédte én meg vagy igen vagy nem.

Érdekes még utolsó viadalom smaragdként 7 csata abból 4* levédték a varimat. pedig nekem volt a nagyobb IQ-m meg a horda előnyöm is. Akkor mi történt?

Baratynál rákérdeztem egy másik esetre:
Válasz:Egyébként akármekkora az IQ és a szerencse különbségetek, az ellenfélnek mindig lesz legalább 10% esélye, hogy megdobja a varázslatod ellen a mentőt.
Ezt a példát egy olyan csata után írta meg mikor több mint 100-l volt nagyobb az IQ-m. Tehát ha nem is százzal, de 40-50 nagyobb az IQ-ja az sem biztos a csata nyerésére.

Amúgy is, ha egy csatát már a vari is eldönt, akkor miért van az, hogy Nasdfil nem nyeri a viadalokat. Most már nem ő az első azt tudom, de jó időn keresztűl ő volt, mégis nemvolt esélyes.

Amúgy a szavazás elég egy oldalra szól a varit, vagy a varászlót gyengíteni kell. Mi van ha valaki erősíteni szeretné? Mindennek 2 oldala van.
Dátum: 2009.07.20. 20:11:41
Egy tízes ranglistán megelőzöd az utolsót, hányadik vagy éppen?
5
10
1
9

Hát nem tudom lehet én vagyok tudatlan, de az utolsót megelőzni nem lehet.
Dátum: 2009.07.19. 15:37:12
Milyen szinű a barna szemű emberek szeme szine ?
nem tudom
alighanem barna
általában kék
azthiszem pitos

Nevetséges.

Az alábbiak közül melyik nem hírportál?
origo.hu
startlap.hu
index.hu
hirkereso.hu

Hírdetés.
Dátum: 2009.07.19. 15:15:13
Játszott-e magyar labdarúgóválogatott világbajnoki döntőben ?

Igen, a legendás "Aranycsapat" 1954-ben
Igen az 1986-ban Mexicóban
Igen, a legendás "Aranycsapat" 1952-ben
Nem, nem játszottunk még


1938-ban is játszott döntőt a Magyar válogatott. Tehát a 2* is játszott jobb lenne válasznak. Jah és a labdarúgó válogatott külön van.
Te soha nem fogsz megváltozni. Menthetetlen vagy

Nincs nekem sok kavicsom ami van azt osztom be.
Nem értem neked miért volt sok?

Támadtalak?
Dátum: 2009.07.15. 16:55:55
Szerezni is akarok, és fogok is. Crimson dukátját magáért beszélt. Ma Rubinszemű éjvirág vitte el előlem, de vele beszéltem és megértettem, miért akarja. Ezért sem licitáltam felül. De mindent nem fogok engedni. Ezért már megküzdök, ha kell akkor ott vannak a bajnokijaim azok is beáldozhatóak.
Dátum: 2009.07.12. 10:02:55
Ki nem szerepel a Mortal kombatba?

Raiden
Goro
Blanka*
Scorpion


A kérdés, nem biztos, hogy így volt csak emlékezetből írtam. A jó válasz nevetséges Blanka szerepel benne.

Ha egy kérdésre rosszul válaszolsz és utána véletlenül ugyanazt kapod, akkor mekkora az esélye, hogy jól válaszolsz.

100%*
75%
33,3%
25%

Hát az tuti, hogy nem sok valószínűség számítást végzett az esetben, de szerintem marad akkor is 25% az emberi figyelmetlenség, a kit érdekel, csak nyomok valamit rontja a %-t. De lehet, hogy ez csak engem bánt.
Dátum: 2009.07.10. 21:00:14
Én beszéltem vele és rákérdeztem.

Küldő:
Crimson
Üzenet címe:
Re: (nincs cím)
Dátum:
2009.07.08. 17:19:45
Semmi különös, meguntam hogy jó pénzért teszteljek egy félkész játékot, és a játékélmény is megszűnt.
Dátum: 2009.07.08. 18:46:17
Melyik géposztályban versenyez jövőre Talmácsi Gábor?
MotoGP
Superbike
125ccm
250ccm *


Ez a kérdés már nem jó így a jó válasz már nem állja meg a helyét.
Dátum: 2009.07.06. 19:14:12
Úgy látom már megint kezded. Csak aztán nehogy megint azt csináld, hogy ez nekem mégsem kell adjátok vissza megint a dukátjaimat.

Amúgy tegyél rá annyit amennyit akarsz vidd el. Megbukik a neved és legalább nem lesz veled sem több gond egy darabig. A következőt meg majd megveszem szépen normálisan.
Dátum: 2009.07.05. 19:16:14
Miklós megírta:

"Világonként kb. 3-5 ilyen tétel"

És igen lehet bukok dukátot, de egy próbát megér hátha nem így gondolják.